הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה ביהוד

צריכים לעשות הדברה ביהוד? עם מדבירים פלוס תוכלו למצוא מדביר מומלץ ומוסמך להדברת כל סוגי המזיקים בקלות. בעמוד תראו מחירים של הדברה של מזיקים וחרקים נפוצים ותוכלו להשוות מחירים בין מדבירים בעיר על מנת לחסוך במחיר ההדברה הסופי.

כמה עולה ריסוס לבית ביהוד?

ריסוס לבית ביהוד עולה בין 250 - 400 ש"ח כשהמחיר הוא לריסוס בסיסי, לא כולל הדברה של מזיקים מיוחדים כמו נמלי אש שמצריכות ביקור חוזר או טרמיטים שלעיתים דורשים קידוח בקירות. המחיר משתנה בהתאם לגודל הדירה, והאם יש צורך בנוסף גם בריסוס של החצר.

 

מחיר ממוצע לריסוס בית ביהוד

מחיר ממוצע לריסוס בית ביהוד: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מחירון הדברה ביהוד לפי סוג מזיק

הבנתם מה המחיר של הדברה לבית עם ריסוס בסיסי, אבל מה המחיר של הדברת חרקים שונים? ראו מחירון:

מחירון הדברה ביהוד

כמה עולה להדביר נמלי אש ביהוד?

המחיר הוא להדברה בתוך הבית.


400 - 550 ש"ח
כמה עולה הדברת יתושים?

המחיר משתנה בהתאם למספר מקורות המים שצריך לאתר ולרסס.


250 - 650 ש"ח
כמה עולה להדביר את פשפש המיטה?

המחיר הוא לחדר בודד לא כולל אנוקסיה.


1,200 - 1,800 ש"ח
כמה עולה ללכוד עכבר ביהוד?

לכידה של העכבר ושחרור הרחק מהבית.


300 - 500 ש"ח
מהו מחיר הרחקת יונים בעיר?

הרחקת יונים עם רשת.


800 - 1,200 ש"ח
כמה עולה פינוי פגר של יונה ממסתור כביסה?

המחיר כולל חיטוי של המקום לאחר מכן.


200 - 500 ש"ח
כמה עולה ללכוד נחש בעיר?

המחיר הוא לשעות הפעילות הסטנדרטיות.


450 - 800 ש"ח
כמה עולה הדברת ג'וקים בבית ובפתחי הביוב?

הדברה של התיקן האמריקאי.


400 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

חסכו במחיר הדברה ביהוד עם השוואת מחירים

הדרך הטובה ביותר לחסוך במחיר הדברה ביהוד היא באמצעות השוואת מחירים. זה כי גם אם העבודה זהה, לא כל מדביר יקח לכם מחיר זהה עבורה. המחירים משתנים בין מדביר למדביר ומומלץ לקבל מספר הצעות מחיר, להשוות ביניהן וכך לחסוך במחיר.

 

את השוואת המחירים שלכם תוכלו להתחיל ממש כאן ועכשיו עם פורטל מדבירים פלוס. התקשרו או השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממדבירים ביהוד. כך תוכלו להשוות ולחסוך עד 37% במחיר ההדברה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

האם נהוג לקבל אחריות על הדברה ביהוד? ראו טבלה עם סוגי מזיקים

על הדברה ביהוד לרוב נהוג לקבל אחריות, אבל זה משתנה בין מזיק למזיק. תקופת האחריות הממוצעת עבור רוב המזיקים נעה בין 3 - 6 חודשי אחריות. הוספנו לכם טבלה עם מזיקים נפוצים כדי שתוכלו לדעת מה תקופת האחריות הממוצעת.

 

סוג המזיק תקופת אחריות נהוגה על הדברה
נמלים 6 חודשים
טרמיטים 24 חודשים
פשפש המיטה חודש
תיקן אמריקאי 6 חודשים
תיקן גרמני 3 חודשים

איך מוצאים מדביר מומלץ ביהוד?

בשביל למצוא מדביר מומלץ ביהוד כדאי לבדוק את הדברים הבאים:

 • אחריות: כמו שאמרנו בפסקה הקודמת נהוג לקבל אחריות על הדברה ביהוד, אבל זה לא אומר שכל מדביר בהכרח נותן אותה. מה שמומלץ לעשות לפני שמזמינים את המדביר הוא לשאול אותו אם הוא נותן אחריות, ולוודא שהוא נותן אותה בכתב.
   
 • זמינות: אם גילינו קן נמלים או מסתור של ג'וקים בדירה אנחנו בהחלט לא רוצים שישארו שם הרבה זמן ואנחנו רוצים להיפטר מהם כמה שיותר מהר. לכן כשמדברים עם מדבירים ביהוד מומלץ לוודא מה הזמינות שלהם. שימו לב שבחודשי הקיץ מדבירים פחות זמינים מאשר בחודשי החורף.
   
 • הסמכה: עוד משהו שחשוב שהרבה אנשים נוטים לדלג עליו הוא בדיקת של רישיון הדברה. בשביל לוודא שאתם אכן מדברים עם מדביר מוסמך ביהוד בקשו את מספר הרישיון שלו והריצו באתר הממשלה על מנת לוודא שאכן יש לו רישיון בתוקף.

 

הדברה ביהוד

מתי דחוף להזמין מדביר ביהוד?

רובנו לא אוהבים לחיות עם חרקים בבית שלנו, אבל יש כמה סוגי מזיקים שכשרואים אותם חשוב להזמין מדביר ביהוד בדחיפות:

 • פשפשים: אחד שהכי קשה להדביר אותם הוא פשפש המיטה, וזה מפני שפשפשי המיטה יחסית חסינים להרבה חומרי הדברה. ריסוס פשפש המיטה תמיד ילווה בכביסה רותחת של הבגדים והבדים שלכם או אפילו זריקה שלהם לחלוטין (גם המזרנים הנגועים). זה מפני שהם מתרבים בצורה מהירה מאוד ועוקצים אותנו בשינה. אם אתם מזהים את פשפש המיטה דחוף להזמין מדביר ביהוד.
   
 • טרמיטים: עוד חרק שמתפשט בצורה מהירה מאוד הוא טרמיטים. למזלנו טרמיטים הם לא מסוכנים לאדם והם לא עוקצים, אבל הם נוגסים ומכרסמים בריהוט שלנו - במיוחד ריהוט העץ. נהוג למצוא טרמיטים במשקוף או בדלתות אבל אם המצב חמור תוכלו לראות תעלות שלהם גם בקיר. אם אתם רואים סימנים לטרמיטים בבית שלכם התקשרו למספר מדבירים ביהוד וודאו מי מהם יכול להגיע בצורה המהירה ביותר.
   
 • נמלי אש: נמלי אש גם נכנסים לרשימה של מזיקים שצריך להזמין הדברה ביהוד בצורה דחופה, וזה לא רק בגלל ההתרבות המהירה שלהן אלא גם בזכות זה שהן עוקצות. הדברת נמלי אש לרוב מצריכה ביקור חוזר מהמדביר ולכן מחיר הדברת נמלי אש גבוה יותר ממחיר ריסוס לבית סטנדרטי.

 

דחיפות להזמנת מדביר ביהוד כשמזהים את החרקים הנ"ל:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

הדברה ביהוד של כל סוגי המזיקים

עם פורטל מדבירים פלוס תמצאו מדבירים ביהוד להדברה של כל סוגי המזיקים:

 • הדברת עשים ביהוד: יש שני סוגי של עשים - עש המזון ועש הבגדים, אבל עש המזון יותר נפוץ. עש הבגדים נמצא בארון הבגדים שלנו, בעוד שעש המזון יהיה לרוב ליד המזון - כלומר מזווה, ארונות מטבח ובעצם כל מקום שאתם מסתירים בו מזון לא אטום מחוץ למקרר.
   
 • תיקנים: תיקנים הם עוד סוג מזון שמתחלק לשני סוגי עיקריים, התיקון האמריקאי והתיקן הגרמני. האחריות שתקבלו עבור הדברת תיקנים ביהוד משתנה בהתאם לסוג התיקן. הדברת התיקן הגרמני תהיה לרוב במטבח, ולעומתו הדברת ג'וקים בביוב ובפתחי הניקוז לרוב תהיה של התיקן האמריקאי.
   
 • נמלים: עוד חרק שלא רוצים לראות בבית או בגינה שלנו הוא נמלים. אחרי הדברת נמלים ביהוד חשוב לוודא מה המקור ממנו הן הגיעו ונכנסו לבית על מנת לאטום את החור בקיר כדי שלא יוכלו להיכנס שוב לבית שלנו.
   
 • יתושים: הדברת יתושים ביהוד היא לרוב הדברה מסובכת יותר והיא תהיה בגינה. יתושים אוהבים מקורות מים, אז כנראה תמצאו אותם לרוב בגינה שלכם. לרוב לא תקבלו אחריות על הדברת יתושים כי קשה למדביר להבטיח שהם לא יחזרו - זה בעיקר תלוי בתחזוקת הגינה והאזור שאתם גרים בו.
   
 • הדברת זבובים ביהוד: הדברה נגד זבובים נחשבת להדברה בסיסית אבל היא לא מאוד אפקטיבית אם לא תעשו עוד צעדים בעצמכם. מה תוכלו לעשות נגד זבובים? ודאו שאתם שוטפים את הכלים ומפנים את הזבל בזמן גם שאין פגר של בעל חיים באזורים, לדוגמה פגר של יונה במסתור הכביסה. אם כן מצאתם אז הזמינו פינוי פגרים מקצועי.
   
 • פרעושים: פרעושים הם חרק שבעלי החיים שלנו מביאים אלינו הבית ולצערנו עוקץ אותנו. בנוסף להזמנת הדברה ביהוד על מנת להיפטר מהפרעושים בצורה חד משמעית צריך גם לטפל בבעל החיים שלכם.

 

מדביר ביהוד

שירותי הדברה ביהוד

יש כמה שירותי הדברה ביהוד שכדאי שתכירו:

 • הדברה ירוקה ביהוד: הדברה ירוקה היא שיטת הדברה עם חומרים שמתפזרים בצורה מהירה יותר מאשר ריסוס כימי רגיל. עוד יתרון של הדברה ירוקה היא שהחומרים הם פחות רעילים מאשר ריסוס כימי, ולכן זו שיטת הדברה נפוצה.
   
 • הדברה אלקטרונית ביהוד: כשמדברים על הדברה אלקטרונית לרוב מתייחסים באמת להרחקה. אילו מזיקים צריך להרחיק בצורה אלקטרונית? בעיקר יונים ובעלי כנף אחרים. ההדברה יכולה להיות באמצעות פס אלקטרוני שמותקן על המעקה או הגג שגורם ליונים לא לחזור לשם או באמצעות מכשיר שמשמיעים גלי קול שמרחיקים את המזיקים.
   
 • הדברה כימית ביהוד: הדברה כימית נהיית פחות נפוצה עם הזמן אבל היא עדיין שיטת הדברה מאוד נפוצה. זו השיטה ה"קלאסית" של ריסוס חומרים כימיים שהורגים את החרקים. ההבדל המהותי בין הדברה כימית להדברה ירוקה היא שהדברה ירוקה משתמשת בחומרים שמתפוגגים מהר יותר והם פחות רעילים.
   
 • הדברה אקולוגית ביהוד: הדברה אקולוגית היא שיטת הדברה מעט מורכבת יותר שפחות עוזרת לכם בחיי היום יום כנראה. השיטה מתמקדת בשינוי התנאים הסביבתיים על מנת שלא יתאימו לבעלי החיים. החרקים אוהבים מקומות חשוכים? דואגים לתאורה.
   
 • הדברה ביולוגית ביהוד: הדברה ביולוגית לוקחת את האויבים הטבעיים של החרקים או המזיקים ושמה אותה במטרה להיפטר מהם. לדוגמה יש לכם חרקים שאתם יודעים שתוכי אוכל - תאמצו תוכי.
   
 • הדברה אורגנית ביהוד: הדברה אורגנית היא למעשה יחסית שימושית למי שלא רוצה לרסס רעלים בבית שלו. זו הדברה ללא שימוש ברעלים, אלא בחומרים אחרים כמו מלכודות פרומונים במטרה למשוך את החרקים ואז להיפטר מהם.

הדברה ירוקה ביהוד: חזרו מהר הביתה

אחת הסיבות שבגללן הרבה מאוד אנשים מעדיפים היום הדברה ירוקה ביהוד היא האפשרות לחזור מהר הביתה לאחר הריסוס. הדברה ירוקה מקצרת לכם את זמן השהייה מחוץ לבית בכמה שעות - ואם יש לכם ילדים זה יכול להיות בכלל משמעותי.

 

זמן השהייה הוא לא היתרון היחיד. יתרון נוסף של הדברה ירוקה ביהוד הוא שהחומרים פחות רעילים, והרבה אנשים מעדיפים להשתמש בכמה פחות רעלים בבית שלהם על מנת להיפטר מהחרקים (אם ניתן).

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

כמה זמן צריך לחכות מחוץ לבית אחרי הדברה ביהוד?

לאחר הדברה ביהוד בשיטה הכימית תיאלצו להישאר 2-3 שעות מחוץ לבית, אבל אם תעשו הדברה ירוקה מספיק להישאר חצי שעה-שעה מחוץ לבית.

 

זמן ממוצע לחכות מחוץ לבית לאחר הדברה ירוקה ביהוד
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות