הדברה בטוחה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

הדברה בחולון

צריך הדברה בחולון לבית או לעסק? קבלו עד שלוש הצעות מחיר של מדבירים מחולון מומלצים ובמחירים זולים במיוחד! השוו כעת את המחירים דרכנו והתחילו גם אתם לחסוך.

השוו מחירים בין חברות הדברה בחולון דרכנו!

פורטל 'מדבירים פלוס' מאפשר לכם להשוות מחירים בין כמה מדבירים או חברות הדברה מחולון, למעשה בין 3. ככה שבכל פעם שאתם משאירים פרטים באתר או מחייגים אלינו, בחזרה תקבלו עד 3 הצעות מחיר ובכך תוכלו לקבל מהם מחירים ולבצע השוואה. לאחר השוואה מחירים (על פי מחקרים) ניתן להוזיל את העלויות בעשרות אחוזים, נסו גם - זה לגמריי בחינם.

מהם המחירים? הנה מחירון הדברה ממוצע לעיר חולון:

ממוצע המחירים בחולון לא שונה בהרבה מאזור המרכז, הנה כמה דוגמאות של הצעות מחיר שאספנו ממדבירים בחולון, ביצענו ממוצע והנה התוצאה:
 

מהו סוג השירות המבוקש? טווח המחירים
מחיר הדברה ירוקה לבית בחולון
מתייחס לדירות בגודל 4 חדרים (עד 120 מטר)
300 - 350 ש"ח
עלות הדברת מזיקים בחולון לעסקים
עסק עד 200 מטרים, שימוש בחומרים ירוקים.
400 - 600 ש"ח
מהו המחיר להדברת טרמיטים בחולון?
טיפול בטרמיטים כולל קידוח במידת הצורך.
800 - 1,400 ש"ח
כמה עולה להזמין לוכד עכברים בחולון?
לכידת עכברים וחולדות בבית פרטי.
600 - 1,000 ש"ח
הדברת צרעות, דבורים ודבורים.
טיפול בקן כולל ריסוס בגינה
350 - 550 ש"ח
מחיר הרחקת יונים בחולון והסביבה
טיפול ביונים לדירה כולל השמת רשתות
700 - 900 ש"ח

הדברה בחולון במיידי וביעילות

אם הגעתם לכאן, אתם צריכים שירותי הדברות. ואם אתם מחפשים אחר שירות הדברה, כנראה שאתם מתמודדים עם מזיקים שהצליחו להתיש אתכם. אז מה עושים ובמי מסתייעים? פורטל מדבירים פלוס מרכז בתוכו את כל מה שצריך לדעת על סוגי המזיקים בארץ, דרכי טיפול בהם ועוד.

ברור לכולנו שכשיש בבית מזיקים, בין אם ארסיים או לא, חובה לטפל בהם כמה שיותר מהר. אבל האם באמת מדובר בעניין כה דחוף? למעשה, במקרים רבים תוכלו להיות רגועים, בידיעה שאתם מתמודדים עם מזיקים שלא בהכרח יזיקו לכם בריאותית. אך גם במקרים בהם המזיקים שחדרו לביתכם אינם ארסיים או מסוכנים, שימו לב שבכל מקרה הם עדיין יכולים לגרום לנזקים שונים ומגוונים בבית. למשל, ידעתם שישנם סוגים רבים של מזיקים אשר יכולים להטיל ביצים בתוך רהיטי עץ?

מדוע מזיקים מגיעים דווקא אלי הביתה?

אין ספק, אנחנו חיים במזרח התיכון בכל זאת, מה שמזמין לביתנו חרקים מסוגים רבים, יתושים, נמלי אש, לפעמים נחשים וגם עקרבים. המזיקים שיכולים לחדור לביתכם אינם בוחלים באמצעים, ובמילים אחרות, הם לא מבדילים בין ביתכם לבית של השכן.

הדברה בחולון

אם אתם נוטים להשאיר מזון על השיש או בשקיות זבל פתוחות, אל תופתעו אם תתעוררו בבוקר ותצטרכו את שירותיו של מדביר מוסמך ומומלץ. וכשאתם מחפשים אחר הדברה בחולון או בעיר אחרת, חשוב לזכור תמיד לבדוק כי הוא אכן. חובה לזכור, פיזור רעלים הוא אסור על פי החוק! אם אתם מפזרים בעצמכם רעלים או שוכרים מישהו לא מוסמך לעשות זאת, אתם מסתכנים לא רק בקנסות ועונשים לפי החוק, אלא גם בהרעלה של עצמכם, של חיות מחמד ושל אנשים סביבכם.

איך אני אדע אילו סוגי מזיקים פלשו אלי לבית?

אז החלטתם שאתם צריכים חברת הדברה מומלצת בחולון אבל אתם לא יודעים מה להגיד למדביר בטלפון? נכון, אין ספק שחשוב לדעת עם אילו סוגי מזיקים אתם מתמודדים, אבל תמיד גם אפשר לצלם תמונה של המזיק שחדר לביתכם ולשלוח אותה למדביר. ניתן להדביר טרמיטים וגם נמלים, פשפשים, פשפשי מיטה, עכברים ועוד.

כמובן שבמקרים בהם אתם עדים לנוכחותו של נחש בביתכם, אל תתמהמהו בניסיונות לצלם אותו בכדי לשלוח ללוכד. צריכים לוכד נחשים בחולון במיידי? קראו לאחד ועזבו את המצלמה בנייד! יש לזכור כי ברוב המקרים, כנראה יופיע אצלכם נחש שאינו ארסי, היות ורוב הנחשים הארץ הישראליים אינם ארסיים, או ארסיים למחצה (נחש "חצי ארסי" אינו גורם לתמותה אצל מרבית האנשים, אלא רק לתחושות של חולי ובחילה, סחרחורות, כאבי ראש וכדומה).

זיהוי נחשים ארץ ישראליים – לוכד נחשים במיידי!

כמובן שתוכלו להתעדכן במדריכי נחשים ארץ ישראליים, אך בעיקרון מומלץ לדעת כי בארץ ישראל ישנם 2 סוגים עיקריים של נחשים המסוגלים לגרום לתמותה באמצעות הכשה. בעוד שהראשון הוא נחש צפע ארץ ישראלי המוכר לכולנו, השני הוא פתן שחור, שדומה מאוד לזעמן שחור.

בעוד שהזעמן השחור אינו ארסי, הפתן השחור הוא סוג של קוברה מדברית. בהחלט מומלץ לקפל זנב ולברוח ממנו. לא לצלם. צילמתם? ייתכן שהפלאש של המצלמה יגרום לסנוור הנחש, מה שיגרום לו להכיש אתכם. השם העברי של הפתן השחור אפילו מוזכר במקרא: "ישעיהוי"אח':"וְשִׁעֲשַׁע יוֹנֵק עַל חֻר פָּתֶן, וְעַל מְאוּרַת צִפְעוֹנִי גָּמוּל יָדוֹ הָדָה". מעוניין במידע נוסף על מדבירים מומלצים בחולון ושיטות הדברה ירוקה? ניתן לערוך השוואת מחירים בין מדבירים מוסמכים כאן במדבירים פלוס, בהצלחה!

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה