הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בהוד השרון

מחפשים שירותי הדברה? הגיע הזמן למצוא בעל מקצוע במחיר מעולה וזה כלל לא משנה באיזה מזיק אתם צריכים לטפל. באתר 'מדבירים פלוס' תקבלו הצעות מחיר שונות ותוכלו להחליט במי לבחור לאחר השוואת המחירים.

כך תמצאו הדברה בהוד השרון 

בעיר הוד השרון ובאזור כולו, ניתן למצוא היום בעלי מקצוע שיספקו לכם שירותי הדברה והרחקה של מזיקים שונים. בעוד בימי הקיץ, עולה הביקוש לשירות של לכידת נחשים כמו גם הדברה של נמלים בבית או במרפסת, גם בעונות החורף יש לא מעט מזיקים כמו ג'וקים ומעופפים שונים. על מנת לסייע לכם בקבלת בעל מקצוע מעולה לצורך הדברה בהוד השרון, תוכלו לקבל מאיתנו עד 3 הצעות מחיר וכך לבחור בהצעה המשתלמת ביותר.

 

מדבירים באזור הוד"ש

כמה עולה שירות של מדבירים מומלצים בהוד השרון?

תוכלו להיעזר בטבלה המצויה כאן על מנת לקבל מושג על המחירים השונים של שירותי ההדברה בעיר הוד השרון. אם כן חשוב להבין שהמחירים עשויים להשתנות.

מחירון הדברה בהוד השרון

כמה עולה שירות של לוכד נחשים?

עבור מקרים נפוצים של לכידת נחש.


500 - 1,500 ש"ח
הרחקת עטלפים בשיטת הרחקה אלקטרונית

על ידי פס הלם.


החל מ-450 ש"ח
שירות של הדברת נמלים בעיר

הדברת נמלים בהוד השרון מהבית או החצר.


400 - 600 ש"ח
כמה עולה להדביר צרעות ודבורים?

השירות כולל טיפול בקן.


350 - 650 ש"ח
עלות הדברת תיקנים בהוד השרון

ההדברה מתבצעת באמצעות ג'ל ונחשבת לאפקטיבית.


450 - 500 ש"ח
מה המחיר להדברת יתושים בהוד השרון?

מתייחס לריסוס בית בהוד השרון + אזור החצר.


200 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

 • הדברת חרקים בהוד השרון יכולה להתבצע במספר שיטות וכל שיטת הדברה מתומחרת בצורה שונה, על כן הקפידו לוודא מהי שיטת ההדברה בה עתיד להשתמש המדביר.

מדביר בהוד השרון בשיטת הדברה ירוקה

השיטה הבולטת שתופסת תאוצה במהלך השנים האחרונות היא שיטת ההדברה הירוקה. בשיטה זו משתמשים בטכניקות שונות כמו פיזור רשתות, הצבה של מלכודות ואפילו הדברה אלקטרונית וזאת על מנת למנוע הדברה באמצעות חומרים מזיקים לאדם כמו בשיטה של הדברה כימית.

 

לא תמיד כל שיטות ההדברה השונות יעילות באותה המידה או רלוונטיות לטיפול בבעיה שלכם ולכן נדרש לבחון זאת מול מדביר בהוד השרון לפני שמתחילים בעבודה.

 

הדברה בהוד השרון

איך בוחרים מדביר מומלץ בהוד השרון?

שואלים אותנו לא פעם, מה הקריטריונים החשובים בבחירה של חברת הדברה, ואיך יודעים למצוא מדביר מומלץ בהוד השרון? ריכזנו את המדדים החשובים:

 • רישיון הדברה:  לא משנה אם ברצונכם להזמין שירות של הדברת פשפשים בהוד השרון או הדברה של יתושים או ג'וקים, חשוב שתמצאו מדבירים מומלצים ומוסמכים עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה.
   

 • המלצות וחוות דעת: קראו חוות דעת ובדקו מה אמרו לקוחות קודמים על השירות של המדביר.
   

 • זמינות גבוהה: כאשר מזמינים מדבירים בהוד השרון, כדאי לבדוק שהם זמינים להגיע מהר ככל הניתן על מנת לטפל בבעיה במהירות.
   

 • אחריות על ההדברה: במידה והמזיק חוזר לאחר תקופה קצרה, כדאי שתהיה לכם אחריות על העבודה. משך האחריות בעבור הדברת מזיקים בהוד השרון נקבע בהתאם לסוג המדביר ושיטת ההדברה.
   

 • ניסיון קודם: מדביר שמבצע הדברת פרעושים בהוד השרון, לא בהכרח יספק שירות של לכידת נחש או הדברת טרמיטים בהוד השרון.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מצאו מדביר יונים בהוד השרון

לא הרבה יודעים, אך יונים עלולות להביא איתם לא מעט מחלות. היונה, אומנם אינה תוקפת אנשים אך היא עלולה לגרום לטפילי עור וקרציות ולכן כדאי להרחיק אותה מקרבת הבית. בנוסף היונה, שנחשבת לבעל חיים טריטוריאלי נוטה לחזור שוב ושוב לאותו המקום ולכן כדאי להזמין שירות מקצועי של הרחקת יונים לצמיתות. אם אתם מחפשים מדביר יונים בהוד השרון לצורך הרחקה, השאירו פרטים בטופס המצורף באתר ונחזור אליכם בהקדם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה