הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בהוד השרון

מחפשים שירותי הדברה בהוד השרון? הגיע הזמן למצוא מדביר במחיר מעולה וזה כלל לא משנה באיזה מזיק אתם צריכים לטפל. באתר 'מדבירים פלוס' תקבלו הצעות מחיר שונות ותוכלו להחליט באיזה מדביר בהוד השרון לבחור לאחר השוואת המחירים.

מהו מחיר ריסוס לבית בהוד השרון?

טווח המחירים נע בין 250 - 400 ש"ח בעבור ריסוס לבית בהוד השרון. מה שאומר שהמחיר הממוצע הוא כ-325 ש"ח, המחיר מתייחס לביצוע הדברה בדירה בגודל של כ-4 חדרים, במידה ויש לכם בית פרטי עם גינה או דירה גדולה יותר. המחיר עשוי להשתנות בהתאם.


מחיר הדברה לבית בהוד השרון בממוצע

מחיר הדברה לבית בהוד השרון בממוצע: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

כמה זמן צריך לחכות לאחר הדברה בהוד השרון?

לאחר שמדביר היה בביתכם וביצע ריסוס והדברה, צריך לחכות בין 6 ל-4 שעות, כך שהממוצע הוא כ-5 שעות לערך. לעיתים הזמנים משתנים לכאן או לכאן בהתאם להנחיות המדביר בשטח וזאת על פי חומר ההדברה עימו הוא עובד וכמות הריסוס  והאוורר של הבית.
 

זמן המתנה ממוצע:
5 שעות
6 שעות משך זמן 4 שעות

האם יש אחריות על הדברה בהוד השרון?

אחריות על הדברה משתנה על פי סוג המזיק, סוג החומר, אופי המקרה עצמו וכן, גם על פי חברת ההדברה או אותו מדביר בהוד השרון שביצע את העבודה. לרוב, אחריות בעבור הדברה נעה בין 6 חודשים ל-3 חודשים, תלוי בפרמטרים והמשתנים. חשוב לבדוק בפועל לפני תחילת העבודה האם קיימת אחריות, מה היא מכסה ולכמה זמן.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
6 חודשי אחריות 5 חודשים 4 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ המדבירים בהוד השרון אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

כמה עולה הדברה בהוד השרון?

תוכלו להיעזר בטבלה המצויה כאן על מנת לקבל מושג על המחירים השונים של שירותי ההדברה בהוד השרון:

מחירון הדברה בהוד השרון

כמה עולה שירות של לוכד נחשים?

עבור מקרים נפוצים של לכידת נחש.


500 - 1,500 ש"ח
הרחקת עטלפים בשיטת הרחקה אלקטרונית

על ידי פס הלם.


החל מ-450 ש"ח
שירות של הדברת נמלים בעיר

הדברת נמלים בהוד השרון מהבית או החצר.


400 - 600 ש"ח
כמה עולה להדביר צרעות ודבורים?

השירות כולל טיפול בקן.


350 - 650 ש"ח
עלות הדברת תיקנים בהוד השרון

ההדברה מתבצעת באמצעות ג'ל ונחשבת לאפקטיבית.


450 - 500 ש"ח
מה המחיר להדברת יתושים בהוד השרון?

מתייחס לריסוס בית בהוד השרון + אזור החצר.


200 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

הדברת חרקים בהוד השרון - מכל סוג

בעזרת פורטל מדבירים פלוס, אשר להשיג שירותי הדברת מזיקים בהוד השרון וכן, חרקים מכל סוג, הנה פירוט קצת על חלק מהשירותים:

 • הדברת נמלים בהוד השרון: כאשר יש נמלים בבית זה יכול להפוך למטרד לא פשוט, טיפול נקודתי לרוב לא פותר את הבעיה וצריך להגיע אל המקור. לכן, שירותי הדברת נמלים מקצועי הוא אידאלי. מאתרים את הקנים, בודקים כיצד ניתן לפתור את הבעיה וכמובן שפותרים אותה.
   
 • הדברת יתושים בהוד השרון: להדביר יתושים זה טריקי מאוד, לרוב השירות מתבקש בגינה והדברה באוויר הפתוח לא תמיד עושה את העבודה. לכן, עושים פעולות נוספים כמו איתור מקור רבייה, ייבוש מים עומדים וריסוס אזורי דגירה מרובים. 
   
 • הדברת טרמיטים בהוד השרון: אם זיהתם טרמיטים בביתכם או שאתם רק חושדים שיש לכם, צריך לפעול במהירות. טרמיטים יכולים להוות בעיה רצינית כאשר הם מתרבים בקצב מהיר מאוד וקשים להבחנה.
   
 • הדברת פשפשים בהוד השרון: אחד מהחרקים שפחות כדאי לישון איתו הוא פשפש המיטה. שיטת הדברתו היא מורכבת אבל ניתנת לביצוע ע"י מדביר בהוד השרון המוסמך לכך. כמו כן, קיימים עוד סוגי פשפשים וגם אותם ניתן להדביר בעזרת פורטל מדבירים פלוס.
   
 • הדברת פרעושים בהוד השרון: רבים לא יודעים מה ההבדל בין פרעוש ובין פשפש. אבל צוות מדבירים מהוד השרון אשר מוסמך להכיר כל חרק - יידע בהחלט. אם אתם חושדים שיש לכם פרעושים בבית, הזמינו שירות הדברה כבר עכשיו.
   
 • הדברת ג'וקים בהוד השרון: החרק הנפוץ עם יחסי הציבור הרעים ביותר (כנראה שגם בצדק), הג'וקים הם השם השני לחרקים וללא ספק יכולים להגעיל ולהתרבות בביתכם אם לא תטפלו בהם בזמן. 
   
 • הדברת חרקים נוספים: ישנם עוד המון חרקים פחות מוכרים אבל נפוצים מאוד, כמו דג הכסף, פרדוניה, נדלים ועוד. בעזרת מדבירים פלוס אפשר להזמין הדברת חרקים בהוד השרון, לכל סוג!
   

מדביר בהוד השרון

איך בוחרים מדביר מומלץ בהוד השרון?

שואלים אותנו לא פעם, מה הקריטריונים החשובים בבחירה של חברת הדברה, ואיך יודעים למצוא מדביר מומלץ בהוד השרון? ריכזנו את המדדים החשובים:

 • רישיון הדברה:  לא משנה אם ברצונכם להזמין שירות של הדברת פשפשים בהוד השרון או הדברה של יתושים או ג'וקים, חשוב שתמצאו מדבירים מומלצים ומוסמכים עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה.
   

 • המלצות וחוות דעת: קראו חוות דעת ובדקו מה אמרו לקוחות קודמים על השירות של המדביר.
   

 • זמינות גבוהה: כאשר מזמינים מדבירים בהוד השרון, כדאי לבדוק שהם זמינים להגיע מהר ככל הניתן על מנת לטפל בבעיה במהירות.
   

 • אחריות על ההדברה: במידה והמזיק חוזר לאחר תקופה קצרה, כדאי שתהיה לכם אחריות על העבודה. משך האחריות בעבור הדברת מזיקים בהוד השרון נקבע בהתאם לסוג המדביר ושיטת ההדברה.
   

 • ניסיון קודם: מדביר שמבצע הדברת פרעושים בהוד השרון, לא בהכרח יספק שירות של לכידת נחש או הדברת טרמיטים בהוד השרון.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

הדברה ירוקה בהוד השרון, השיטה הנפוצה ביותר

השיטה הבולטת שתופסת תאוצה במהלך השנים האחרונות היא שיטת ההדברה הירוקה. בשיטה זו משתמשים בטכניקות שונות כמו פיזור רשתות, הצבה של מלכודות ואפילו הדברה אלקטרונית וזאת על מנת למנוע הדברה באמצעות חומרים מזיקים לאדם כמו בשיטה של הדברה כימית. לא תמיד כל שיטות ההדברה השונות יעילות באותה המידה או רלוונטיות לטיפול בבעיה שלכם ולכן נדרש לבחון זאת מול מדביר בהוד השרון לפני שמתחילים בעבודה. כמובן שמיותר לציין, כי דרך מדבירים פלוס אפשר להזמין הדברה ירוקה בהוד השרון.
 

הדברה בהוד השרון

שירותי הדברה בהוד השרון

בפורטל מדבירים פלוס אתם יכולים להזמין שירותי הדברה בהוד השרון מכל סוג! הכירו את השיטות הנפוצות בעיר:

 • הדברה ירוקה בהוד השרון: טוב כבר סיפרנו על הדברה ירוקה, אבל בגלל שהיא כל כך חשובה, נסביר עליה שוב. למעשה מדובר בשיטה האידאלית כיום לביצוע ריסוס לבית בהוד השרון ובכלל בכל עיר. אשר נותנת מענה מהיר למרבית החרקים, לא משאירה ריח רב ומאפשרת חזרה מהירה יחסית לבית.
   
 • הדברה אלקטרונית בהוד השרון: שימוש באמצעי אלקטרוני לרוב יהיה למטרת הרחקה ולא הדברה, אשר נוהגים לכנות אותה כ-"הדברה". אפשר לראות דוגמאות של להרחקה אלקטרונית נגד עטלפים ומעופפים וכן נגד יתושים וחרקים נוספים.
   
 • הדברה כימית בהוד השרון: כאשר מדברים על הדברה כימית, כנראה שיש מזיק או חרק קטן מאוד אשר הדברה בשיטה שאינה ירוקה לא אפקטיבית עליו. לרוב חומרי הדברה כימיים נעשים נגד פשפש המיטה, טרמיטים וכן גם נמלי אש.
   
 • הדברה ביולוגית בהוד השרון: שימוש בביולוגיה למטרת הדברה הוא דבר נהדר, כאשר מציבים חרקים או חיות על מנת שהם יטפלו במזיקים אחרים. כמה שממיות למטרת הריגת חרקים או חתולים למיגור של נחשים ועכברים.

כך תמצאו הדברה בהוד השרון 

בעיר הוד השרון ובאזור כולו, ניתן למצוא היום מדבירים שיספקו לכם שירותי הדברה והרחקה של מזיקים שונים. בעוד בימי הקיץ, עולה הביקוש לשירות של לכידת נחשים כמו גם הדברה של נמלים בבית או במרפסת, גם בעונות החורף יש לא מעט מזיקים כמו ג'וקים ומעופפים שונים. על מנת לסייע לכם בקבלת מדביר מעולה לצורך הדברה בהוד השרון, תוכלו לקבל מאיתנו עד 3 הצעות מחיר וכך לבחור בהצעה המשתלמת ביותר.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מצאו מדביר יונים בהוד השרון

לא הרבה יודעים, אך יונים עלולות להביא איתם לא מעט מחלות. היונה, אומנם אינה תוקפת אנשים אך היא עלולה לגרום לטפילי עור וקרציות ולכן כדאי להרחיק אותה מקרבת הבית. בנוסף היונה, שנחשבת לבעל חיים טריטוריאלי נוטה לחזור שוב ושוב לאותו המקום ולכן כדאי להזמין שירות מקצועי של הרחקת יונים לצמיתות. אם אתם מחפשים מדביר יונים בהוד השרון לצורך הרחקה, השאירו פרטים בטופס המצורף באתר ונחזור אליכם בהקדם.

שאלות שנשאלו ע"י גולשים במדבירים פלוס

לפניכם מספר שאלות נוספות שגולשים שאלו וצוות אתר מדבירים פלוס ענה:

האם יש אחריות על הדברה?

יש אחריות על הדברה, תלוי בסוג המזיק ותלוי כמובן במדביר במבצע, ניתן לאמת את נושא ההדברה בשיחה טלפונית מול המדביר.


האם יש שירותי הרחקה ולכידה?

כמובן, במדבירים פלוס אפשר להזמין כל שירות הקשור אל הדברה, הרחקה ולכידה.


באיזה שיטת הדברה אתם עובדים?

במדבירים פלוס תוכלו למצוא מדבירים בהוד השרון הפועלים בכל שיטות ההדברה.