הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בבני ברק

נתקלתם בחולדות ועכברים בדירה? זקוקים להרחקה של יונים? או אולי פשוט נתקלתם בחרקים שונים כמו נמלים, ג'וקים, פשפשים או פרעושים? באמצעות פורטל מדבירים פלוס, תקבלו מענה מקיף להדברה בבני ברק עבור כל סוג של מזיק, תוך ביצוע השוואת מחירים.

זקוקים לשירותי הדברה בבני ברק? תנו לנו לעזור

בישראל יש לא מעט מזיקים מסוגים שונים שיכולים להוות מטרד רציני. חלק מהמזיקים אפילו מסוכנים למדי כמו למשל עקרבים או נחשים בעוד האחרים פשוט מפריעים לשגרת החיים היומיומית. אתר 'מדבירים פלוס' לא רק מספק לכם המון מידע שימושי אודות המזיקים הללו אלא גם מסייע לכם במציאת שירותי הדברה במחיר זול למדי. צלצלו אלינו או השאירו פנייה בטופס ונחזור אליכם עם כל הפרטים.

 

הדברה בבני ברק

דוגמאות לעלויות של מדביר בבני ברק

המחיר שתשלמו עבור מדביר בבני ברק הוא כמובן נגזרת של הדברים הבאים: סוג המזיק, גודל השטח שבו נדרשת ההדברה וכמובן שיטת ההדברה שבה בוחרים. להלן מספר דוגמאות למחירים בעבור ריסוס בית בבני ברק בפני מזיקים שונים:

מחירון שירותי הדברה בבני ברק
 • הדברת צרעות ודבורים

  כולל טיפול בקן עצמו.


  300 - 600 ש"ח
 • הדברת פרעושים בבני ברק

  לדירה סטנדרטית של 4 חדרים.


  300 - 450 ש"ח
 • עלות לכידה של נחש

  איתור הנחש בתוך החדר ולכידתו.


  500 - 700 ש"ח
 • הדברת יתושים בבני ברק והסביבה

  מתייחס להדברה בשטח החצר.


  250 - 650 ש"ח
 • כמה יעלה להדביר עקרבים?

  תלוי במועד הזמנת המדביר ובמיקום העקרב.


  300 - 800 ש"ח
 • מחיר הדברת תיקנים בבני ברק

  ההדברה מתבצעת באמצעות שימוש בג'ל מיוחד.


  450 - 650 ש"ח
 • שירות של הדברת נמלים בבני ברק

  מחיר משוער להדברת בית פרטי עם 2 קומות.


  400 - 600 ש"ח
 • כמה עולה הדברת פשפשים בבני ברק?

  הדברה באמצעות חומרים מיוחדים.


  800 - 1,000 ש"ח

הדפס מחירון

 

ומה לגבי הדברת טרמיטים בבני ברק וכיצד היא מתבצעת? כמה עולה הדברת חרקים בבני ברק כמו תולעי עץ או פסוקאים? מומלץ להסתכל במחירון המלא שלנו או בעמוד המדבר בהרחבה על הדברת חרקים.

על החשיבות של בחירת מדביר מומלץ

למקרה שחשבתם לטפל במזיקים באופן עצמאי, חשוב שתדעו שהדברה היא לא משחק. לעיתים קרובות נדרשת הבנה מעמיקה בטיפול בחרק או המזיק וזאת על מנת למנוע חזרה שלו בעתיד. גם השימוש בחומרי הדברה ביתיים, לא רק שאינו אפקטיבי תמיד אלא גם עשוי לגרום נזק כתוצאה משימוש לא נכון בריסוס המסוכן לנשימה וכדומה.

אנו עובדים עם מדבירים מעולים המספקים שירותי הדברה מקצועיים בבני ברק והאזור כולו ולכן בעת עבודה עם פורטל מדבירים פלוס, תוכלו לדעת שאתם מקבלים בעל מקצוע שעבר את ההכשרות ושיש עליו המלצות של לקוחות קודמים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מדביר חולדות בבני ברק במחיר מעולה

נתקלתם בחולדות או עכברים בקרבת הבית? מחפשים לוכד עכברים בבני ברק לתפיסתם של המכרסמים או מדביר שיבצע הדברה? חולדות עשויות להיות מסוכנות וזאת מאחר והן מעבירות מחלות וגם יכולות לנשוך ולשרוט.

 

מדביר חולדות בבני ברק לא בהכרח ישתמש במלכודות רעל אשר הורגות את החולדה או העכבר אלא לעיתים יעדיף להשתמש במלכודות שאפקטיביות מאוד בתפיסת המכרסם ולאחר הלכידה, ישחרר אותו במקום פתוח (בשדה מרוחק למשל). בדרך כלל המחיר שתשלמו עבור לכידת עכברים בדירה מתחיל מהאזור של 400 ש"ח ויכול להגיע גם 650 ש"ח.

 

מדביר מומלץ בבני ברק

מדבירים בבני ברק גם להרחקת יונים

הרחקת יונים בבני ברק היא מצרך מבוקש. היונים, כפי שאתם בוודאי יודעים, מהוות מטרד רציני מאחר והן מלכלכות את המרפסת, את החניות ואת חצרות הבתים עם נוצות ולשלשת. פרט ללכלוך הרב שהיא מייצרת, היונה גם עשויה להביא ללא מעט מחלות ולכן מומלץ להזמין שירות הרחקת ציפורים ויונים.

 

מרחיק היונים או המדביר שתזמינו, יסייע לכם להיפטר מהקן של היונה וידאג שהיא לא תחזור לקנן באזור פעם נוספת. איך מתבצעת הרחקת היונים? באמצעות פיזור דוקרנים, הצבת רשתות ואפילו באמצעות סליל קפיץ מיוחד.

 

כמו כן, קיימות ציפורות נוספות המטרידות את תושבי בני ברק והסביבה. ציפור המיינה אשר ידועה בתור ציפור תוקפנית ומטרידה. תוכלו להזמין הרחקת מיינה הודית ולקרוא אודותיה מידע נוסף.

 

הרחקת יונים בבני ברק

שיטות ההדברה בבית בבני ברק

בדרך כלל כאשר מבצעים הדברה בשטח סגור כמו בית או דירה, העדיפות היא כמובן לפעול בשיטת הדברה ירוקה.

 

המשמעות היא שאנו נמנעים משימוש בחומרים רעילים ומסוכנים לבריאות אדם ובוחרים בטכניקות אחרות כמו לכידה של המזיק עם מלכודות מיוחדות, פיזור חומרים טבעיים שהריח שלהם מרחיק את המזיק (אפקטיבי כשמנסים להיפטר מנמלים) וגם שימוש ברשתות או גלי קול על מנת להרחיק מעופפים מסוגים שונים.

 

במקרים בהם צריך לבצע הדברת עקרבים או נדלים ארסיים יהיה עדיף להשתמש בחומר כימי אשר חזק יותר. מחפשים שירות הדברת מזיקים בבני ברק? אל תהססו ופנו אלינו בהקדם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה