הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה במודיעין

מצאו עוד היום מדביר מקצועי במודיעין עבור מזיקים שונים כמו טרמיטים, מכרסמים, פרעושים ועוד. פורטל 'מדבירים פלוס' מסייע לך במציאת בעל מקצוע הפועל בשיטות הדברה שונות תוך שמירה על מחיר משתלם.

הדברה במודיעין למזיקים שונים

מחפשים שירות הדברה במודיעין על ידי מדביר מוסמך? דרך הפורטל שלנו, תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ממדבירים הפועלים בעיר מודיעין ובסביבתה. ניתן למצוא דרך האתר פתרונות מלאים לסוגים שונים של הדברה הכוללים הדברה ירוקה ואורגנית והרחקה של מעופפים וציפורים מהמרפסת או הגג של הבית.

הדברה במודיעין

כמה עולה שירות של חברת הדברה במודיעין?

ניתן למצוא מגוון מחירים עבור שירותי ההדברה בעיר. השאלה "כמה עולה מדביר במודיעין" נקבעת בהתאם לסוג המזיק שאותו מרחיקים, כמו גם שיטת ההדברה בה משתמשים. בטבלה תוכלו למצוא מחירים להרחקת חרקים ומזיקים שונים וזאת במטרה לסייע לכם לקבל החלטה נכונה בבחירת בעל המקצוע שיבצע את העבודה. המחירים עשויים להשתנות בהתאם לשיקולים כאלה ואחרים.

מחירון הדברה במודיעין והסביבה
 • הדברת יתושים במודיעין

  הדברה של יתושים מסוגים שונים, כולל ריסוס נגד יתוש הנמר האסייתי.


  200 - 650 ש"ח
 • כמה עולה הדברת טרמיטים במודיעין?

  הדברה נגד טרמיטים מהרהיטים ברחבי הבית.


  400 - 600 ש"ח
 • מחיר עבור הרחקת יונים באמצעות הצבת רשתות

  פיזור רשתות במרפסת שירות, המחיר כולל את רכישת הרשת.


  600 - 1,300 ש"ח
 • לכידת עכברים וחולדות?

  לכידת מכרסמים ברחבי הבית על ידי מלכודות.


  450 - 650 ש"ח
 • הדברה של דבורים וצרעות

  ריסוס והרחקה של הדבורים ומציאת הקן.


  360 - 660 ש"ח
 • הדברת פרעושים במודיעין

  לדירה בגודל של 4 חדרים.


  300 - 450 ש"ח
 • מחיר הדברת תיקנים במודיעין

  הדברה בבית פרטי + החצר.


  400 - 600 ש"ח
 • הדברה של נמלת אש

  הדברת נמלים במודיעין בתוך שטח הבית.


  400 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

הדברה במודיעין בשיטת הדברה ירוקה

בניגוד למה שחשבתם, לא תמיד צריך לבצע ריסוס בית במודיעין באמצעות ריסוס אשר עשוי להיות מסוכן לאדם. הדברה ירוקה מציעה אלטרנטיבה מעולה ונחשבת לשיטה בטוחה יחסית. תחת טכניקת הדברה זו ניתן למצוא שיטות טבעיות יותר הבטוחות לסביבה ולבעלי חיים העשויים להימצא בשטח (חתולים וכלבים למשל). בשיטה זו לרוב נעשה שימוש בחרקים אשר אוכלים את המזיק בביתנו או בפיזור מלכודות ברחבי הבית. 

 

שירותי הדברה במודיעין

איך בודקים חברות הדברה במודיעין

אנו מציעים לכם לבחון את הפרמטרים הבאים מול מדבירים במודיעין או חברות הדברה המספקות שירות בעיר:

 • אחריות - וודאו שחברת ההדברה במודיעין מספקת לכם אחריות על פעולות הריסוס וההדברה ושהיא תספק לכם מענה במידה והמזיק חוזר בתקופה סבירה לאחר שבוצעה העבודה. חשוב להבין שמשך זמן האחריות נקבע לרוב בהתאם למזיק וסביר להניח שהוא ישתנה בין הדברת פשפשים במודיעין לבין הדברה של ג'וק או נמלים.

 • שירות אדיב - בעל מקצוע באשר הוא, צריך להיות אדיב, שירותי ועם סבלנות לבקשות ולהסברים שלכם במהלך העבודה. תוכלו להבין זאת כבר בשיחת הטלפון איתו או לקרוא המלצות עליו לפני המשך העבודה.

 • מחיר הוגן - לא בכל המקרים תצטרכו לשלם סכומים גבוהים על ההדברה וחשוב לבצע השוואת מחירים לפני הזמנת שירותי הדברת מזיקים במודיעין.

 • רישיון הדברה - וודאו שבחרתם בבעל מקצוע אמין ומקצועי וזאת באמצעות בחינת רישיון הדברה בתוקף שיש ברשותו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

שירותי הדברה במודיעין עילית גם למעופפים

פרט לעבודות הנפוצות של הדברת חרקים במודיעין, אנחנו נשמח לסייע גם בהרחקה של יונים או מעופפים נוספים מאזורים שונים כמו המרפסת או הגג של הבית. בעוד חלק מהמעופפים מרעישים ומפריעים לשגרת החיים, חלקם גם עשויים לגרום למחלות או נזקים שונים.

 

למשל תוכי דררה נחשב למזיק היות והוא גורם לנזק בחצרות רבות בשל העובדה שעצי פרי רבים משמשים כמזון אהוב עבור ציפור זו והוא אוכל את תוצרת הפרי (תוכל להזמין הרחקת תוכי דררה מכאן). גם עטלפי פירות עשויים להפריע מאוד בשל הלכלוך שהם משאירים על גבי מכוניות ולכן רבים מחפשים מרחיק עטלפים שירחיק אותם מאזור המגורים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה