הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה ברחובות

בפורטל 'מדבירים פלוס' תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותי הדברה בין היתר הדברת נמלים ברחובות, ג'וקים ופשפשים, כמו גם הרחקה של מעופפים. הכנסו והשאירו פרטים ואנו נדאג שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר עבור שירות ההדברה שאותו אתם מחפשים.

מחפשים הדברה ברחובות? הכירו את 'מדבירים פלוס'

בישראל קיימים לא מעט מזיקים, ג'וקים, חרקים, מכרסמים אשר מצויים בקרבת בתים פרטיים או בניינים ומהווים מטרד של ממש. אם הבעיה מוכרת לכם ואתם מחפשים שירות הדברה ברחובות שהוא גם אמין ומקצועי וגם במחיר משתלם, הגעתם אל המקום הנכון.

 

דרך האתר שלנו, אתם יכולים לקבל מידע והצעות מחיר מעד שלוש חברות הדברה בעיר רחובות וזאת במטרה לסייע לכם בהרחקת המזיק. השאירו פרטים בטופס המצורף באתר שלנו ואנחנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים בנושא. חשוב לציין בפנייה כי אתם מעוניינים בשירות של הדברת מזיקים ברחובות וכדאי גם לציין את סוג המזיק והמיקום בו זיהיתם אותו.

 

הדברה ברחובות

מחיר לריסוס בית ברחובות

העלות בעבור ריסוס בית מפני חרקים, נעה בין 250 ל-400 ש"ח. מחיר זה אינו כולל הדברה בחצר אלא רק בתוך הבית. במידה ותזמינו מדביר מקצועי ברחובות בזמני חג או במהלך סוף השבוע, העלות עשויה להתייקר מעט.

 

מחיר ממוצע לריסוס בית ברחובות

מחיר ממוצע לריסוס בית ברחובות: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

כמה צפוי לעלות שירות של מדביר ברחובות?

להלן מחירון הדברה ברחובות אשר מרכז דוגמאות לתמחור של שירותי הדברה נפוצים. המחיר עשוי להשתנות בהתאם למגוון פרמטרים ומטרת הטבלה המצויה בדף זה היא לספק מידע ראשוני וכללי אודות המחירים בתחום.

מחירים ועלויות של שירותי הדברה ברחובות

כמה עולה להרחיק ציפור מינה?

על ידי התקנת דוקרני נירוסטה למניעת קינון (המחיר למ"ר)


40 - 80 ש"ח
מה המחיר להדברת תיקנים ברחובות?

מחיר עבור הדברת ג'וקים בביוב


450 - 650 ש"ח
שירות של מדביר עכברים וחולדות

ראו מחירים של לוכד עכברים כאן.


400 - 600 ש"ח
עלות הזמנת מרחיק יונים

על ידי דוקרנים.


60 - 80 ש"ח
כמה עולה הדברה של דירת 4 חדרים ?

ריסוס בית ברחובות, כולל הדברה של פתחי הביוב.


300 - 350 ש"ח
עלות הדברת פשפשים ברחובות

למידע נוסף ראו מחיר הדברת פשפשים כאן.


800 - 1,500 ש"ח
עלות הדברת עכבישים בבית

ביצוע הדברת עכבישים בבית (דירות עד גודל ארבעה חדרים)


250 - 350 ש"ח
מחיר הדברת יתושים ברחובות

כולל טיפול ייסודי באזורי הדגירה של היתוש.


200 - 600 ש"ח
עלות הדברת פרעושים ברחובות

ריסוס בנקודות ספציפיות בבית.


300 - 500 ש"ח
כמה יעלה להדביר את חדקונית האורז?

הדברה של חדקונית האורז באזור המטבח.


300 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

חברת הדברה ברחובות לכל מטרה

דרך פורטל 'מדבירים פלוס' תוכלו למעשה למצוא מגוון פתרונות הדברה בין היתר הדברת עכברים ברחובות או אפילו הדברת צרעות וחרקים נוספים. אנו עובדים עם בעלי מקצוע אשר מבצעים הדברה וריסוס וכמו כן גם מסייעים בפתרונות של הרחקת בעלי חיים מאזור מגוריכם באופן כזה שימנע חזרה שלהם בהמשך.

 

מלבד לסכנה הקיימת של מחלות שונות שמעבירים בעלי החיים והמזיקים השונים, מדובר לעיתים בהפרעות נוספות כמו רעש בלתי פוסק או פשוט לכלוך. מצאו עוד היום חברת הדברה ברחובות שתסייע לכם בפתרון וכל זאת במחיר משתלם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מצאו מדביר מומלץ ברחובות במחיר מעולה

עבודת ההדברה והריסוס דורשת ניסיון רב וביצוע המשימה צריך להיות על ידי התחשבות בשיקולים רבים, בין היתר הגנה על תושבי הבית מפני החומרים המזיקים במידה ומדובר למשל בפעולה של הדברה כימית.

 

מדביר מומלץ ברחובות יודע להגיע למצב בו מלבד הטיפול במזיר הנמצא בדירתכם או בחצר הבית, הוא גם דואג לכך שהגורם המזיק לא יחזור שנית לאחר כמה ימים או אפילו שבועות.

 

הרחקה לצמיתות בהחלט קיימת ואפשרית באמצעות טיפול נכון אשר מונע חזרה לאזור. כך למשל הרחקת מעופפים יכולה להתבצע באמצעות מיקום רשת באזור או פיזור של דוקרנים, מה שברוב המקרים מבטיח הרחקה לצמיתות.

 

מדביר ברחובות

מדוע כדאי להזמין מדביר ברחובות בהקדם?

