הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בבית שמש

מוצאים מדביר בבית שמש דרך פורטל מדבירים פלוס. מהיום, ניתן להשוות מחירים בצורה קלה ונוחה בעבור כל שירותי ההדברה בעיר בית שמש ובסביבתה הקרובה. 

הזמינו מדביר בבית שמש במחיר זול

בבואנו לבחור מדביר, עלות השירות היא פאקטור מרכזי בקבלת ההחלטה. אפשר להגיד שרוב שירותי ההדברה מסתכמים לכמה מאות שקלים אך במקרים רבים יהיה ניתן למצוא פערים גדולים בין הצעה של מדביר אחד למשנהו, בעבור אותה העבודה בדיוק.

 

על כן, תוכלו להשוות מחירים דרכנו ולבצע בכוחות עצמכם סקר שוק קצר ויעיל בין 3 מדבירים שונים, עד למציאת מדביר בבית שמש שמספק מחיר נוח ומשתלם. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל המספר המופיע כאן באתר או להשאיר לנו פנייה מסודר בטופס בעמוד זה ואנו דואגים לכל השאר.

 

הדברה בבית שמש

מחירון הדברה בבית שמש

להלן מחירון קצר אשר מציג עלויות ומחירים של שירותי הדברה בבית שמש ובסביבתה הקרובה. לפני הזמנת השירות, נמליץ לעיין בו ולקבל מושג כללי בנושא. אם לא מצאתם את המזיק או החרק שאותו אתם מעוניינים להדביר, תוכלו לקבל מידע נוסף גם בעמוד מחירון ההדברה המלא.

כמה עולים שירותי ההדברה בבית שמש?
 • כמה יעלה להדביר עכבר מבניין מגורים?

  הדברת עכברים בבית שמש מבניין משותף.


  400 - 800 ש"ח
 • מה המחיר של הדברת תיקנים?

  פיזור ג'ל רעיל בנקודות שונות בבית.


  400 - 600 ש"ח
 • עלות הרחקת יונים מהמרפסת

  הרחקת יונים  עם פסי דריכה חשמליים, המחיר הוא למטר אורך.


  120 - 220 ש"ח
 • מחיר הדברת פרעושים בבית שמש

  הדברה נגד פרעושים בבית פרטי, כולל ריסוס בחצר.


  300 - 500 ש"ח
 • מחיר הדברת צרעות בבית שמש

  הדברת צרעות כולל ריסוס הקן.


  350 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

מה עשוי להשפיע מחיר ההדברה?

ישנם שלושה מאפיינים מרכזיים אשר ישפיעו על המחיר שתקבלו:

 • גודל האזור: ככל שיהיה מדובר בבית גדול יותר, כך העלות מתייקרת. הסיבה לכך היא שכאשר מבצעים ריסוס, מתבזבז יותר חומר הדברה ומשך העבודה מתארך.
   
 • סוג המזיק: המחיר של לכידת נחש יהיה שונה מלכידה של חולדה או עכבר. לכן אין טעם להשוות הצעות בין מזיקים שונים מאחר ומדובר בעבודה שונה לגמרי.
   
 • שיטת ההדברה: יש מגוון רחב של שיטות להדברה, החל משיטות הדברה ירוקות ועד לשיטת הריסוס הכימית. במקרים רבים, יהיו פערים במחיר בעקבות השוני בשיטה שבה פועל המדביר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

באילו מצבים כדאי להזמין מדביר?

ההמלצה שלנו היא לא לנסות להתמודד לבד עם המזיק או החרק שבו נתקלתם מאחר וחלק גדול מהם עשוי להיות מסוכן במידה זו או אחרת גם אם אינכם מודעים לכך. בנוסף. לאדם הפשוט אין את הידע והיכולת להרחיק מזיקים לצמיתות ולעיתים נדרש להזמין מדביר מקצועי על מנת שיבצע פעולה ייסודית שתמנע הגעה בשנית, תוך שימוש בחומרי הדברה חזקים ואפקטיביים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה