הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

מדבירים בבית שמש

מחפשים מדביר בבית שמש? דרך פורטל מדבירים פלוס תוכלו לחסוך עלויות ולבצע השוואת מחירים בעבור שירותי הדברה באזורכם. בהמשך תוכלו לקרוא מידע על שיטות הדברה נפוצות, על מחירי הדברה, על ההיבטים שעשויים להשפיע על המחיר הסופי שתקבלו ועוד. המשיכו לקרוא.

 • למציאת הדברה בבית שמש התקשרו 077-9985378

 • לחלופין השאירו פרטים באתר

 • קבלו הצעות במהרה ממדבירים מוסמכים בבית שמש

 • ריסוס כל סוגי המזיקים והחרקים כמו ג'וקים, נמלים ופשפשים

 • כל עבודות ההדברה כמו לכידת עכברים והרחקת יונים

 • מצאו מדבירים מנוסים וזמינים בבית שמש וערכו השוואה בין המחירים שלהם

כמה עולה ריסוס לבית בבית שמש?

העלות הממוצעת עבור ריסוס לבית בבית שמש עומד על 325 ש"ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 300 ל- 350 ש"ח. מחיר זה מתייחס לריסוס שמתבצע בבית המכיל 4 חדרים.

 

מחיר ממוצע לריסוס לבית בבית שמש

מחיר ממוצע לריסוס לבית בבית שמש: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

דחיפות להזמנת מדבירים בבית שמש

מכיוון שחלק גדול מהמזיקים מתרבים באופן מהיר, יש דחיפות להזמנת מדבירים בבית שמש וכדאי לעשות זאת כמה שיותר מהר. סיבה נוספת לכך שמומלץ למהר עם הזמנת שירותי ההדברה היא שחלק מהמזיקים עשויים לגרום לנזק כזה או אחר, כך למשל טרמיטים מכרסמים ברהיטי העץ, חולדות עשויות לגרום לנזק לחוטי חשמל ואף לכלבת וצרעות יכולות לעקוץ ולפגוע באנשים בעלי רגישות חיסונית.
 

דחיפות להזמנת מדביר בבית שמש:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 1 דחיפות נמוכה

מחירון הדברה בבית שמש

להלן מחירון קצר אשר מציג עלויות ומחירים של שירותי הדברה בבית שמש ובסביבתה הקרובה. לפני הזמנת השירות, נמליץ לעיין בו ולקבל מושג כללי בנושא. אם לא מצאתם את המזיק או החרק שאותו אתם מעוניינים להדביר, תוכלו לקבל מידע נוסף גם בעמוד מחירון ההדברה המלא של מדבירים פלוס.

מחירון הדברה בבית שמש והסביבה

כמה יעלה להדביר עכבר מבניין מגורים?

הזמנת חברת הדברה בבית שמש לבניין משותף.


400 - 800 ש"ח
מה המחיר של הדברת תיקנים בבית שמש?

פיזור ג'ל רעיל בנקודות שונות בבית.


400 - 600 ש"ח
עלות הרחקת יונים מהמרפסת

הרחקת יונים  עם פסי דריכה חשמליים, המחיר הוא למטר אורך.


120 - 220 ש"ח
מחיר הדברת פרעושים בבית שמש

הדברה נגד פרעושים בבית פרטי, כולל ריסוס בחצר.


300 - 500 ש"ח
מחיר בעבור הדברת צרעות

הדברת צרעות כולל ריסוס הקן.


350 - 550 ש"ח
עלות של הדברת טרמיטים מהמטבח

מחיר הדברת טרמיטים בבית שמש בחדר אחד.


500 - 700 ש"ח
עלות הדברת פשפשים בבית שמש

הדברת דירת 3 חדרים ע"י חברות הדברה בבית שמש.


1,500 ש"ח ומעלה
כמה עולה להדביר נמלים מעופפות?

הדברת נמלים בבית שמש באמצעות ריסוס.


450 - 550 ש"ח
מחיר משוער להדברת ג'וקים בבית שמש

הדברה של תיקן גרמני באזורים שונים בבית.


400 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

הכירו את שיטות ההדברה הנפוצות בבית שמש

ישנן טכניקות שונות של הדברה וכל שיטה עשויה להתאים לחרקים אחרים. להלן סקירה מהירה של סוגי ההדברה הנפוצים ביותר להדברת חרקים בבית שמש:

 • הדברה ירוקה בבית שמש: מדובר בשיטת הדברה שהפכה לנפוצה מאוד בשנים האחרונות והסיבה לכך פשוטה - לא מתבצע בה שימוש ברעלים או חומרים כימיים. אז מה כן עושים במסגרת הדברה ירוקה? ניתן ליישם אותה באמצעות ריסוס של חומרים ידידותיים לסביבה (אך לא למזיק), ניתן להציב מלכודות ופתיונות. שיטה זו אף מומלצת ע"י צוות פורטל מדבירים פלוס.
   
 • הדברה אלקטרונית בבית שמש: בשיטת ההדברה הזו, אשר מתאימה בעיקר להרחקה של ציפורים ויונים, נשתמש במכשירים שמפיקים קולות בתדר גבוה, אשר מרחיק את המעופפים מהמקום.
   
 • הדברה אורגנית: רוצים להימנע מגרימת נזק לחרק? השיטה הזו היא ככל הנראה המתאימה ביותר. נפזר מלכודות עם פירומנים אשר מושכים את המזיק ונשחרר אותו במקום פתוח הרחק מהבית.
   
 • הדברה כימית בבית שמש: טכניקת ההדברה הכימית היא הנפוצה ביותר ובאמצעות ריסוס חומרי הדברה ניתן לטפל בחלק גדול מהמזיקים, מקטנים ועד גדולים. החיסרון בהדברה כימית הוא שהיא אינה ידידותית לסביבה, נחשבת מזהמת ורעילה גם לבני אדם ומצריכה זמני המתנה ארוכים מחוץ לבית לאחר השימוש בה.
   
 • הדברה אקולוגית בבית שמש: שיטה המיושמת ע"י שינוי של האקלים בבית או בחצר במטרה להבריח משם את החרקים. אם החרק אוהב אזורים לחים לדוגמה, נדאג לייבש את המקום ולהעלות את הטמפרטורה.
   
 • הדברה ביולוגית בבית שמש: מביאים את האויב הטבעי של המזיק, על מנת להרחיק אותו. כלומר אם יש לכם עכברים בבית, יהיה ניתן להרחיקם באמצעות חתולים וכן הלאה, אם בחצר שלכם יש ריבוי יתושים - תוכלו להוסיף דגים לבריכת נוי בגינה שניזונים מהיתושים שלרוב מתרבים במקורות מים עומדים.

 

מדביר בבית שמש

הזמינו מדביר בבית שמש במחיר זול

בבואנו לבחור מדביר, עלות השירות היא פאקטור מרכזי בקבלת ההחלטה. אפשר להגיד שרוב שירותי ההדברה מסתכמים לכמה מאות שקלים אך במקרים רבים יהיה ניתן למצוא פערים גדולים בין הצעה של מדביר אחד למשנהו, בעבור אותה העבודה בדיוק.

 

על כן, תוכלו להשוות מחירים דרך מדבירים פלוס ולבצע בכוחות עצמכם סקר שוק קצר ויעיל בין 3 מדבירים שונים, עד למציאת מדביר בבית שמש שמספק מחיר נוח ומשתלם. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל המספר המופיע כאן באתר או להשאיר לנו פנייה מסודר בטופס בעמוד זה ואנו דואגים לכל השאר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

השיגו מדביר בבית שמש לכל סוגי המזיקים

דרך פורטל מדבירים פלוס תוכלו להשיג הדברה למזיקים ממגוון סוגים :

 • הדברת נמלים בבית שמש - תוכלו דרכנו להשיג מדביר בבית שמש שיוכל לטפל בנמלים ע"י שימוש בהדברה ירוקה וטבעית המתבטאת בהנחת פתיונות באזורים אסטרתגיים וכאלו שיובילו את הנמלה להשמיד את קן הנמלים בעצמה עצם נשיאת הפתיון הרעיל אל הקן.
   
 • הדברת יתושים - אין ספק שיתושים הם המזיקים הכי שנואים כיום, הם עוקצים, מזמזמים וגם מתרבים בקצב היסטרי. ניתן להשיג שירות הדברת יתושים בבית שמש ע"י מדביר מוסמך שידע לנטר את אזורי המחייה של היתושים בביתכם ובנוסף לחומרי הריסוס, הוא יוכל להסביר לכם כיצד למנוע מהם לחזור.
   
 • הדברת טרמיטים בבית שמש - הדברה עבור טרמיטים נחשבת למורכבת יותר לביצוע אך אפשרית. טרמיטים מגיעים ע"י משיכה לרהיטי ומוצרי עץ שבביתנו. ניתן למצוא אותם אף בתוך משקופים דלתות. הסימן העיקרי המרמז על הגעתם לבית הוא קולות כירסום, בעיקר בלילה וגם הימצאות נסורת ברצפה שמסביב לרהיט שהשתלטו עליו.
   
 • הדברת פשפשים - הדברת פשפשים בבית שמש נעשית ע"י שימוש בהדברה כימית באזורים אסת ופיזור של אבקת הדברה ברחבי הבית.
   
 • הדברת פרעושים בבית שמש - פרעושים מגיעים אלינו בעיקר מבעלי החיים שלנו אך עשויים להגיע גם על ידנו דרך הבגדים. עקיצת פרעושים עשוייה להיות מסוכנת ולהעביר מחלות לחיות שלנו ולנו. במידה ותזמינו מדביר בבית שמש לריסוס הפרעושים שבביתכם, וודאו שהוא עובר על כל אזורי הבית והחצר, כולל באזורים המוסתרים מאחורי הרהיטים.
   
 • הדברת ג'וקים - אין צורך להסביר מהם ג'וקים כי אין אדם כיום שלא נתקל בהם עדיין. הדברת ג'וקים בבית שמש ניתן כיום לבצע ע"י שימוש בחומרי הדברה ירוקים וכאלו שמוגנים יותר עבור בני אדם ובפרט עבור נשים בהיריון ואנשים בקבוצת סיכון בריאותית. קרוב לוודאי שמדביר יבקש מכם לצלם את סוג הג'וק שיש לכם בבית כדי שידע להתאים את חומר ההדברה בצורה מיטבית יותר. 

מה עשוי להשפיע על מחיר ההדברה?

רגע לפני שאתם מזמינים שירות של הדברת מזיקים בבית שמש, ישנם שלושה מאפיינים מרכזיים אשר ככל הנראה ישפיעו ויקבעו את המחיר שתקבלו:

 • גודל האזור: ככל שיהיה מדובר בבית גדול יותר, כך העלות מתייקרת. הסיבה לכך היא שכאשר מבצעים ריסוס, "מתבזבז" יותר חומר הדברה ומשך העבודה מתארך. לכן, נסו לחשוב האם באמת נדרש מכם לבצע ריסוס בית בבית שמש בצורה מקיפה או שמא ניתן להסתפק בהדברה באזור נקודתי כמו המטבח, חדרי השירותים, המקלחת או אזור החצר.
   
 • סוג המזיק: המחיר של לכידת נחש יהיה שונה מלכידה של חולדה או עכבר. גם המחיר של שירותי הדברת יתושים בבית שמש, שונה מהדברה של צרעות או פשפשים. לכן אין טעם להשוות הצעות בין מזיקים שונים מאחר ומדובר בעבודה שונה לגמרי.
   
 • שיטת ההדברה: יש מגוון רחב של שיטות להדברה, החל משיטות הדברה ירוקות ועד לשיטת הריסוס הכימית. במקרים רבים, יהיו פערים במחיר בעקבות השוני בשיטה שבה פועל המדביר. לכן, לפני הזמנת שירות של הדברת מזיקים בבית שמש, כדאי לשאול אודות שיטת ההדברה ולבדוק האם ישנן חלופות נוספות לשיטה זו.

תמונה

באילו מצבים כדאי להזמין מדביר בבית שמש?

ההמלצה של צוות פורטל מדבירים פלוס היא לא לנסות להתמודד לבד עם המזיק או החרק שבו נתקלתם מאחר וחלק גדול מהם עשוי להיות מסוכן במידה זו או אחרת גם אם אינכם מודעים לכך. בנוסף. לאדם הפשוט אין את הידע והיכולת להרחיק מזיקים לצמיתות ולעיתים נדרש להזמין מדביר מוסמך בבית שמש על מנת שיבצע פעולה ייסודית שתמנע הגעה בשנית, תוך שימוש בחומרי הדברה חזקים ואפקטיביים.

האם צריך לחכות מחוץ לבית לאחר ההדברה?

בדרך כלל, לאחר שביצעתם הדברה בתוך שטח הבית, תידרשו להמתין בין שעה עד 4 שעות במקרה של הדברה כימית, במקרה של הדברה ירוקה בבית שמש, זמני השהייה מתקצרים לחצי שעה עד שעה. אגב, במידה ויהיה מדובר על שיטות הדברה אחרות, כמו למשל הדברה עם פיתיון ג'ל, אין צורך בהמתנה.

 

זמן ממוצע לשהייה מחוץ לבית לאחר ריסוס:
שעתיים וחצי
4 שעות משך זמן שעה

איך מוצאים מדביר מומלץ בבית שמש?

הפרמטרים שאנו ממליצים לכם לבדוק כאשר אתם מחפשים שירותי הדברה בבית שמש הם:

 • זמינות המדביר: האם המדביר זמין לכם כעת? במידה ומדובר על מזיק מסוכן כמו נחש, עקרב וכדומה, נושא הזמינות הוא קריטי וחשוב לבחור מדביר שזמין באופן מיידי.
   
 • מחיר השירות: האם מחיר ההדברה תואם ומתכתב עם מחירי השוק? לשם כך כדאי להסתכל במחירון המופיע בעמוד זה וגם בעמודים נוספים באתר שלנו, בהתאם לסוג השירות הנדרש.
   
 • אחריות על ההדברה: נושא האחריות הוא קריטי וכדאי לבדוק זאת היטב לפני שמזמינים מדביר בבית שמש. נסו להבין האם מתקבלת אחריות, למשך כמה זמן היא ומה בדיוק היא מכסה.
   
 • הסמכה ורישיון: מדבירים חייבים להחזיק ברישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. בקשו מהמדביר את מספר הרישיון שלו ובדקו אונליין האם הוא מופיע במאגר המדבירים.
   
 • המלצות וביקורות: בשביל לאתר מדביר מומלץ בבית שמש, צריך לקרוא עליו המלצות וביקורות חיוביות. אם מצאתם כאלה, תוכלו להיות רגועים ולדעת שאתם ככל הנראה בידיים טובות.

האם מדביר בבית שמש מספק אחריות על השירות?

רוב המדבירים, יספקו לכם הנעה בין 3 חודשים עד חצי שנת אחריות על שירות ההדברה שביצעו. נדרש לבדוק זאת מאחר והדבר משתנה בין מדביר למדביר ובהתאם לסוג החרק או המזיק שהתגלה אצלכם.

 

תקופת אחריות ממוצעת על הדברה בבית שמש
6 חודשי אחריות 4.5 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ המדבירים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

טיפים להתנהלות מול מדבירים בבית שמש

במטרה לסייע לכם, הצוות פורטל מדבירים פלוס אסף המלצות וטיפים אשר מתבססים על ניסיון שלנו ושל המדבירים שעובדים איתנו. הטיפים הללו יסייעו לכם בתנהלות מול מדבירים ויסייע לכם במציאת מדביר מקצועי בבית שמש והסביבה:

 • גם כאשר מבצעים הדברה כימית, יש לשים לב כי המדביר אינו משתמש בחומרי הדברה אשר מכילים זרחן אורגני.
   
 • בסיום העבודה, בקשו מהמדביר טיפים על פעולות מניעה שיכולות להפחית את הסיכוי לחזרתם של המזיקים.
   
 • הימנעו מניקיון של חומרי ההדברה ולרוב יהיה מדובר על מספר ימים בהם לא שוטפים או מנקים את החומר. כדאי להתייעץ על כך עם המדביר.
   
 • נושא האחריות על ההדברה הוא קריטי וכדאי לבדוק היטב מה בדיוק זה מכסה. כמו כן, הקפידו לבקש את האחריות בכתב ולא רק בעל פה.
   
 • המועד האידיאלי להזמנת מדביר הוא תחילת עונת הקיץ. מדוע? מכיוון שכאשר מזג האוויר מתחמם, החרקים מתחילים להגיח מכל פינה.
   
 • כדאי לבדוק האם השירות כולל מע"מ כאשר בדרך כלל נהוג להציג את המחיר כולל עלות המע"מ. חלק מהמדבירים מתחכמים ומבקשים תוספת מע"מ ביום ההדברה עצמו.

שאלות נפוצות על הדברה בבית שמש

קראו את השאלות הבאות, אשר עשויות לסייע לכם לפני הזמנת השירות:

מדוע חשוב לבצע השוואת מחירים בין מדבירים?

מאחר וזו דרך שבה ניתן לחסוך עשרות ולעיתים גם מאות שקלים בעבור שירותי ההדברה. טווח המחירים בענף זה רחב למדי וכל מדביר מתמחר את עבודתו בצורה שונה, לכן בדקו היטב והשוו בין העלויות.


תוך כמה זמן מדביר יגיע אליי מרגע הזמנת השירות?

תלוי במספר משתנים כמו סוג המזיק, המיקום המדויק שלכם והזמינות של המדביר. בדרך כלל יהיה מדובר על שעה או שעתיים מרגע ההזמנה של השירות אך הדבר משתנה ונקבע גם על סמך השעה ביום.