הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בבת ים

מחפשים שירות של הדברת מזיקים בבת ים? מדבירים פלוס שמחים לסייע לכם במציאת מדביר ומגוון פתרונות עבור הדברה וריסוס בעיר בת ים ובסביבתה. דרכנו לבצע השוואת מחירים ולמצוא עוד היום בעל מקצוע איכותי לצורך ריסוס החצר או בית בבת ים בצורה מקצועית.

מדבירים בבת ים עבור כל סוגי המזיקים

ארצנו הקטנה מלאה במגוון רחב של מזיקים, חרקים וציפורים אשר עשויים להפוך במהרה למטרד של ממש. תשאלו כל מי שנתקל בביתו בעכבר או חולדה והבין שהוא צריך לחפש אחר בעל מקצוע לצורך לכידת עכברים או אפילו לצורך הרחקת ציפורים כאלה ואחרות שגורמות ללכלוך או מרעישות על בסיס קבוע ומתקמות לא אחת במרפסת שלנו. מעכשיו הפתרון למציאת מדבירים בבת ים נעשה קל ופשוט יותר מתמיד וזאת באמצעות אתר מדבירים +.

הדברה בבת ים

כמה עולה שירות של מדביר בבת ים?

לא פעם, אנחנו נשאלים אודות המחירים בעיר בת ים. חשוב להבין ששירות של הדברה משתנה מאוד בהתאם לסוג ההדברה הנדרשת. בעוד בשוק קיימים כיום סוגים שונים של הדברה, כמו למשל הדברה כימית שנחשבת לסטנדרטית, בה נעשה שימוש בריסוס כימיקליים אשר משמידים את החרקים והמזיקים וגם השיטה האורגנית והירוקה של הדברה באמצעות פתרונות אחרים ולא בשימוש בכימיקלים וחומרים מסוכנים לבריאות. 

השתמשו בטבלה המצורפת על מנת לקבל הערכה גסה אודות המחירים בעיר עבור שירות של מדביר בבת ים. שימו לב כי יתכנו שינויים קלים ברמות המחיר בין מדביר למדביר ובהתאם לעונה או סוג ההדברה וכי המחירים המוצגים נחשבים למחירים ממוצעים בהתאם לסקרים ובדיקות שנערכו.

 

כמו כן, המחיר של הדברת חרקים בבת ים עשוי להיות מושפע גם מהשעה שבה הזמנתם את השירות ולרוב בסופי השבוע או בשעות הערב המאוחרות, המחיר יהיה יקר יותר מאשר הזמנה בשעות היומיות המקובלות.

מחירון הדברה בבת ים

עלות הדברת יתושים בבת ים

הדברה אשר מתבצעת באמצעות ריסוס.


250 - 700 ש"ח
הדברת דירת 4 חדרים סטנדרטית

כולל את אזור המרפסת ופתחי ביוב


300 - 350 ש"ח
הדברת נמלים בבת ים

טיפול בנמלים והרחקתם בבית פרטי.


400 - 600 ש"ח
התקנת רשת להרחקת יונים

המחיר כולל את רכישת הרשת ואת התקנתה


700 - 1,400 ש"ח
כמה תעלה הדברה של ג'וקים בבית?

הדברת תיקנים בבת ים באמצעות פיזור ג'ל.


450 - 650 ש"ח
כמה עולה להרחיק עטלפים?

הרחקת עטלפי פירות עם פס הלם חשמלי.


120 - 250 ש"ח
מחיר הדברת טרמיטים בבת ים

המחיר הוא לטיפול בנקודה מסוימת.


250 - 500 ש"ח
כמה יעלה להדביר פשפשים בבת ים?

מחיר להדברה בדירת 3 חדרים.


1,500 ש"ח ומעלה
מחיר בעבור הרחקה של עורבים מהמרפסת

ההרחקה מתבצעת באמצעות סליל קפיץ.


70 - 120 ש"ח
טיפול בפרעושים באמצעות ריסוס

הדברת פרעושים בבת ים, בבית ובחצר.


300 - 550 ש"ח
הדברה של דג הכסף

המחיר מתייחס להדברת דג הכסף בריסוס


300 - 500 ש"ח
הדברה של קרציות מהבית והחצר

ריסוס נגד קרציות על ידי מדביר מוסמך.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

הדברה בבת ים באמצעות השוואת מחירים

על מנת להקל עליכם את תהליך החיפוש, יצרנו עבורכם את האופציה לקבל מספר הצעות מחיר ממדבירים באזור בת ים והסביבה. על מנת לבחון את ההצעות השונות, תוכלו להשאיר את הפרטים בטופס המצורף באתר שלנו או אפילו לצלצל אלינו ונחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים הרלוונטיים. השירות שלנו הוא חינמי ואינו כרוך בעלויות ולכן כדאי מאוד לנסות ולמצוא הדברה בבית ים בעזרתנו.

 

מדבירים מומלצים בבת ים

מדביר חרקים בבת ים לטיפול בבית פרטי

אם אתם מתגוררים בבית פרטי ונתקלתם בחרקים בחצר הבית שלכם או המרפסת - הגעתם אל המקום הנכון. תוכלו למצוא דרך האתר מדביר עבור טיפול בחרקים קטנים מאוד כמו למשל הדברה נגד ברחשים ועד הדברה נגד עכבישים. למעשה ייתכן ותוכלו להזמין מדביר מקצועי עוד היום וזאת מאחר ושירותי הדברה צריכים לעיתים להתבצע בהקדם על מנת לטפל במזיקים מסוכנים אשר יכולים לעקוץ או לגרום למחלות שונות. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

למה חשוב למצוא מדביר מומלץ בבת ים?

התשובה לשאלה מה החשיבות של מציאת מדביר מומלץ בבת ים מתחילה קודם כל בהבנה של הפן הבריאותי. חומרי הדברה מסוימים נחשבים מסוכנים לאדם ולכן חשוב למצוא בעל מקצוע אשר יודע לעבוד עם חומרים אלו במשנה זהירות. תהליך הריסוס צריך להיות קפדני ומקיף תוך הרחקת דיירי הבית מהמקום למשך מספר שעות ולעיתים אף יותר על מנת להגן על בריאותם.

 

בנוסף, מדביר מומלץ יודע לבצע את פעולת ההרחקה לצמיתות ובכך למעשה מרחיק את המזיקים לתמיד ולא באופן חד פעמי. כאשר אתם מחפשים מדבירים בבת ים או שירותי הדברה בעיר, חשוב שתבחרו בעל מקצוע מיומן ומנוסה לביצוע העבודה. ברוב המקרים נהוג לספק אחריות על הדברת מזיקים בבת ים וכדאי לבדוק זאת עם המדביר טרם הזמנת השירות.