הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בכפר סבא

גיליתם ג'וקים במטבח? או אולי מעוניינים להרחיק יונים ממסתור הכביסה שלכם? זה הזמן להזעיק מדביר בכפר סבא. כאן נסביר על סוגי ההדברות הקיימות, כמה עולה להסתייע במדביר, כמה זמן יש להמתין מחוץ לבית ואיך בהליך פשוט במדבירים פלוס תוכלו להשוות במחירי הדברה בכפר סבא ולחסוך הן בזמן והן בכסף - קראו וגלו.

הדברת מזיקים בכפר סבא - לפי סוג המזיק

במידה ואינכם בטוחים בסוג ההדברה שיש לכם צורך בה, מתחת תוכלו לקרוא על סוגי ההדברות בכפר סבא ובהתאם לסוג המזיק:

 • הדברת פשפשים בכפר סבא - לרוב כשאנו מדברים על הדברת פשפשים בכפר סבא, הכוונה הינה לפשפש המיטה שמגיע לרוב דרך הבגדים שלנו הביתה ונוהג להימשך לאיזורי חדר השינה שלנו בדגש על המזרון, השידה לצד המזרון וכד'. הליך הדברת פשפשים בכפר סבא נחשב ליקר כי הוא נחשב למורכב יותר וכזה המצריך מספר ביקורי מדביר בכפר סבא ושימוש בחומרים רבים ע"מ להביא להדברה מיטבית נגד הפשפשים.
   
 • הדברת פרעושים בכפר סבא - לרוב אנו נוטים להתבלבל בין המושג פשפשים לפרעושים מפני שבשני המקרים מדובר על מזיקים שעוקצים ומוצצים דם אך ההבדל הוא שהפרעושים מגיעים לבית שלנו מחיות המחמד שלנו, אז דעו כי במקרה ומדובר בפרעושים שברצונכם להדביר - הליך ההדברה הינו קל יותר פי כמה מהליך להדברת הפרעושים כי פרעושים לא חסינים בפני חומרי הדברה שפשפשים חסינים אליהם.
   
 • הדברת צרעות בכפר סבא - הליך הדברת צרעות יכלול חיסול של קן הצרעות וניתן לבצע זו ע"י מספר שיטות שכולן תלויות במיקום הקן והגישה האפשרית של המדביר אליו, כאשר השיטה הנפוצה היא ע"י התזה של קצף על כל הקן ועיטוף שלו בניילון.
   
 • הדברת תיקנים - הדברת תיקנים בכפר סבא או בשמם הנפוץ "ג'וקים" יש לבצע בהתאם לסוג התיקן, בישראל קיימים 2 סוגי תיקנים: תיקן אמריקאי ותיקן גרמני. התיקן האמריקאי מצוי לרוב באיזורים לחים וחשוכים כמו תעלות ביוב וצנרת, בעוד שהתיקן הגרמני יעדיף מקומות חמים ויבשים כמו ליד תנור, מנועים של מוצרי חשמל דוגמת מקרר ומיקרוגלים. כאן תוכלו למצוא מידע נוסף על הדברת תיקן גרמני.
   
 • הדברת נמלים - הדברת נמלים בכפר סבא נכללת כהדברה אורגנית והיא נעשית ע"י הצבת פיתיון שאמור למשוך אליו נמלים, הנמלים מצדן יאספו את הפיתיון חזרה אל הקן שלהן ובכך יביאו להרעלה גורפת של כל הקן ויהרגו גם את מלכת הקן.
   
 • הדברת עשים - גם הדברת עשים בכפר סבא מתחלקת לשני סוגי עשים : עש בגדים, המצוי בעיקר בארונות בגדים ועש המזון המצוי בעיקר באיזורי המטבח.
   
 • הדברת יתושים - הדברת יתושים בכפר סבא נחשבת לקשה יותר ולכן, לאחר הליך ההדברה שיבצע עבורכם מדביר בכפר סבא, יהיה עליכם לבצע כמה פעולות שתפקידן להרחיק מכם את היתושים: התקינו רשתות על החלונות, יבשו מקורות מים עומדים והקפידו לזרוק את הזבל בזמן. במידה ותרצו עזרה מקצועית של מדביר, תוכלו ניתן להזמין הדברה ליתוש העש, הנמר האסייתי וסוגים נוספים.
   
