הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בנתיבות

מחפשים מדביר מומלץ בנתיבות? בעמוד זה תקבלו את כל המידע שאתם צריכים, כולל סוגי ההדברה השונות, סוגי המזיקים אותם ניתן להדביר, מחירון הדברה בנתיבות ואיך למצוא מדביר מומלץ ומוסמך במהירות ובלות וגם לחסוך כסף!

הזמינו שירותי הדברה בנתיבות

בכל עונות השנה אך בעיקר בחודשי הקיץ והאביב, אנו זוכים לביקור של מזיקים וחרקים שונים שפוקדים את שטח הבית וגם את חצרות הבתים. על מנת להרחיקם מהאזור, יש להזמין שירותי הדברה בנתיבות המתבצעים על ידי מדבירים מנוסים המחזיקים חומרי הדברה אפקטיביים המסייעים להרחיק או להשמיד את המזיק.

ניתן להזמין דרכנו שירותי הדברה עבור סוגי מזיקים שונים בקלות ובמהירות, לערוך השוואת מחירים ולחסוך זמן וכסף יקר!

הדברה בנתיבות

הדברה בנתיבות עבור סוגי המזיקים השונים

המדבירים שלנו בתנתיבות מספקים שירותי הדברה עבור מזיקים וחיות שונות. אלו חלק מהמזיקים הנפוצים עבורם מתבצעם הדברה בנתיבות:

 • הדברת ג'וקים - הדברת תיקן אמריקאי או תיקן גרמני בתוך הבית ובשטח החצר.
   
 • הדברת מזיקים - ביצוע הדברה יסודית עבור סוגי זוחלים ומעופפים שונים כולל הדברת טרמיטים, הדברת יתושים, הדברה נגד פשפש המיטה, הדברת פרעושים ועוד. 
   
 • לכידת עכברים - ביצוע הרחקה והדברה נגד עכברים, לכידת חולדות ומכרסמים נוספים, לכידת נחשים ועוד בשטחים חלקאיים, גינות ובבתים.
   
 • הרחקת יונים - הרחקת יונים מבתים פרטיים, בניינים, מרפסות וכו' ע"י התקנת רשתות, מכשירים אלקטרוניים, דוקרנים ועוד.

מחירון הדברה בנתיבות

מחיר עבור הדברה בנתיבות משתנה בהתאם למספר פרמטרים: סוג ההדברה, סוג המזיקים וגודל השטח הנדרש להדברה. לפניכם מחירון ממוצע עבור סוגי ההדברות השונות בנתיבות:

מחירון הדברת מזיקים בנתיבות

הדברת טרמיטים

טיפול במושבת טרמיטים בתוך רהיטי עץ.


800 - 1,400 ש"ח
הדברת נמלי אש

כולל אחריות למשך 3 חודשים על ההדברה.


400 - 900 ש"ח
הדברת תיקנים בתוך שטח הבית

הדברת ג'וקים על ידי פיזור ג'ל רעיל.


300 - 400 ש"ח
הדברת עכבישים

טיפול מקיף בכל חדרי הבית.


260 - 450 ש"ח
הדברת פרעושים

המחיר מתייחס לשטח הבית + החצר.


300 - 500 ש"ח
הדברת עכברים בבניין משותף

הזמנת מדביר עכברים בנתיבות לטיפול בכל שטח הבניין.


400 - 800 ש"ח
התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה

כולל עלות הרשת והתקנה.


700 - 1,300 ש"ח
הדברת יתושים

כולל טיפול במקורות מים מסביב לבית.


250 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

שיטות הדברה נפוצות בנתיבות

שיטת ההדברה נקבעת ע"י המדביר ותהייה בהתאם לסוג המזיק ותנאי השטח הנדרש להדברה. שיטות ההדברה העיקריות מתחלקות להדברה כימית או הדברה ירוקה. לפניכם פירוט על כל אחת מהן:

 • הדברה ירוקה בנתיבות - שם כולל עבור שיטות הדברה שונות המבוצעות ללא חומרים כימיים או רעלים המסוכנים לאדם, כמו הדברה ביולוגית המבתצעת ע"י חרקים, הדברה אלקטרונית ע"י מכשור מיוחד, הדברה אקולוגית המתבצעת בעזרת שימוש בצמחים או הדברה ביולוגית המבוצעת ע"י חומרים מן הטבע (ונחשבת לפחות נפוצה). 
   
 • הדברה כימית בנתיבות - שיטת ההדברה הנפוצה ביותר בשל יעילותה. הדברה המבוצעת בעזרת חומרים כימיים (רעילים) המאפשרים הדברה יסודית הנשמרת לאורך זמן. בשיטה ז יש צורך לעזוב את הבית או השטח המודבר למספר שעות עד שהחלל יתאוור ולא יהיה מסוכן לאדם.

מדוע חשוב לטפל בבעיית המזיקים מהר?

ישנם מצבים בהם טיפול במזיקים או חרקים חייב להתבצע בהקדם האפשרים, אלו הסיבות לכך: 

 • טיפול במזיקים שגם לא בהכרח מסוכנים תמיד מסוכנים או פוגעים ברכוש אך הם מפריעים מאוד בשגרת היום יום. דוגמה טובה לכך היא היתושים (לחצו להזמנת מדביר יתושים) שיכולים להוציא אותנו מדעתנו כאשר הם מופיעים בחדר באמצע הלילה או יונים שמתמקמות מתחת לחלון או במרפסת ומשמיעות רעשים שמפריעים.
   
 • ישנם מזיקים אשר פוגעים ברכוש כמו למשל עכברים וחולדות, שאוהבים לכרסם בחוטי החשמל או טרמיטים שפשוט יכולים להרוס רהיטי עץ, משקופים או דלתות. 
   
 • חלק מהמזיקים מסוכנים מאוד ולכן חשוב להרחיקם בהקדם. כך למשל, במצב בו זיהיתם עקרב בשטח החצר, חשוב להזמין מדביר עקרבים מאחר ועקיצת העקרב עשויה לגרום לפרקוסים, צריבות ועוד. מזיקים מסוכנים נוספים הם נחשי צפע, צרעות, רב נדל ארסי ועוד.

דחיפות לטיפול והדברת מזיקים מסוכנים לאדם:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

השוו בין מדבירים מומלצים בנתיבות וחסכו

כיום ישנן הרבה חברות הדברה בדרום ובנתיבות בפרט ומדבירים מוסמכים ומומלצים שיידעו לספק עבורכם שירות לכל סוגי המזיקים ובשיטות הדברה מגוונות. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממדבירים מומלצים, לערוך השוואת מחירים ולמצוא את ההצעה המתאימה והמשתלמת עבורכם. השאירו את הפרטים, השוו וחסכו עד 39% במחיר עבור הדברה בנתיבות לבית ולעסק. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך למצוא מדביר מומלץ בנתיבות?

ישנם מספר היבטים שחשוב לשים לב ולבדוק לפני שבוחרים ומזמינים מדביר בנתיבות. ריכזנו לכם את הדברים החשובים בכדי לעזור לכם למצוא מדביר מומלץ ומקצועי בנתיבות:

 • הסמכה ורישיון - חשוב לוודא עם המדביר כי הוא בעל ההסמכה ויש לו את כל הרישיונות הנדרשים להדברה. בקשו לראות את התעודות והאישורים ובכך תוודאו שאתם מזמינים מדביר מוסמך בנתיבות.
   
 • אחריות - בדקו עם המדביר אם ניתנת על ידו תקופת אחריות עבור ההדברה והאם היא כוללת הדברה נוספת במידה והראשונה לא צלחה. 
   
 • ניסיון - אם אתם רוצים להיות רגועים, אנו ממליצים לבחור בחברת הדברה או מדביר פרטי עם ניסיון והמלצות מלקוחות קודמי. בקשו לראות חוות דעת ובכך תקבלו מושג על אופן השירות והמקצועיות של חברות ההדברה השונות בנתיבות.
   
 • מחיר - הרבה פעמים המחיר הוא חלק חשוב בבחירת בעל המקצוע, לכן אנו מציעים לבצע השוואת מחירים ולא להסתמך על הצעת מחיר אחת ובכך להבין את טווחי המחירים של המדבירים בנתיבות ולבחור בהצעה הזולה והמשתלמת עבורכם.
   

מדביר מומלץ בנתיבות

כמה זמן צריך לחכות לאחר הדברה בנתיבות?

משך זמן ממוצע להמתנה לאחר הדברה בנתיבות יהיה בין 3 - 6 שעות. משך הזמן עשוי להשתנות בין סוגי ההדברות השונות והחומרים שבהם השתמש המדביר (לרוב, משך זמן השמתנה לאחר הדברה ירוקה יהיה קצר יותר).

זמן ממוצע להמתנה לאחר הדברה בנתיבות:
 4.5 שעות
6 שעות משך זמן 3 שעות

 משך תקופת אחריות על הדברה בנתיבות

כפי שציינו, אחד מהדברים שחשוב לבדוק כשמזמינים מדביר בנתיבות היא האם ניתנת תקופה אחריות על ההדברה. לרוב, מדבירים בנתיבות ייתנו תקופת אחריות של 3 - 6 חודשים. תקופת האחריות מתייחסת למצבים בהם נותרו מזיקים בבית או שהם חזרו - במקרה כזה המדביר יחזור להדברה נוספת ללא עלות. 
 

משך תקופת האחריות הממוצעת עבור הדברה בנתיבות:
6 חודשי אחריות 4.5 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מדבירים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

 

 

שאלות ותשובות בנושא הדברה בנתיבות

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בהדברה בנתיבות:

יש מדבירים בנתיבות שמבצעים גם הדברה ירוקה?

כמובן, דרכנו ניתן למצוא מדבירים בנתיבות המספקים שירותי הדברה בשיטות הדברה שונות כמו הדברה ירוקה והדברה כימית. ניתן לראות הסבר מפורט על השיטות בעמוד.


המדבירים שלכם מספקים שירות של הרחקת יונים בנתיבות?

כן, המדבירים שלנו מתמחים גם בהרחקת יונים, הרחקת מעופפים, לכידת עכברים, הדברת מזיקים ועוד. ניתן לראות פירוט על כל השירותים בעמוד.