הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בלוד

מחפשים אחר מדבירים בלוד? דרך פורטל מדבירים פלוס תוכלו למצוא חברות הדברה בלוד ולערוך בינהם השוואת מחירים מהירה ויעילה. קראו עוד וראו מהם המחירים בלוד, איזה סוגי מזיקים נפוצים בעיר ומהן שיטות ההדברה הקיימות.

מהו מחיר ריסוס לבית בלוד?

אז כמה עולה ריסוס לבית בלוד? ובכן, המחיר הממוצע עומד על כ-500 ש"ח. כאשר הטווח הנמוך אשר מגלם דירות קטנות יותר כמו 3 חדרים הוא כ-400 ש"ח ואילו הטווח הגבוה שהוא 600 ש"ח מדמה הדברה לבית פרטי ודירות גדולות של חמישה ושישה חדרים.
 

מחיר ריסוס לבית בלוד בממוצע

מחיר ריסוס לבית בלוד בממוצע: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

מהו זמן המתנה מחוץ לבית לאחר הדברה בלוד?

לאחר ביצוע הדברה בביתכם במרבית הפעמים תאלצו להמתין כמה שעות מחוץ לבית. הטווח הגבוה הוא כ-6 שעות וזה בעיקר לאחר הדברה כימית. הטווח הנמוך יותר הוא כ-3 שעות. מה שאומר שבממוצע זמן המתנה מחוץ לבית לאחר הדברה בלוד הוא כ-4.5 שעות לערך. חשוב לציין כי המדביר המבצע הוא האחראי על המידע ועל פי סוג ההדברה ושימוש בחומרים הוא יכול לתת את ההוראות המדוייקות.
 

זמן המתנה לאחר ריסוס:
4.5 שעות 
6 שעות משך זמן 3 שעות

האם נהוג לקבל אחריות על הדברה בלוד?

ראשית נציין כי הנושא משתנה בין מדביר זה לאחר. באופן כללי - כן, נהוג לספק אחריות על הדברה בלוד בתוך הבית ובעיקר נגד מזיקים בהם הטיפול נעשה באופן ממוקד. לדוגמא: טרמיטים ופשפשי מיטה. מחוץ לבית לא ניתן לקבל אחריות על הדברה (למשל עם בוצע ריסוס לגינה). זמני האחריות משתנים ונעים בין שישה חודשים ל-שלושה חודשי אחריות.
 

משך אחריות על הדברה בלוד:
6 חודשי אחריות 4.5 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ המדבירים בלוד אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

שירותי הדברה בלוד - אלו השיטות המובילות:

חשוב לנו לציין כי שיטת ההדברה המובילה בלוד ובפרט באזור המרכז היא הדברה ירוקה, אך יש עוד שיטות ושירותי הדברה, אלו הנפוצים:

 • הדברה ירוקה בלוד: כפי שציינו, הדברה ירוקה היא השיטה המובילה ביותר, למעשה מבצעים ריסוס לבית עם חומרים מהצומח אשר עברו תהליך מסויים. הדברה זו יעילה מאוד לפנים הבית.
   
 • הדברה אלקטרונית בלוד: שיטת הרחקה והדברה אלקטרונית בעיקר מתייחסת לשטחים הפתוחים - כמו חצר וגינה. ניתן להרחיק ציפורים ועטלפים באמצעותה וכן - מזיקים נוספים כמו מעופפים למינהם.
   
 • הדברה כימית בלוד: שימוש בחומרים כימית לצורך הדברה בלוד נעשים בעיקר כאשר החרקים קטנים, כמו פשפשים, נמלי אש וכמובן, טרמיטים.
   
 • הדברה אקולוגית בלוד: כאשר מציבים צמחים ועשבים ייעודים בגינה אשר מרחיקים חרקים - זה שימוש נכון באקולוגיה וב"הדברה אקולוגית".

הדברה בלוד

מחירון מדבירים וחברות הדברה בלוד 

אז כמה עולה להזמין מדביר בלוד לביצוע הדברה? ובכן, זה תלוי בסוג המזיק והחרק שנמצא אצלכם. הנה מחירון הדברה לפי חברות ומדבירים בלוד:

 

מחירון הדברה בלוד

מחיר הדברת צרעות בלוד

כולל איתור ופינוי קן צרעות.


350 - 650 ש"ח
מחיר הדברת נמלי אש

הדברת נמלי אש בלוד כולל איתור הקן וטיפול.


450 - 900 ש"ח
הדברת טרמיטים בלוד

איתור קן הטרמיטים, ביצוע קידוחים והדברה.


800 - 1,400 ש"ח
ריסוס נגד חרקים בדירה

מחיר ריסוס לבית נגד חרקים וג'וקים.


400 - 600 ש"ח
מחיר הדברת יתושים בגינה

הדברה נגד יתושים - לא אפקטיבית לאורך זמן.


400 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

הכירו את המזיק - הדברת מזיקים בלוד

לא מעט מזיקים וחרקים קיימים, את רובם אתם כנראה לא מזהים, אך אלו שכן, כנראה יופיעו ברשימה הבאה. הנה הרחבה על הדברת מזיקים בלוד:

 • הדברת חרקים בלוד: קודם כל, נציין כי דרך מדבירים פלוס ניתן להזמין מדביר בלוד לצורך ביצוע הדברת חרקים מכל סוג ולכל מקום.
   
 • הדברת נמלים בלוד: צריכים להדביר נמלים במטבח? בבית באופן כללי? בין אם אלו נמלי אש, מכונפות או נמלת הבית הרגילה. בעזרת מדבירים פלוס תקבלו את המדבירים שיספקו לכם את הפתרון האידאלי.
 • הדברת יתושים בלוד: להדביר יתושים זה מורכב, ראשית צריך לוודא שמייבשים היטב את הגינה ואם זה מכת יתושים בתוך הבית - צריך לבדוק אם קיימת רטיבות. לאחר מכן, אפשר לרסס על מנת למנוע התרבות באזור. אך פתרון מלא ותמידי - אין.
   
 • הדברת טרמיטים בלוד: טרמיטים יכולים להגיע אליו דרך רהיטים או ישירות מהאדמה. אם הנכם מרגישים שקיימים טרמיטים בביתכם, כדאי לבדוק זאת על מנת לבצע הדברה יעילה ובזמן לפני שייגרם לכם נזק מיותר.
   
 • הדברת פשפשים בלוד: את מרבית הפשפשים תפגשו דווקא במיטה שלכם וזה לא נעים כלל. במקרה שזיהתם כי מדובר בפשפשים, מהרו להזמין הדברה נגד פשפש המיטה.
   
 • הדברת פרעושים בלוד: הפרעושים וכן גם הקרציות מגיעות ישירות מחיות המחמד שלנו, לעיתים בכמויות גדולות מאוד. לכן כדאי להזמין הדברה ובזמן.
   
 • הדברת ג'וקים בלוד: אין חרק עם יחסי ציבור כמו של הג'וקים, אולי השם השני של חרק. בכל אופן - כמובן שאפשר להזמין מדביר בלוד לביצוע ריסוס נגד ג'וקים.

שירותי הדברה ירוקה בלוד

אנחנו יודעים שכבר כתבנו בקצרה על הדברה ירוקה בלוד, אבל זה ללא ספק השירות הכי נפוץ וחשוב לנו להרחיב עליו במעט. אז ראשית נציין כי חלק מהיתרונות של הדברה ירוקה הוא הזמן המהיר שאפשר לחזור לדירה. כמו כן, היא מטפלת במרבית החרקים הנפוצים בביתנו, אבל לא נגד העיקשים יותר (בדרך כלל חרקים קטנים מאוד). רוצים לחסוך? ערכו השוואת מחירים דרך מדבירים פלוס והזמינו הדברה ירוקה בלוד כבר עכשיו.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

כך תמצאו מדביר בלוד מומלץ ומקצועי

מהם הפרמטרים שצריך להיות למדביר מומלץ בלוד? אלו החשובים לפי דעתנו:

 • מתן אחריות במידה ואפשר: אם מדובר על הדברה בלוד ברמת הסטנדרט (מבוצעת בתוך הדירה) ונגד חרקים כמו נמלים וג'וקים, ללא ספק צריך להגיע לכם אחריות לפחות ל-3 חודשים. אם הוא אינו מוכן לספק אחריות - כדאי להבין בדיוק למה. אם הסיבה אכן מוצדקת, אזי שמדובר על מדביר מקצועי.
   
 • מחירים הוגנים בהתאם למחירונים: מחירי השוק צריכים להיות דומים, ראשית למחירונים אשר מתפרסמים במדבירים פלוס ובכלל ברחבי האינטרנט. בנוסף, השוו את הצעת המחיר של המדביר הראשון לשני ובכך תבינו מי מספק את המחיר המשתלם יותר.
   
 • ניסיון ומוניטין בתחום: על מנת לבדוק את המוניטין של המדביר, פשוט חפשו אחריו ברשת האינטרנט וחפשו אחר ביקורות. בנוגע לניסיון - ניתן לשאול אותו כמה שנים הוא עובד בתחום.
   
 • רישיון הדברה: כמובן, חשוב לבדוק שיש לאותו מדביר בלוד רישיון הדברה בתוקף.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בלוד

הנה כמה שאלות ששאלו גולשים ונענו על ידי מדבירים חברות הדברה בלוד: 

למה להזמין דרך מדבירים פלוס?

מדבירים פלוס מספק שירותי הדברה באופן כלל ארצי, פתרונות לכל מזיק ושיטת הדברה וכן, אפשרות לביצוע השוואה בין מדבירים בלוד לצורך חסכון מירבי במחיר.


בתוך כמה זמן מגיע מדביר?

זמן הגעת המדביר אינה תלויה בפורטל מדבירים פלוס. אך על פי הערכה מדבירים מגיעים באותו היום ובתוך כמה שעות מרגע הקריאה. כמובן שניתן לתאם מראש לתאריך הנוח לכם.