הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בירושלים

הדברה בירושלים מכל הסוגים - כימית וגם אורגנית וירוקה עבור מכרסמים וחרקים מכל הסוגים. בואו למצוא מדביר מומלץ

השוואת מחירים עבור שירותי הדברה בירושלים

אם נתקלתם בחרקים או מזיקים אשר הופיעו בחצר שלכם, במרפסת ואפילו בתוך הבניין או הבית, כדאי מאוד שתזמינו מדביר מקצועי שיטפל בבעיה. פורטל מדבירים פלוס, מאפשר לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ממדבירים מומלצים המספקים שירות מקצועי ומיומן והכל במחירים הוגנים ומשתלמים.

הדברה בירושלים

הדברת מזיקים בירושלים מכל הסוגים

​בואו למצוא דרכנו שירות הדברה של מזיקים בכל הגדלים, החל ממזיקים קטנים כמו טרמיטים, פרעושים או נמלים ועד למכרסמים כמו חולדות ועכברים. בעזרתנו, תוכלו להשוות בין הצעות המחיר השונות ולבחור בבעל המקצוע המתאים ביותר לביצוע העבודה. אנחנו מספקים שירות גם עבור הדברת בניין משותף וגם לבתים פרטיים ואפילו למשרדים בעיר. הדברת מזיקים בירושלים יכולה להתבצע במגוון שיטות החל מריסוס כימי ועד לטכניקות של הדברה ירוקה, ללא שימוש ברעלים מסוכנים.

כמה עולים שירותי הדברה בעיר?

לא בטוחים כמה עולה מדביר בירושלים? מתלבטים מה המחיר של שירותי הדברה? העזרו במחירון המצורף! המחירים המוצגים הם שכלול של הצעות מחיר שנלקחו ממדבירים בירושלים וחושבו לממוצע. יחד עם זאת, המחיר עשוי להשתנות בהתאם למגוון רחב של שיקולים שונים כמו למשל גודל השטח עליו מתבצעת העבודה, עונות השנה, סוג ההדברה הרצויה וגם כמובן, סוג המזיק.

מחירון עבודות הדברה בירושלים והסביבה

מחיר עבור הדברה של דבורים וצרעות

הדברת צרעות ודבורים כולל איתור הקן.


360 - 650 ש"ח
כמה עולה הדברה נגד חולדות בירושלים?

על ידי מדביר עכברים וחולדות מקצועי


החל מ-400 ש"ח
מה המחיר של הדברת נמלים בירושלים?

על ידי פיזור רעל.


400 - 600 ש"ח
כמה עולה להזמין מדביר פרעושים בירושלים?

עבור דירה עם 5 חדרים.


300 - 450 ש"ח
מחיר עבור הדברת טרמיטים בירושלים

טיפול בטרמיטים הנמצאים ברהיטים בבית.


800 - 1,400 ש"ח
עלות הרחקת יונים בירושלים

הרחקת יונים לצמיתות בעזרת פסי דריכה שמעבירים פולסים חשמליים.


100 - 220 ש"ח
כמה תעלה הדברה נגד יתושים וזבובים?

הדברת יתושים בירושלים וטיפול ייסודי על ידי מדביר מוסמך.


200 - 600 ש"ח
מחיר הדברת פשפשים בירושלים בחדר

המחיר הוא להדברת פשפש המיטה באחד מחדרי הבית.


800 - 1,000 ש"ח
עלות הדברת תיקנים בירושלים

פיזור ג'ל עם רעל, אשר אותו התיקנים אוכלים.


400 - 600 ש"ח
הדברת חרקים בירושלים לבניין שלם

הכוונה היא להדברה בשטחים המשותפים של הבניין (חדרי מדרגות, לובי, גינה וכו')


600 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

יש גם הדברה ירוקה בירושלים

אחת השיטות המתקדמות והחדשניות של ההדברה הן שיטת ההדברה הירוקה. מדובר בשיטה שאינה מערבת שימוש בחומרים מסוכנים ורעלים המזיקים לבריאות האדם ובעלי החיים. הדברה ירוקה בירושלים נעשית פופלארית יותר ויותר והיא מונה מגוון טכניקות שונות כמו למשל שימוש בגלים אלקטרוניים שמרחיקים מעופפים, שימוש בצמחים ואפילו בתבלינים מסוימים והצבת מלכודות ללכידה של המזיק ושחרורו בטבע. את שיטת ההדברה הירוקה המתאימה, יתאים עבורכם המדביר שתזמינו בהתאם לנסיבות ולמזיק שנתקלתם בו.

הרחקת מעופפים מכל הסוגים 

מטרד נוסף שמתמודדים איתו תושבי העיר ירושלים הוא ציפורים מסוגים שונים כמו למשל ציפור המינה, עטלפי פירות וגם כמובן יונים ועורבים. הציפורים הללו יכולות להטריד את מנוחתם של תושבי העיר באמצעות לכלוך רב של צואה (בדרך כלל באזורי המרפסת וגם על גבי מכוניות החונות בחניות) וגם בדרכים נוספות כמו רעש בלתי פוסק שהן משמיעות. מדביר מקצועי בירושלים יכול לסייע לכם בפעולת הרחקה של מעופפים בעזרת טכניקות שונות כמו פיזור רשתות, הצבת דחלילים וגם פיזור דוקרנים על מנת למנוע חזרה של הציפור.

 

מדבירים בירושלים

ריסוס והדברה על ידי מדביר בירושלים בכל העונות

על אף העובדה שבעונות הקיץ והאביב, ישנה התעוררות מסוימת של חרקים כמו ג'וקים, נמלים ואפילו נחשים, ניתן להזמין שירותי הדברה גם בחודשי החורף או הסתיו. בחודשים אלו המחירים בדרך כלל נוחים יותר ותוכלו למצוא מדבירים בירושלים עם זמינות גבוהה יותר שיוכלו להגיע אל ביתכם בהתראה קצרה. אם אתם זקוקים לשירותי הדברה, אל תהססו להזמין מדביר בירושלים או חברות הדברה עוד היום ואנו נדאג שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

כמה זמן לוקח לוקח לעשות הדברה?

בדרך כלל, תהליך של הדברה (וזה לא ממש משנה אם מדובר בהדברת חרקים או קרציות) בדירה המכילה ארבעה חדרים, לוקח בין חצי שעה לשעה. חברת ההדברות או המדביר המקצועי שתיקחו, צריכים לבצע עבודה מקיפה ולהגיע גם אל פינות החדרים והאזורים השונים ולכן נדרש מכם לבצע הכנה קטנה לפני הזמנת שירות של ריסוס בית בירושלים: הזיזו אל מרכז החדר את הריהוט או החפצים המצויים בחדר במטרה להקל על צוות ההדברה ולאפשר לו לבצע את עבודת הריסוס בקלות, במהירות ובצורה יעילה יותר.

שאלות נפוצות על הדברה בירושלים:

כיצד מתבצעת הדברת פרעושים בירושלים?

ניתן להדביר פרעושים באמצעות תכשירים מתאימים וחומרי הדברה וריסוס אך גם באמצעות שאיבה.


איך בוחרים מדביר טוב ומקצועי?

אנו ממליצים בראש ובראשונה לחפש המלצות על המדביר. המלצה של לקוח מרוצה, מעידה הרבה על נותן השירות. בנוסף, על מנת להשוות בין מדבירים בירושלים - כדאי לבחון פרמטרים כמו וותק, שנות ניסיון וכמובן מחיר.


האם אפשר להישאר בבית בזמן תהליך ההדברה?

באופן כללי, עדיף לצאת מהבית בזמן ההדברה. יחד עם זאת, יתכן מצב בו תוכלו להישאר וזאת במידה ושיטת ההדברה אינה כוללת שימוש בחומרים מסוכנים ורעלים (הצבת מלכודות, הדברה ירוקה ועוד)


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה