הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בגבעת שמואל

כאשר רוצים להרחיק מזיקים משטח הבית או החצר, נדרש לעיתים להזמין שירותי ריסוס והדברה מקצועיים. מחפשים מדבירים בגבעת שמואל? השאירו פנייה באתר והתחילו לקבל הצעות מחיר מעולות עוד היום!

איך מורידים במחיר של הדברה בגבעת שמואל?

בשביל להוריד במחיר של הדברה בגבעת שמואל קודם כל נסביר שהמחיר של הדברה בעיר הוא לא קבוע והוא יהיה תלוי במספר דברים. קודם כל הוא יהיה תלוי בסוג המזיק שתצטרכו להדביר. מעבר לכך הוא יהיה תלוי בגודל השטח שצריך להדביר כשהדברה של שטח יותר גדול, לדוגמה גינה, יעלה יותר מאשר הדברה של חדר בודד.

 

בנוסף לזה לא כל מדביר בגבעת שמואל יקח את אותו המחיר על ההדברה, לכן יש לכם מקום להשוואת מחירים. השוואת מחירים יכולה לחסוך לכם עד מאות שקלים ממחיר ההדברה הסופי. התקשרו אלינו ואנחנו נקשר ביניכם לבין עד 3 חברות הדברה בגבעת שמואל. ככה תוכלו להשוות ולחסוך.

 

מדביר בגבעת שמואל

כמה עולה להזמין מדביר בגבעת שמואל?

רגע לפני שאתם מחייגים אל המוקד שלנו ומבקשים לקבל הצעות מחיר מחברת הדברה בגבעת שמואל, תוכלו לבחון את העלויות ולקבל אינדיקציה ראשונית באשר לטווח של עלויות ההדברה, לפי סוג המזיק. מחיר ריסוס בית בגבעת שמואל נקבע לעיתים רק בעת ההגעה אל המקום וקבלת מידע על מיקום המזיקים וגודל השטח המדויק.

מחירון שירותי הדברה בגבעת שמואל

עלות הדברת פרעושים בגבעת שמואל

בדירה עם 5 חדרים.


300 - 450 ש"ח
טיפול והדברה של כיני יונים

בתוך הבית, במרפסת ובמסתור הכביסה.


350 - 550 ש"ח
כמה עולה להדביר נמלי אש?

הדברת נמלים בגבעת שמואל + אחריות ל-3 חודשים.


400 - 900 ש"ח
עלות לכידה של נחש

איתור הנחש בתוך החדר ולכידתו.


500 - 700 ש"ח
מחיר הדברת טרמיטים בגבעת שמואל

הדברה של טרמיטים מהרהיטים בבית.


800 - 1,400 ש"ח
הדברת תולעי עץ באמצעות איוד

התהליך עשוי לקחת מספר ימים.


200 - 500 ש"ח
הדברת פשפשים בגבעת שמואל

טיפול והדברה בפשפש המיטה.


800 - 1,000 ש"ח
כמה יעלה להדביר עקרב?

מתייחס להדברת עקרב בשטח פתוח.


300 - 700 ש"ח
הדברה של יתוש הנמר אסייתי

הדברת יתוש הנמר האסייתי כולל טיפול באזורי דגירה.


200 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

הדברה ירוקה בגבעת שמואל - יותר בריא

אם אתם לא רוצים לבחור בהדברה כימית כי אתם עסק מזון, כי יש לכם תינוקות בבית או פשוט כי אתם גם לא רוצים חומרים רעילים בבית שלכם יכול להיות שהדברה ירוקה היא האופציה הטובה ביותר בשבילכם.

 

אמנם כן תצטרכו להתפנות מהמקום כשאתם עושים הדברה ירוקה, אבל החומרים יתפנו מהאזור הרבה יותר מהר מאשר הדברה כימית. לרוב מחיר הדברה ירוקה בגבעת שמואל דומה למחיר הדברה כימית רגילה אז אין הרבה מה לדאוג בנושא הזה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

טיפים והמלצות על הזמנת שירותי הדברה

הוספנו לכם כמה טיפים והמלצות על הזמנת שירותי הדברה בגבעת שמואל:

 • מדביר מוסמך בגבעת שמואל: לפני הזמנת שירותי הדברת מזיקים בגבעת שמואל, בקשו מהמדביר להציג רישיון הדברה מהמשרד להגנת הסביבה. התעודה מעידה שהוא אכן עבר הכשרות והסמכות מסוימות המאפשרות לו לעסוק בתחום.
   
 • אחריות: אל תשכחו לבקש אחריות על העבודה, בהתאם כמובן לסוג המזיק שהחליט לבקר אצלכם. כך למשל, על הדברת ג'וקים בגבעת שמואל נהוג לספק אחריות למשך תקופה של שנה ועל הדברת פרעושים - אין אחריות.
   
 • טיפול מונע: הדברת חרקים בגבעת שמואל הוא אומנם הצעד הראשוני בטיפול במזיקים אך לאחר מכן כדאי לבצע גם פעולות נוספות שימנעו מהחרקים להגיע כמו איטום, טיפול מונע כמו ניקיון ייסודי בתדירות גבוהה, טיפוח אזור החצר וכדומה. בקשו טיפים נוספים מהמדביר באשר לשמירת הבית והחצר ממזיקים שונים.
   
 • חפשו המלצות: אם תרצו למצוא מדביר מומלץ בגבעת שמואל חפשו המלצות של לקוחות קודמים כדי לראות אם הוא עשה עבודה טובה או לא.

הרחקת מעופפים בגבעת שמואל במגוון שיטות

ישנן מיני ציפורים אשר יכולים להוות מטרד גדול בשל הרעש וגם הלכלוך שהן מייצרות. כמו כן, חלק מהמעופפים מביאים איתם לא מעט מחלות, כמו למשל כיני יונים שניתן למצוא בקרבת הקן בו הן מקננות.

 

ניתן להרחיק מעופפים בעזרת הצבה של דחלילים דמויי ציפורים אך גם בדרכים אחרות כמו פיזור של רשתות שמונעות מהן הגעה אל האזור או אפילו פיזור של דוקרנים במרפסת בשביל למנוע עמידה של הציפור והקמה של קן.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מה לבדוק עם מדבירים בגבעת שמואל?

בשביל לבחור מדביר מקצועי בגבעת שמואל, חשוב לבחון מספר דברים חשובים. בראש ובראשונה כדאי לבדוק שהוא בכלל זמין לביצוע העבודה ויכול לסייע לנו בהתראה קצרה. כולנו מבינים שבמקרים בהם נדרש להזמין לוכד נחשים, לא נוכל לחכות יותר מכמה שעות עד להגעתו בשל הסיכון שהנחש ארסי או שמא יברח לכם.

 

כמו כן, כדאי לוודא מול מדבירים בגבעת שמואל עלויות משוערות של פעולת ההדברה בשביל להבין אם המחיר הגיוני והוגן. רוצים לבדוק? ראו מהו מחיר הדברה לבית.

 

הדברה בגבעת שמואל

הזמינו מדביר עכברים בגבעת שמואל

זיהיתים עכברים וחולדות ברחבי הבית שלכם? כדאי מאוד להיפטר מהם בהקדם. חולדות יכולות להעביר לא מעט מחלות ובנוסף משאירות לא מעט לכלוך בשל הגללים שהן מייצרות.

 

אפשר להדביר חולדות ועכברים בדרכים מגוונות, החל מפיזור של מלכודות דבק ועד למלכודות כלוב שמאפשרות לשחרר את החולדה בשטח פתוח לאחר הלכידה. לעוד מידע על לוכד עכברים.

שירות שכזה עולה בדרך כלל בין 350 ש"ח ל-550 ש"ח. כאשר מזמינים מדביר עכברים בגבעת שמואל, כדאי להתייעץ איתו בנוגע לשיטת ההדברה או הלכידה האפקטיבית ביותר מאחר וסוג המלכודת מושפע גם מהמיקום בו התגלו המכרסים בבית או בחצר.