הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

אודות מדבירים פלוס

מה בעמוד זה? לחץ לפתיחת תוכן עניינים

זקוק לשירותי הדברה? ברוך הבא למדבירים + ! באמצעות המערכת החכמה של אתר מדבירים פלוס, תוכל למצוא בדיוק את שירות ההדברה הנחוץ לך בתוך דקות ספורות. כיצד זה עובד? פשוט! המערכת של האתר יודעת לקבל את פנייתך בין אם באמצעות שליחת טופס אלינו, ובין אם באמצעות שיחת טלפון אשר תחובר למוקד הטלפוני שלנו, ומתאימה לך מדבירים היודעים לספק את השירות אותו אתה צריך. לא די בכך, אלא שהמערכת תדע להפנות אליך מדבירים אשר זמינים לקבל עבודה, נמצאים באיזור מגוריך, וכל זאת מבלי שתצטרך לעשות דבר.

נשמע טוב? אז דע כי לנוכח העובדה שתוכל לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ממדבירים שונים, תוכל לבצע השוואת מחירים ואף לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר עבורך. ידוע כי באמצעות השוואת מחירים חכמה ניתן לחסוך עשרות אחוזים מעלות השירות, אילוא היית פשוט מזמין את המדביר הראשון אשר היה נקרא בדרכך. לשם כך בדיוק הוקם האתר - לספק פתרון יעיל, טכנולוגי ומהיר לגולשים בדיוק כמוך, אשר מחפשים מדבירים מורשים ומומלצים באיזור מגוריהם על מנת שאלה יתנו להם מענה לצרכי ההדברה שלהם. האתר דוגל ומקדם צריכה חכמה בעולם ההדברה שאינו מספיק מוכר וידוע לכל, ולכן גם מצידו השני של המטבע דואג לכך שבעלי המקצוע הטובים ביותר יעבדו עמנו ויספקו את השירות הטוב ביותר לגולשיו.

צריכה חכמה יכולה להסתיים בהשוואת מחירים באמצעות המערכת שלנו, אולם אנו חושבים שמומלץ שרגע לפני שתחייג אלינו תכיר קצת יותר את עולם המדבירים, ואולי אף את החרק או המזיק אותו תרצה להדביר מביתך או משרדך. לכן, הקמנו באתר מספר מדורים מקצועיים אשר יספקו לך מענה לכל שאלה ועניין בטרם תזמין ותבצע השוואת מחירים. 

 

מה תמצאו בפורטל "מדבירים פלוס"?

  • מידע מקצועי ומדדי מדבירים פלוס - באתר תוכל למצוא מאות עמודים ייעודיים לחרקים ומזיקים נפוצים אשר נדרשים בהדברה, בהם תוכל לקרוא אודות המזיק, להבין מדוע הוא בחר דוקא בך, ואף לצפות במדדים של פורטל מדבירים פלוס אשר מציגים את רמת המסוכנות של אותו מזיק, ואת רמת הנזק שהוא עלול לגרום לך או לרכושך. מצאת מזיק בביתך? בדוק שהוא אינו מסוכן ראשית! 
     
  • שיטות הדברה והדרכה - מצאת את המזיק? כעת תוכל לבדוק באמצעות מדריך החרקים והמידע הנמצא באתר כיצד ניתן להדביר אותו ובאיזה שיטה, מעבר לכך, תוכל להבין כיצד למנוע את הגעתו של המזיק בשנית לאחר שתתבצע הדברה אצלך בדירה.
     
  • מחירונים - זה נכון שתוכל לקבל עד שלוש הצעות מחיר באמצעותנו, אבל למה להגיע חסר ידע למשא ומתן? רא כאן מחירי הדברה עדכניים, וקבל אומדן נכון יותר בנוגע לכמה עשוי לעלות השירות אותו אתה מחפש. זכור, צרכן חכם - חוסך יותר!
     
  • מדריכי הדברה-  ראו מדריכים בשיטת "עשה זאת בעצמך" באופן טבעי בעיקר. כיצד ניתן להתמודד לבד עם חרקים ומזיקים, עברו כעת אל מדריכי הדברה.


הינך מוזמן  לחייג למוקד שלנו בכל עת,
גלישה נעימה!

מדבירים פלוס +