הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

אזורי השירות של מדבירים פלוס

מחפש מדביר או חברת הדברה על פי אזור מסוים? כאן תוכל למצוא ולקבל מידע פרטני לפי עיר, האמנם לא כל הערים מופיעות כאן ברשימה, אבל באמצעות פורטל "מדבירים פלוס" ניתן לקבל שירות בכל האזורים ברחבי הארץ - גם אלו שאינם מופיעים כאן, לקבל מידע נוסף, פשוט חייגו אל המוקד הארצי שלנו ואנו נדאג לקשר אתכם אל חברות ומדבירים מאזורכם.

שירותי הדברה בפריסה ארצית:

חפשו את העיר שלכם ברשימה הבאה, אם לא מצאתם אותה, צרו איתנו קשר מאחר ואנו פועלים גם במגוון אזורים נוספים.

אזור הצפון:

אזור המרכז:

 

אזור הדרום:

ירושלים והסביבה:

מדוע חשוב להזמין מדביר מאזורך?

ראשית, מבחינת זמינת - מדבירים אשר פועלים קרוב לביתכם ככל הנראה יגיעו אליכם מהר יותר ויוכלו להעניק לכם גמישות בשעות ובהגעתם, הנושא חשוב אף יותר כאשר מדובר על לכידת חולדה ופי כמה וכמה כאשר מדובר על לוכד נחשים, רצוי שיהיה בקרבת מקום ויגיע במהירות. שיקול נוסף הוא המחיר - בדרך כלל תיהיה תוספת קלה למחיר למדביר אשר מגיע ממרחק מסוים - בכל זאת הוא משלם על דלק ולכן מומלץ להזמין חברת הדברה מאזורכם.

מחיר הדברה ממוצעת

כמובן שמחיר הדברה ישתנה בהתאם לסוג ההדברה וסוג המזיק שתצטרכו להדביר, אבל כן נוכל לתת הערכת מחיר של הדברה ממוצעת לגודל בית ממוצע. לרוב הדברה בארץ תעלה בין 400 - 600 ש"ח להדברה של בית ארבע או חמישה חדרים. המחיר יכול לרדת במקרה של חרק יותר "קל להדברה" וגם לעלות במקרה של חרק יותר "קשה" כמו פשפשים.

 

מחיר ממוצע להדברת בית פרטי ברחבי הארץ

מחיר ממוצע להדברת בית פרטי ברחבי הארץ: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

ללא תוספת במחיר וללא התחייבות - כך פועל הפורטל:

לא רק ש'מדבירים פלוס' מאגד את כלל המדבירים ואת חברות ההדברה באזורי הארץ השונים, הוא מעניק לכם גם מידע מקיף על כל מזיק והכי חשוב אינדיקציה ראשונית למחיר הדברתו, אך כאן לא נגמרת העזרה שלנו לגולש, אנו נדאג שלאחר שתפנה אלינו בין אם זה באמצעות שיחה או בטופס יפנו אלייך עד  שלוש נותני שירות מאזורך ויעניקו לך הצעות מחיר שונות, כל תוכל לבצע השוואה מחירים ולחסוך! הפורטל אגב, לא גובה עמלה על השירות וכמובן לא מחייב אתכם בשום צורה.