כאשר מדובר על חרקים ומזיקים, לטיפול המהיר יש בהחלט חשיבות מכרעת. מדוע? מאחר וכאשר לא תטפלו במזיקים בזמן הם יתרבו, ימצאו מקומות נוספים לקינון ברחבי הבית ויעבירו מחלות וזיהומים. אומנם הדברת ג'וקים ברחובות פחות דחופה מהדברת טרמיטים או פשפשים אך ההמלצה שלנו היא לטפל במזיק כמה שיותר מהר, גם בשביל לשמור על בריאותכם וגם בשביל להוזיל את מחיר השירות ולשלם רק על הדברה באזור ספציפי בבית.

 

דחיפות להזמנת הדברה ברחובות

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

משך שהייה מחוץ לבית לאחר הדברת חרקים ברחובות

במידה וביצעתם הדבר כימית בבית, אנו ממליצים להישאר בין שעתיים לשלוש שעות מחוץ לבית וזאת על מנת לתת לחומר להתנדף ולא לסכן את בני הבית לחשיפה לרעלים המצויים בחומרי ההדברה.

 

כמה זמן צריך לחכות מחוץ לבית לאחר הדברה כימית?
2.5 שעות
3 שעות משך זמן 2 שעות

לכמה זמן נהוג לספק אחריות בתום ההדברה?

משך האחריות בעבור הדברת נמלים, ג'וקים (הדברת תיקן גרמני או אמריקאי) ומזיקים אחרים נע בין 3 ל-6 חודשים. הדבר משתנה בין מדביר למדביר וכל מדביר ברחובות רשאי לספק אחריות לתקופה שנראית לו לגיטימית.

 

תקופת אחריות שמספק מדביר מוסמך ברחובות
6 חודשים 4.5 חודשים 3 חודשים
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מדבירים ברחובות גם באמצעות הדברה ירוקה

אם התחלתם לחפש שירות של הדברת חרקים ברחובות, כדאי שתכירו את שיטות ההדברה הירוקה. כאשר מדברים על הדברה ירוקה ברחובות, מתכוונים לשימוש בחומרים ידידותיים לסביבה וגם בטכניקות אשר אינן מערבות חומרים כימיים ורעלים כמו למשל פיזור מלכודות או רשתות, חומרים אשר מפיצים ריחות שמרחיקים את המזיקים מהמקום ועוד. חשוב לדעת שהבחירה בהדברה ירוקה ברחובות אינה תמיד תתאים וכאשר מדובר על מזיק מסוכן מאוד, כדאי לטפל בו בשיטת ההדברה הכימית בשל האפקטיביות שלה.

שיטות הדברה נוספות שכדאי להכיר

פרט להדברה ירוקה, אשר עליה הרחבנו בפסקה הקודמת, ישנן גם שיטות הדברה נוספות אשר יכולות להתאים מאוד כאשר רוצים להשמיד מזיקים, מכרסמים, חרקים ומעופפים:

 

הדברה כימית ברחובות: שימוש ברעלים כאלה ואחרים כנגד המזיק. נחשבת לשיטה אפקטיבית מאוד אך חלק מהמזיקים עשויים לפתח עמידות לחומרי ההדברה עם הזמן והחומרים עשויים להיות מסוכנים לבני אדם.

 

הדברה אקולוגית ברחובות: במסגרת הדברה זו, ננסה להשמיד את המזיק על ידי שינוי הטמפרטורה שאליה הוא רגיל. כאשר אין למזיק את התנאים האידיאליים, הוא ימות ולא יוכל לקנן במקום ולהתרבות.

 

הדברה אורגנית: נהוג להשתמש בהדברה אורגנית ברחובות כאשר רוצים ללכוד ג'וקים. היא מתבצעת בפועל על ידי פיתיונות, ג'לים ושחרור פרומנים.

 

הדברה ביולוגית ברחובות: אם תמצאו בעל חיים אשר ניזון מהמזיק או החרק שהתגלה אצלכם, תוכלו להיפטר ממנו בקלות ובמהירות. המקרה הקלאסי הוא כמובן חתולים אשר ניזונים מעכברים אך יש דוגמאות נוספות כמו לטאות אשר ניזונות מזבובים ועוד.

 

הדברה אלקטרונית ברחובות: אם נתקלתם במעופפים כאלה ואחרים כמו עטלפים, יונים, ציפורי מיינה וכדומה - כדאי שתנסו את שיטת ההדברה האלקטרונית, בה נעשה שימוש במכשירים חשמליים אשר מייצרים קולות שמרחיקים את המעופפים ומיועדים במיוחד להרחקת ציפורים או הרחקת עטלפים.

שאלות בנושא שירותי הדברה ברחובות

להלן מספר שאלות הקשורות בהזמנת שירותי הדברה ברחובות, אשר התקבלו מגולשי האתר שלנו:

האם תוכלו להפנות אותי אל חברות הדברה ברחובות שמטפלות בטרמיטים?

כן, דרך 'מדבירים פלוס ניתן למצוא גם שירותים של הדברת טרמיטים ברחובות במחיר משתלם.


האם אפשר למצוא דרככם חברת הדברה ברחובות עם המלצות?

אנו מקפידים על עבודה עם מדבירים מומלצים ברחובות וזאת על מנת לספק ללקוחותינו מדביר אמין ומקצועי ולשמור על סטנדרטים גבוהים. כמו כן, לאחר קבלת הפרטים של המדביר, תוכלו לחפש עליו המלצות ברחבי הרשת בעצמכם.


האם כאשר אני מחפש מדביר ברחובות והסביבה עליי לבדוק שהוא מורשה?

בהחלט! נדרש לבדוק שהמדביר מורשה והדברה ללא רישיון עשויה לגרום לקבלת קנס.