הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

הדברה בהרצליה

דרך הפורטל שלנו תוכלו לקבל מגוון רחב של הצעות מחיר עבור מדבירים וחברות הדברה בהרצליה והסביבה. תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מבעלי מקצוע בתחום ההדברה וכך תחסכו בעלויות. בין אם אתם זקוקים לשירותי ריסוס או הדברה, דרכנו תוכלו למצוא מדביר אמין ואיכותי!

מציאת מדביר בהרצליה בקלות

כאשר מדובר בהדברה, לא כדאי לקחת סיכון. לרוב חומרי ההדברה מכילים בתוכם כימיקלים חזקים ומסוכנים וההמלצה היא לקחת את שירותיו של אנשי מקצוע מנוסים. הדברת מזיקים בהרצליה כמו גם בערים נוספות עשוי לגרום להרעלה ולכן תמיד כדאי שתחפשו מדביר מומלץ עם ניסיון בתחום. בין אם רק התחלתם את מסע החיפושים אחרי חברת הדברה ובין אם אתם כבר מחפשים זמן מה, בטח הבנתם שיש מגוון רחב של מדבירים בתחום. העובדה הזאת מקשה על ההחלטה ולכן כדאי שתעזרו בשירות המיוחד שלנו ובצעו השוואת מחירים.

מה הם סוגי המזיקים הנפוצים באיזור הרצליה?

על אף שהרצליה נתפסת כאיזור אורבני, חשוב להבין שגם בעיר זו יש לא מעט חרקים ומזיקים מסוכנים. לעיתים מדובר בטרמיטים, פרעושים או נמלים ולעיתים במזיקים גדולים יותר כמו עכברים וחולדות. לרוב חברת הדברה בהרצליה כמו במקומות רבים אחרים, יכולה לטפל ולפתור אתכם מהמטרד המעצבן שפגשתם בחצר הבית ולספק לכם תוצאות מיידיות.

 

סוגי מזיקים נוספים שתוכלו למצוא באיזור הם כמובן היתושים שמגיעים בעיקר בחודשי הקיץ. יתושים בחצר ובגינה נכנסים לעיתים קרובות לחלל הבית ועשויים להוות מטרד של ממש ולהוציא אנשים רבים מאיזון. אגב, כאשר פונים אל מדביר חרקים, נמליץ לשלוח לו במידת האפשר תמונה של החרק או המזיק בשביל שיבצע אבחון ראשוני ויבין אם הוא אכן מסוכן.

כמה עולה הדברה בהרצליה?

על מנת לעשות סדר במגוון המחירים, היעזרו במחירון המצורף. יש לקחת בחשבון שמחירי ההדברה משתנים מאוד בהתאם לסוג המזיקים ובאמצעות השיטה והטכניקה שבה משתמש המדביר שלכם. לדוגמה הדברה כימית היא לרוב הזולה מבין השיטות השונות (אך גם מסוכנת לבני אדם).

מחירים ועלויות של הדברה בהרצליה
 • מחיר הדברת דבורים וצרעות בהרצליה

  כולל איתור והשמדת הקן וריסוס דבורים וצרעות.


  360 - 650 ש"ח
 • כמה עולה הדברת ג'וקים?

  לרוב המחיר כולל ג'ל.


  החל מ-450 ש"ח
 • מה המחיר להדברת טרמיטים?

  הדברת טרמיטים ברהיטים.


  600 - 1,500 ש"ח
 • מהו המחיר להדברת נמלים בהרצליה?

  הדברה נגד נמלים בהרצליה כולל אחריות ל-3 חודשים.


  450 - 650 ש"ח
 • מחיר הדברת דירת שני חדרים

  מתייחס בדרך כלל לתיקנים, מעופפים ונמלים.


  150 - 250 ש"ח
 • הדברת פשפשים

  המחיר עבור חדר אחד.


  700 - 1,000 ש"ח
 • מחיר הדברה נגד מעופפים

  המחיר תלוי בסוג הספציפי. תוכלו להיעזר בעמודמחירון הדברה


  500 - 1,000 ש"ח

הדפס מחירון
  

מדבירים מומלצים בהרצליה והסביבה

אז נכון, מחיר הדברה הוא דבר חשוב מאוד. כולנו רוצים למצוא את המדביר שיבצע את העבודה במחיר הזול ביותר. אך חשוב גם לזכור שיש שוני בין איכות המדבירים השונים שמספקים הדברה בהרצליה. השוני מתבטא בין היתר בחומרי ההדברה שבהם הם משתמשים, ברמת השירותיות כמובן ובמגוון השירותים שהם מספקים.

 

לא כל המדבירים הפועלים בהרצליה (או לחילופין בהרצליה פיתוח) מספקים שירותים גם עבור טרמיטים, גם עבור חולדות וגם לפרעושים. חברת הדברה לעיתים מתמחה בסוג מסוים של מזיקים ולכן חשוב לבדוק זאת מראש. הדרך הטובה ביותר לדעת אם המדבירים שבחרתם הם טובים ואיכותיים, היא לעבוד עם מדבירים מומלצים. דרך האתר שלנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממדבירים בהרצליה, כאשר כל המדבירים שאנו עובדים איתם הם מומלצים ואיכותיים.

הדברה בהרצליה

הדברה ירוקה לחצר במחיר זול!

המגמה של שימוש בשיטות שאינן כימיות הולכת וגדלה וניתן למצוא היום מדבירים רבים שעובדים בשיטה זו. בין היתר הדברה באמצעות מערכת אלקטרונית, הדברה ביולוגית באמצעות חרקים או שימוש במלכודות שונות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה