הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בחולון

יש לכם חרקים בבית? עם פורטל מדבירים פלוס תוכלו לערוך השוואה בין מדבירים על מנת לחסוך במחיר ההדברה הסופי בין אם מדובר בהדברה ירוקה או כימית ובין אם מדובר בג'וקים, זבובים, נמלים או כל חרק אחר.

השוו מחירים בין חברות הדברה בחולון דרכנו!

פורטל 'מדבירים פלוס' מאפשר לכם להשוות מחירים בין כמה מדבירים או חברות הדברה מחולון, למעשה בין 3. ככה שבכל פעם שאתם משאירים פרטים באתר או מחייגים אלינו, בחזרה תקבלו עד 3 הצעות מחיר ובכך תוכלו לקבל מהם מחירים ולבצע השוואה. לאחר השוואה מחירים (על פי מחקרים) ניתן להוזיל את העלויות ב- 37%, נסו גם - זה לגמריי בחינם.

 

הדברה בחולון

כמה עולה ריסוס לבית בחולון של דירה ממוצעת?

מחיר ריסוס לבית בחולון של דירה בגודל ממוצע 4 חדרים 100 מטר נע בין 300 - 350 ש"ח. הריסוס או ריסוס בסיסי לבית והוא לא כולל טיפול במזיקים "עקשנים" יותר כמו נמלי אש או פשפש המיטה.

 

מחיר ריסוס לבית בחולון בממוצע

מחיר ריסוס לבית בחולון בממוצע: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מחירון הדברה בחולון של מזיקים שונים

לפעמים ריסוס לבית זה מספיק ולפעמים יש שוני בין מזיקים שונים, ולכן פורטל מדבירים פלוס דואג לתת לכם מחירים שונים של הדברה. תוכלו לראות מחירון הדברה בחולון לדוגמה או לחלופין להתסכל על מחירון הדברה מומלץ לצרכן.

מחירון שירותי הדברה בעיר חולון

מחיר הדברה ירוקה לבית בחולון

מתייחס לדירות בגודל 4 חדרים (עד 120 מטר).


300 - 350 ש"ח
עלות הדברת מזיקים בחולון לעסקים

עסק עד 200 מטרים, שימוש בחומרים ירוקים.


400 - 600 ש"ח
מהו המחיר להדברת טרמיטים בחולון?

מחיר הדברת טרמיטים בחדר בודד.


500 - 700 ש"ח
כמה עולה להזמין לוכד עכברים בחולון?

מחיר לוכד עכברים בחולון בבית פרטי.


300 - 500 ש"ח
הדברת צרעות בחולון

מחיר ריסוס קן צרעות


350 - 550 ש"ח
מחיר הרחקת יונים בחולון והסביבה

טיפול ביונים לדירה כולל השמת רשתות


700 - 1,300 ש"ח
מחיר הדברת פרעושים בחולון

כולל אחריות למשך 3 חודשים.


300 - 500 ש"ח
כמה תעלה הדברת פשפשים בחולון?

מחיר הדברת פשפש המיטה בחדר בודד.


1,200 - 1,800 ש"ח
עלות הדברת נמלים בחולון

מתייחס להדברה בתוך שטח הבית בלבד, ללא החצר.


400 - 500 ש"ח
מחיר ממוצע בעבור ריסוס לבית בחולון

מתייחס לבית בגודל ממוצע (4 חדרים).


300 - 350 ש"ח
כמה עולה ללכוד נחש?

מחיר לכידת נחש בחולון ע"י לוכד נחשים.


500 - 800 ש"ח
מחיר הדברה של קרציות

מתייחס להדברת קרציות בדירה עצמה (ללא חצר)


300 - 500 ש"ח
כמהה עולה להדביר את חדקונית האורז?

הדברת חדקונית האורז בשיטת הריסוס.


300 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

כמה זמן צריך לחכות מחוץ לבית אחרי הדברה בחולון?

אחרי ריסוס לבית בחולון סטנדרטי כימי צריך לחכות 2-3 שעות מחוץ לבית. זה על מנת שתוכלו לתת לכל הרעל להתאדות ולצאת מהבית שלכם לפני שתחזרו אליו. במידה ויש לכם תינוק או ילד קטן בבית מומלץ למצוא לו מקום אחר לישון או להגיע איתו הביתה רק בלילה.

 

זמן ממוצע לחכות מחוץ לבית אחרי ריסוס כימי בחולון
2.5 שעות
3 שעות משך זמן 2 שעות

תקופת אחריות על הדברה בחולון לפי סוג מזיק

בממוצע על הדברת מזיקים בחולון נהוג לקבל תקופת אחריות שנעה בין 3-6 חודשים. חשוב לוודא עם המדביר שאכן אתם מקבלים אחריות בכתב. עם זאת חשוב לומר שלא כל מזיק נולד שווה, ולכן תקופת האחריות גם לא שווה. הוספנו לכם טבלה עם תקופות אחריות ממוצעות לפי סוג מזיק:

 

סוג המזיק תקופת אחריות נפוצה
נמלים שחורות 3-6 חודשים
תיקן גרמני 3 חודשים
תיקן אמריקאי 6 חודשים
פשפש המיטה חודש
יתושים ללא אחריות

מתי דחוף להזמין מדביר בחולון?

יש כל מיני מזיקים יכולים להצדיק עצלנות של הזמנת מדביר בחולון, אבל יש כל מיני מזיקים שברגע שאתם נפגשים בהם דחוף להזמין מדביר כי הם מתרבים מהר וקשה להיפטר מהם:

 • פשפש המיטה: הדברת פשפשים בחולון היא אולי ההדברה המורכבת ביותר. היא מצריכה מכם כביסה רותחת של 60 מעלות של כ-ל הבגדים והמצעים שלכם ללא יוצא מן הכלל ואפילו פינוי וזריקה של רהיטים שיכולים להיות נגועים.
   
 • טרמיטים: עוד מקרה שבו הדברה בחולון היא לא משהו שאפשר להתעכב עליו הוא במקרה שאתם רואים טרמיטים. יש כל מיני סימנים לכך שיש טרמיטים בבית כשאחד מהם הוא כנפיים שקופות שאתם רואים על הרצפה שלכם.
   
 • נמלי אש: נהוג להתבלבל בין נמלי אש לטרמיטים, אבל למעשה הם הדברה היחיד שמשותף ביניהם הוא שהם מתרבים מהר. מלבד זה הם בעלי חיים שונים לגמרי וצורת ההדברה שלהם שונה לחלוטין. אל תדאגו פורטל מדבירים פלוס כאן כדי לוודא שאתם לא מתבלבלים. אם אתם רואים מחושים או מרגישים עקיצות תדעו שתצטרכו למצוא מדבירים בחולון להדברת נמלת האש הקטנה.

 

דחיפות להזמנת מדביר בחולון עם המזיקים הנ"ל

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

כך תמצאו מדביר מומלץ בחולון

בשביל למצוא מדביר מומלץ בחולון יש כמה דברים שחשוב לבדוק כשאתם מדברים עם מדבירים:

 • הסמכה: כשאתם מחפשים מדביר חשוב לוודא שאתם מזמינים מדביר מוסמך. איך יודעים אם אתם מדברים עם מדביר מוסמך בחולון? בקשו את מספר הרישיון שלו והריצו אותו במאגר המדבירים. שם תוכלו לראות שאכן יש לו אישור מהמשרד להגנת הסביבה שאכן הוא רשאי להיות מדביר.
   
 • זמינות: יש הרבה מדבירים בחולון ואם אתם מדברים עם מדביר שיכול להגיע רק עוד שבוע, כנראה שזה הזמן לחפש מדביר אחר שיהיה פנוי מוקדם יותר. כמובן שבחודשי הקיץ, כשהחרקים חוגגים, הזמינות של המדבירים יורדת וזו בדיוק הסיבה לדבר עם מספר מדבירים ולבדוק את הזמינות שלהם.
   
 • ניסיון: הדברה בחולון זה בהחלט משהו שצריך ניסיון בשבילו. להכיר את החרקים השונים, איפה הם מסתתרים בדרך כלל כולל כל הנישות והמקומות הקטנים, כי בדיוק שם יסתתרו עוד ביצים וחרקים שיתחילו מושבה חדשה אם לא נפטרים מהם.
   
 • אחריות: כמו שהזכרנו בפסקה למעלה, אחריות על הדברה בחולון זה משהו שיכול להשתנות בין מדביר למדביר ולכם אם אתם מזהים את החרק שלכם שאלו את המדבירים שאתם מדברים איתם לגבי תקופת אחריות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

הדברה בחולון של כל סוגי המזיקים

עם פורטל מדבירים פלוס תמצאו מדבירים בחולון להדברה של כל סוגי המזיקים:

 • תיקן גרמני: תיקן הגרמני הוא סוג התיקן הנפוץ ביותר למצוא בתוך הבית שלכם. הוא אוהב מקומות יבשים ומחפש לאכול עמילנים כמו אורז או תירס. הדברת התיקן הגרמני נעשית לרוב באמצעות פתיונות ג'ל על מנת לנסות להימנע מריסוס במידה וניתן. כמובן שזו בחירה שלכם ותוכלו להתייעץ עם מדבירים בחולון לפי כמות המקקים שיש אצלכם בבית.
   
 • תיקן אמריקאי: לעומת התיקן הגרמני יש את התיקן האמריקאי שהוא יותר אוהב מקומות לחים כמו פתחי ניקוז ופתחי ביוב. הדברת ג'וקים בחולון כאמור תתבצע לרוב באמצעות פתיונות ג'ל. במקרה של התיקן האמריקאי תדעו כנראה שהמקור שלו הוא מפתח ניקוז ומחדר האמבטיה.
   
 • עש המזון: עש המזון לצערנו מאוד נפוץ ולפעמים נראה שלא ניתן להיפטר ממנו. בנוסף להדברה בחולון תצטרכו גם לזרוק את כל המזונות הנגועים, לרוב קמחים, אורז, חטיפים, דגנים, אגוזים ועוד. את עש המזון לרוב תמצאו באזור שיש מזון, שאנחנו מקווים שמדובר רק במטבח או במזווה שלכם.
   
 • עש הבגדים: אם השם שלו לא הסגיר אותו, את עש הבגדים תמצאו בעיקר בארון הבגדים שלכם. הוא זה שעושה לכם חורים בבגדים. אם אתם רוצים לנסות למנוע את ההגעה של מדביר בחולון תוכלו לנסות לקנות מלכודות פרומונים, אבל זה רק אם יש לכם קצת סבלנות, כי זה יקח מעט זמן.
   
 • נמלים: הדברת נמלים בחולון יכולה להתבצע באמצעות ריסוס, אבל היא יכולה גם להתבצע באמצעות פתיונות ג'ל. את הפיתיון הנמלים יקחו לתוך הקן, שם הן יפוצצו אותו ויהרגו את המלכה מה שלמעשה יביא לחיסול של המבנה ההיררכי שלהן ולפירוק הקן.
   
 • יתושים: יתושים הם ללא ספק מטרד גדול, וכמו שראיתם ספק אם תמצאו מדביר בחולון שיספק לכם אחריות על הדברת יתושים. זה מפני שהם מגיעים מהגינה ויש הרבה מאוד גורמים שהמדביר לא שולט בהם. אם תרצו שלא יכנסו לבית מומלץ לוודא שיש לכם רשתות, ואם תרצו לא יפריעו לכם בגינה נסו לוודא שאין מאגרי מים עומדים בגינה שלכם.
   
 • מזיקי עץ: אם אתם שומעים כרסומים ברהיטי העץ אצלכם בבית כנראה שמדובר בתולעי עץ. הדברה בחולון של מזיקי עץ לרוב מתבצעת באמצעות אידוי שזו השיטה הטובה ביותר שתבטיח שאכן תצליחו להיפטר מהמזיקים.

 

מדביר בחולון

שיטות הדברה בחולון שחשוב להכיר

יש כמה שיטות הדברה בחולון, חשוב להכיר אותן ולראות אם יש אחת שמתאימה לכם יותר מהשנייה:

 • הדברה כימית: הדברה כימית בחולון היא שיטת ההדברה הנפוצה ביותר. פשוט ריסוס עם חומרים רעילים שהורג את סוגי המזיקים הנפוצים ביותר כמו ג'וקים או נמלים.
   
 • הדברה ירוקה: הדברה ירוקה היא שיטת הדברה שמשתמשת בחומרים ירוקים שמתפוגגים מהר יותר, ולכן אין צורך להישאר מחוץ לבית כל כך הרבה זמן. היא לפעמים מעט פחות יעילה מהדברה כימית, אבל ב95% מהמקרים לא תרגישו בהבדל.
   
 • הדברה אקולוגית: הדברה אקולוגית בחולון היא שיטה יותר מורכבת שלמעשה משנה את סביבת האקלים של המזיקים ובכך מרחיקה אותם. דוגמאות יכולות להיות ייבוש של מקומות לחים או החשכה של מקומות מוארים.
   
 • הדברה אלקטרונית: זו שיטת הדברה שנועדה בעיקר למזיקים גדולים יותר כמו יונים ועטלפים. מדובר במכשיר שמוציא גלי קול לא נעימים למזיקים ובכך מסלק אותם מהאזור.
   
 • הדברה ביולוגית: הדברה בחולון ביולוגית היא ניסיון למצוא את האויבים הטבעיים של החרקים ובכך להיפטר מהם כמו למשל לטאות שאוכלות חרקים מעופפים.
   
 • הדברה אורגנית: הדברה אורגנית בחיפה היא שיטה של הדברה ללא ריסוס, אלא באמצעות שיטות אלטרנטיביות כמו מלכודות פרומונים או פתיונות ג'ל שהזכרנו מוקדם יותר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

עוד על הדברה ירוקה בחולון

הרבה נוהגים להתבלבל בין הדברה ירוקה בחולון אשר משתמשת בכימיקלים שמתפוגגים מהר יותר לבית הדברה אורגנית שלא מתשמשת בכימיקלים או בריסוס בכלל. היתרון של הדברה ירוקה לעומת הדברה כימית הוא שאחרי הדברה ירוקה בחולון צריך להישאר רק חצי שעה עד שעה מחוץ לבית ובמקרה של הדברה אורגנית אין צורך בכלל.

 

עם זאת חשוב לומר שאם אתם מזמינים מדביר בחולון ובוחרים בהדברה אורגנית עם פתיונות ג'ל או מלכודות פרומונים חשוב שתדעו שלוקח הרבה יותר זמן להיפטר מהחרקים באופן סופי כי צריך לחכות שהחרקים ימצאו את המלכודות.