הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בנתיבות

שירותי הדברה מקצועיים, מזמינים דרך פורטל מדבירים פלוס! ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר ממספר מדבירים בנתיבות ובסביבתה הקרובה בעבור הדברת טרמיטים, יתושים, ג'וקים ומזיקים מכל סוג.

הזמינו שירותי הדברה בנתיבות

בכל עונות השנה אך בעיקר בחודשי הקיץ והאביב, אנו זוכים לביקור של מזיקים וחרקים שונים שפוקדים את שטח הבית וגם את חצרות הבתים. על מנת להרחיקם מהאזור, יש להזמין שירותי הדברה בנתיבות המתבצעים על ידי מדבירים מנוסים המחזיקים חומרי הדברה אפקטיביים המסייעים להרחיק או להשמיד את המזיק. 

 

דרך האתר שלנו, ניתן להזמין בקלות ובמהירות מדביר מקצועי, כמו גם לקבל הצעות מחיר ממספר מדבירים על מנת לבחון עלויות ולהבין כמה עולה השירות. נגיד מראש כי רוב שירותי ההדברה הנפוצים, עולים בין 300 ש"ח ל-500 ש"ח אך כמובן שישנם מקרים בהם השירות יעלה הרבה יותר, זאת תוכלו לראות במחירון המופיע בהמשך עמוד זה.

 

הדברה בנתיבות

מחירים ועלויות הדברה באזור נתיבות

כמה עולה הדברת טרמיטים בנתיבות? מה המחיר להדברה של עכברים או הדברת חרקים מעופפים? הציצו במחירון הבא ותוכלו לגלות את טווחי המחירים של שירותי ההדברה הנפוצים ביותר באזור נתיבות.

מחירון הדברת מזיקים בנתיבות

עלות הדברת טרמיטים בנתיבות

טיפול במושבת טרמיטים בתוך רהיטי עץ.


800 - 1,400 ש"ח
מחיר בעבור הדברת נמלי אש

כולל אחריות למשך 3 חודשים על ההדברה.


400 - 900 ש"ח
טיפול בתיקנים בתוך שטח הבית

הדברת ג'וקים על ידי פיזור ג'ל רעיל.


300 - 400 ש"ח
כמה יעלה להדביר עכבישים?

טיפול מקיף בכל חדרי הבית.


260 - 450 ש"ח
עלות הדברת פרעושים בעיר נתיבות

המחיר מתייחס לשטח הבית + החצר.


300 - 500 ש"ח
כמה עולה הדברת עכברים בבניין משותף?

הזמנת מדביר עכברים בנתיבות לטיפול בכל שטח הבניין.


400 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

מדוע חשוב לטפל בבעיית המזיקים מהר?

אלו הסיבות המרכזיות שבגינן כדאי לטפל בבעיית המזיקים והחרקים, כמה שיותר מהר:

  • חלק מהמזיקים מסוכנים מאוד ולכן חשוב להרחיקם בהקדם. כך למשל, במצב בו זיהיתם עקרב בשטח החצר, חשוב להזמין מדביר עקרבים מאחר ועקיצת העקרב עשויה לגרום לפרקוסים, צריבות ועוד. מזיקים מסוכנים נוספים הם נחשי צפע, צרעות, רב נדל ארסי ועוד.
     
  • ישנם מזיקים אשר פוגעים ברכוש כמו למשל עכברים וחולדות, שאוהבים לכרסם בחוטי החשמל או טרמיטים שפשוט יכולים להרוס רהיטי עץ, משקופים או דלתות. 
     
  • סיבה נוספת לטיפול במזיקים היא שהם אולי לא תמיד מסוכנים או פוגעים ברכוש אך הם מפריעים מאוד בשגרת היום יום. דוגמה טובה לכך היא היתושים (לחצו להזמנת מדביר יתושים) שיכולים להוציא אותנו מדעתנו כאשר הם מופיעים בחדר באמצע הלילה או יונים שמתמקמות מתחת לחלון או במרפסת ומשמיעות רעשים שמפריעים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך בוחרים את שיטת ההדברה המתאימה?

לרוב, המדביר הוא זה שיבחר את שיטת ההדברה המתאימה ביותר בהתאם לסוג המדביר שזיהיתם אצלכם, המיקום המדויק (מרפסת, חדר, מחסן או חצר) וגם שיקולים מקצועיים נוספים.

 

ייתכנו שינויים בעלויות בין סוג הדברה אחד לאחר אך לרוב לא יהיה מנוס משימוש בשיטת הדברה כלשהי וזאת מאחר והשיטות האחרות עשויות להיות פחות אפקטיביות.

 

כך למשל, נהוג להדביר טרמיטים על ידי קידוח והחדרת רעל לתוך ריהוט העץ, בעוד הדברת פרעושים, תתבצע לרוב באמצעות ריסוס כימי.

 

מדביר מומלץ בנתיבות

התחילו להשוות בין מדבירים בנתיבות

כמו בכל הזמנה של בעל מקצוע, מומלץ להכיר את המחירים ולבצע סקר שוק קצר. גם בעת הזמנת השירות של מדבירים בנתיבות, כדאי כמובן לקבל מספר הצעות מחיר שונות לפני שבוחרים במדביר. השאירו לנו פנייה כאן באתר ונחזור אליכם בהקדם על מנת לברר את הפנייה, לאחר מכן - נפנה אתכם למדבירים מומלצים לצורך קבלת הצעת מחיר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה