הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בבני ברק

נתקלתם בחולדות ועכברים בדירה? זקוקים להרחקה של יונים? או אולי פשוט נתקלתם בחרקים שונים כמו נמלים, ג'וקים, פשפשים או פרעושים? באמצעות פורטל מדבירים פלוס, תקבלו מענה מקיף להדברה בבני ברק עבור כל סוג של מזיק, תוך ביצוע השוואת מחירים.

מה הוא מחיר הדברה בבני ברק? ראו מחירון

המחיר שתשלמו עבור מדביר בבני ברק הוא כמובן נגזרת של הדברים הבאים: סוג המזיק, גודל השטח שבו נדרשת ההדברה וכמובן שיטת ההדברה שבה בוחרים. להלן מספר דוגמאות למחירים בעבור ריסוס בית בבני ברק בפני מזיקים שונים. תוכלו גם להסתכל במחירון המלא שלנו כדי לראות מחירים נוספים.

מחירון שירותי הדברה בבני ברק

הדברת צרעות ודבורים

כולל טיפול בקן עצמו.


300 - 600 ש"ח
הדברת פרעושים בבני ברק

לדירה סטנדרטית של 4 חדרים.


300 - 450 ש"ח
עלות לכידה של נחש

איתור הנחש בתוך החדר ולכידתו.


500 - 700 ש"ח
הדברת יתושים בבני ברק והסביבה

מתייחס להדברה בשטח החצר.


250 - 650 ש"ח
כמה יעלה להדביר עקרבים?

תלוי במועד הזמנת המדביר ובמיקום העקרב.


300 - 800 ש"ח
מחיר הדברת ג'וקים בבני ברק

ההדברה מתבצעת באמצעות שימוש בג'ל מיוחד.


450 - 650 ש"ח
שירות של הדברת נמלים בבני ברק

מחיר משוער להדברת בית פרטי עם 2 קומות.


400 - 600 ש"ח
כמה עולה הדברת פשפשים בבני ברק?

הדברה באמצעות חומרים מיוחדים.


800 - 1,000 ש"ח
כמה עולה הדברת מזיקים בבני ברק?

הדברה של מזיקים בבית.


250 - 400 ש"ח
מחיר הדברת חרקים בבית

הדברת חרקים בבני ברק לבית של 3 חדרים.


300 - 400 ש"ח
כמה עולה הדברת טרמיטים לחדר אחד?

הדברת טרמיטים בבני ברק לחדר השינה, הסלון או כל חדר אחר.


500 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

מוצאים מדביר מומלץ בבני ברק עם 'מדבירים פלוס'

כשאתם מחפשים מדביר בבני ברק אתם לא רוצים לקחת מדביר שעושה עבודה כזו שלא באמת תיפטר מהמזיקים ותצטרכו לקרוא לו שוב אחרי חודש. לפעמים בהחלט יש מצבים שלמדביר אין הרבה מה לעשות ואתם פשוט גרים/עובדים בסביבה עם הרבה מזיקים, מה שיכול לקרות באיזור לא מטופחים עם הרבה פסולת. אבל איך כן מוצאים מדביר מומלץ בבני ברק?

  • אחריות: אחריות על הדברה היא משהו נפוץ אבל זה תלוי באיזה סוג של מזיק מדובר ובסביבה בה אתם נמצאים, כי כמובן שאותה חברת הדברה בבני ברק לא אחראי על פסולת הבניין ששוכבת לידכם כבר כמה חודשים. ישנם מזיקים שתוכלו לקבל אחריות של 3 חודשים, יש מזיקים שתוכלו לקבל אחריות לשנה שלמה ויש גם מזיקים שלא תקבלו אחריות בכלל.
     
  • הסמכה: בשביל להיקרא מדביר מוסמך צריך לקבל אישור מהמשרד להגנת הסביבה. ודאו שאתם לוקחים את שירותיו של מדביר מוסמך בבני ברק ואפילו בקשו לראות את הרישיון שלו.
     
  • לקוחות קודמים: חפשו לקוחות קודמים של אותו מדביר שאתם חושבים לקחת כדי לדעת אם הם היו מרוצים מהעבודה שלו והאם מדובר במדביר מקצועי. מדביר מקצועי בבני ברק לרוב ילווה גם בביקורות ודירוגים טובים.

 

הדברה בבני ברק

כיצד מוצאים הדברה בבני ברק במחיר זול?

בשביל למצוא הדברה בבני ברק במחיר זול אנחנו מציעים לכם לקבל יותר מהצעת מחיר אחת על שירותי ההדברה שאתם מחפשים. זה כי לא כל מדביר בעיר יקח לכם מחיר זהה על אותה ההדברה, אז מומלץ לערוך השוואת מחירים בין מדבירים בבני ברק.

 

תוכלו להתחיל את השוואת המחירים שלכם כבר עכשיו. פשוט התקשרו אלינו ואנחנו נשלח לכם פרטים של עד 3 חברות הדברה בבני ברק. ככה תוכלו לערוך את השוואת המחירים שלכם. התקשרו השוו וחסכו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

חשבתם לנסות להדביר בעצמכם? חשבו שוב

למקרה שחשבתם לטפל במזיקים באופן עצמאי, חשוב שתדעו שהדברה היא לא משחק. לעיתים קרובות נדרשת הבנה מעמיקה בטיפול בחרק או המזיק וזאת על מנת למנוע חזרה שלו בעתיד. גם השימוש בחומרי הדברה ביתיים, לא רק שאינו אפקטיבי תמיד אלא גם עשוי לגרום נזק כתוצאה משימוש לא נכון בריסוס המסוכן לנשימה וכדומה.

 

מדביר בבני ברק

הדברה ירוקה בבני ברק: ותרו על הרעל

בדרך כלל כאשר מבצעים הדברה בשטח סגור כמו בית או דירה, העדיפות היא כמובן לפעול בשיטת הדברה ירוקה. המשמעות של הדברה ירוקה בבני ברק היא שאנו נמנעים משימוש בחומרים רעילים ומסוכנים לבריאות אדם ובוחרים בטכניקות אחרות שמייתרים את השימוש ברעלים וגם יכולים לחסוך על חיי המזיקים.

 

השיטות האלו כוללות לכידה של המזיק עם מלכודות מיוחדות, פיזור חומרים טבעיים שהריח שלהם מרחיק את המזיק (אפקטיבי כשמנסים להיפטר מנמלים) וגם שימוש ברשתות או גלי קול על מנת להרחיק מעופפים מסוגים שונים. במקרים בהם צריך לבצע הדברת עקרבים או נדלים ארסיים יהיה עדיף להשתמש בחומר כימי אשר חזק יותר. מחפשים שירות הדברת מזיקים בבני ברק? אל תהססו ופנו אלינו בהקדם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מדבירים בבני ברק גם להרחקת יונים

הרחקת יונים בבני ברק היא מצרך מבוקש. היונים, כפי שאתם בוודאי יודעים, מהוות מטרד רציני מאחר והן מלכלכות את המרפסת, את החניות ואת חצרות הבתים עם נוצות ולשלשת. פרט ללכלוך הרב שהיא מייצרת, היונה גם עשויה להביא ללא מעט מחלות ולכן מומלץ להזמין שירות הרחקת ציפורים ויונים.

 

מרחיק היונים או המדביר שתזמינו, יסייע לכם להיפטר מהקן של היונה וידאג שהיא לא תחזור לקנן באזור פעם נוספת. איך מתבצעת הרחקת היונים? באמצעות פיזור דוקרנים, הצבת רשתות ואפילו באמצעות סליל קפיץ מיוחד.

 

כמו כן, קיימות ציפורות נוספות המטרידות את תושבי בני ברק והסביבה. ציפור המיינה אשר ידועה בתור ציפור תוקפנית ומטרידה. תוכלו להזמין הרחקת מיינה הודית ולקרוא אודותיה מידע נוסף.

 

יונים בבני ברק

מדביר חולדות בבני ברק במחיר מעולה

נתקלתם בחולדות או עכברים בקרבת הבית? מחפשים לוכד עכברים בבני ברק לתפיסתם של המכרסמים או מדביר שיבצע הדברה? חולדות עשויות להיות מסוכנות וזאת מאחר והן מעבירות מחלות וגם יכולות לנשוך ולשרוט.

 

מדביר חולדות בבני ברק לא בהכרח ישתמש במלכודות רעל אשר הורגות את החולדה או העכבר אלא לעיתים יעדיף להשתמש במלכודות שאפקטיביות מאוד בתפיסת המכרסם ולאחר הלכידה, ישחרר אותו במקום פתוח (בשדה מרוחק למשל). בדרך כלל המחיר שתשלמו עבור לכידת עכברים בדירה מתחיל מהאזור של 400 ש"ח ויכול להגיע גם 650 ש"ח.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה