הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בחולון

צריך הדברה בחולון לבית או לעסק? קבלו עד שלוש הצעות מחיר של מדבירים מחולון מומלצים ובמחירים זולים במיוחד! השוו כעת את המחירים דרכנו והתחילו גם אתם לחסוך.

השוו מחירים בין חברות הדברה בחולון דרכנו!

פורטל 'מדבירים פלוס' מאפשר לכם להשוות מחירים בין כמה מדבירים או חברות הדברה מחולון, למעשה בין 3. ככה שבכל פעם שאתם משאירים פרטים באתר או מחייגים אלינו, בחזרה תקבלו עד 3 הצעות מחיר ובכך תוכלו לקבל מהם מחירים ולבצע השוואה. לאחר השוואה מחירים (על פי מחקרים) ניתן להוזיל את העלויות בעשרות אחוזים, נסו גם - זה לגמריי בחינם.

מהם המחירים? הנה מחירון הדברה ממוצע לעיר חולון:

ממוצע המחירים בחולון לא שונה בהרבה מהעלות של הדברה בתל אביב או ערים אחרות במרכז, הנה כמה דוגמאות של הצעות מחיר שאספנו ממדבירים בחולון, ביצענו ממוצע והנה התוצאה:

מחירון שירותי הדברה בעיר חולון

מחיר הדברה ירוקה לבית בחולון

מתייחס לדירות בגודל 4 חדרים (עד 120 מטר)


300 - 350 ש"ח
עלות הדברת מזיקים בחולון לעסקים

עסק עד 200 מטרים, שימוש בחומרים ירוקים.


400 - 600 ש"ח
מהו המחיר להדברת טרמיטים בחולון?

טיפול בטרמיטים כולל קידוח במידת הצורך.


800 - 1,400 ש"ח
כמה עולה להזמין לוכד עכברים בחולון?

לכידת עכברים וחולדות בבית פרטי.


600 - 1,000 ש"ח
הדברת צרעות, דבורים ודבורים.

טיפול בקן כולל ריסוס בגינה


350 - 550 ש"ח
מחיר הרחקת יונים בחולון והסביבה

טיפול ביונים לדירה כולל השמת רשתות


700 - 900 ש"ח
מחיר הדברת פרעושים בחולון

כולל אחריות למשך 3 חודשים.


300 - 500 ש"ח
כמה תעלה הדברת פשפשים בחולון?

הדברת חדר אחד שבו התגלו הפשפשים.


800 - 1,000 ש"ח
עלות הדברת נמלים בחולון

מתייחס להדברה בתוך שטח הבית בלבד, ללא החצר.


400 - 500 ש"ח
מחיר ממוצע בעבור ריסוס לבית בחולון

מתייחס לבית בגודל ממוצע (4 חדרים).


200 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

הדברה בחולון במיידי וביעילות

אם הגעתם לכאן, אתם צריכים שירותי הדברות. ואם אתם מחפשים אחר שירות הדברה, כנראה שאתם מתמודדים עם מזיקים שהצליחו להתיש אתכם. אז מה עושים ובמי מסתייעים? פורטל מדבירים פלוס מרכז בתוכו את כל מה שצריך לדעת על סוגי המזיקים בארץ, דרכי טיפול בהם ועוד.

ברור לכולנו שכשיש בבית מזיקים, בין אם ארסיים או לא, חובה לטפל בהם כמה שיותר מהר. אבל האם באמת מדובר בעניין כה דחוף? למעשה, במקרים רבים תוכלו להיות רגועים, בידיעה שאתם מתמודדים עם מזיקים שלא בהכרח יזיקו לכם בריאותית. אך גם במקרים בהם המזיקים שחדרו לביתכם אינם ארסיים או מסוכנים, שימו לב שבכל מקרה הם עדיין יכולים לגרום לנזקים שונים ומגוונים בבית. למשל, ידעתם שישנם סוגים רבים של מזיקים אשר יכולים להטיל ביצים בתוך רהיטי עץ?

מדוע מזיקים מגיעים דווקא אלי הביתה?

אין ספק, אנחנו חיים במזרח התיכון בכל זאת, מה שמזמין לביתנו חרקים מסוגים רבים, יתושים, נמלי אש, לפעמים נחשים וגם עקרבים. המזיקים שיכולים לחדור לביתכם אינם בוחלים באמצעים, ובמילים אחרות, הם לא מבדילים בין ביתכם לבית של השכן. אגב אם נתקלתם בנמלים אדומות, כדאי שתקראו על הדברת נמלי אש בבית.

הדברה בחולון

אם אתם נוטים להשאיר מזון על השיש או בשקיות זבל פתוחות, אל תופתעו אם תתעוררו בבוקר ותצטרכו את שירותיו של מדביר מוסמך ומומלץ. וכשאתם מחפשים אחר הדברה בחולון או בעיר אחרת, חשוב לזכור תמיד לבדוק כי הוא אכן. חובה לזכור, פיזור רעלים הוא אסור על פי החוק! אם אתם מפזרים בעצמכם רעלים או שוכרים מישהו לא מוסמך לעשות זאת, אתם מסתכנים לא רק בקנסות ועונשים לפי החוק, אלא גם בהרעלה של עצמכם, של חיות מחמד ושל אנשים סביבכם.

איך אני אדע אילו סוגי מזיקים פלשו אלי לבית?

אז החלטתם שאתם צריכים חברת הדברה מומלצת בחולון אבל אתם לא יודעים מה להגיד למדביר בטלפון? נכון, אין ספק שחשוב לדעת עם אילו סוגי מזיקים אתם מתמודדים, אבל תמיד גם אפשר לצלם תמונה של המזיק שחדר לביתכם ולשלוח אותה למדביר. ניתן לבצע הדברה לנמלים, פשפשים, עכברים וג'וקים וגם לבצע ריסוס טרמיטים, עכבישים ומגוון רחק של חרקים נוספים.

כמובן שבמקרים בהם אתם עדים לנוכחותו של נחש בביתכם, אל תתמהמהו בניסיונות לצלם אותו בכדי לשלוח ללוכד. צריכים לוכד נחשים בחולון במיידי? קראו לאחד ועזבו את המצלמה בנייד! יש לזכור כי ברוב המקרים, כנראה יופיע אצלכם נחש שאינו ארסי, היות ורוב הנחשים הארץ הישראליים אינם ארסיים, או ארסיים למחצה (נחש "חצי ארסי" אינו גורם לתמותה אצל מרבית האנשים, אלא רק לתחושות של חולי ובחילה, סחרחורות, כאבי ראש וכדומה).

מצאו מדבירים בחולון גם לעסקים ומסעדות

אנו מאפשרים לכם להזמין הדברה לעסק שלכם וזה כלל לא משנה אם מדובר על בית קפה, מסעדה, מפעל או משרד. לעיתים המזיקים מחפשים אחר שאריות מזון ולכן לא פעם נדרש להזמין שירותי הדברת תיקנים בחולון למסעדות או מחסנים בהם מאחסנים את חומרי הגלם או לחילופין לטפל בעכברים, יונים ומזיקים נוספים שפוקדים את בית העסק.

כיצד נקבע המחיר של הדברת חרקים בחולון?

המחיר נקבע על פי שלושה פרמטרים מרכזיים. הפרמטר הראשון הוא סוג החרק. קיים הבדל בין עלות הדברת יתושים בחולון לעלות של הדברת דבורים או צרעות. הפרמטר השני הוא גודל השטח שיש להדביר. ככל שיהיה מדובר בשטח גדול יותר, כך המחיר יהיה גבוהה יותר. בנוסף, גם למועד הזמנת המדביר יש חשיבות ואם תזדקקו להזמנת השירות בסוף השבוע, תשלמו מחיר גבוה יותר מאשר הזמנת מדביר באמצע השבוע במסגרת שעות הביקור המקובלות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה