הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה ברמלה

מזיקים וחרקים יכולים להגיח בכל פינה בבית או בדירה. אם הגעתם למסקנה שאתם זקוקים לשירותי הדברה מקצועיים, תוכלו להיעזר בשירות של מדבירים פלוס ולאתר מדביר מקצועי אשר מספק שירותי הדברה ברמלה ובסביבתה הקרובה.

מהו מחיר ריסוס לבית ברמלה?

מחיר ריסוס לבית ברמלה נע בין 250 - 400 ש"ח וזאת בהתאם לגודל הבית. כמו כן, במידה ויש ברשותכם גינה - מחיר הריסוס לבית צפוי להתייקר במידה ותחליטו גם לבצע ריסוס לגינה שלכם.


מחיר ממוצע לריסוס לבית ברמלה

מחיר ממוצע לריסוס לבית ברמלה: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מחירון הדברה ברמלה

מתעניינים לגבי מחירי הדברה שונים? מתחת צירפנו עבורכם מחירון שירותי הדברה ברמלה ע"מ לאפשר לכם לקבל מעט 'שכל' בנושא.

מחירון הדברה ברמלה

כמה עולה הדברת תיקנים ברמלה בבית פרטי?

הדברת הבית, כולל החצר ופתחי הביוב.


400 - 600 ש"ח
הדברה ברמלה של יתושים (מהחצר)

כולל טיפול במקורות מים קרובים.


250 - 650 ש"ח
עלות להדברת נמלים ברמלה

הדברת דירת 3 חדרים ע"י מדביר ברמלה.


החל מ-300 ש"ח
מחיר להדברת עש המזון

הדברת עש המזון מארונות המטבח.


400 - 450 ש"ח
מה המחיר של הדברת פשפשים ברמלה?

הדברת פשפש המיטה, מחיר לחדר בודד.


1,200 - 1,800 ש"ח
כמה עולה ללכוד חולדה בבית?

ע"י הצבת מלכודות רשת במספר נקודות בבית.


200 - 400 ש"ח
כמה תעלה הדברת טרמיטים ברמלה?

הדברת טרמיטים בבית - המחיר הוא לחדר אחד.


500 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מתי דחוף להזמין מדביר ברמלה?

במידה ונתקלתם בנמלה אחת או שתיים או בג'וק מת, הדבר לא מחייב להזמין מדביר, אך במידה ונתקלתם ברימות זבובים (תולעים לבנות קטנות) או בפרעושים שקופצים ממקום למקום וזה במידה וכבר הגיעה עונת הקיץ, דעו שזה הסימן שלכם לקרוא למדביר ברמלה היות ועונת הקיץ נחשבת לעונה בה מרבית המזיקים הופכים לפעילים.
 

דחיפות להזמנת מדביר ברמלה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

שיטות וטכניקות להדברת מזיקים שונים

בטבלה הבאה, תוכלו לראות דוגמאות למזיקים הנפוצים ביותר ואת דרכי ההדברה והטיפול בהם:
 

סוג המזיק

שיטת ההדברה

ג'וקים ותיקנים פיזור ג'ל או ריסוס.
עכברים וחולדות מלכודות קפיץ / מלכודות רשת / תיבות האכלה.
צרעות ריסוס קצף / איבוק קן צרעות / פיתיונות.
נמלים פיתיונות עם ג'ל רעיל.
טרמיטים ג'ל עם חומרים דוחי טרמיטים (לרוב באמצעות קידוח בעץ)
פשפש המיטה שואב אבק / חומרי הדברה.
דג הכסף ריסוס חומרי הדברה.

מהי שיטת הדברה ירוקה ברמלה?

הדברה ירוקה ברמלה מאגדת בה מגוון שיטות נטולות רעלנים כמו בהדברה כימית, כמו: הצבת מלכודות, הנחת פתיונות ברחבי הבית, הרחקה של המזיק ע"י אמצעים אלקטרוניים ואף ריסוס בחומר נטול חומרים כימיים, שאף מקצר משמעותית את זמני השהייה מחוץ לבית, הדברה ירוקה אף תבוא לידי ביטוי בהצבת חרקים או חיות הניזונות מהמזיק שברצונכם לההשמיד וכך המזיק מחוסל עצם הריגתו ע"י החרקים האחרים.
 

מדביר ברמלה

כמה זמן לחכות מחוץ לבית לאחר הדברה ירוקה?

למזלכם, מאז שהמציאו את שיטת ההדברה הירוקה, זמני ההמתנה שיש לחכות מחוץ לבית התקצרו משמעותי, וזאת בהשוואה לשיטת ההדברה הכימית שדרשה מעל 3 שעות שהייה מחוץ לבית לאחר ביצוע הריסוס. זמני המתנה עבור שיטת הדברה ירוקה נעים בין חצי שעה לכ - 45 דקות סה"כ. 

 

לצוות פורטל מדבירים פלוס חשוב לציין שבמידה ומדובר על תינוקות וחיות מחמד מומלץ להאריך מעט את זמני השהייה מחוץ לבית, מפני שהם עשויים ללקק את חומרי ההדברה בבית.

 

זמן חזרה הביתה לאחר הדברה ירוקה ברמלה:

 37 דקות

45 דקות משך זמן 30 דקות

האם ניתנת אחריות על ריסוס לבית ברמלה?

נושא האחריות בתחום ההדברה נתון לשינויים ולעתים גם לא חל כלל. לדוגמה, אם תבחרו להדביר ג'וקים - משך האחריות יהיה לרוב כשנה, עבור הדברת נמלים - משך האחריות יהיה חצי שנה בעוד שעבור הדברת מכרסמים לרוב לא תחול אחריות כלל.

הדברת חרקים ברמלה 

מתחת נציג אילו סוגים של מזיקים יכול מדביר ברמלה לחסל עבורכם:

 • הדברת מזיקים ברמלה - גם אם לא בהכרח מדובר בחרקים, מדביר ברמלה יוכל לבצע הדברה למכרסמים שונים, הוא יוכל להרחיק יונים מאזורי הכביסה שלכם ואפילו למנוע מעטלפים להתקרב לאזורכם בשעות הלילה.
   
 • הדברת ג'וקים - בישראל קיימים שני סוגי ג'וקים עיקריים: תיקן אמריקאי ותיקן גרמני. לכל אחד מהם יש הרגלים אחרים וכמו כן, גם הצורה בה תתבצע ההדברה צריכה להיות תואמת להם.
   
 • הדברת נמלים ברמלה - ניתן להדביר נמלים במגוון דרכים, כמו הצבת פיתיונות ג'ל שמושכים אותן, לבצע ריסוס הן בחומרים כימיים והן בחומרים ירוקים, ניתן אף להרחיק אותן באמצעות תבלינים כמו פפריקה, קינמון ופלפל. גם בעזרת גיר למען האמת.
   
 • הדברת יתושים ברמלה - מיתושים די קשה להיפתר, בעיקר אם ברשותכם חיית מחמד שיש לה קערת מים עומדת. יתושים הרי מתרבים באזורי מים עומדים. מדבירים ברמלה יבצעו ריסוס ליתושים עצמם ובנוסף, ידאגו לייבש מקורות מים בגינתכם.
   
 • הדברת טרמיטים ברמלה - נזק שגורמים הטרמיטים עשוי להיות עצום אם לא עוצרים אותם בזמן. מדובר על מזיקים שנמשכים לכל דבר העשוי עץ ועשויים לגרום להריסתו בצורה מוחלטת. הדברת טרמיטים נחשבת למורכבת יותר וגם ארוכה יותר.
   
 • הדברת פשפשים ברמלה - פשפשים עשויים להגיע אלינו מחדרי מלון בהם אנחנו שוהים, מביגוד יד 2 שלא נירחץ בצורה טובה לפני. גם הדברה של פשפשים נחשבת למורכבת לביצוע אך הדבר רצוי כדי למנוע מכם להיעקץ ולהידגרד.
   
 • הדברת פרעושים ברמלה - במידה ויש ברשותכם חיות מחמד בבית שיוצאות מהבית על בסיס קבע (כלבים, חתולי חצר), דעו שגם הם מביאים איתם לא מעט הפתעות מבחוץ, ולא כאלו שמנחמות. לעתים גם שימוש באמפולות על חיית המחמד לא יצליחו להרחיק בצורה מיטבית את הפרעושים מביתכם ולכן דעו כי ניתן להשיג תוצאות פנומנאליות ע"י הדברת הפרעושים בחומרי הדברה שבהם מחזיקים מדבירים.
   

השיגו שירותי הדברה ברמלה במהירות דרך מדבירים פלוס

מהן שיטות ההדברה הנפוצות ברמלה?

כעת נציג את כל שיטות ההדברה הנפוצות לשימוש ברמלה והסביבה, כך שתבינו בצורה מקיפה יותר מה כל סוג של הדברה אומר:

 • הדברה כימית ברמלה - הדברה כימית נחשבת לשיטה הותיקה שמיושמת באמצעות ריסוס של חומרים כימים שונים. השיטה אומנם יעילה במירב האחוזים אך היא מאוד מזהמת ואינה ידידותית לחיות מחמד, נשים בהיריון, תינוקות ואנשים עם רגישות בריאותית.
   
 • הדברה ירוקה - שיטת הדברה ירוקה נחשבת לידידותית לסביבה וגם כזו שאחוזי ההצלחה שלה גבוהים, אם כי פחות מהשיטה הכימית. ניתן ליישם אותה ע"י ריסוס של חומרי הדברה טבעיים או לחילופין, ע"י הצבת פתיונות ומלכודות.
   
 • הדברה ביולוגית ברמלה - הדברה ביולוגית נעשית ע"י עירוב של חיה שתפקידה להרחיק או לצוד את המזיקים. לעתים השיטה מיושמת ע"י פיזור חרקים ספיציפיים הניזונים מהמזיק שברצונכם להיפתר ממנו. כמובן שלאחר סיום הפעולה, מדבירים ברמלה דואגים לאסוף גם את החרקים שאחראיים לחיסול המזיק.
   
 • הדברה אקולוגית ברמלה - הדברה אקולוגית היא שיטה שתומכת בביצוע שינויים בתוך הבית, שמטרתם להרחיק את המזיק מהאזור. דברים כמו, פיזור מלח, הנחת צמחי תבלין, טיפטוף שמנים אתריים חריפים בפחי אשפה, שינוי תאורה וכד'.
   
 • הדברה אורגנית - גם במקרה של הדברה אורגנית ברמלה מדובר על שימוש בחומרי הדברה טבעיים כמו בשיטה הירוקה, כמו פתיונות עם חומרים שמושכים את המזיק ובעצם גם גורמים להמתתו.
   
 • הדברה אלקטרונית ברמלה - כאן מדובר במכשירים אלקטרוניים כמו מכשיר תדרי קול, שנועד להרחיק מעופפים ומכרסמים שונים מהשטח ע"י הפצת תדרים קוליים שאין באפשרות האדם לשמוע אלא רק עבור המזיק שברצוננו למנוע בשטח. הדבר יכול גם להתבטא בפסי דריכה חשמליים שנועדו לגרום אי נוחות לציפורים שנוחתות עליהם. 

כיצד להתנהל מול מדביר ברמלה?

ע"מ שגם אתם תוכלו לקבל מדביר מקצועי ומוסמך ברמלה, דעו שיהיה עליכם לברר מספר היבטים, אותם נציג מתחת:

 • הסמכה - חשוב ביותר לוודא מול מדביר ברמלה שהוא מחזיק בתעודת הסמכה אותה קיבל ממשרד להגנת הסביבה. כדי לקבל תעודה זו עליו לעבור קורס מקיף ויסודי בנושא וגם להציג תעודת יושר ממשטרת ישראל. מדביר שמציע את שירותיו ללא הסמכה - מסכן אתכם.
   
 • אחריות - בררו עם המדבירים שאתם משוחחים מולם על נושא האחריות שהם מעניקים. חשוב שתדעו שתוקף האחריות עשוי להשתנות בהתאם לסוג המזיק שרוסס ע"י המדביר, לעתים גם לא תינתן אחריות כלל במקרים בהם מדובר על מכרסמים.
   
 • חשיפת מידע - בדקו שהמדביר מסביר לכם על סוגי החומרים שהוא משתמש בהם לצורך ההדברה, בדקו שהוא סובלני ומספק מידע בשלמותו לא מנפנף אתכם.
   
 • מחיר - חשוב לברר מול מדבירים ברמלה עוד בשיחת הטלפון על מחירי הדברה. במידה ואחד מהם נקב במחיר נמוך פי כמה מהשאר, דעו שזו נורת אזהרה, שכן ברוב המקרים, הסיבה לכך היא כדי למשוך אתכם להזמין אותו לביתכם ושם הוא כבר ידע לייקר את המחיר על כל מני "תוספות" נלוות להליך ההדברה.

השיגו מדביר ברמלה דרך מדבירים פלוס!

פורטל מדבירים פלוס מאפשר לכם להשאיר פרטים בטופס מתחת ולקבל בחינם עד 3 חברות הדברה ברמלה, ביניהן תוכלו להשוות מחירים עוד בשיחת הטלפון, לבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם ולחסוך בחיפושים מיותרים ובכסף.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

כך תמנעו מהזמנת מדבירים ברמלה בעתיד

אולי כעת כבר אין מנוס מהזמנת שירותי הדברה ברמלה אך בשביל למנוע הגעה של מזיקים או חרקים בעתיד, תוכלו לעשות את הדברים הבאים:

 • הקפידו לסגור שאריות מזון בקופסאות סגורות ואטומות בשביל שהמזיקים לא יגיעו לשם.
   
 • כדאי לבצע ריסוס והדברה אחת לתקופה (למשל פעם בשנה) בשביל למנוע מקרים בהם מזיקים מגיעים אל האזור.
   
 • התקינו רשתות בחלונות ובדלתות של הבית, כך תוכלו למנוע כניסה של יתושים, זבובים או כל חרק מעופף בגינה.
   
 • בשביל להימנע מהזמנת שירותי הדברה ברמלה, כדאי להקפיד לנקות מקומות בהם שכבו בעלי החיים שלכם (כלב / חתול) מאחר וכך אפשר לטפל בפרעושים ומזיקים אחרים.

שאלות בנושא שירותי הדברה ברמלה

מה חשוב לברר לפני הזמנת מדביר ברמלה?

חשוב שתבררו אם הוא מחזיק ברשיון לעסוק כמדביר, האם הוא מחזיק בנסיון מספק, אם הוא מספק אחריות וכדומה. הרחבנו על כך במאמר.


מהן שיטות ההדברה הנפוצות?

בין שיטות ההדברה הנפוצות הן הדברה ירוקה, כימית, ביולוגית ואורגנית. הרחבנו על כך במאמר.