הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

מדבירים בירושלים

מחפשים מדבירים בירושלים? עם פורטל מדבירים פלוס תוכלו להזמין מדביר לצורך הדברה בירושלים של כל סוגי החרקים והמזיקים ובכל סוגי ההדברה - כימית, ירוקה ועוד. בנוסף תקבלו עד 3 הצעות מחיר ותערכו השוואת מחירים כדי להוריד במחיר ההדברה הסופי.

איך מוצאים מדביר מומלץ בירושלים? בדקו את אלה

בשביל למצוא מדבירים בירושלים שיעשו את העבודה בצורה טובה חשוב לבדוק כמה דברים:

 • אחריות: לרוב מדבירים בירושלים יתנו לכם אחריות של 3-6 חודשים. משך תקופת האחריות משתנה בהתאם לסוג המזיק והמקום בו מדבירים (לדוגמה על הדברה בגינה פחות נפוץ לקבל). לפני שאתם מזמינים מדביר בדקו את האחריות הנפוצה והאם הוא נותן אותה.
   
 • זמינות: הרבה חרקים יכולים להתפשט מהר מאוד אם לא מטפלים בהם, לכן חשוב לוודא שאתם מוצאים מדבירים בירושלים שיהיו זמינים ויוכלו להגיע מהר.
   
 • הסמכה: מדביר מוסמך בירושלים חייב להחזיק ברישיון מהמשרד להגנת הסביבה. על מנת לוודא שהוא בהחלט מוסמך תוכלו לבקש את מספר הרישיון שלו ולהריץ אתו במאגר המדבירים כדי לוודא שהוא רשום שם.
   
 • המלצות: בשביל למצוא מדביר מומלץ בירושלים כדאי לחפש המלצות. חפשו את שם המדביר ברשתות החברתיות ובגוגל וראו מה לקוחות קודמים אומרים עליו.

כמובן שעם פורטל מדבירים פלוס אתם תקבלו שמות של מדבירים בירושלים שעוברים ביקורת שוטפת ובעלי רישיון הדברה בתוקף.

 

משך תקופת האחריות הממוצעת להדברה בירושלים (לרוב החרקים)
6 חודשי אחריות 4.5 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ המדבירים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

כמה עולים שירותי הדברה בירושלים? ראו לפי סוג מזיק

לא בטוחים כמה עולה הדברה בעיר? מתלבטים מה המחיר של שירותי הדברה? העזרו במחירון המצורף! המחירים המוצגים הם שכלול של הצעות מחיר שנלקחו ממדבירים בירושלים וחושבו לממוצע. יחד עם זאת, המחיר עשוי להשתנות בהתאם למגוון רחב של שיקולים שונים כמו למשל גודל השטח עליו מתבצעת העבודה, עונות השנה, סוג ההדברה הרצויה וגם כמובן, סוג המזיק.

מחירי הדברה בירושלים והסביבה

מחיר הדברה בירושלים של צרעות

הדברת צרעות ודבורים כולל איתור הקן.


360 - 650 ש"ח
כמה עולה הדברת חולדות?

הדברת חולדות בירושלים על ידי לוכד עכברים מקצועי.


200 - 500 ש"ח
מה המחיר של הדברת נמלים?

מחיר הדברה בירושלים של נמלים באמצעות פיזור רעל או ג'ל.


250 - 500 ש"ח
כמה עולה להזמין מדביר פרעושים בירושלים?

הדברת פרעושים בתוך הבית.


300 - 500 ש"ח
מחיר עבור הדברת טרמיטים בירושלים

טיפול בחדר בודד נגוע בטרמיטים.


500 - 700 ש"ח
עלות הרחקת יונים בירושלים

הרחקת יונים לצמיתות בעזרת פסי דריכה שמעבירים פולסים חשמליים. המחיר הוא למטר אורך של פסי דריכה.


100 - 220 ש"ח
כמה תעלה הדברת יתושים בעיר?

הדברת יתושים בירושלים וטיפול ייסודי על ידי מדביר מוסמך.


200 - 600 ש"ח
מחיר הדברת פשפשים בירושלים בחדר בודד

המחיר הוא להדברת פשפש המיטה באחד מחדרי הבית.


800 - 1,000 ש"ח
עלות הדברת ג'וקים בירושלים בבית פרטי

פיזור ג'ל עם רעל, אשר אותו התיקנים אוכלים.


400 - 600 ש"ח
כמה עולה הדברת זבובים בעיר?

מחיר הדברה בירושלים של זבובים.


220 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מחיר ריסוס לבית בירושלים לפי גודל הבית

אם אתם פשוט רוצים ריסוס לבית כללי לפני כניסה לדירה חדשה, ריסוס לקראת הקיץ או כי אתם רואים כל מיני חרקים שונים מתחילים להזדחל לבית שלכם ואתם לא רוצים לתת להם להתרבות הזמנת ריסוס לבית בירושלים זה בהחלט רעיון טוב. מה המחירים?

מחירון ריסוס לבית בירושלים

מחיר ריסוס לבית בירושלים של דירת חדר

250 - 300 ש"ח
כמה עולה ריסוס לבית בעיר דירה 2 חדרים?

250 - 300 ש"ח
מה המחיר של ריסוס לבית בירושלים דירה 3 חדרים?

300 - 350 ש"ח
מחיר ריסוס לבית בעיר דירת 4 חדרים

300 - 350 ש"ח
כמה יעלה ריסוס לבית בירושלים של דירת 5 חדרים?

350 - 400 ש"ח
מה המחיר לריסוס לבית פרטי בתוך העיר?

350 - 400 ש"ח
מחיר הדברת חרקים בירושלים לבניין שלם בחללים המשותפים

600 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

השוואת מחירים בין מדבירים בירושלים

מחיר הדברה בעיר הוא לא קבוע והוא משתנה בהתאם למספר גורמים שונים. קודם כל המחיר משתנה בהתאם לגודל השטח שצריך להדביר, בנוסף הוא משתנה בהתאם לסוג המזיק או החרק ומעבר לכך הוא משתנה בהתאם למדביר עצמו.

 

לא כל חברת הדברה בירושלים תיקח לכם מחיר זהה עבור הדברה ולכן מומלץ לבצע השוואת מחירים. התקשרו לפורטל מדבירים פלוס או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר עבור הדברה בעיר. ככה תוכלו להשוות ולחסוך בקלות במחיר ההדברה.

 

הדברה בירושלים

למה לא להתעכב עם הזמנת מדבירים בירושלים?

במידה וחרקים מתחילים לזחול, להתעוףף או להיכנס לבית שלכם בכל צורה אחרת חשוב לא להתעכב עם זה. חרקים הם בעלי חיים, והם מתרבים. חלקם מתרבים לאט יותר, וחלקם מתרבים מהר יותר ואם לא תשימו לב פתאום תמצאו את עצמכם עם קינים ונחילים שהרבה יותר קשה להדביר. לכן אם אתם רואים חרקים חשוב לפעול ולהזמין מדביר בירושלים שיגיע מהר ויעשה את העבודה בצורה מקצועית.

 

דחיפות להזמנת מדביר בירושלים:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

הדברת מזיקים בירושלים מכל הסוגים

צריכים הדברת מזיקים בירושלים? באמצעות פורטל מדבירים פלוס תמצאו הדברה של מזיקים מכל הסוגים ובכל המקומות:

 • הדברת יתושים: הדברת יתושים בירושלים לרוב תתבצע בגינה ובחצר מפני שיתושים אוהבים מים והם יימשכו למקורות מים. מקומות בתוך הבית שכוללים יתושים יהיו אדניות, עציצים, מטבח וחדר אמבטיה.
   
 • הדברת תיקנים: יש 2 סוגי תיקנים עיקריים - תיקן אמריקאי ותיקן גרמני. האמריקאי לרוב יגיע מהביוב, בעוד הגרמני לרוב יחפש מקורות מזון. הדברת תיקנים בירושלים תתמקד בשני המקורות האלה אם לא תזהו באיזה סוג תיקן מדובר בעצמכם.
   
 • הדברת עכבישים: אם מדובר על הדברת עכבשים בירושלים בתוך הבית המחיר לרוב יהיה זול יותר מאשר הדברה בגינה מפני שהדברה של עכבישים בגינה מצריכה שימוש בחומר חזק יותר.
   
 • הדברת פשפשים: הפשפש הנפוץ ביותר שמבקשים להדביר אותו הוא פשפש המיטה. הדברת פשפש המיטה בירושלים היא הדברה יחסית מסובכת מפני שהם לא מתים בקלות מחומרי הדברה רגילים והוא מצריך הרבה הכנה ופעולות נוספות מהמדביר.
   
 • הדברת טרמיטים: הדברת טרמיטים בירושלים צריכה להתבצע מהר מפני שטרמיטים אוכלים את הרהיטים ומתרבים בקצב מהיר מאוד. אם לא מטפלים בטרמיטים מהר יכול להיות נזק רציני לרכוש שלכם ואפילו לתשתיות הבניין.
   
 • הדברת עש המזון: הרבה פעמים קשה להיפטר מעש המזון מפני שברגע שהוא מוצא מזון אצלנו הוא יטיל ביצים בשקית ויתחיל להתרבות. הדברת עש המזון בירושלים תכלול לרוב גם ניקיון של ארונות המטבח וזריקה של אוכל.
   
 • הדברת צרעות: הדברת צרעות בירושלים מתבצעת לרוב באמצעות קצף לאחר שמוצאים את הקן שלהם. במידה ואין גישה לקן המדביר ישתמש באבק רעיל וגם ישמיד את הקן.
   
 • הדברת דבורים: דבורה נחשבת כחיה מוגנת ולרוב אסור להדביר אותה אז חשוב לבדוק קודם כל את ההנחיות. הדברת דבורים בירושלים מתאפשרת רק במקרה שאין דרך אחרת לאסוף ולהזיז את הקן.
   
 • הדברת נמלים: נמלים יכולים להיות מטרד רציני שלפעמים נראה שקשה להיפטר ממנו. הדברת נמלים בירושלים מצריכה גם מעט ניסיון על מנת לזהות את מקור הקן (או הקנים). לרוב תקבלו גן עצות מהמדביר לגבי איטום של חלק מהקירות לצורך מניעת כניסה של נמלים נוספות.
   
 • הדברת פרעושים: פרעושים בדרך כלל מגיעים ביחד עם בעלי החיים שלנו והם נשארים צמודים אליהם. פרעושים הם עוקצים (בעיקר באזור הרגליים), לכן אם זיהיתם מדובר בפרעוש הזמינו מדביר להדברת פרעושים בירושלים.

 

סוג המזיק איפה תמצאו אותו?
יתושים מקורות מים (עציצים, חדר אמבטיה ועוד)
תיקן גרמני מטבח
תיקן אמריקאי חיבורים לצנרת ביוב
עכבישים בגינה
פשפש המיטה במזרון, סדינים ורהיטים בחדר השינה
טרמיטים רהיטי עץ
עש המזון ארונות מטבח
צרעות גינה
נמלים מקורות מזון
פרעושים בעלי חיים

כמה זמן צריך לחכות מחוץ לבית אחרי הדברה בירושלים?

לאחר הדברה בירושלים צריך לחכות בערך 5 שעות במקרה של ריסוס כימי. אם ההדברה לא כולל ריסוס, אלא רק מלוכודת ופתיונות ג'ל אין צורך לחכות מחוץ לבית.

 

זמן ממוצע לחכות מחוץ לבית אחרי הדברה בירושלים:
5 שעות
6 שעות משך זמן 4 שעות

האם להזמין הדברה ירוקה בירושלים?

אחת השיטות המתקדמות והחדשניות של ההדברה הן שיטת ההדברה הירוקה. מדובר בשיטה שאינה מערבת שימוש בחומרים מסוכנים ורעלים המזיקים לבריאות האדם ובעלי החיים. הדברה ירוקה בירושלים נעשית פופלארית יותר ויותר והיא מונה מגוון טכניקות שונות כמו למשל שימוש בגלים אלקטרוניים שמרחיקים מעופפים, שימוש בצמחים ואפילו בתבלינים מסוימים והצבת מלכודות ללכידה של המזיק ושחרורו בטבע.

 

את שיטת ההדברה הירוקה המתאימה, יתאים עבורכם המדביר שתזמינו בהתאם לנסיבות ולמזיק שנתקלתם בו. חשוב לומר שכשמזמינים הדברה לא תמיד ניתן להזמין הדברה ירוקה, אז מומלץ להתייעץ עם מדבירים בירושלים לגבי המקרה הספציפי שלכם.

 

הדברה ירוקה בירושלים הדברה כימית בירושלים
יעילות גבוהה יעילות גבוהה מאוד
1-2 שעות לחכות מחוץ לבית 5 שעות לחכות מחוץ לבית
כמות רעלים נמוכה מאוד (עד אפסית) כמות רעלים גבוהה
מומלץ במקרה שיש ילדים לא מומלץ במקרה שיש ילדים

הדברה בירושלים בכל עונות השנה

על אף העובדה שבעונות הקיץ והאביב, ישנה התעוררות מסוימת של חרקים כמו ג'וקים, נמלים ואפילו נחשים, ניתן להזמין שירותי הדברה גם בחודשי החורף או הסתיו. בחודשים אלו המחירים בדרך כלל נוחים יותר ותוכלו למצוא מדבירים בירושלים עם זמינות גבוהה יותר שיוכלו להגיע אל ביתכם בהתראה קצרה.

 

מדבירים בירושלים

כמה זמן לוקח לעשות הדברה בירושלים?

בדרך כלל מדבירים בירושלים לא ישארו יותר מחצי שעה - שעה להדברה בדירת 4 חדרים. (וזה לא ממש משנה אם מדובר בהדברת חרקים או קרציות). שימו לב שזה הזמן של ההדברה עצמו ולא הזמן שתצטרכו לחכות מחוץ לבית על מנת שחומרי ההדברה יתפזרו - זה יקח בערך 5 שעות. כמובן שבמקרה של הדברת בניין משותף הזמן יכול להיות ארוך יותר מפני שמדובר בשטח גדול יותר.