 • הדברת טרמיטים - הדברת טרמיטים בכפר סבא לרוב תיכלול קידוח של חורים במשקופי עץ או כל חלק העשוי מעץ המצוי בביתכם וזאת ע"מ לאתר את קן הטרמיטים המצוי לרוב בתוך מבנה העץ אליו הם נמשכים ומכרסמים. הסימנים המעידים על הימצאות טרמיטים בבית הם שאריות נסורת (שבבי עץ) בקרבת רהיטי עץ או משקופי עץ, צלילי נגיסות (בייחוד במהלך הלילה) וחלקי טרמיטים על הריצפה כמו כנפיים.
   

מדביר בכפר סבא

כמה עולה ריסוס לבית בכפר סבא?

ריסוס לבית בכפר סבא יעלה לכם בין 250 - 400 ש"ח וזאת בעבור שירותי הדברה בכפר סבא המספקים הדברה בסיסית, ללא טיפול במזיקים הנחשבים למורכבים יותר להדברה כמו פשפשים או טרמיטים. כמו כן, המחיר צפוי להתייקר בכ- 100 - 150 ש"ח במידה ותרצו לבצע את הריסוס גם באיזור חיצוני לבית כמו החצר.

מחיר ריסוס בבית ע"י מדביר

מחיר ריסוס בבית ע"י מדביר: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מהם מחירי ההדברה בכפר סבא והסביבה?

כמה עולה הדברת פרעושים בכפר סבא? מה העלות להדברה של נמלים או פשפשים? ריכזנו עבורכם את מחירי ההדברה באיזור, על מנת שתוכלו לקבל מידע ופרופורציות על העלויות השונות. חשוב להבין כי המחירים משתנים בהתאם לסוג המזיק שברצונכם להדביר וכי הטבלה משקפת את ממוצע המחירים בשוק. לעיתים, המחיר עשוי להשתנות בהתאם למזיק או סוג ההדברה הרצוי.

מחירון שירותי הדברה בכפר סבא

מה המחיר להדברת חרקים בכפר סבא?

שירות הדברת חרקים של מדביר מוסמך בכפר סבא.


350 - 700 ש"ח
כמה עולה הדברה ירוקה?

הדברת תיקנים בכפר סבא בשיטת ההדברה הירוקה.


400 - 550 ש"ח
לכידת עכברים וחולדות על ידי מדביר מומלץ בכפר סבא

פיזור מלכודות, איתור ולכידה.


350 - 700 ש"ח
כמה תעלה הדברת טרמיטים בכפר סבא?

טיפול נקודתי בקן (מחיר עבור כל נקודה).


250 - 500 ש"ח
מחיר הרחקת עטלפים

מחיר להרחקת עטלפים ע"י מדביר בכפר סבא.


300 - 400 ש"ח
עלות הדברת יתושים בכפר סבא והסביבה

כולל טיפול במקורות המים הסמוכים.


250 - 650 ש"ח
כמה תעלה הדברת נמלים בכפר סבא?

המחיר הוא עבור ריסוס בית בכפר סבא (4 חדרים) מפני נמלים.


400 - 450 ש"ח
עלות הדברת פשפש המיטה

מחיר הדברת פשפשים בכפר סבא בחדר בודד.


800 - 1,000 ש"ח

הדפס מחירון

מדוע יש להזמין מדביר בכפר סבא?

הימצאות מזיקים שונים בשטחי הבית עשויה להוריד מאוד מאיכות חיינו בעיקר ומדובר על מזיקים שדקה לפניכן שהו באיזורים מזוהמים כמו ג'וקים או זבובים שמגיעים ממקומות כמו ביוב וניזונים מצואה. הימצאות מזיקים עשוייה להביא עמה מחלות שונות ואפילו כלבת במקרים בהם מדובר בעכברושים או בעכברים בבית.

 

הסתייעות במדביר בכפר סבא אמורה לפתור אתכם מדינאמיקה לא רצוייה עם המזיקים השונים ואף כזו שיכולה להביא עמה נזקים לבית שלכם ולכם ולכן במידה וגיליתם אחד או יותר מהמזיקים שצויינו מומלץ שתזעיקו מדביר עוד היום.
 

הדחיפות להזמנת מדביר בכפר סבא:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

סוגי הדברות בכפר סבא

במידה ואתם זקוקים למדביר בכפר סבא, כדאי שתדעו כי קיימים מספר סוגי הדברות שביכולתו לבצע, נסביר על כך מתחת:

 • הדברה כימית בכפר סבא - סוג זה נחשב לנפוץ ביותר לשימוש בקרב מדבירים בכפר סבא. שיטת ריסוס זו נחשבת ליעילה מאוד בקרב מזיקים אך נחשבת למסוכנת בקרב בני אדם, דבר המצריך שהייה של מספר רב של שעות מחוץ לבית כדי להימנע מלנשום חומרים אלו. הדברה כימית בכפר סבא נחשבת מזיקה לסביבה מפני שהיא עשוייה להיספג באדמה ולחלחל הן דרך האדמה והן דרך הביוב ולהיספג במי התהום ולזהם אותם.
   
 • הדברה ירוקה​ - שיטת הדברה ירוקה נקראת כך כי ההשפעה המזהמת שלה על הסביבה קטנה יותר בהשוואה לשיטה הכימית וככזאת שמתפוגגת מהר ומיועדת לאיזורים קטנים. הדברה ירוקה מכילה חומרים על בסיס צמחי (מקבוצה הנקראת "פרטרואידים") ובעיקר מושתתת על בסיס מלכודות שאמורות למשוך מזיקים ולהמית אותם.
   

 • הדברה ביולוגית - כאן מגיע החלק המעניין והשונה באופן חד מצורות ההדברה שצויינו מעל, הדברה ביולוגית מושרשת על חיסול מזיקים ע"י חיות שונות שניזונות מהם וזה בעיקר מתייחס למקרים בהם רוצים להדביר מזיקים מצמחים ע"י שימוש בחיפושיות שאוכלות אותם או שימוש בדגים בבריכות נוי שמטרתם להדביר יתושים שמתרבים בבסיס הבריכה באמצעות אכילתם.
   
 • הדברה אלקטרונית - הדברה זו מושתתת על מכשירים שמייצרים תדרים המרחיקים את החיות שברצוננו להרחיק, בעיקר לחיות כמו יונים, עטלפים, חולדות ועכברים. הדברה אלקטרונית משתנה ממזיק אחד לשני כאשר לצורך הרחקת עטלפים קיים מכשיר המשדר תדרי קול שמשבשים את כיוונו של העטלף (המתבסס על תדרי קול) ובכך מרחיקים אותו מהאיזור, במקרים שדורשים הרחקה של יונים ניתן להשתמש בפסי דריכה חשמליים שתפקידם לייצר זרם חשמלי (לא מסוכן) ליונה, הגורם לה לעוף מהאיזור ולא לחזור.
   
 • הדברה אקולוגית - הדברה אקולוגית בכפר סבא מתייחסת להרחקה של מזיקים באמצעות שינוי יזום של תנאים שונים המושכים אותם לבית, כמו שינוי בתאורה, הפחתה של לחות, שימוש בריחנים הדוחים את המזיקים כמו שמן עץ התה, עלי דפנה וכד'.
   
 • הדברה אורגנית - הדברה אורגנית בכפר סבא מתייחסת להצבת פתיונות שעשויים מחומרים שאינם מזיקים לבני האדם וזאת תוך שלא נוצר שימוש בריסוס כלשהוא ולא ה"ידידותי" ביותר. פתיונות אלו לרוב עשויים מחומרים כמו תירס, ג'ל ועוד והם יעילים מאוד נגד מזיקים כמו ג'וקים.

 

שיטת ההדברה כיצד מתבצעת? יתרון חיסרון
הדברה כימית ע"י ריסוס יעיל ביותר נגד סוגי מזיקים רבים מסוכנת לבני אדם 
הדברה ירוקה​  ע"י ריסוס בטוחה יותר לסביבה  מכילה חומרים רעילים (אך מתפוגגים יותר מהר)
הדברה ביולוגית  בחיות שניזונות מהמזיקים ידידותית לסביבה יש צורך בטיפול מתמשך בחיות שמדבירות
הדברה אלקטרונית הנחת מכשירים חשמליים  אינה מזהמת ובטוחה יש צורך בחיבור כזה או אחר לחשמל
הדברה אקולוגית שינוי בתנאי מחייה של המזיק אינה מזהמת וקלה ליישום לא תעבוד במצב מתקדם של מזיקים
הדברה אורגנית הצבת פיתיונות ברחבי הבית בטוחה בקירבת בני אדם, ידידותית לסביבה המזיק יכול לשוטט באיזורים שהפיתיון לא מצוי בהם

הדברה ירוקה בכפר סבא

הדברה ירוקה בכפר סבא נחשבת לנפוצה מפני שהיא נחשבת ליעילה מאוד כנגד מזיקים שונים אך עם זאת אינה מזהמת באותה רמה כמו בהליך של הדברה כימית. במידה ובחרתם לבצע הדברה ירוקה בביתכם, דעו כי בכך אתם מקצרים משמעותית את זמני ההמתנה שיש להמתין מחוץ לבית. כמו כן, דעו כי הדברה ירוקה ניתנת ליישום על משטחים קטנים כך שאם אין לכם צורך בריסוס של כל הבית, תהיה אפשרות להדביר מרחב קטן באמצעות הדברה זו.
 

כמה זמן להמתין מחוץ לבית לאחר הדברה ירוקה:
37.5 דקות
45 דקות משך זמן 30 דקות

כמה זמן עליי להישאר מחוץ לבית לאחר הדברה כימית?

לאחר הליך הדברה כימית בכפר סבא, על הדייר לחכות מחוץ לבית למשך של שעתיים עד שלוש שעות, בעוד שבמידה ומדובר בהליך הדברה ירוקה בכפר סבא - זמני השהייה עשויים להתקצר לכ - חצי שעה בלבד.

קחו בחשבון שבמידה ויש לכם חיית מחמד, מומלץ שתישאר מחוץ לבית למשך כשלוש שעות וגם במקרה בו בוצעה הדברה ירוקה וזאת ע"מ לאפשר טווח בטיחות עבור החיה מחשש שתלקק חלילה את איזורי הריסוס.
 

כמה זמן לחכות מחוץ לבית לאחר הדברה כימית:
2.5 שעות
שלוש שעות משך זמן 2 שעות

מצאו מדביר מומלץ בכפר סבא וחסכו

נתקלתם בג'וקים גדולים בבית? זו העת להזעיק מדביר מוסמך בכפר סבא שיביא לחיסול מיטבי של הג'וקים. השאירו פרטים בטופס מתחת ותוכלו לקבל מפורטל מדבירים פלוס עד 3 מדבירים מומלצים בכפר סבא, שביניהם תוכלו להשוות במחיר של אותה העבודה בדיוק וכך תוכלו לחסוך הן בזמני חיפוש והן בכסף וכל זאת כשירות הניתן בחינם וללא שום התחייבות מצדכם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

עשוי לעניין אותך גם:

איך למצוא מדביר מומלץ בכפר סבא?

ישנם כמה היבטים שחשוב שתבדקו לפני שאתם מזמינים מדביר בכפר סבא, נסביר עליהם מתחת:

 • הסמכה - לפני שאתם מסתייעים בשירותי הדברה בכפר סבא, חשוב שתוודאו כי מדובר בבעל מקצוע שקיבל אישור לעבוד כמדביר מטעם המשרד להגנה והסביבה, בקשו מהמדביר להראות לכם רישיון עבודה בתוקף.
   
 • חוות דעת - לאחר שקיבלתם מפורטל מדבירים פלוס 3 מדבירים מומלצים בכפר סבא - תוכלו לבדוק אודותם ברחבי האינטרנט ולקרוא חוות דעת של לקוחות קודמים שהסתייעו בהם, דבר שיאפשר לכם לבצע החלטה מושכלת יותר.
   
 • אחריות לעבודה - מרבית המדבירים המוסמכים בכפר סבא מעניקים אחריות לעבודת הריסוס שהם מבצעים אצל הלקוח. אחריות זו עשויה לנוע בין 3 חודשים ועד כחצי שנה והיא מתייחסת לעבודות הדברה של ג'וקים ונמלים.

 

תקופת אחריות ממוצעת על הדברה בכפר סבא :
6 חודשי אחריות 4.5 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

שאלות ותשובות בנושא הדברת מזיקים בכפר סבא

צירפנו עבורכם מספר שאלות שנשאלו ע"י גולשי פורטל מדבירים פלוס ולתשובות שקיבלו מצוות האתר

כיצד עליי להיערך להדברה בכפר סבא?

במקרים של הדברת תיקנים או נמלים, מומלץ לנקות את הבית ולדאוג שלא ימצאו פריטים רגישים כגון צעצועים של הילדים וזאת כדי למנוע היחשפות של הבובה לחומר ההדברה ומאוחר יותר לילד.


האם ניתן לשטוף את הריצפה לאחר הליך הדברה בכפר סבא?

במידה ומדובר בהדברת תיקנים ונמלים - מומלץ לוותר על שטיפת הריצפה ולאפשר לחומר ההדברה להיספג בצורה מיטבית, אם ממש יש צורך אז ניתן לשטוף תוך הימנעות מפינות הריצפה.


האם כל אחד יכול לעבוד כמדביר בכפר סבא?

ממש לא! על בעל המקצוע לעבור הסמכה לכך ולקבל אישור לעבוד כמדביר בכפר סבא מטעם הרשות להגנת הסביבה.


מה לעשות אם נגעתי בחומר ההדברה?

דבר ראשון, יש לשטוף את האיבר במים וסבון וליצור קשר עם מדביר המזיקים בכפר סבא שהסתייעת בו ע"מ שיספק פרטים על השפעת ההדברה שביצע.