הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בגבעתיים

שירותי הדברה בגבעתיים במגוון שירות כמו הדברה ירוקה, אורגנית או כימית והכל על ידי מדביר מומלץ ומנוסה להדברה של מכרסמים, חרקים ועוד. השוו מחירים דרך 'מדבירים פלוס' וחסכו עלויות בעבור שירותי הדברת מזיקים בגבעתיים ובסביבתה.

מחפשים הדברה בגבעתיים? נסו את 'מדבירים פלוס'

ברוכים הבאים לפורטל ההדברה הגדול של 'מדבירים פלוס'. באמצעות האתר שלנו, תוכלו להשוות מחירים בין מדבירים בעיר עבור כל סוגי המזיקים: זוחלים, מעופפים (כולל הרחקת יונים מהמרפסת, הרחקת עטלפים מהגינה ועוד) וגם כמובן ג'וקים או נמלים.

 

הדרך שלכם למצוא מדביר מקצועי שגם מספק מחיר הוגן ללקוחות העיר - היא על ידי השוואת מחירים וקבלת הצעות מחיר שונות. הכניסו את הפרטים בטופס המצורף באתר ונחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים. השירות שלנו הוא חינמי ואינו כרוך בעלויות.

 

הדברה בגבעתיים

כמה תעלה הדברה באזור גבעתיים?

לפני שמזמינים מדבירים בגבעתיים, כדאי להכיר מעט את המחירים והעלויות. הנה מחירון אשר יסייע לכם בהבנת המחירים של שירותי ההדברה בעיר. המחירים אינם מחייבים את בעלי המקצוע ועשוי להשתנות בעקבות שיקולים שונים.

עלות שירותי הדברה בגבעתיים והסביבה

הדברה של דבורים וצרעות

ריסוס כולל איתור של הקן והשמדה שלו.


360 - 670 ש"ח
כמה עולה להזמין שירות הרחקת יונים?

על ידי התקנת רשת.


החל מ-700 ש"ח
כמה תעלה הדברת טרמיטים בגבעתיים?

מציאת טרמיטים ברהיטים בבית והשמדתם.


800 - 1,400 ש"ח
כמה עולה להרחיק ציפור מינה?

פיזור דוקרנים למניעת קינון באיזור, המחיר הוא למ"ר.


40 - 80 ש"ח
מחיר הדברת תיקנים בגבעתיים

מתייחס לריסוס של תיקן גרמני או הדברת תיקן אמריקאי.


450 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

ריסוס כימי או הדברה ירוקה בגבעתיים?

לאלו מכם אשר אינם יודעים, קיימות בשוק טכניקות ושיטות שונות להדברה. סוג הטכניקה נקבע בדרך כלל בהתאם לסוג המזיק אשר נמצא בבית שלכם או בחצר. לא תמיד ניתן לבצע למשל הדברה ירוקה ולפעמים הדברה כימית, על אף היותה מסוכנת יותר מבחינה בריאותית, מספקת תוצאות טובות יותר ותיחשב במקרים מסוימים אפקטיבית יותר.

 

יחד עם זאת, בהדברה ירוקה בגבעתיים כמו במקומות אחרים בארץ, אנו נמנעים בשימוש בחומר הזרחן האורגני (אשר נחשב למסוכן מאוד) ומבצעים את הטיפול בשיטות אחרות. הנה מספר דוגמאות להדברה ירוקה:

  • הרחקה של יונים באמצעות הצבת רשתות או באמצעות גלי קול אלקטרוניים.
     
  • לכידת מכרסמים (עכברים וחולדות) על ידי פיזור מלכודות מתוחכמות אשר עוזרת בעת לכידת עכבר בבית ושחררו בטבע.
     
  • הדברת נמלים בגבעתיים, או יותר נכון הרחקתם באמצעות פיזור של חומרים כמו קינמון או פלפל, חומרים אשר מרחיקים את הנמלים מהאזור.

שירותי הדברה בגבעתיים

מה משפיע על מחיר העבודה?

מחיר של ריסוס בית בגבעתיים נקבע על סמך פרמטרים מסוימים כאשר הפרמטר הראשון הוא כמובן סוג המזיק או החרק בו נתקלתם. מחיר הדברת פשפשים בגבעתיים תהיה יקרה יותר מאשר שירותי הדברת פרעושים בגבעתיים וזאת בשל המורכבות שבתהליך.

 

כמו כן, שיטת ההדברה תשפיע גם היא וריסוס מתומחר בצורה אחרת מאשר הדברה ירוקה. בנוסף, גודל השטח ישפיע על העלות ולכן אם הזמנת מדביר המספק שירותי הדברת מזיקים בגבעתיים, כדאי לציין את גודל השטח של הבית או החצר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מצאו חברת הדברה שירותית ומעולה בעיר!

כאשר ניגשים למציאת חברת הדברה בגבעתיים, חשוב מאוד לשים לב שבוחרים בחברה שהיא לא פחות ממצוינת. חשוב לזכור שפרט לנושא המקצועיות, חשוב לבחון גם פרמטרים נוספים כמו המחיר אך גם כמובן השירותיות. חשוב לבחור במדביר קשוב שיספק לכם שירות מקיף גם במצב בו לאחר מספר ימים המזיק חוזר לאיזור.

 

המדביר צריך לבצע עבודה מסודרת ונקיה ולשמור על בריאותכם במידה ומעורב בתהליך ההדברה שימוש בחומרים מסוכנים. גם תדרוך נכון מצד בעל המקצוע אודות הרחקה עתידית של החרק או המזיק היא חיונית ונדרשת וחשוב לבקש ממנו הסבר בנושא טרם עזיבתו.

 

מדבירים מומלצים בגבעתיים

מדביר בגבעתיים גם להרחקה של ציפורים

כמו שבטח הבנתם, עבודתו של המדביר היא בין היתר טיפול בציפורים והרחקתם מהמרפסת או הגינה. בין הציפורים הנחשבות לבעיתיות למדי ניתן למצוא את ציפור המינה, עורבים וגם יונים ועטלפים.

 

כמדי יום אנו מסייעים ללקוחות העיר גבעתיים בהרחקה של מעופפים ובסיוע של לוכדי ציפורים ובפרט לוכד עורבים המשתמש בשיטות שונות וביעילות גבוהה אשר מבטיחה שבעלי הכנף לא יחזור לאיזור זה פעם נוספת. מצאו עוד היום מדביר מומלץ בגבעתיים והאזור ותוכלו למנוע את הרעשים והלכלוך שנגרמים בעקבות הימצאות הציפורים בקרבת מקום מגוריכם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה