הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה באור יהודה

ביקור קצר של מדביר מקצועי באור יהודה, יכול לעזור לכם להיפטר מהמזיק או החרק שפלש אל הבית או החצר. גלו כמה עולים שירותי ההדברה באור יהודה ובסביבתה הקרובה והזמינו שירות במחיר זול.

כמה תעלה הדברה באור יהודה?

אי אפשר לספק מחיר אחיד לכל סוגי ההדברה מאחר ודרך הטיפול משתנה בין מזיק אחד לשני. לכן, ריכזנו כאן את המזיקים הנפוצים ביותר באור יהודה והסביבה, על מנת שתוכלו לקבל הערכה ראשונית להזמנת השירות. יש לזכור כי המחיר אינו סופי וייתכנו שינויים מעת לעת ובין מדביר אחד למשנהו על סמך שיקוליו המקצועיים של המדביר.

מחירון עבודות הדברה באור יהודה והסביבה

כמה עולה הדברת נמלים באור יהודה?

הדברת נמלים באזור נקודתי בבית כמו המטבח או אחד החדרים.


200 - 400 ש"ח
כמה יעלה להדביר קן צרעות?

הדברה של צרעות כולל טיפול בקן.


350 - 550 ש"ח
מחיר הדברת טרמיטים באור יהודה

הדברת קן טרמיטים בחצר או בבית.


250 - 500 ש"ח
עלות הדברת פרעושים

המחיר המדויק תלוי בכמות הפרעושים ומיקומם.


300 - 500 ש"ח
מה המחיר להדברה של חולדה?

לרוב על ידי שימוש בתיבת האכלה מיוחדת עם פיתיון מורעל.


200 - 500 ש"ח
מחיר הדברת תיקנים בבית פרטי

הדברה בתוך הבית וגם באזור החצר.


400 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

איך בוחרים שירותי הדברה באור יהודה?

הנה מה שכדאי לבדוק לפני שמזמינים שירותי הדברה באור יהודה או בסביבתה הקרובה:

  • זמינות המדביר: בואו נגיד שאם נתקלתם בנחש, עקרב או אפילו חולדה - הטיפול צריך להיות מיידי ואין זמן לחכות יותר מידי. לכן בדקו מה המועד בו המדביר יכול להגיע אליכם ועדיף שזה יקרה כמה שיותר מהר.
     
  • מחיר העבודה: פרט למחירון המופיע כאן בעמוד, נמליץ לבקר גם במחירון ההדברה המרכזי באתר שלנו על מנת לקבל מושג אודות העלויות של כל עבודה ועבודה. כך למעשה תוכלו להבין אם המחיר שהתקבל הוא מחיר נוח והוגן או מחיר יקר.
     
  • שיטת ההדברה: ישנן שיטות הדברה שונות ולעיתים נעדיף להשתמש בשיטת הדברה ירוקה על פני שיטת הריסוס, בעיקר כאשר מדובר על הדברה בתוך שטח הבית. קראו עוד על שיטות הדברה במאמר שהכנו בנושא ולאחר מכן התייעצו עם המדביר על השיטה המתאימה ביותר לסיטואציה.
     
  • ניסיון ומוניטין: חפשו את שמו של המדביר, נסו לאתר חוות דעת וביקורות על עבודתו. זוהי דרך נהדרת להבין האם מדובר במדביר וותיק, מנוסה ועם ומומלץ או במדביר חדש בתחום.

הדברה באור יהודה

שירותים נוספים שתוכלו למצוא באתר

פרט להדברה של מזיקים או חרקים, ניתן להיעזר בשירות שלנו גם כאשר ברצונכם להרחיק יונים, עורבים או כל ציפור אחרת שמקננת על המרפסת או הגג שלכם. בנוסף, תוכלו להיעזר באתר גם לאיתור לוכד נחשים באור יהודה וכמובן על מנת ללכוד עכברים, חולדות וכל מכרסם אחר שבו נתקלתם בבית או בגינה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה