הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה באור יהודה

בפורטל מדבירים פלוס אתם יכולים להשאיר את פרטיכם ולקבל בחינם עד 3 מדבירים באור יהודה, מולם תוכלו לברר נסיון סוגי ההדברות השונות וגם תוכלו לברר מחירי הדברה וכך בעצם לחסוך בהצעת המחיר הסופית ומבלי שתצטרכו להתאמץ. קראו את המאמר הבא שכתבתנו במיוחד למי מכם שגר באזור אור יהודה והסביבה אשר מחפש פתרון עבור מזיקים שונים.

מהו מחיר ריסוס לבית באור יהודה?

מחיר ריסוס לבית באור יהודה נע בין 300 - 350 ש"ח עבור דירת 4 חדרים. המחיר כולל שימוש של המדביר בחומרי ריסוס כימיים נגד ג'וקים, נמלים ותולעים תוך שהוא מקפיד לרסס אזורים אסטרטגיים, כמו פתחי חלונות ומסילות של מרפסת, פתח כניסה לבית ובאזור המטבח והשירותים.

מחיר ממוצע לריסוס לבית באור יהודה

מחיר ממוצע לריסוס לבית באור יהודה: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מחירון הדברה באור יהודה

מתחת נציג כמה מחירים לדוגמה שעוסקים בהדברת מזיקים באור יהודה והסביבה:


מחירון עבודות הדברה באור יהודה והסביבה

כמה עולה הדברת נמלים באור יהודה?

הדברת נמלים באזור נקודתי בבית כמו המטבח או אחד החדרים.


200 - 400 ש"ח
כמה יעלה להדביר קן צרעות?

הדברה של צרעות כולל טיפול בקן ע"י מדביר באור יהודה.


350 - 550 ש"ח
מחיר הדברת טרמיטים באור יהודה

הדברת קן טרמיטים בחצר או בבית, כולל השמדת הקן.


250 - 500 ש"ח
עלות הדברת פרעושים באור יהודה

המחיר המדויק תלוי בכמות הפרעושים ומיקומם.


300 - 500 ש"ח
מה המחיר להדברה של חולדה?

לרוב על ידי שימוש בתיבת האכלה מיוחדת עם פיתיון מורעל.


200 - 500 ש"ח
מחיר הדברת תיקנים בבית פרטי

הדברה בתוך הבית וגם באזור החצר.


400 - 600 ש"ח
הדברת מזיקים באור יהודה (לדירת 2 חדרים)

מחיר להדברת דירת שני חדרים נגד נמלים, ג'וקים ומעופפים (זבובים ויתושים).


200 - 250 ש"ח
כמה עולה הדברת יתושים באור יהודה?

המחיר כולל את הליך ההדברה של היתושים וטיפול במקורות מים.


250 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

כמה דחוף להזמין מדביר באור יהודה?

במידה ונתקלתם בסימנים המעידים על המצאות של חיה מסוכנת בשטח הבית שלכם, כמו - נחש, עקרב או עכבר בבית הדבר עשוי להיות מסוכן מאוד ולהוביל לפגיעה בכם. במידה ואין ביכולתכם לתפוס את המזיק בגלל שאתם מפחדים או לא יודעים כיצד, דעו שזה הזמן להזעיק מדביר באור יהודה שידע איך לאתר את המזיק בצורה מהירה, לתפוס אותו ולהוציא אותו משטח הבית שלכם. 
 

דחיפות להזמנת מדביר באור יהודה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

עבור אילו מזיקים ניתן לבצע הדברה באור יהודה?

מדבירכים באור יהודה יוכלו להדביר עבורכם מגוון גדול מזיקים, אותם נציג מתחת:

 • הדברת יתושים באור יהודה - ע"מ לבצע הדברה של יתושים, מדביר באור יהודה תחילה ינסה לאתר את אזורי הקינון של היתושים הללו. לרוב הוא גם יבצע ייבוש של מקורות מים וידאג לרסס אותם ונקודות נוספות הנחשבות כאסטרטגיות עבור היתושים. בין היתושים שמדבירים באזורכם יכולים להדביר הם : יתושי עש, יתוש נמר אסייתי וזבובי חול שנחשבים גם הם ליתושים.
   
 • הדברת ג'וקים באור יהודה - אין ספק שג'וקים ותיקנים הם המזיקים הנפוצים ביותר כיום בבתים פרטיים ובמוסדות שונים. מדביר באור יהודה יכול להדביר ג'וקים במגוון דרכים הכוללות: ריסוס חומרי הדברה שונים, פתיונות ג'ל ומדבקות שלוכדות את הג'וק ואפילו שימוש באבקות.
   
 • הדברת נמלים באור יהודה - בישראל קיימות נמלים שנעות על פני הקרקע וכאלו המעופפות עם כנפיים. דעו שע"מ להדביר נמלים מעופפות, פעולת ההדברה עשוייה להיות מורכבת יותר עבור המדביר אך היא אפשרית וכוללת: פיזור רעלים, איתור של קנים בקרבת הבית והדברה שלהם ע"מ להרחיק את שני סוגי הנמלים לאזור מחייה אחר.
   
 • הדברת טרמיטים - טרמיטים עשויים להגיע אלינו הביתה ברהיטי עץ משומשים שאנחנו מאמצים אלינו מהרחוב ואפילו מחנויות יד שניה. אחד הסימנים להימצאות טרמיטים ברהיטי עץ הוא נוכחות של נסורת סביב הרהיט ואף התפרקות של החפץ עם הזמן. הדברת טרמיטים באור יהודה עשוייה להיות מורכבת וכזו שתדרוש ביקור חוזר של מדביר בביתכם. הסיבה לכך היא שברגע שיש טרמיטים בחפץ עץ אחד, הם בקלות עשויים לעבור ליתר החפצים ואפילו להתמקם במשקופי עץ בבית.
   
 • הדברת פשפשים באור יהודה - במידה ושהיתם כמה ימים במלון בעת שנפשתם בחו"ל או שביקרתם במקום אקזוטי שאינו סטרילי - נמליץ לכם לפני שאתם נשפכים על הספה - להכניס את הבגדים שלכם למכונת הכביסה. קחו בחשבון שבמידה וכבר הגיעו פשפשים שונים אליכם הביתה, פעולת ההדברה עשוייה להמשך מספר פעמים עד שהפשפש יינזק.
   
 • הדברת פרעושים - כאן מדובר על מזיקים שמגיעים אליכם מחיית המחמד שבביתכם. כמובן שאין אנו מתייחסים לחיות בית שאינן יוצאות החוצה כמו חתולים, אוגרים ותוכים אך במידה ויש לכם כלב, נמליץ לכם רסס אותו בטיפול דוחה פרעושים על בסיס קבע ע"מ להפתחית כמה שניתן את כמות הפרעושים שהוא מביא איתו לבית. ע"מ להדביר את הפרעושים שכבר יש לכם בבית, יהיה על מדביר באור יהודה להשתמש בחומרי ריסוס המכילים פרטרואידים היות ומדובר בחומר פחות מסוכן לאדם.
   
 • הרחקת מעופפים - בקטגוריה הזו ניתן למצוא מגוון של ציפורים. ניתן להרחיק יונים, מיינות ועורבים למשל מביתנו ע"י הצבת רשת בחלונות ומסתורי הכביסה. כדי להרחיק עטלפים, תוכלו להציב מתקן שמטרתו לשבש תדרי תעופה של עטלפים. תוכלו להתייעץ עם מדביר ואף להיעזר בו להתקנת השיטות הנ"ל בצורה יעילה ובטוחה.
   
 • הדברת מכרסמים - גיליתם שאריות צואה או סימני כירסום על אריזות מזון במטבח שלכם, הדבר עשוי להעיד על הימצאות עכברושים ועכברים. במידה והחצר שלכם התמלאה בבורות וחלק גדול מגינת הירק שלכם נאכל, הדבר עשוי להעיד על חפרפרות. ע"מ להרחיק מכרסמים באזור מגוריכם, תוכלו להצטייד במלכודות שיספק לכם המדביר, בנוסף הוא יוכל לייעץ לכם על אזורים אסטרטגיים כך שהסיכוי שהמזיק ייתפס יהפוך גדול יותר ומהיר יותר.


מדביר באור יהודה

מהן שיטות ההדברה באור יהודה שנחשבות לנפוצות?

בין שיטות ההדברה הנפוצות נגד מזיקים הן שיטת ההדברה הכימית, שיטת הדברה ירוקה ואף שיטת הדברה ביולוגית. נסביר על כל אחת מהן מתחת:

 • הדברה כימית באור יהודה - מדובר בשיטה הנפוצה והיעילה ביותר נגד מזיקים שונים. השיטה מתבצעת ע"י ריסוס של חומר ההדברה ע"י מדבירים. חשוב לציין שעל אף אחוזי ההצלחה הגבוהים שלה, מדובר בחומרים רעילים וכאלו שאינם ידידותיים לסביבה כלל, כנ"ל עבור ילדים ונשים בהיריון.
   
 • הדברה ירוקה - שיטת הדברה ירוקה משתמשת בחומרי הדברה טבעיית וגם כזו שאינה מצריכה זמן המתנה ארוך מדי של בני הבית לאחר ריסוס שלה בו. מדובר גם בשיטה הנחשבת בטיחותית יותר בקרב בעלי מערכת חיסונית חלשה ונשים בהיריון, אם כי, היא נחשבת לפחות יעילה וכזו שגם התוקף שלה פג מהר יותר מהדברה כימית.
   
 • הדברה אקולוגית באור יהודה - כאן מדובר על הרחקה של מזיקים עתידיים וקיימים ע"י שימוש באלמנטים שמטרתם להרחיק אותם, כמו צמחים טורפים, שימוש בשמנים אתריים בעלי ריחות שהמזיקים השונים נמנעים מהם ועוד. תורת השיטה הזו היא להשתמש בחומרים טבעיים וכאלו שלא יובילו לזיהום גדול ולחילופין, לשנות את אורך החיים של המזיק, דבר שיגרום לו לעזור מרצונו את האזור.
   
 • הדברה ביולוגית - שיטת הדברה ביולוגית דוגלת בכך שניתן להדביר את המזיק ע"י יצור חי החזק ממנו וניזון ממנו. לדוגמה, במידה ואתם סובלים מהתרבות יתושים בגינה שלכם, מדביר באור יהודה יכולים להמליץ לכם להתקין בריכת נוי עם דגים, אשר ניזונים מהיתושים האלו. דבר שגם ימנע התרבות של היתושים במי הבריכה וגם יוביל למראה מיוחד עבור הגינה שלכם.
   
 • מכשירים - במידה ואתם מעוניינים להרחיק את החיה משטח המחיה שלכם בצורה שלא תפגע בהם, דעו שגם לכך יש פתרון. לדוגמה: ע"מ להרחיק יונים ממיסתור הכביסה והמרפסת כולה, תוכלו להיעזר במדביר באור יהודה שיתקין רשת ייעודית המונעת את היונים שחוזרות אליכם ומלכלכות את אזור המחייה שלכם עם צואה. ע"מ להרחיק עטלפים (יכולים להפיץ כלבת) תוכלו לבקש ממדביר להתקין לכם מכשיר משבש תדרים שמטרתו לבלבל את העטלף ולהוביל אותו אל מחוץ לשטח הבית שלכם. עבור עכברים ניתן להציב כלובים עם פתיון שהם נמשכים אליו ובעת שהם ימשכו אליו - הכלוב ייסגר ותוכלו לשחרר אותם בשטח מרוחק מכם.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מה כדאי: הדברה ירוקה או כימית?

בכל אחת מהשיטות שנציג יש יתרונות וחסרונות, כך שנמליץ לכם לקרוא את כל הפסקה לפני שאתם מבצעים החלטה סופית.

 • הדברה כימית - מדובר בשיטה הותיקה והנפוצה ביותר כיום ולא סתם אלא מפני שהיא באמת יעילה נגד מזיקים רבים. יחד עם זאת, כמו שהיא מיזקה למזיקים עצמם, היא גם פוגעת בסביבה ורעילה לנו. היא גם כזו שתאלץ אותנו, בני הבית - לצאת ל - 3 עד 4.5 שעות מהבית ואת חיות המחמד שלנו אפילו זמן ממושך יותר.
   
 • הדברה ירוקה - מדובר בשיטה הנחשבת לידידותית יותר עבור הסביבה וכזו שגם נותנת תוצאות יחסית טובות (אך לא כמו שיטת ההדברה הכימית). מדובר בשיטה שמבוססת על רעלנים טבעיים וכזו שאינה מחייבת את בני הבית לצאת ממנו ליותר מחצי שעה עד שעה (בתיאום מול המדביר כמובן). היא נמצאה ידידותית בקרב ילדים, נשים בהיריון, אנשים עם תפקוד לקוי של מערכת החיסון ואף של חיות המחמד.

 

זמן המתנה ממוצע מחוץ לבית לאחר הדברה ירוקה:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

 

שם שיטת ההדברה יעילות זמן המתנה מחוץ לבית לארץ ריסוס ידידותית לסביבה?
הדברה כימית גבוהה מאוד 3 - 4.5 שעות לא
הדברה ירוקה גבוהה חצי שעה עד שעה כן

איך בוחרים שירותי הדברה באור יהודה?

לאחר שהשארתם פרטים בטופס המצורף בפורטל מדבירים פלוס, דעו שתוכלו לקבל עד 3 מדבירים באור יהודה, שביניהם תוכלו לבדוק את הדברים הבאים ע"מ להבטיח שעבודת הריסוס בביתכם תתבצע בצורה כמה שיותר יעילה ובטיחותית:

 • זמינות המדביר: בואו נגיד שאם נתקלתם בנחש, עקרב או אפילו חולדה - הטיפול צריך להיות מיידי ואין זמן לחכות יותר מידי. לכן בדקו מה המועד בו המדביר יכול להגיע אליכם ועדיף שזה יקרה כמה שיותר מהר.
   
 • מחיר העבודה: פרט למחירון המופיע כאן בעמוד, נמליץ לבקר גם במחירון ההדברה המרכזי באתר שלנו על מנת לקבל מושג אודות העלויות של כל עבודה ועבודה. כך למעשה תוכלו להבין אם המחיר שהתקבל הוא מחיר נוח והוגן או מחיר יקר.
   
 • שיטת ההדברה: ישנן שיטות הדברה שונות ולעיתים נעדיף להשתמש בשיטת הדברה ירוקה על פני שיטת הריסוס הכימית, בעיקר כאשר מדובר על הדברה בתוך שטח הבית. ידעו את המדביר עוד בשיחת הטלפון שאתם מעוניינים בשיטת ההדברה הירוקה, דבר שיאפשר לכם לדעת אם הוא הכתובת הנכונה לכך או שתצטרכו להמשיך ולחפש אחר המדביר שמשתמש בשיטה הירוקה.
   
 • ניסיון ומוניטין: חפשו את שמו של המדביר, נסו לאתר חוות דעת וביקורות על עבודתו. זוהי דרך נהדרת להבין האם מדובר במדביר וותיק, מנוסה או במדביר חדש בתחום, שעשוי לבצע לא מעט טעויות.
   
 • אחריות לעבודה: על פעולת הדברה וריסוס לבית באור יהודה, רבים מהמדבירים מעניקים אחריות הנעה בין 3 חודשים ועד כחצי שנה. שלושת חודשי האחריות הראשונים מכסים עבודות הדברה עבור חרקים קטנים מאוד וששת חודשי האחריות מכסים הדברות עבור חרקים גדולים יותר כמו ג'וקים. 

 

תקופת האחריות הממוצעות לריסוס לבית באור יהודה:
6 חודשי אחריות 4.5 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מדבירים באור יהודה אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.