 

חברת ההדברות או המדביר המקצועי שתיקחו, צריכים לבצע עבודה מקיפה ולהגיע גם אל פינות החדרים והאזורים השונים ולכן נדרש מכם לבצע הכנה קטנה לפני הזמנת שירות של ריסוס בית בירושלים. הזיזו אל מרכז החדר את הריהוט או החפצים המצויים בחדר במטרה להקל על צוות ההדברה ולאפשר לו לבצע את עבודת הריסוס בקלות, במהירות ובצורה יעילה יותר.

 

זמן ממוצע להדברה בירושלים:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

אחרי שהגיע המדביר, מנעו מהחרקים להגיע

יש כמה הרגלים שכדאי לפתח בשביל למנוע מהחרקים להגיע לבית שלכם:

 • כיור ללא כלים: הכלים בכיור שלנו מלאים במאכלים, רטבים ושאר ירקות שמושכים את החרקים לבית שלנו. דרך טובה שבזכותה תוכלו להימנע מהצורך להזמין מדבירים בירושלים היא פשוט לוודא שאין מה שמושך את החרקים לתוך הבית שלכם.
   
 • משהו התקלקל? זרקו מהר: מה שאמרנו קודם לגבי מזון עוד יותר מתעצם במקרה של מזון מקולקל. אם תיתנו למזון מקולקל להיות אצלכם בפח זבל כמה ימים מהר מאוד תראו כל מיני חרקים מופיעים.
   
 • רשתות: התקנת רשתות מונעת מהרבה חרקים להגיע. זבובים, יתושים, ברחשים ואפילו ג'וקים ונמלים. אין מדבירים בירושלים שתפגשו יוכל להגיד לכם לגבי היעילות של רשתות.
   
 • אטמו חורים בקיר: הרבה פעמים נמלים ושאר חרקים קטנים נכנסים לבית שלנו דרך חורים קטנים בקירות. הן מטפסות ונכנסות בקלות. אטמו את החורים האלו ומנעו את דרך הגישה שלהן.
   
 • הימנעו מפירורים: כמו שכבר הבנתם חרקים אוהבים מזון. כשהם לא יחשבו שיש מזון, הם לא יגיעו, כשהם יחשבו שיש מזון, הם יגיעו, יתפשטו ברחבי הבית והנה הגיע אליכם מדביר נוסף להדברה בירושלים.
   
 • תנו לבית לנשום: אוורור של הבית עושה פלאים. הרבה מאוד חרקים אוהבים לחות, לכן אם תרצו למנוע מהם סביבת מחייה אידיאלית פשוט אווררו את הבית.

הרחקת מעופפים מכל הסוגים 

מטרד נוסף שמתמודדים איתו תושבי העיר הוא ציפורים מסוגים שונים כמו למשל ציפור המינה, עטלפי פירות וגם כמובן יונים ועורבים. הציפורים הללו יכולות להטריד את מנוחתם של תושבי העיר באמצעות לכלוך רב של צואה (בדרך כלל באזורי המרפסת וגם על גבי מכוניות החונות בחניות) וגם בדרכים נוספות כמו רעש בלתי פוסק שהן משמיעות.

 

מדביר מקצועי בירושלים יכול לסייע לכם בפעולת הרחקה של מעופפים בעזרת טכניקות שונות כמו פיזור רשתות, הצבת דחלילים וגם פיזור דוקרנים על מנת למנוע חזרה של הציפור.

שאלות נפוצות על מדבירים בירושלים:

כיצד מתבצעת הדברת פרעושים בירושלים?

ניתן להדביר פרעושים באמצעות תכשירים מתאימים וחומרי הדברה וריסוס אך גם באמצעות שאיבה.


איך בוחרים מדביר טוב ומקצועי?

אנו ממליצים בראש ובראשונה לחפש המלצות על המדביר. המלצה של לקוח מרוצה, מעידה הרבה על נותן השירות. בנוסף, על מנת להשוות בין מדבירים בירושלים - כדאי לבחון פרמטרים כמו וותק, שנות ניסיון וכמובן מחיר.


האם אפשר להישאר בבית בזמן תהליך ההדברה?

באופן כללי, עדיף לצאת מהבית בזמן ההדברה. יחד עם זאת, יתכן מצב בו תוכלו להישאר וזאת במידה ושיטת ההדברה אינה כוללת שימוש בחומרים מסוכנים ורעלים (הצבת מלכודות, הדברה ירוקה ועוד)