הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בנס ציונה

יש לכם בעיית חרקים בבית או בגינה? הזמינו מדביר בנס ציונה שיטפל בבעיית החרקים שלכם אחת ולתמיד. בעמוד תראו מחירון של הדברה, מה חשוב לדעת על הדברת נמלים וטרמיטים ותוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממדבירים בעיר.

מצאו הדברה בנס ציונה בזול

בשביל למצוא הדברה בנס ציונה בזול חשוב להבין שהמחיר הוא לא קבוע והוא ישתנה בהתאם לסוג הטפיל שתצטרכו להדביר, גודל החלל שתצטרכו להדביר וגם חברת ההדברה. לא חברת הדברה בנס ציונה תיקח לכם את אותו המחיר גם אם מדובר על אותה ההדברה. 

 

לכן אם תרצו למצוא הדברה בנס ציונה בזול אנחנו ממליצים לכם לדבר עם מספר מדבירים ולקבל מספר הצעות מחיר. תוכלו להשאיר פרטים אצלנו ואנחנו ניתן לכם שמות של 3 חברות הדברה בנס ציונה. ככה תוכלו להתחיל בהשוואת המחירים שלכם.

 

הדברה בנס ציונה

מה מחיר הדברה בנס ציונה? ראו מחירון

כאמור מחיר הדבר בנס ציונה תלוי בסוג הטפיל וגודל ההדברה. צירפנו לכם מחירון חלקי של הדברות נפוצות בנס ציונה. אם תרצו להרחיב תוכלו להסתכל במחירון ההדברות המלא שלנו.

מחירון הדברות בנס ציונה

הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים ברהיטים.


800 - 1,400 ש"ח
מחיר הדברה וטיפול בנמלים

המחיר הוא להדברה בבית פרטי ומשתנה בהתאם לגודל הבית.


400 - 600 ש"ח
מחיר הדברת תיקנים קטנים

מחיר הדברת ג'וקים בנס ציונה מסוג תיקן גרמני.


450 - 650 ש"ח
מחיר הדברה ירוקה של דירת 4 חדרים

מחיר הדברה ירוקה בנס צינוה לדירה לפי גודל.


300 - 350 ש"ח
כמה עולה הדברת מזיקים בנס ציונה?

המחיר הוא לבית או דירה. אם תצטרכו הדברה בגינה זה יעלה קצת יותר.


250 - 400 ש"ח
מחיר הדברת חרקים בגינה

הדברת חרקים בנס ציונה באמצות ריסוס בחצר או בגינה.


400 - 650 ש"ח
כמה עולה הדברת יתושים בנס ציונה?

המחיר כולל טיפול במקורות המים בהם נמצאים היתושים.


250 - 650 ש"ח
מחיר הדברת פשפשים בחדר אחד

הדברת פשפשים בנס ציונה של חדר בודד.


800 - 1,000 ש"ח
מחיר הדברת פרעושים בנס ציונה

הדברה בבית או בחצר. במידה ומדובר בשטח פתוח גדול המחיר יכול לעלות.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

הדברת נמלים בנס ציונה

הדברת נמלים בנס ציונה יכולה להיעשות ב- 2 צורות: אבקה רעילה וג'ל. למעשה מה שקורה בשני המקרים זה שהנמלים לוקחות את החומר ומביאות אותו לקן. הדברת נמלים מתמקדת בהרג המלכה כך שבמקרה של האבקה לרוב מה שקורה זה שהמלכה אוכלת את הרעל וכשהמלכה מתה הקן מתפזר. הג'ל עצמו מגיע לקן, מתפוץ ואז מרעיל את כל הנמלים בפנים כולל המלכה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מחפשים מדביר מומלץ בנס ציונה? פעלו כך

בשביל למצוא מדברי מומלץ בנס ציונה כדאי לעשות את הדברים הבאים:

 1. אחריות: ודאו שיש אחריות על ההדברה שאתם מבקשים. לרוב כן ניתנת אחריות על ההדברה אבל הדבר יכול להשתנות בהתאם לסוג המזיק.
   
 2. מוסמך: בדקו שאתם מדברים עם מדביר מוסמך בנס ציונה שיעשה לכם את ההדברה. המדביר צריך להיות מוסמך על ידי המשרד להגנת הסביבה.
   
 3. לקוחות קודמים: נסו למצוא לקוחות קודמים של אותו מדביר בנס ציונה כדי לראות מה הם חושבים על העבודה שלו והאם מדובר בעבודה איכותית.
   
 4. שירותי הדברה: דברו עם חברת ההדברה וודאו שהיא נותנת לכם את שירותי ההדברה שאתם צריכים. ישנם שירותי הדברה בנס ציונה שלא כל מדביר יתן לכם כמו הרחקה של מעופפים או לכידת נחשים או עכברים.
   
 5. מקצועי: נסו לבחון טיפה את המקצועיות שלו כדי לוודא שהוא באמת יודע על מה הוא מדבר. נסו להבין בעצמכם באיזה מזיק מדובר ואז תשאלו אותו מה הוא חושב. מדביר מקצועי בנס ציונה לרוב יהיה איתכם כנה וידע יותר בקלות לפתור את הסיטואציה.

איפה לרוב מסתתרים טרמיטים?

לטרמיטים יש כמה מקומות נפוצים שבהם הם אוהבים להסתתר. קודם כל חשוב לדעת שטרמיטים אוהבים עץ, ממנו הם ניזונים, מבין מקומות המסתור שלהם תוכלו לראות הרבה דברים המורכבים מעץ כמו רהיטי עץ, ארונות מטבח, משקופים ועוד. טרמיטים כל כך אוהבים עץ שלפעמים הם יכולים לעשות חורים בקירות שגורמים לנזק ממשי לקירות. הזמינו הדברת טרמיטים בנס ציונה ותיפטרו מהמזיקים אחד ולתמיד.