הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

הדברה בבת ים

מדבירים פלוס שמחים לסייע לכם במציאת מדביר ומגוון פתרונות עבור הדברה וריסוס בעיר בת ים. השתמשו בפורטל שלנו על מנת לבצע השוואת מחירים ולמצוא בעל מקצוע איכותי לצורך הרחקת המזיקים מהבית או החצר שלכם.

מדבירים בבת ים עבור כל סוגי המזיקים

ארצנו הקטנה מלאה במגוון רחב של מזיקים, חרקים וציפורים אשר עשויים להפוך במהרה למטרד של ממש. תשאלו כל מי שנתקל בביתו בעכבר או חולדה והבין שהוא צריך לחפש אחר בעל מקצוע לצורך לכידת עכברים או אפילו לצורך הרחקת ציפורים כאלה ואחרות שגורמות ללכלוך או מרעישות על בסיס קבוע ומתקמות לא אחת במרפסת שלנו. מעכשיו הפתרון למציאת מדבירים בבת ים נעשה קל ופשוט יותר מתמיד וזאת באמצעות אתר מדבירים +.

הדברה בבת ים

הדברה בבת ים באמצעות השוואת מחירים

על מנת להקל עליכם את תהליך החיפוש, יצרנו עבורכם את האופציה לקבל מספר הצעות מחיר ממדבירים באזור בת ים והסביבה. על מנת לבחון את ההצעות השונות, תוכלו להשאיר את הפרטים בטופס המצורף באתר שלנו או אפילו לצלצל אלינו ונחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים הרלוונטיים. השירות שלנו הוא חינמי ואינו כרוך בעלויות ולכן כדאי מאוד לנסות ולמצוא הדברה בבית ים בעזרתנו.

כמה עולה שירות של מדביר בבת ים?

לא פעם, אנחנו נשאלים אודות המחירים בעיר בת ים. חשוב להבין ששירות של הדברה משתנה מאוד בהתאם לסוג ההדברה הנדרשת. בעוד בשוק קיימים כיום סוגים שונים של הדברה, כמו למשל הדברה כימית שנחשבת לסטנדרטית, בה נעשה שימוש בריסוס כימיקליים אשר משמידים את החרקים והמזיקים וגם השיטה האורגנית והירוקה של הדברה באמצעות פתרונות אחרים ולא בשימוש בכימיקלים וחומרים מסוכנים לבריאות. 

השתמשו בטבלה המצורפת על מנת לקבל הערכה גסה אודות המחירים בעיר עבור שירות של מדביר בבת ים. שימו לב כי יתכנו שינויים קלים ברמות המחיר בין מדביר למדביר ובהתאם לעונה או סוג ההדברה וכי המחירים המוצגים נחשבים למחירים ממוצעים בהתאם לסקרים ובדיקות שנערכו.

מחירון הדברה בבת ים
 • הרחקת עורבים בעיר בת ים

  ההרחקה מתבצעת באמצעות סליל קפיץ


  70 - 120 ש"ח
 • הדברת דירת 4 חדרים סטנדרטית

  כולל את אזור המרפסת ופתחי ביוב


  300 - 350 ש"ח
 • הדברת נמלים בבית פרטי בעיר בת ים

  טיפול בנמלים והרחקתם


  400 - 600 ש"ח
 • התקנת רשת להרחקת יונים

  המחיר כולל את רכישת הרשת ואת התקנתה


  700 - 1,400 ש"ח
 • כמה תעלה הדברה של ג'וקים בבית?

  הדברה באמצעות פיזור ג'ל


  450 - 650 ש"ח
 • כמה עולה להרחיק עטלפים?

  הרחקת עטלפי פירות עם פס הלם חשמלי


  120 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

מדביר חרקים בבת ים עבור בית פרטי

אם אתם מתגוררים בבית פרטי ונתקלתם בחרקים בחצר הבית שלכם או המרפסת - הגעתם אל המקום הנכון. תוכלו למצוא דרך האתר מדביר עבור טיפול בחרקים קטנים מאוד כמו למשל הדברה נגד ברחשים ועד הדברה נגד עכבישים. למעשה ייתכן ותוכלו להזמין מדביר מקצועי עוד היום וזאת מאחר ושירותי הדברה צריכים לעיתים להתבצע בהקדם על מנת לטפל במזיקים מסוכנים אשר יכולים לעקוץ או לגרום למחלות שונות. 

למה חשוב למצוא מדביר מומלץ בבת ים?

התשובה לשאלה מה החשיבות של מציאת מדביר מומלץ בבת ים מתחילה קודם כל בהבנה של הפן הבריאותי. חומרי הדברה מסוימים נחשבים מסוכנים לאדם ולכן חשוב למצוא בעל מקצוע אשר יודע לעבוד עם חומרים אלו במשנה זהירות. תהליך הריסוס צריך להיות קפדני ומקיף תוך הרחקת דיירי הבית מהמקום למשך מספר שעות ולעיתים אף יותר על מנת להגן על בריאותם. בנוסף, מדביר מומלץ יודע לבצע את פעולת ההרחקה לצמיתות ובכך למעשה מרחיק את המזיקים לתמיד ולא באופן חד פעמי. כאשר אתם מחפשים מדבירים בבת ים או שירותי הדברה בעיר, חשוב שתבחרו בעל מקצוע מיומן ומנוסה לביצוע העבודה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה