הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בגבעת שמואל

כאשר רוצים להרחיק מזיקים משטח הבית או החצר, נדרש לעיתים להזמין שירותי ריסוס והדברה מקצועיים. מחפשים מדבירים בגבעת שמואל? השאירו פנייה באתר והתחילו לקבל הצעות מחיר מעולות עוד היום!

הדברה בגבעת שמואל בשיטה הירוקה

דרך נהדרת להימנע מנזקים בריאותיים היא כמובן על ידי שימוש בשיטת ההדברה הירוקה שמאפשרת להשמיד את החרקים והמזיקים בדרך אחרות.

 

הדברה ירוקה היא שם כולל לטכניקות שאינן משלבים חומרי ריסוס רעילים, כאשר גם פתרונות כמו הצבה של מלכודות או פיזור שמנים מיוחדים ואף תבלינים שהריח שלהם מרחיק את המזיק מהאזור.

הדברה בגבעת שמואל בשיטה זו מומלצת מאוד לאזורים פנימיים כמו בתים ודירות, מאחר וניתן לחזור אל הבית לאחר פעולות ההדברה מבלי החשש מפני פגיעה בריאותית מהחומרים.
 

הדברה בגבעת שמואל

כמה עולה להזמין מדביר בגבעת שמואל?

רגע לפני שאתם מחייגים אל המוקד שלנו ומבקשים לקבל הצעות מחיר, תוכלו לבחון את העלויות ולקבל אינדיקציה ראשונית באשר לטווח של עלויות ההדברה, לפי סוג המזיק. מחיר ריסוס בית בגבעת שמואל נקבע לעיתים רק בעת ההגעה אל המקום וקבלת מידע על מיקום המזיקים וגודל השטח המדויק.

מחירון שירותי הדברה בגבעת שמואל
 • עלות הדברת פרעושים בגבעת שמואל

  בדירה עם 5 חדרים.


  300 - 450 ש"ח
 • טיפול והדברה של כיני יונים

  בתוך הבית, במרפסת ובמסתור הכביסה.


  350 - 550 ש"ח
 • כמה עולה להדביר נמלי אש?

  הדברת נמלים בגבעת שמואל + אחריות ל-3 חודשים.


  400 - 900 ש"ח
 • עלות לכידה של נחש

  איתור הנחש בתוך החדר ולכידתו.


  500 - 700 ש"ח
 • מחיר הדברת טרמיטים בגבעת שמואל

  הדברה של טרמיטים מהרהיטים בבית.


  800 - 1,400 ש"ח
 • הדברת תולעי עץ באמצעות איוד

  התהליך עשוי לקחת מספר ימים.


  200 - 500 ש"ח
 • הדברת פשפשים בגבעת שמואל

  טיפול והדברה בפשפש המיטה.


  800 - 1,000 ש"ח
 • כמה יעלה להדביר עקרב?

  מתייחס להדברת עקרב בשטח פתוח.


  300 - 700 ש"ח
 • הדברה של יתוש הנמר אסייתי

  הדברת יתושים בגבעת שמואל כולל טיפול באזורי דגירה.


  200 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

טיפים והמלצות על הזמנת שירותי הדברה:

 • לפני הזמנת שירותי הדברת מזיקים בגבעת שמואל, בקשו מהמדביר להציג רישיון הדברה. התעודה מעידה שהוא אכן עבר הכשרות והסמכות מסוימות המאפשרות לו לעסוק בתחום.
   
 • אל תשכחו לבקש אחריות על העבודה, בהתאם כמובן לסוג המזיק שהחליט לבקר אצלכם. כך למשל, על הדברת תיקנים בגבעת שמואל נהוג לספק אחריות למשך תקופה של שנה ועל הדברת פרעושים - אין אחריות.
   
 • הדברת חרקים בגבעת שמואל הוא אומנם הצעד הראשוני בטיפול במזיקים אך לאחר מכן כדאי לבצע גם איטום, טיפול מונע כמו ניקיון ייסודי בתדירות גבוהה, טיפוח אזור החצר וכדומה. בקשו טיפים נוספים מהמדביר באשר לשמירת הבית והחצר ממזיקים שונים.

הרחקת מעופפים במגוון שיטות

ישנן מיני ציפורים אשר יכולים להוות מטרד גדול בשל הרעש וגם הלכלוך שהן מייצרות. כמו כן, חלק מהמעופפים מביאים איתם לא מעט מחלות, כמו למשל כיני יונים שניתן למצוא בקרבת הקן בו הן מקננות.

 

ניתן להרחיק מעופפים בעזרת הצבה של דחלילים דמויי ציפורים אך גם בדרכים אחרות כמו פיזור של רשתות שמונעות מהן הגעה אל האזור או אפילו פיזור של דוקרנים במרפסת בשביל למנוע עמידה של הציפור והקמה של קן.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מה לבדוק עם מדבירים בגבעת שמואל?

בשביל לבחור מדביר טוב, חשוב לבחון מספר דברים חשובים. בראש ובראשונה כדאי לבדוק שהוא בכלל זמין לביצוע העבודה ויכול לסייע לנו בהתראה קצרה. כולנו מבינים שבמקרים בהם נדרש להזמין לוכד נחשים, לא נוכל לחכות יותר מכמה שעות עד להגעתו בשל הסיכון שהנחש ארסי או שמא יברח לכם.

בנוסף, כדאי לבדוק האם מתקבלת אחריות על ההדברה, מאחר וחלק מהמדבירים מספקים אחריות אשר מאפשרת להזמין אותם פעם נוספת בחודשים שלאחר פעולת ההדברה במצבים בהם הבעיה לא נפתרה.

 

כמו כן, כדאי לוודא מול מדבירים בגבעת שמואל עלויות משוערות של פעולת ההדברה בשביל להבין אם המחיר הגיוני והוגן. רוצים לבדוק? ראו מהו מחיר הדברה לבית.

 

מדבירים מומלצים בגבעת שמואל

הזמינו מדביר עכברים בגבעת שמואל

זיהיתים עכברים וחולדות ברחבי הבית שלכם? כדאי מאוד להיפטר מהם בהקדם. חולדות יכולות להעביר לא מעט מחלות ובנוסף משאירות לא מעט לכלוך בשל הגללים שהן מייצרות.

 

אפשר להדביר חולדות ועכברים בדרכים מגוונות, החל מפיזור של מלכודות דבק ועד למלכודות כלוב שמאפשרות לשחרר את החולדה בשטח פתוח לאחר הלכידה. לעוד מידע על לוכד עכברים.

שירות שכזה עולה בדרך כלל בין 350 ש"ח ל-550 ש"ח. כאשר מזמינים מדביר עכברים בגבעת שמואל, כדאי להתייעץ איתו בנוגע לשיטת ההדברה או הלכידה האפקטיבית ביותר מאחר וסוג המלכודת מושפע גם מהמיקום בו התגלו המכרסים בבית או בחצר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה