הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה במודיעין

מצאו עוד היום מדביר מקצועי במודיעין עבור מזיקים שונים כמו טרמיטים, מכרסמים, פרעושים ועוד. פורטל 'מדבירים פלוס' מסייע לך במציאת בעל מקצוע הפועל בשיטות הדברה שונות תוך שמירה על מחיר משתלם.

השוואת מחירים בין מדבירים במודיעין

כשאתם מסתכלים על מחירים של הדברה במודיעין חשוב להגיד שהוא לא מחיר קבוע. הוא ישתנה בהתאם לשטח עליו תצטרכו לעושת את ההדברה, בהתאם לסוג המזיק וגם בהתאם למחיר של אותה חברת הדברה. לא כל חברות הדברה במודיעין יקחו אותו המחיר.

 

לכן אם תרצו להוריד המחיר הדברה במודיעין אנחנו ממליצים לערוך השוואת מחירים. תוכלו להתקשר אלינו ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין מספר מדבירים במודיעין כדי שתוכלו להשוות ולחסוך.

 

הדברה במודיעין

כמה עולה שירות של חברת הדברה במודיעין?

ניתן למצוא מגוון מחירים עבור שירותי ההדברה בעיר. השאלה "כמה עולה מדביר במודיעין" נקבעת בהתאם לסוג המזיק שאותו מרחיקים, כמו גם שיטת ההדברה בה משתמשים. בטבלה תוכלו למצוא מחירים להרחקת חרקים ומזיקים שונים וזאת במטרה לסייע לכם לקבל החלטה נכונה בבחירת בעל המקצוע שיבצע את העבודה. המחירים עשויים להשתנות בהתאם לשיקולים כאלה ואחרים.

מחירון הדברה במודיעין

הדברת יתושים במודיעין

הדברה של יתושים מסוגים שונים, כולל ריסוס נגד יתוש הנמר האסייתי.


200 - 650 ש"ח
כמה עולה הדברת טרמיטים במודיעין?

הדברה נגד טרמיטים מהרהיטים ברחבי הבית.


400 - 600 ש"ח
מחיר עבור הרחקת יונים באמצעות הצבת רשתות

פיזור רשתות במרפסת שירות, המחיר כולל את רכישת הרשת.


600 - 1,300 ש"ח
לכידת עכברים וחולדות?

לכידת מכרסמים ברחבי הבית על ידי מלכודות.


450 - 650 ש"ח
הדברה של דבורים וצרעות

ריסוס והרחקה של הדבורים ומציאת הקן.


360 - 660 ש"ח
מחיר הדברת פרעושים במודיעין

לדירה בגודל של 4 חדרים.


300 - 450 ש"ח
מחיר הדברת ג'וקים במודיעין

מתייחס להדברה של תיקן גרמני.


400 - 600 ש"ח
הדברה של נמלת אש

הדברת נמלים במודיעין בתוך שטח הבית.


400 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

הדברה ירוקה במודיעין - השיטה הטבעית

בניגוד למה שחשבתם, לא תמיד צריך לבצע ריסוס לבית באמצעות ריסוס אשר עשוי להיות מסוכן לאדם. הדברה ירוקה במודיעין מציעה אלטרנטיבה מעולה ונחשבת לשיטה בטוחה יחסית. תחת טכניקת הדברה זו ניתן למצוא שיטות טבעיות יותר הבטוחות לסביבה ולבעלי חיים העשויים להימצא בשטח (חתולים וכלבים למשל). בשיטה זו לרוב נעשה שימוש בחרקים אשר אוכלים את המזיק בביתנו או בפיזור מלכודות ברחבי הבית. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

הדברה באזור מודיעין עם 'מדבירים פלוס'

פורטל 'מדבירים פלוס' עובד עם הרבה מדבירים במודיעין אבל לא רק בעיר עצמה אלא בכל האזור וביישובים והקיבוצים הסמוכים בין אם מדובר במועצה איזורית גזר, כפר דניאל, שילת ועוד. דרכנו תוכלו למצוא הדברה באזור מודיעין בקלות, רק תצטרכו להתקשר אלינו או להשאיר פרטים ואנחנו נדאג שתקבלו הצעות מחיר מעד 3 חברות הדברה באזור מודיעין.

 

מדביר במודיעין

מחפשים מדביר מומלץ במודיעין? בדקו את זה

אנו מציעים לכם לבחון את הפרמטרים הבאים מול מדבירים במודיעין או חברות הדברה המספקות שירות בעיר:

  • אחריות - וודאו שחברת ההדברה במודיעין מספקת לכם אחריות על פעולות הריסוס וההדברה ושהיא תספק לכם מענה במידה והמזיק חוזר בתקופה סבירה לאחר שבוצעה העבודה. חשוב להבין שמשך זמן האחריות נקבע לרוב בהתאם למזיק וסביר להניח שהוא ישתנה בין הדברת פשפשים במודיעין לבין הדברה של ג'וק או נמלים.

  • שירות אדיב - בעל מקצוע באשר הוא, צריך להיות אדיב, שירותי ועם סבלנות לבקשות ולהסברים שלכם במהלך העבודה. תוכלו להבין זאת כבר בשיחת הטלפון עם אותו מדביר במודיעין.

  • מחיר הוגן - לא בכל המקרים תצטרכו לשלם סכומים גבוהים על ההדברה וחשוב לבצע השוואת מחירים לפני הזמנת שירותי הדברת מזיקים במודיעין.

  • מדביר מוסמך - וודאו שבחרתם במדביר מוסמך במודיעין שיש לו רישיון והסמכה על ידי המשרד להגנת הסביבה. אחרת הוא לא מוסמך להיות מדביר.
     
  • המלצות - אחרי שקיבלתם מאיתנו שמות של חברות הדברה ערכו חיפוש קצר על השם שלהן באינטרנט וברשתות החברתיות ותראו המלצות על אותן חברות הדברה במודיעין.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

שירותי הדברה במודיעין עילית גם למעופפים

פרט לעבודות הנפוצות של הדברת חרקים במודיעין, אנחנו נשמח לסייע גם בהרחקה של יונים או מעופפים נוספים מאזורים שונים כמו המרפסת או הגג של הבית. בעוד חלק מהמעופפים מרעישים ומפריעים לשגרת החיים, חלקם גם עשויים לגרום למחלות או נזקים שונים.

 

למשל תוכי דררה נחשב למזיק היות והוא גורם לנזק בחצרות רבות בשל העובדה שעצי פרי רבים משמשים כמזון אהוב עבור ציפור זו והוא אוכל את תוצרת הפרי (תוכל להזמין הרחקת תוכי דררה מכאן). גם עטלפי פירות עשויים להפריע מאוד בשל הלכלוך שהם משאירים על גבי מכוניות ולכן רבים מחפשים מרחיק עטלפים שירחיק אותם מאזור המגורים.