הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה ביבנה

דרך פורטל מדבירים פלוס אתם יכולים לקרוא מידע רלוונטי על סוגי ההדברות ביבנה, כמה הן עולות, תוכלו לקבל בחינם מדבירים באזור מגוריכם, להשוות במחיר ביניהם וכך לחסוך בזמני חיפוש ובכסף.

מהו מחיר ריסוס לבית ביבנה?

מחיר ריסוס לבית ביבנה צפוי לנוע בין 250 - 400 ש"ח עבור ריסוס של ג'וקים ונמלים בתוך דירה בינונית (עד 4 חדרים) ובשיטת הדברה כימית או ירוקה. במידה ותרצו שמדביר ביבנה ירסס גם את שטחי הגינה מפני מזיקים - מחיר הריסוס צפוי להתייקר בעוד כ - 100 עד 200 שקלים.


מחיר ממוצע לריסוס בית ביבנה

מחיר ממוצע לריסוס בית ביבנה: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מחירון הדברות ביבנה

כמה עולה הדברת טרמיטים ביבנה? או אולי ביכלל צריכים לוכד למכרסמים ונחשים? תוכלו להתרשם ממחירי העבודות הנפוצות במחירון מתחת:

מחירון הדברה ביבנה

הדברת ג'וקים ביבנה

מחיר הכולל הדברה של תיקן גרמני בדירת 4 חדרים.


450 - 650 ש"ח
כמה עולה להדביר טרמיטים?

מחיר הדברת טרמיטים לחדר.


500 - 700 ש"ח
הדברת פשפשים ביבנה

 המחיר הינו להדברה בחדר אחד.


800 - 1,000 ש"ח
כמה עולה להדביר פרעושים?

מחיר להדברת פרעושים בדירה בת 4 - 5 חדרים.


300 - 450 ש"ח
הדברת נמלים ביבנה

המחיר כולל הדברה של נמלים בבית ובגינה, כולל איתור של הקן והשמדתו.


400 - 600 ש"ח
מחיר לכידת נחש

המחיר תלוי במורכבות הגישה של הלוכד אל הנחש בבית.


500 - 700 ש"ח
מחיר ריסוס ביבנה נגד יתושים

המחיר כולל הדברה של היתושים, איתור אזורי דגירה והשמדתם.


250 - 650 ש"ח
כמה עולה להדביר כיני יונים?

הדברת אזורי מחייה של יונים במרפסות, כולל פינוי של קנים.


350 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מהי הדחיפות להזמין מדביר ביבנה?

ישנם לא מעט מזיקים שעלולים לגרום לכם נזק לא קטן. קרוב לוודאי שג'וקים מבקרים בתעלות ביוב מזוהמות ובפחי אשפה לפני שהם מבקרים אצלכם, גם זבובים שקופצים לביקור בביתכם - קרוב לוודאי שעד לא מזמן שרצו בצואה, טרמיטים יכולים לגרום להרס חמור ברהיטי עץ יקרים שבביתכם ואפילו למשקופים, עכברושים ועכברים יכולים לגרום גם הם לנזק לרכוש ומזון ואף להדביק במחלות. במידה וזיהיתם סימנים להימצאות מזיקים אלו בביתכם - דעו שהסתייעות במדביר ביבנה עשויה לפתור את הבעיה לפני שייגרם לכם נזק בריאותי וגשמי.

 

הדחיפות לקרוא למדביר ביבנה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

מהם זמני ההמתנה לאחר הדברה ביבנה?

לאחר ביצוע הדברה ירוקה ביבנה, מרבית המדבירים ממליצים ללקוחותיהם להמתין מחוץ לבית בין שעה עד שעתיים בממוצע וזאת עבור הדברה לחרקים "רגילים" כמו ג'וקים ונמלים. במקרים בהם בוצעה הדברה מורכבת יותר עבור מזיקים כמו פשפשים ופרעושים - זמני ההמתנה מחוץ לבית צפויים להתארך לבין 4 - 5 שעות, וגם במידה ומדובר בחומרי הדברה ידידותיים.

 

זמן המתנה ממוצע מחוץ לבית לאחר הדברה מורכבת:
4.5 שעות
5 שעות משך זמן 4 שעות

הדברת מזיקים ביבנה לפי סוג השיטה

מהן שיטות ההדברה הנפוצות באזורכם אתם שואלים? הנה לכם מתחת:

 • הדברה כימית ביבנה - חומרי ריסוס והדברה כימיים נחשבים לשיטה הנפוצה ביותר בקרב מדבירים ביבנה. מדובר בשיטה בעלת אחוזי הצלחה גבוהים אך החיסרון בה שהיא מזהמת ועלולה לסכן את דיירי הבית ועל כן, יש לצאת מתחומי הבית לזמן ארוך במיוחד.
   
 • הדברה ירוקה ביבנה - הדברה ירוקה הינה כזו המתייחסת לכל סוגי ההדברה ההומניים, תוך שימוש בחומרי הדברה ירוקים וטבעיים.
   
 • הדברה אקולוגית ביבנה - הדברה אקולוגית היא כזו שתוכלו ליישם בעצמכם בבית. כמובן שנמליץ להיעזר במדביר מוסמך ביבנה שינחה אתכם כיצד לפעול. מדובר בעיקר ב"שיטות סבתא" או כאלה שמצריכות התקנה של אביזרים המונעים את המזיקים, כמו התקנה של רשתות בחלונות ודוקרנים למניעת יונים.
   
 • הדברה ביולוגית  - הדברה ביולוגית ביבנה מושתתת על "הטבע עושה את שלו". בשיטה זו נביא להרחקת מזיקים תוך שימוש בחיות שונות שנמשכות למזיקים אלו, לדוגמה: הרחקת יתושים ע"י שימוש בדגי נוי בבריכה שניזונים מהיתושים, אימוץ חתול להרחקת עכברים וכד'.
   
 • הדברה אורגנית ביבנה - שיטה זו מושתתת על הצבת פיתיונות מחומרים שאינם רעילים לנו אך יכולים לחסל חרקים עצם המשיכה שלהם אל הפתיון. לדוגמה - נמלה שאוספת שאריות מהפתיון אל הקן שלה - יכולה בכך לחסל את הקן כולו. 
   
 • הדברה אלקטרונית - שיטת הדברה אלקטרונית ביבנה מבוססת על הפעלה של מיכשור חשמלי שמטרתו לשבש את הגעת המזיק. לדוגמה מכשיר ייעודי עבור הרחקת עטלפים שמשמיע תדרי קול שמשבשים את צורת התעופה של עטלפים ובכך מרחיקים אותם מהאזור.


השיגו מדביר ביבנה דרך פורטל מדבירים פלוס

אילו סוגים של מזיקים ניתן להדביר דרכם?

דרך פורטל מדבירים פלוס, ניתן להדביר מגוון רחב של מזיקים וחרקים, החל מחרקים קטנים כמו נמלים, יתושים או ברחשים ועד מכרסמים גדולים יותר כמו עכברים וחולדות. בנוסף, תוכלו למצוא פתרונות הרחקה ליונים או עטלפים בטכניקות מגוונות ובמחירים נוחים למדי. להלן מידע נוסף על השירותים הנפוצים: 

 • שירות הדברת נמלים ביבנה: בעבור הדברה של נמלים בחדר מסוים, תשלמו בדרך כלל בסביבות 200 ל-300 ש"ח. אם יהיה מדובר על הדברת נמלים מעופפות, המחיר עשוי להתייקר ולהגיע גם ל-500 ש"ח ואף יותר. הדברת חרקים ביבנה לרוב תתבצע בצורה היקפית ולא רק במקום נקודתי.
   
 • הדברת יתושים ביבנה: ריסוס באמצעות חומרי הדברה, בדרך כלל יספק מענה הולם ויסייע בהשמדת היתושים. יחד עם זאת, כדאי לבצע גם טיפול באזורי הדגירה על מנת למנוע התפתחות של הביצים, תוך ייבוש של אזורים עם מים עומדים המספקים ליתושים קרקע פורייה להתרבות.
   
 • הדברה של טרמיטים: במקרים רבים, הדברת טרמיטים ביבנה תתבצע על ידי קידוח והכנסת רעלים. לרוב הטרמיטים מגיעים למשקופים, ריהוט עץ ישן ולעיתים גם לדלתות.
   
 • הדברת ג'וקים בבית או החצר: כאשר רובנו חושבים על שירותי הדברה, המזיק הראשון שקופץ לכולנו לראש הוא כמובן התיקן או ה"ג'וק" במושג העממי. הדברת ג'וקים ביבנה הוא שירות מבוקש למדי וניתן להזמין את ההדברה לאזור נקודתי או להזמין שירות משולב ונרחב של ריסוס בית ביבנה + החצר.
   
 • טיפול בפשפשים וגם בפרעושים: למרות ששני אלו עשויים להזכיר אחד את השני, מדובר בשני מזיקים שונים להפליא. הדברת פשפשים ביבנה תתבצע בדרך כלל על ידי ריסוס בשילוב עם טכניקות נוספות כמו כיבוס המצעים ושאיבת הסדינים. לעומת זאת הדברת פרעושים ביבנה יכולה להתבצע בעזרת ריסוס.

מה משך האחריות על הדברה ביבנה?

מדבירים ביבנה נוהגים לספק אחריות על שירותי הדברה למשך תקופה של בין 3 חודשים ל-6 חודשים. האחריות אומרת שבמידה והמזיק חוזר בתקופה זו, תוכלו להזמין את המדביר פעם נוספת על מנת לקבל שירות ללא עלות נוספת. יש לבדוק את נושא ההדברה עם המדביר מאחר והוא משתנה בהתאם לסוג המזיק.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות להדברת מזיקים ביבנה:
6 חודשי אחריות 4.5 אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מדבירים ביבנה אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מה הדומה והשונה בין הדברה ירוקה להדברה כימית?

קיימים מספר היבטים שמבדילים ומשווים בין הדברה ירוקה להדברה כימית:

 • מחיר - כיום בשונה מבעבר, מחירי הדברה ירוקה והדברה כימית כמעט וזהים לחלוטין, הסיבה לכך היא כדי לנרמל את שיטת ההדברה הירוקה על פני הדברה כימית שנחשבת למזהמת בקנה מידה עצום.
   
 • זמני המתנה - אם בעבר התבקשתם לשהות עד יום שלם מחוץ לביתכם רק עבור הדברה של ג'וקים ונמלים - כנראה שמדובר היה בהדברה כימית. כיום זמני ההמתנה הנדרשים להמתנה מחוץ לבית לאחר ריסוס הדברה ירוקה יהיו במקסימום בין 4 - 5 שעות סה"כ כך שזה רק מוכיח שהשיטה הירוקה הרבה יותר מותאמת ובטוחה לבני אדם.
   
 • בטיחות - הדברה ירוקה בטוחה לשימוץ בקרב נשים בהיריון, ילדים וחיות מחמד, בהשוואה לשיטה הכימית שעשויה לגרום לנזק בלתי הפיך לבריאותנו.
   
 • ריבוי טכניקות - שיטת הדברה ירוקה מכילה בתוכה מספר טכניקות שמטרתן למנוע את המזיק באזור או מספר מזיקים שונים באותו אזור, בין היתר: חיסול של מזיק ע"י מדבקות פתיון שמושכות מזיקים והורגות אותם מיד לאחר מכן ועד שימוש בדגים בבריכת נוי בגינה ע"מ שיסייעו בחיסול זבובים ויתושים הנמשכים למקורות מים. בשיטת הדברה כימית קיימת רק אפשרות אחת לחיסול המזיקים, מה שהופך אותה לפחות יעילה בקרב כל המזיקים.
   
פרמטרים להשוואה הדברה ירוקה הדברה כימית
מחיר זהה לכימית זהה לירוקה
זמני המתנה עד 5 שעות 12 שעות לפחות
בטיחות בטוחה מאוד לא בטוחה כלל
ריבוי טכניקות מאפשרת מס' טכניקות לחיסול טבעי רק בשיטת הריסוס הרגילה

איך לאתר מדביר מומלץ ביבנה

יש כמה היבטים שחשוב שתבררו ע"מ שגם אתם תוכלו להשיג מדביר מומלץ ביבנה:

 • רשיון - על המדביר להחזיק ברשיון משרד הבריאות שמאפשר לו לעסוק במקצוע ההדברה. חשוב שתבדקו אם מדובר במדביר שמחזיק ברשיון בתוקף.
   
 • נסיון - צוות פורטל מדבירים פלוס ממליץ ללקוחותיות להעסיק מדבירים ביבנה בעלי ותק של מספר שנים לפחות, דבר אשר במרבית הפעמים מצביע על הנסיון הרחב שצברו במהלך שנות הותק וכך גם הסיכוי שיבחרו בשיטת הדברה לא נכונה או יבצעו את עבודתם בצורה שגויה הוא קטן משמעותית ממדבירים שזה עתה החלו לעבוד בתחום.
   
 • אחריות - דאגו לברר על סוג ואורך האחריות שמדביר ביבנה שאתם משוחחים איתו מעניק. אחריות על הדברה מזכה אתכם בעבודת ריסוס חוזרת במקרים בהם ההדברה הראשונית לא צלחה. דעו שעל הדברת ג'וקים בד"כ מוענקת אחריות לשנה, בעוד שעבור לכידה והדברת מכרסמים (עכברושים ועכברים) - מדבירים ביבנה לא יעניקו אחריות כלל כי מדובר על טיפול נקודתי.
   
 • חוות דעת - לאחר שתמלאו את פרטיכם בטופס המצורף, תוכלו לקבל מפורטל מדבירים פלוס עד 3 מדבירים מומלצים ביבנה, עליהם תוכלו לחפש בגוגל ולקרוא חוות דעת שהשאירו להם לקוחות קודמים שנעזרו בהם, מה שיסייע לכם להבין את איכות השירות והעבודה שסיפקו.
   
 • השוואת מחירים - בנוסף לבדיקת חוות דעת, פורטל מדבירים פלוס מאפשר לכם לקבל ישירות לנייד את מספרי הטלפון של המדבירים באזורכם, מולם תוכלו לברר מחירים עוד בטלפון וכך לבחור בהצעת המחיר הטובה ביותר.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

טיפים חשובים בנושא הדברת מזיקים ביבנה

הנה כמה טיפים שימקסמו את עבודת ההדברה שזה עתה ביצע מדביר ביבנה עבורכם:

 • חומרי ההדברה - דאגו לברר מול המדביר לגבי הרכיבים מהם עשוי חומר ההדברה שהוא משתמש בו. מרבית חומרי ההדברה עשויים מתערובת של רעל עצבים. אין מה לחשוש יתר על המידה מפני שחומרים אלו בעוצמת סיכוי נמוכה לבני אדם. יחד עם זאת, נמליץ להימנע מחיכוך עם חומרים אלו, הם עשויים להוביל לגירוי בעיניים ולעתים אף בעור, אך גם אם כבר נחשפתם לחומרים - דאגו לשטוף מהר במים את האזור שנפגע.
   
 • מניעה - רבים המדבירים לא יגלו לכם כיצד להימנע מסוגי המזיקים השונים כי הם בונים על כך שתזמינו אותם שנה הבאה אבל יש כמה דרכים כמו : איטום חריצים וחורים, התקנת רשתות בדלתות ובחלונות. ג'וקים אף יכולים להגיע מהביוב ועל כן נמליץ לכם לרסס בצורה עצמאית את פתחי הביוב של ביתכם.
   
 • ייבוש החומר - לאחר פעולת הריסוס, יהיה עליכם להמתין לפחות יומיים לפני שאתם מתכוננים לשטוף את הרצפה וזאת ע"מ לאפשר לחומרי ההדברה להיטמע באזורים בהם רוססו.
   

ריסוס לבית ביבנה

שאלות ותשובות בנושא הדברת מזיקים ביבנה

מי בוחר את שיטת ההדברה, אני או המדביר?

לרוב כאשר תזמינו מדביר מקצועי ביבנה, הוא זה שיבחר את שיטת ההדברה בהתאם לסוג החרק או המזיק שזיהיתם אצלכם. ניתן לבקש סוג הדברה ספציפי כמו הדברה ירוקה או ביולוגית אך לא בטוח שכל חברת הדברה תפעל בשיטה הרצויה.


כמה הצעות שונות כדאי לבדוק לפני הזמנת חברת הדברה ביבנה?

אנו ממליצים להשות מחירים בין 3 חברות הדברה שונות, כך תוכלו לקבל אינדיקציה על מחירי השוק. כמו כן, הקפידו לקרוא ולחפש מחירונים בתחום.


איך יודעים אם למדביר יש רישיון הדברה?

כאשר מזמינים מדביר ביבנה, ניתן לבקש ממנו לשלוח לכם צילום של תעודת הרישיון שלו. את מספר הרישיון תוכלו להכניס באתר המשרד להגנת הסביבה ולבדוק אם המדביר מורשה.