הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה באשדוד

צריכים מדביר באשדוד? בפורטל מדבירים פלוס תוכלו למצוא את כל המידע שתצטרכו לפני שתזמיני שירותי הדברה באשדוד! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר ממדביר מוסמך ומקצועי במהירות ובקלות!

מחיר הדברה ירוקה באשדוד

מחיר הדברה ירוקה באשדוד הוא 350 ש''ח בממוצע לדירה בגודל של 4 חדרים. טווח המחירים להדברה ירוקה הוא 300 - 400 ש''ח. כמובן שהמחירים יכולים להשתנות בין המדבירים השונים. ההדברה היא הדברה כללית אשר נהוגה אצל רוב המדבירים. תוכלו לראות מחירון הדברה מפורט בהמשך העמוד.

 

מחיר ממוצע הדברה ירוקה באשדוד (4 חדרים)

מחיר ממוצע הדברה ירוקה באשדוד (4 חדרים): 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

השוואת מחירים בין מדבירים באשדוד

בפורטל מדבירים פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר להדברה באשדוד! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותקבלו את הצעות המחיר במהירות ובקלות! 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

הדברה באשדוד - ראו מחירון

ראו מחירון הדברה באשדוד אשר מציג לפניכם את טווח המחירים להדברות נפוצות:

מחירון הדברה באשדוד

הדברת ג'וקים

מחיר עבור הדברת ג'וקים באשדוד (תיקן גרמני)


450 - 650 ש''ח
הדברת מזיקים

מחיר עבור הדברת מזיקים באשדוד לדירה 3 חדרים.


250 - 400 ש''ח
הדברת נמלים

מחיר הדברת נמלים באשדוד לדירה בגודל של 3 חדרים.


250 - 350 ש''ח
הדברת יתושים בחצר

מחיר הדברת יתושים באשדוד.


250 - 650 ש''ח
הדברת טרמיטים

מחיר הדברת טרמיטים באשדוד (בחדר).


500 - 700 ש''ח
הדברת פשפשים

מחיר הדברת פשפשים באשדוד לחדר אחד.


800 - 1,000 ש''ח
הדברת פרעושים

מחיר הדברת פרעושים באשדוד לדירה בגודל 4 - 5 חדרים.


300 - 450 ש''ח
הרחקת יונים

מחיר הרחקת יונים ממרפסת שמש.


800 - 1,200 ש''ח
הדברת חרקים

מחיר הדברת חרקים באשדוד לדירה 3 חדרים.


300 - 400 ש''ח
מחיר משוער להדברה של קרציות

מחיר הדברת קרציות עשוי להשתנות בהתאם לגודל השטח.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

הדברה באשדוד - האם יש אחריות?

נהוג לתת אחריות להדברה באשדוד. זמן האחריות משתנה בין סוגי המזיקים, למשל - על הדברת ג'וקים תקבלו אחריות בין 3 - 6 חודשים ועל הדברת נמלים תקבלו אחריות עד 3 חודשים. כמובן שזמן האחריות משתנה בין המדבירים השונים. שימו לב: יש לציין שעל הדברת חרקים מעופפים לא נהוג לקבל אחריות.

 

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
6 חודשי אחריות 4.5 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

אילו שירותי הדברה באשדוד יש?

ישנם כמה סוגי הדברה באשדוד. כאשר המדביר יגיע אליכם הוא יצטרך להחליט על סוג ההדברה שתהיה הכי אפקטיבית, אלו סוגי ההדברה:

 • הדברת ביולוגית באשדוד - הדברה ביולוגית נעשית על מנת לא לערב חומרים מסוכנים. השיטה עובדת כך: חושדים שיש עכבר בבית? אז מביאים חתול הביתה. 
   
 • הדברה ירוקה באשדוד - הדברה ירוקה הינה השיטה בין הנפוצות כיום. ההדברה מתבצעת ללא שימוש בחומרים כימיים - מה שהופך אותה לנפוצה.
   
 • הדברה כימית באשדוד - שיטה זו אגרסיבית במיוחד וחזקה במיוחד להדברה. נשתמש בה כאשר נרצה להיפטר מהמון מזיקים וחרקים. לרוב הדברה כימית תתבצע מחוץ לבית.
   
 • הדברה אורגנית באשדוד - בשיטת ההדברה האורגנית למדביר אין כל כוונה להרוג את המזיק. המדביר יפזר מלכודות וכאשר החיה תתפס הוא ישחרר אותה הרחק מהבית לחופשי.
   
 • הדברה אקולוגית - שיטה זו עובדת בכך שגורמים לחרקים / חיות להפרעה. מה זה אומר? במידה וישנה חיה מסוימת אשר תנאי המחייה שלה הם לחות וחושך - המדביר ידאג שיהיה שם יבש ומואר ובכך יגרום להרחקתה.
   
 • הדברה אלקטרונית - שיטה זו נפוצה בעיקר עבור הרחקת עטלפים וציפורים. המכשיר האלקטרוני ישמיע רעשים אשר מפריעים ומזיקים לציפורים והעטלפים ובכך יגרום להרחקתם.  

 

הדברה באשדוד

מתי צריך להזמין מדביר באשדוד?

גיליתם שיש לכם מזיקים וחרקים בבית? קראו למדביר מקצועי באשדוד בהקדם! חרקים ומזיקים נוהגים להתרבות באופן מהיר מאוד. לכן, במידה וגיליתם שישנם מזיקים וחרקים בביתיכם, הזמינו מדביר על מנת שלא יתרבו ויהפכו את ההדברה ליותר מסובכת ויותר יקרה.

 

הזמנת מדביר מוסמך באשדוד כאשר גיליתם מזיקים בביתיכם הינה גבוהה על מנת למנוע כניסה של מזיקים נוספים ועל מנת למנוע את התרבות המזיק.

 

 

דחיפות לטיפול בתקלה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

הדברה באשדוד? זה הזמן שצריך להיות מחוץ לבית

עשיתם הדברה באשדוד? לאחר ההדברה צריך לשהות מחוץ לבית לזמן מסוים ולכל הדברה יש את הזמן שלה. למשל - לאחר הדברה ירוקה באשדוד צריך לשהות בין חצי שעה לעשה מחוץ לבית. על המדביר שמבצע את ההדברה להגיד לכם את זמן ההמתנה מחוץ לבית המדויק בהתאם להדברה שביצע. 

 

 

זמן ממוצע להמתנה לאחר הדברה ירוקה:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

הדברה ירוקה באשדוד אפקטיבית?

הדברה ירוקה באשדוד אפקטיבית נגד רוב המזיקים. ישנם מקרים בהם המדביר יבחר להשתמש בריסוס כימי על פני הדברה ירוקה וזאת מפני שלפעמים הדברה ירוקה אינה אפקטיבית במצבים מסוימים ונגד מזיקים מסוימים. האם זה אפקטיבי או לא, המדביר יצטרך לבחון את המצב בשטח ועל סמך זה לקבל את ההחלטה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

כיצד לבחור חברת הדברה באשדוד?

זקוקים למדביר עבור ריסוס לבית באשדוד והסביבה? בדקו מול חברת הדברה באשדוד את הדברים הבאים:

 1. בדקו שמדובר במניעה של הבעיה ולא רק פתרון זמני: כפי שהזכרנו קודם, חשוב להסיר את הבעיה בצמיתות ולא רק באופן זמני ולכן חפשו שירות של טיפול מונע ולא חד פעמי.
   
 2. העדיפו חומרי הדברה ידידותיים במידה ואפשר: כיום ניתן למצוא מגוון פתרונות של הדברה אקולוגית וירוקה ובמידה ואפשר אנו ממליצים לכם להעדיף סוג זה על פני הדברה כימית אשר נחשבת למסוכנת לאדם. (אסייג בנושא, ישנם מקרים בהם עדיף להשתמש בחומר כימי כמו הדברה בחוץ או נגד חרקים ומזיקים מסוכנים, למשל לצורך הדברה נגד עקרבים או נדלים).
   
 3. מחיר זול והוגן: כמובן שבדיקת המחיר היא קריטית, שירותי הדברה לא חייבים לעלות יקר ובהחלט ניתן למצוא מחירים משתלמים. אם טרם מצאתם בטבלה למעלה את העלות המשוערת לסוג ההדברה שאותו אתם מחפשים, נסו לבדוק את מחירון ההדברה שלנו אשר מרכז מגוון רחב של שירותי הדברה ומחירם הממוצע.
   
 4. המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים: לקוח מרוצה שכבר התנסה בשירותיו של אותו מדביר באשדוד או חברת ההדברה, יכול לסייע לכם בקבלת ההחלטה ועל כן בדקו וקראו חוות דעת והמלצות ברחבי הרשת לפני סגירה מול המדביר.

שאלות נפוצות על הדברה באשדוד ששאלתם

העברנו אל מדביר באשדוד ועוד כמה חברות הדברה את השאלות הנפצות שלכם, אלו התשובות:

איך למצוא מדביר מומלץ באשדוד?

על מנת שתוכלו לדעת האם המדביר הינו מדביר מוסמך עליכם לבקש ממנו להציג בפניכם תעודה מטעם המשרד להגנת הסביבה ולבדוק שאכן הוא מופיע במאגר המדבירים.


האם יש הדברה ללא חומרים רעילים?

כן, קוראים לזה הדברה ירוקה. הורחב על הדברה ירוקה בעמוד.


מה צריך לבדוק מול חברות הדברה באשדוד?

כאשר אתם מחפשים חברת הדברה באשדוד, עליכם לבדוק מספר דברים: זמינות,מחיר וניסיון. בנוסף בדקו האם הוא מספק אחריות על עבודתו.