הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בבני ברק

צריכים להזמין מדביר? עם פורטל מדבירים פלוס תוכלו לחסוך במחיר הדברה בבני ברק באמצעות השוואת מחירים פשוטה. רק התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממדבירים בעיר.

כמה עולה ריסוס לבית בבני ברק?

מחיר ריסוס לבית בבני ברק עולה בין 250 - 400 ש"ח. זה ריסוס בסיסי לבית שלא כולל הדברה של מזיקים שיותר קשה להדביר כמו טרמיטים או פשפשים (על זה נרחיב במחירון בפסקה הבאה). המחיר משתנה בהתאם לגודל הבית, והוא לא כולל הדברה בחצר. במידה ותרצו לעשות גם הדברה בחצר תצטרכו להוסיף 100 - 150 ש"ח.

 

מחיר ממוצע לריסוס לבית בבני ברק

מחיר ממוצע לריסוס לבית בבני ברק: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מה הוא מחיר הדברה בבני ברק? ראו מחירון

המחיר שתשלמו עבור מדביר בבני ברק הוא כמובן נגזרת של הדברים הבאים: סוג המזיק, גודל השטח שבו נדרשת ההדברה וכמובן שיטת ההדברה שבה בוחרים. להלן מספר דוגמאות למחירים בעבור ריסוס בית בבני ברק בפני מזיקים שונים. תוכלו גם להסתכל במחירון ההדברה המלא שלנו כדי לראות מחירים נוספים.

מחירון הדברה בבני ברק

הדברת צרעות ודבורים

כולל טיפול בקן עצמו.


300 - 600 ש"ח
הדברת פרעושים בבני ברק

לדירה סטנדרטית של 4 חדרים.


300 - 450 ש"ח
עלות לכידה של נחש

איתור הנחש בתוך החדר ולכידתו.


500 - 700 ש"ח
הדברת יתושים בבני ברק והסביבה

מתייחס להדברה בשטח החצר.


250 - 650 ש"ח
כמה יעלה להדביר עקרבים?

תלוי במועד הזמנת המדביר ובמיקום העקרב.


300 - 800 ש"ח
מחיר הדברת ג'וקים בבני ברק

ההדברה מתבצעת באמצעות שימוש בג'ל מיוחד.


450 - 650 ש"ח
שירות של הדברת נמלים בבני ברק

מחיר משוער להדברת בית פרטי עם 2 קומות.


400 - 600 ש"ח
כמה עולה הדברת פשפשים בבני ברק?

הדברה באמצעות חומרים מיוחדים.


1,200 - 1,800 ש"ח
כמה עולה הדברת מזיקים בבני ברק?

הדברה של מזיקים בבית.


250 - 400 ש"ח
מחיר הדברת חרקים בבית

הדברת חרקים בבני ברק לבית של 3 חדרים.


300 - 400 ש"ח
כמה עולה הדברת טרמיטים לחדר אחד?

הדברת טרמיטים בבני ברק לחדר השינה, הסלון או כל חדר אחר.


500 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מוצאים מדביר מומלץ בבני ברק עם 'מדבירים פלוס'

כשאתם מחפשים צריכים לעשות הדברה בבני ברק אתם לא רוצים לקחת מדביר שעושה עבודה כזו שלא באמת תיפטר מהמזיקים ותצטרכו לקרוא לו שוב אחרי חודש. לפעמים בהחלט יש מצבים שלמדביר אין הרבה מה לעשות ואתם פשוט גרים/עובדים בסביבה עם הרבה מזיקים, מה שיכול לקרות באיזור לא מטופחים עם הרבה פסולת. אבל איך כן מוצאים מדביר מומלץ בבני ברק?

 • לקוחות קודמים: חפשו לקוחות קודמים של אותו מדביר שאתם חושבים לקחת כדי לדעת אם הם היו מרוצים מהעבודה שלו והאם מדובר במדביר מקצועי. מדביר מקצועי בבני ברק לרוב ילווה גם בביקורות ודירוגים טובים.
   
 • הסמכה: בשביל להיקרא מדביר מוסמך צריך לקבל אישור מהמשרד להגנת הסביבה. ודאו שאתם לוקחים את שירותיו של מדביר מוסמך בבני ברק ואפילו בקשו לראות את הרישיון שלו.
   
