הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בדימונה

צריכים הדברה בדימונה? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים על הדברה באזור מגוריכם! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר ממדבירים שונים, להשוות ולחסוך!

מחיר הדברה ירוקה בדימונה

מחיר הדברה ירוקה בדימונה הוא 350 ש''ח לדירה בגודל של 4 חדרים. טווח המחירים נע בין 300 - 400 ש''ח והוא עשוי להשתנות בין המדבירים השונים באזורכם, לכן חשוב לבצע השוואת מחירים על מנת שתוכלו לוודא שאתם מקבלים את המחיר הטוב ביותר.

 

מחיר ממוצע להדברה ירוקה בדימונה

מחיר ממוצע להדברה ירוקה בדימונה: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

צריכים הדברה בדימונה? השוו וחסכו!

בפורטל מדבירים פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר להדברה בדימונה במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום! למה שתשלמו יותר אם אפשר לשלם פחות?

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

הדברה בדימונה - כמה זמן אחריות מקבלים?

על הדברת ג'וקים בדימונה תקבלו בממוצע בין 3 - 6 חודשי אחריות. חשוב להבין שזמן האחריות משתנה בין סוגי המזיקים. בעבור הדברת נמלים וחרקים תקבלו אחריות ל-3 חודשים בממוצע ועל הדברת מעופפים לרוב לא נהוג לתת אחריות מכיוון וההדברה לא אפקטיבית לזמן ממושך.

 

משך תקופת האחריות הממוצעת להדברת ג'וקים:
6 חודשי אחריות 4.5 חודשי אחרית 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מחירון הדברה בדימונה והסביבה

לפניכם מחירון הדברה בדימונה על מנת שתוכלו להבין את טווחי המחירים הנעים כיום בשוק:

מחירון הדברה בדימונה

מחיר הדברת חרקים בדימונה

מחיר הדברת חרקים בדימונה לדירה בגודל 3 חדרים.


300 - 400 ש''ח
מחיר הדברת טרמיטים בדימונה

מחיר בעבור הדברת טרמיטים.


800 - 1,400 ש"ח
מחיר הדברת נמלים בבית פרטי

מחיר בעבור הדברת נמלים בבית פרטי.


350 - 450 ש''ח
מחיר הדברת ג'וקים בדימונה

מחיר בעבור הדברת ג'וקים לדירה בגודל של 4 חדרים.


350 - 450 ש''ח
מחיר הדברת פרעושים בדימונה

מחיר בעבור הדברת פרעושים בדימונה.


300 - 500 ש''ח
מחיר הדברת חדקונית האורז

מחיר בעבור הדברת חדקונית האורז.


300 - 450 ש"ח
כמה עולה הרחקת יונים?

מחיר בעבור הרחקת יונים ממרפסת שמש.


800 - 1,200 ש''ח
מחיר הדברת מזיקים

מחיר בעבור הדברת מזיקים בדירה.


250 - 400 ש''ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

שירותי ההדברה בדימונה שהכי נפוצים

אלו שירותי ההדברה בדימונה שהכי נפוצים נכון לתקופה זו.

 • הדברה ירוקה בדימונה - שיטה זו הינה השיטה הנפוצה ביותר. הדברה ירוקה מתבצעת ללא שימוש בחומרים כימיים רבים - מה שהופך אותה להרבה יותר נפוצה משאר סוגי ההדברות.
   
 • הדברה כימית בדימונה - שיטה זו הינה שיטה גם כן נפוצה, נהוג לבצע אותה בעיקר מחוץ לבית (בגינות וכדומה) אך היא מתבצעת לפעמים גם בתוך הבית. שיטה זו יעילה, חזקה ואפקטיבית ביותר.
   
 • הדברה אלקטרונית בדימונה - בשיטה זו לרוב נהוג להשתמש כאשר נרצה לבצע הרחקת ציפורים, עטלפים וכדומה. היא עובדת בכך שישנו מכשיר אשר עושה צליל מסוים ( שבני האדם לא שומעים) ומבכך גורם להרחקת הציפורים והעטלפים.
   
 • הדברה אורגנית בדימונה - כאשר מבצעים הדברה אורגנית, אין שום כוונה להרוג את המזיק. בשיטה זו נפזר מלכודות ולאחר שהמזיק נתפס משחררים אותו לחופשי הרחק מהבית שלכם.
   
 • הדברה ביולוגית בדימונה - לכל חיה בטבע יש את הטורף שלו. בשיטה זו, זה בדיוק מה שקורה. ישנו מזיק בביתכם? מביאים אל הבית שלכם את הטורף שלו ובכך נפתרים מהמזיק. לרוב שיטה זו תתבצע על מנת שלא יבוצע שימוש בחומרים מסוכנים.
   
 • הדברה אקולוגית בדימונה - בשיטת ההדברה האקולוגית, מה שהמדביר יעשה זה יגרום להפרעה לחרקים ולמזיקים. איך זה יקרה בפועל? במידה וישנו מזיק שצריך חושך ולחות על מנת להתקיים, דואגים שיהיה במקום בו הוא נמצא יבש ומואר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

הדברה בדימונה מחוץ לבית - מי אחראי על כך?

לשאלה זו יש תשובה פשוטה. במידה והמזיקים נמצאים אצלכם בשטח הבית, מי שאחראי לבצע את ההדברה בדימונה הוא אך ורק אתם. במידה ואתם סובלים ממזיקים וחרקים מחוץ לשטח הבית שלכם, אבל זה כן קרוב לבית שלכם, תוכלו לבקש מהעירייה שלכם שתבצע הדברה בשטח זה.

 

הדברה בדימונה

הדברת מזיקים בדימונה עושים עם מדביר מוסמך!

אלו שירותי ההדברה למזיקים בדימונה שתוכלו להזמין בקלות ובמהירות דרך הפורטל מדבירים פלוס:

 • הדברת תיקנים בדימונה - הדברת ג'וקים עשויה להשתנות בין סוגי הג'וקים. ישנו תיקן אמריקאי ותיקן גרמני. על מנת להדביר תיקן גרמני, תצטרכו לפזר ג'ל שגורם להדברת התיקן הגרמני. בעבור תיקן אמריקאי, הדבר הנכון ביותר יהיה לבצע ריסוס לבית שיגרום לחיסולו.
   
 • הדברת נמלים בדימונה - גם בהדברת נמלים יש כמה סוגים. סוג ההדברה שנבחר בו יהיה מותאם לסוג הנמלה. במידה ויש לכם בבית נמלת אש, תצטרכו הדברה שונה מנמלה רגילה. במקרה זה יש להזמין מדביר מקצועי שיבחר את הדרך הטובה ביותר להיפטר מהנמלים אחת ולתמיד.
   
 • הדברת טרמיטים בדימונה - במידה ויש לכם בבית טרמיטים, לא מומלץ בכלל למשוך את הזמן ויש לבצע הדברה לטרמיטים כמה שיותר מהר. טרמיטים היכן שלא יהיו, עשויים לגרום לנזק רב שיכול להגיע לאלפי ועשרות אלפי שקלים. לכן, במידה ואתם חושדים שיש לכם טרמיטים בבית, הזמינו הדברת טרמיטים עוד היום.
   
 • הדברת עקרבים ונדלים בדימונה - מדובר במזיקים מסוכנים וארסיים ולכן במידה ויצא לכם להיתקל באחד מהם בבית שלכם, הזמינו מדביר במהירות.
   
 • הדברת יתושים בדימונה - ביצוע של הדברת יתושים בבית לא תהיה אפקטיבית כל כך לזמן ממושך. ברוב המקרים גם לא תקבלו אחריות עבור הדברת היתושים. השיטה הנפוצה ביותר להדברת יתושים זה ביצוע הדברה בגינה ובבית.
   
 • הדברת חשופיות וחלזונות בדימונה - על מנת להדביר חשופיות וחלזונות, המדביר יפזר ג'ל במקומות שבהם הוא יראה לנכון ובכך יגרום לחיסולים של החשופיות.
   
 • הדברת חולדות ועכברים בדימונה - לרוב לא נהוג לבצע הדברה נגד חולדות ועכברים אלא לפזר מלכודות ולאחר מכן לשחרר את העכברים הרחק מהבית שלכם. יש לציין שכן ניתן לבצע הדברה במידה והמדביר יחליט שזו השיטה האפקטיבית ביותר.
   
 • הדברת פשפשים בדימונה - סובלים בלילות מגירודים? קמים כל בוקר עם עקיצות? זה קורה לכם רק במיטה? סיכוי לא קטן שמדובר על פשפש המיטה! דרך מדבירים פלוס תוכלו לבצע הדברת פשפש המיטה!

 

מדביר מוסמך בדימונה

אילו מקרים תצטרכו להזמין מדביר בדימונה בדחיפות?

במידה ונתקלתם במזיקים בבית שלכם, מומלץ מאוד להזמין מדביר כמה שיותר מהר. מזיקים וחרקים מתרבים במהירות ואתם לא רוצים להגיע למצב שבו כל הבית שלכם מלא במזיקים. לכן, מומלץ לא למשוך יותר מדי זמן וברגע שמגלים שיש לכם מזיקים בבית להתקשר למדביר מוסמך בדימונה ולהזמין את שירותי ההדברה.

 

דחיפות לביצוע הדברה בדימונה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

כמה זמן המתנה יש לאחר ריסוס לבית בדימונה?

לאחר ביצוע ריסוס לבית בדימונה יש להמתין כשעתיים וחצי. טווח זמני ההמתנה לרוב נע בין 2 - 3 שעות והוא עשוי להשתנות בהתאם לסוג ההדברה. לדוגמא - במידה ותבצעו הדברה ירוקה, זמן ההמתנה הוא 45 דקות בממוצע. בכל אופן, את זמן ההמתנה המדויק תקבלו מהמדביר שביצע את ההדברה.

 

זמן ממוצע להמתנה מחוץ לבית לאחר הדברה:
שעתיים וחצי
שלוש שעות משך זמן שעתיים

איך תמצאו מדביר מומלץ בדימונה?

יש כמה דברים שחשוב לבדוק על מנת שתבחרו במדביר מומלץ בדימונה:

 • ביקורות - לאחר קבלת שם המדביר, חפשו אחר שמו ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת שתוכלו לוודא שאתם בוחרים במדביר מומלץ והגון.
   
 • מחיר - בקשו הצעת מחיר על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים וכך תחסכו בכסף.
   
 • ניסיון - בחרו במדביר בעל ותק וניסיון על מנת שיבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.
   
 • רישיון - בחרו אך ורק במדביר מוסמך בעל רישיון. 

שאלות נפוצות על הדברה בדימונה ששאלתם:

אספנו לכם מספר שאלות על הדברה בדימונה שנשאלו על ידי גולשי האתר:

הדברה ירוקה אפקטיבית כמו הדברה כימית?

הדברה ירוקה אפקטיבית ביותר בהתאם לסוג המזיק.


כמה עולה הדברה ירוקה?

מחיר הדברה ירוקה הוא 350 ש''ח בממוצע. הרחבנו על כך בעמוד.


השוואת המחירים דרך הפורטל בחינם?

בוודאי! דרך הפורטל תוכלו להשוות מחירים בקלות ולל את התחייבות מהצד שלכם לבעלי המקצוע.