הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בשדרות

מצאו חברת הדברה בשדרות שתדביר את החרקים והרסיסים מהבית שלכם ותאפשר לכם לחיות בבית בלי חיות לא רצויות. המשיכו לקרוא ותראו כמה אמורה לעלות הדברה ירוקה ולערוך השוואת מחירים כדי להוריד את המחיר של ההדברה.

מצאו מדביר בשדרות במחיר זול

כשאתם צריכים לעשות הדברה בבית שלכם ואתם מחפשים מדביר כנראה נתקלתם במחירים שונים ממדבירים שונים. חשוב להבין שהעובדה שיש מדבירים שנותנים מחירים גבוהים יותר או נמוכים יותר מאפשרת לנו לערוך השוואה בין המחירים שלהם ובכך לחסוך בעלויות. כשמתקשרים אלינו אנחנו דואגים לשלוח פרטים של 3 מדבירים או חברות הדברה בשדרות. ככה תוכלו להתחיל בהשוואת המחירים שלכם - רק תתקשרו אליהם, קבלו הצעת מחיר וחסכו.

 

הדברה בשדרות

כמה עולה הדברה בשדרות?

המחיר של הדברה בשדרות כמובן תלוי בכמות החדרים שתצטרכו להדביר ובסוג המזיק/חרק שלכם (הדברה של טרמיטים או פשפשים תעלה יותר מהדברה של עכבישים), אבל כן נוכל לשים טווח של מחירים להדברות. הדברה ירוקה בשדרות בחדר אחד תעלה בין 150 - 200 ש"ח. תוכלו לראות מחירון הדברות למחירים נוספים.

מחיר הדברת חרקים בשדרות

הדברת פשפשים בשדרות

המחיר מתייחס לחדר אחד בלבד.


800 - 1,000 ש"ח
הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים בשדרות לג'וקים קטנים.


450 - 650 ש"ח
הדברת יתושים בשדרות

הדברה של יתושים בחצר.


250 - 650 ש"ח
הדברת נמלים

הדברת נמלים בשדרות כולל הרחקה.


400 - 600 ש"ח
הדברת מזיקים בשדרות

הדברה בתוך הבית.


250 - 400 ש"ח
הדברת טרמיטים

מחיר הדברת טרמיטים בשדרות בתוך הרהיטים.


800 - 1,400 ש"ח
הדברת פרעושים בשדרות

מחיר להדברה בדירה 4 חדרים.


300 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

איך מוצאים מדביר מומלץ בשדרות?

כשאתם צריכים לעשות הדברה בשדרות אתם רוצים שהיא תהיה אפקטיבית ותעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר. אף אחד מאיתנו לא רוצה לחפש למדביר פעם נוספת אחרי כמה חודשים כי "הם חזרו שוב". אז איך תמצאו מדביר מומלץ בשדרות?

 • ניסיון: בשביל למצוא מדביר מומלץ בשדרות כדאי לבדקו קודם כל מה הניסיון של המדביר. מדביר עם ניסיון של לפחות כמה שנים יעשה עבודה טובה יותר בריסוס החרקים ומניעה שלהם מלחזור.
   
 • אחריות: אחריות על הדברה בשדרות היא חשובה. אם עבר רק חודש מאז ההדברה והחרקים חזרו אז בהחלט לא תרצו לשלם עוד כמה מאות שקלים שוב על הדברה. חשוב לדעת שאין אחריות על כל סוג של מזיק או חרק אז חשוב לבדוק את זה קודם באתר שלנו או ברחבי האינטרנט.
   
 • מדביר מוסמך: לא כל אדם יכול להיקרא מדביר מוסמך. בשביל זה צריך לקבל אישור של המשרד להגנת הסביבה ולעבור הכשרה. ודאו שאתם לוקחים מדביר מוסמך בשדרות.
   
 • שיחה ראשונית: בשיחה הראשונית עם המדביר לרוב הוא ישאל אתכם שאלות, יכול להיות שהוא ינסה לזהות את החרק במידה ואתם לא הצלחתם. ככה תדעו שמדובר במדביר מקצועי בשדרות, ולא אחד שסתם רוצה להגיע כדי לקחת את הכסף שלו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

התלבטות בין שירותי הדברה בשדרות

יש שני סוגי הדברות בשדרות שלרוב מתלבטים ביניהן: הדברה ירוקה והדברה כימית. הדברה ירוקה בשדרות היא לרוב אפשרות מועדפת לאלה שפחות רוצים רעלים, אבל היא לא תמיד תהיה יעילה כמו הדברה כימית.

פרמטר לבדיקה הדברה ירוקה הדברה כימית
יעילות גבוהה גבוהה מאוד
מידת רעל נמוכה גבוהה
זמן מחוץ לבית בערך שעה שעות רבות

הדברה בשדרות ובכל הקיבוצים והישובים באזור

גם אתם לא גרים בעיר תוכלו למצוא דרכנו מדביר שיגיע עד אליכם כדי לעשות את העבודה. אנחנו עובדים עם הרבה מדבירים בדרום וככה אנחנו יכולים לשלוח לכם מדביר שנמצא קרוב אליכם ויוכל להגיע יותר בקלות ובמהירות - כי כשזה נוגע להדברה לא מומלץ לחכות. אז כמו שהמלצנו - אל תחכו התקשרו אלינו כבר עכשיו (בשעות הפעילות) ומצאו חברה הדברה שתגיע לבית שלכם.