 • אחריות: אחריות על הדברה היא משהו נפוץ אבל זה תלוי באיזה סוג של מזיק מדובר ובסביבה בה אתם נמצאים, כי כמובן שאותה חברת הדברה בבני ברק לא אחראי על פסולת הבניין ששוכבת לידכם כבר כמה חודשים. במקרה של רוב המזיקים כמו נמלים או ג'וקים לרוב תקבלו אחריות של 3-6 חודשים.

 

כמה זמן אחריות נהוג לקבל על הדברה בבני ברק?
6 חודשים 4.5 חודשים 3 חודשים
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

כיצד מוצאים הדברה בבני ברק במחיר זול?

בשביל למצוא הדברה בבני ברק במחיר זול אנחנו מציעים לכם לקבל יותר מהצעת מחיר אחת על שירותי ההדברה שאתם מחפשים. זה כי לא כל מדביר בעיר יקח לכם מחיר זהה על אותה ההדברה, אז מומלץ לערוך השוואת מחירים בין מדבירים בבני ברק.

 

תוכלו להתחיל את השוואת המחירים שלכם כבר עכשיו. פשוט התקשרו אלינו ואנחנו נשלח לכם פרטים של עד 3 חברות הדברה בבני ברק. ככה תוכלו לערוך את השוואת המחירים שלכם. התקשרו השוו וחסכו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מהרו להזמין מדביר בבני ברק כדי להקל על ההדברה

חרקים ומזיקים מתרבים. חלקם מתרבים בקצב יותר איטי, וחלקם בקצב מהיר יותר, אבל מה שבטוח הוא שברגע שהם מתרבים הרבה יותר קשה להדביר אותם. לא רק בגלל הכמות המוגברת שלהם, אלא גם עקב כך שייתכן וימצאו מקום קינון נוסף.

 

לכן אם יש לכם חרקים בבית חשוב להזמין מדביר בבני ברק במהירות שיבוא וייפטר מהחרקים בזריזות לפני שהם מתפשטים ומתפרשים ברחבי הבית. חרקים שכדאי להזדרז במיוחד במקרה שלהם הם פשפש המיטה, טרמיטים, זבובוני פירות ועש המזון.

 

דחיפות להזמנת הדברה בבני ברק

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

כמה זמן להישאר מחוץ לבית אחרי ריסוס בבני ברק?

אחרי ריסוס לבית בבני ברק צריך להישאר בין 2-3 שעות מחוץ לבית. שימו לב שזה במקרה של הדברה כימית, ולא במקרה של הדברה ירוקה, עליה תקראו בפסקה הבאה, שאחריה יש צורך להישאר רק חצי שעה - שעה.

 

כמה זמן צריך להישאר מחוץ לבית אחרי ריסוס כימי?
2.5 שעות
3 שעות משך זמן 2 שעות

הדברה ירוקה בבני ברק: ותרו על הרעל

כעושים הדברה בבני ברק חשוב להכיר את האפשרות של הדברה ירוקה. בדרך כלל כאשר מבצעים הדברה בשטח סגור כמו בית או דירה, העדיפות היא כמובן לפעול בשיטת הדברה ירוקה. המשמעות של הדברה ירוקה בבני ברק היא שאנו נמנעים משימוש בחומרים רעילים ומסוכנים לבריאות אדם ובוחרים בטכניקות אחרות שמייתרים את השימוש ברעלים וגם יכולים לחסוך על חיי המזיקים.

 

השיטות האלו כוללות לכידה של המזיק עם מלכודות מיוחדות, פיזור חומרים טבעיים שהריח שלהם מרחיק את המזיק (אפקטיבי כשמנסים להיפטר מנמלים) וגם שימוש ברשתות או גלי קול על מנת להרחיק מעופפים מסוגים שונים. במקרים בהם צריך לבצע הדברת עקרבים או נדלים ארסיים יהיה עדיף להשתמש בחומר כימי אשר חזק יותר. מחפשים שירות הדברת מזיקים בבני ברק? אל תהססו ופנו אלינו בהקדם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

שירותי הדברה בבני ברק

ישנן מספר שיטות הדברה שכדאי לכם להכיר במקרה שתעדיפו אחת מהן יותר מהאחרת:

 • הדברה ירוקה: הסברנו על הדברה ירוקה בבני ברק בפסקה הקודמת - הדברה שלא משתמשת בחומרים רעילים ככל הניתן. אין צורך להמתין מחוץ לבית אם המדביר לא מרסס, ואם כן אז זמן ההמתנה מחוץ לבית הרבה יותר נמוך.
   
 • הדברה אלקטרונית בבני ברק: הדברה אלקטרונית בעיקר משמשת להרחקה של מעופפים כמו יונים או עטלפים. שיטת הדברה זו משתמש במכשירים חשמליים שמשמיעים קולות גבוהים שמרחיקים את המעופפים.
   
 • הדברה כימית: כשאומרים הדברה בבני ברק לרוב מתכוונים להדברה כימית. היא כוללת שימוש בחומרים רעילים, צריך להישאר כמה שעות מחוץ לבית, אבל שיטה זו נחשבת יותר אפקטיבית מאשר הדברה ירוקה.
   
 • הדברה אקולוגית בבני ברק: הדברה אקולוגית מנסה לשנות את התנאים הסביבתיים של החרקים לתנאים שהם פחות אוהבים. למשל הפחתה של לחות, שינוי תאורה ועוד.
   
 • הדברה ביולוגית: הדברה ביולוגית בבני ברק לרוב מתייחסת לאויבים הטבעיים של החרקים שלכם. לדוגמה אימוץ חתול כדי שילכוד את העכברים, או גידול לטאה שתופסת חרקים שונים.
   
 • הדברה אורגנית בבני ברק: הדברה אורגנית היא סוג של הדברה ירוקה, רק שבמקרה שלה אין שום ריסוס בכלל, גם לא של חומרים יותר ידידותיים. דוגמאות לכך הן מלכודות פרומנים, פיתיונות ג'ל ועוד.

 

שיטת הדברה בבני ברק יעילות (1-5) לאיזה מזיקים מיועדת? מה חשוב לדעת?
הדברה ירוקה יעילה (4) רוב סוגי החרקים לא משתמשת ברעל
הדברה אלקטרונית לרוב עושה את העבודה (3) מעופפים צריך לקנות מכשיר מיוחד
הדברה כימית יעילה מאוד (5) כל סוגי החרקים משתמשת ברעל
הדברה אקולוגית לרוב עושה את העבודה (3) מזיקים שתוכלו לאמץ את האויב הטבעי שלהם תצטרכו לאמץ בעל חיים
הדברה ביולוגית יכול לעזור (2) רוב המזיקים שימושי במקרים מיוחדים
הדברה אורגנית יעילה (4) רוב החרקים הנפוצים יקח כמה ימים עד שהיא יעבדו

הדברת מזיקים בבני ברק

זיהוי סוג המזיקים שיש לכם בבית יכול לעזור לכם בכך שתגידו למדביר באיזה סוג מזיק מדובר והוא יוכל להגיע מוכן לקראת ההדברה בבני ברק. אילו סוגי מזיקים נפוצים?

 • הדברת פשפשים: ישנם כמה סוגי פשפשים, אבל בדרך כלל מדובר על פשפש המיטה. הדברת פשפש המיטה בבני ברק היא הדברה מאוד מורכב וגם יקרה יותר שצורכת היערכות מצד המדביר. פשפש המיטה לרוב יהיה באזור המיטה כדי שיוכל לעקוץ אתכם, אז תמצאו אותו במזרן, במיטה, בשקעים ליד המיטה ועוד.
   
 • הדברת פרעושים: אנשים נוטים להתבלבל בין פרעושים לפשפשים עקב כך שמדובר בחרק קטן עוקץ, אבל למעשה הם חרקים שונים לחלוטין. פרעושים לרוב מגיעים עם בעלי החיים שלנו, ולמעשה הדברה בבני ברק של פרעושים הרבה יותר פשוטה מפני שהם לא חסינים לחומרי ההדברה שפשפש המיטה חסין אליהם.
   
 • הדברת צרעות: הדברה בבני ברק של צרעות תצטרך לכלול גם חיסול של הקן. יש כמה שיטות שבאמעצותן ניתן להדביר צרעות והן משתנות בעקבות הגישה לקן. השיטה המועדפת היא באמצעות קצף ועטיפה של הקן בניילון.
   
 • הדברת נמלים: בעיקרון הדברת נמלים בבני ברק היא הדברה פשוטה של פיתיון. הנמלים לוקחות את הפיתיון לקן, מפוצצות אותו ואז המלכה מתה, וברגע שזה קורה המבנה ההיררכי של הנמלים מתפרק וכך גם הקן.
   
 • הדברת תיקנים: במקרה של תיקנים חשוב להבדיל בין 2 סוגים - תיקן גרמני ותיקן אמריקאי. האמריקאי לרוב יגיע לבית שלכם דרך פתחי הביוב והניקוז, בעוד שהגרמני יסתובב יותר באזור המטבח או המזווה שלכם.
   
 • הדברת עשים: עשים זה עוד חרק שמתחלק ל-2 סוגים עיקריים: עש המזון ועש הבגדים. אם השם לא הסגיר אותם, אז עש המזון נמצא בעיקר באזור המטבח, איפה שאתם שומרים מזון ועש הבגדים יותר מסותבב באזור ארון הבגדים שלכם. הדברה בבני ברק של עשים צריכה להתחיל בזריקת המזון הנגוע.
   
 • הדברת טרמיטים: הדברת טרמיטים בבני ברק היא הדברה יחסית יותר מורכבת שדורשת לפעמים קידוח על מנת למצוא את הקן שלהם ולחסל אותו. אם תראו שאריות כנפיים לבנות/שקופות בבית שלכם, כנראה שיש לכם טרמיטים.
   
 • הדברת יתושים: יתושים זו חיה שמאוד קשה להדביר לגמרי, אבל אם יש לכם מכת יתושים המדביר יוכל להיפטר מהם לכמה זמן ואחרי הדברה בבני ברק תצטרכו למנוע מהם להגיע. איך עושים את זה? התקינו רשתות, זרקו את הזבל ודאגו שאין לכם מקומות שבהם נאגרים מים.

מדבירים בבני ברק גם להרחקת יונים

הרחקת יונים בבני ברק היא מצרך מבוקש. היונים, כפי שאתם בוודאי יודעים, מהוות מטרד רציני מאחר והן מלכלכות את המרפסת, את החניות ואת חצרות הבתים עם נוצות ולשלשת. פרט ללכלוך הרב שהיא מייצרת, היונה גם עשויה להביא ללא מעט מחלות ולכן מומלץ להזמין שירות הרחקת ציפורים ויונים.

 

מרחיק היונים או המדביר שתזמינו, יסייע לכם להיפטר מהקן של היונה וידאג שהיא לא תחזור לקנן באזור פעם נוספת. איך מתבצעת הרחקת היונים? באמצעות פיזור דוקרנים, הצבת רשתות ואפילו באמצעות סליל קפיץ מיוחד.

 

כמו כן, קיימות ציפורות נוספות המטרידות את תושבי בני ברק והסביבה. ציפור המיינה אשר ידועה בתור ציפור תוקפנית ומטרידה. תוכלו להזמין הרחקת מיינה הודית ולקרוא אודותיה מידע נוסף.

 

יונים בבני ברק

הדברה בבני ברק גם של חולדות

נתקלתם בחולדות או עכברים בקרבת הבית? מחפשים לוכד עכברים בבני ברק לתפיסתם של המכרסמים או מדביר שיבצע הדברה? חולדות עשויות להיות מסוכנות וזאת מאחר והן מעבירות מחלות וגם יכולות לנשוך ולשרוט.

 

מדביר חולדות בבני ברק לא בהכרח ישתמש במלכודות רעל אשר הורגות את החולדה או העכבר אלא לעיתים יעדיף להשתמש במלכודות שאפקטיביות מאוד בתפיסת המכרסם ולאחר הלכידה, ישחרר אותו במקום פתוח (בשדה מרוחק למשל). בדרך כלל המחיר שתשלמו עבור לכידת עכברים בדירה מתחיל מהאזור של 400 ש"ח ויכול להגיע גם 650 ש"ח.

שאלות נפוצות על הדברה בבני ברק

מה עוד רציתם לדעת על הדברה בבני ברק?

האם אפשר לעשות הדברה בבני ברק בלי חומרים רעילים?

כן, הרחבנו בעמוד על הדברה ירוקה שלא משתמשת בחומרים רעילים.


איך אפשר לחסוך במחיר של הדברה בבני ברק?

מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר ולהשוות במחיר של המדבירים. תוכלו לעשות זאת ממש כאן באתר.