הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בפתח תקווה

הדברה בפתח תקווה עושים דרך 'מדבירים פלוס', משווים מחירים וחוסכים בגדול! השאירו כעת פרטים או חייגו וקבלו עד שלוש הצעות מחיר של מדבירים בפתח תקווה מומלצים המציעים שירותי הדברה ירוקה או כימית נגד כל מזיק.

למה להדביר עם 'מדבירים פלוס'?

שירותי הדברה כמעט זהים בחברות השונות ואצל מגוון המדבירים בפתח תקווה ובכלל - ברחבי הארץ. אז למה להדביר מזיקים דרכנו? הנה כמה סיבות טובות:
1. אנו נדאג שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר, כך שתוכלו להשוות מחירים ולהוזיל עלויות.
2. השירות ניתן בכלל הארץ ולא רק בפ"ת, ככה שגם אם אתם מעיר שכנה - ניתן לקבל שירות.
3. השימוש בפורטל "מדבירים פלוס" ניתן בחינם וללא כל התחייבות!
4. לאחר מחקר מעמיק ומדגם שערכנו, השוואת מחירים - אכן חוסכת ובגדול.
5. כלל הפתונות במקום אחד, החל מהדברת מזיקים, הרחקת יונים, ריסוס עשבים ועוד.

מדבירים בפתח תקווה, מהם המחירים?

שירותי הדברה בפתח תקווה עולים בממוצע 350 - 450 ש"ח, אך ישנם מקרים יוצאי מן הכלל בהם התמחור גבוה מזה ועשוי להגיע לכמה מאות שקלים יותר. זאת בעבור שירותי הדברה נגד פשפשים, טיפול ביונים או ציפורים אחרות, הדברה נגד טרמיטים ועוד עבודות גדולות או מורכבות מאלו, תוכלו לראות כאן מחיר הדברה לדירה ועוד אודות המחירים השונים.

הדברה בפתח תקווה

איזה שירותי הדברה תמצאו בפתח תקווה?

לא רק בפתח תקווה, באופן כללי, בפורטל מדבירים פלוס ניתן לקבל פתרון לכל מזיק ושירותי הרחקה וריסוס שונים, הנה חלק מן השירותים הנפוצים יותר:

 • הדברת מזיקים בפתח תקווה: כאשר אנחנו מדברים על הדברה של מזיקים, הכוונה היא בדרך כלל להדברת נדלים, עקרבים, צרעות, טרמיטים, עכבישים וכל גורם אחר שעשוי לגרום לנזקים כאלה ואחרים. חלקם מעופפים, זוחלים או פורקי רגליים ועשויים להיות מסוכנים למדי. אגב, ניתן לקבל דרכנו גם שירות של לוכד עכברים וחולדות בפתח תקווה.
   
 • הדברת חרקים בפתח תקווה: כולל חרקים קטנים למדי וגם חרקים גדולים יותר. אנו מספקים שירות בעבור הדברה של חרקים המצויים בגינה כמו חדקונית הדקל, קרציות, ערצבים וכדומה וגם לחרקים בתוך הבית כמו קרדית האבק, כיני יונים תולעי עץ ועוד.
   
 • טיפול והרחקה של ציפורים שונות: מיינה, עטלפים, עורבים ועוד, כולל הרחקת יונים מהגג או מהמרפסת.
   
 • הדברת נמלים בפתח תקווה: השירות כולל הדברה של נמלים מכל הסוגים, לרבות הדברת נמלי אש בפתח תקווה (נמלה אדומה) וגם נמלים עם כנפיים. חשוב לציין בפני המדביר היכן בדיוק ראיתם את הנמלים והאם אתם רואים את הקן עצמו. המחיר של שירות זה נע ברוב המקרים בין 300 ל-500 ש"ח.
   
 • הדברת יתושים בפתח תקווה: יתושים הם מטרד רציני וחשוב לבחור מדביר אשר יבצע עבודה מקיפה וייסודית הכוללת בין השאר טיפול במקורות מים עומדים בגינה, מאחר וזאת אחת מהסיבות המרכזיות להגעתם של היתושים. עלות השירות נעה בין 250 ש"ח ל-650 ש"ח, תלוי בשטח בו נדרש לבצע את הריסוס.
   
 • הדברת תיקנים בפתח תקווה: נתקלתם בגו'ק בחדר השירותים או האמבטיה? פתחתם ארון במטבח וגיליתם תיקן שמטייל לו? זה הזמן להזמין שירותי הדברה מקצועיים. ניתן להדברי את התיקן הגרמני וגם התיקן האמריקאי, שני הזנים הנפוצים ביותר בארץ.
   
 • הדברת טרמיטים בפתח תקווה: טרמיטים עשויים להופיע בריהוט עשוי עץ אך גם במקומות נוספים, החל מארונות המטבח ועד לקירות או המשקופים. בדרך כלל ניתן להזהות את הטרמיטים על ידי הנזקים ברכוש או כאשר שומעים רעשי כרסום עדינים מתוך ריהוט העץ. ניתן להזמין שירות לאיתור הקן וחיסול הטרמיטים.
   
 • הדברת פרעושים בפתח תקווה: הדברה של פרעושים תעלה לכם בדרך כלל בין 300 ש"ח ל-500 ש"ח. הפרעושים נוטים לעקוץ בעיקר באזור הרגליים אך פעמים רבות גם באזור הצוואר, הבטן והכתפיים.
   
 • הדברת פשפשים בפתח תקווה: אנחנו בטוחים שיצא לכם לשמוע לא פעם על פשפשים. הם נוטים לעקוץ וניתן לאתר אותם באמצעות זכוכית מגדלת מאחר והם קטנים למדי. הדברתם נחשבת למורכבת ולכן העלות גבוהה יחסית ויכולה להגיע גם ל1,000 ש"ח בעבור חדר בודד.
   
 • ריסוס בית בפתח תקווה: לעיתים אין מנוס מריסוס של הבית באמצעות חומרי הדברה מסוימים. זו הדרך להדביר מזיקים וחרקים רבים ולבצע את העבודה בצורה ייסודית ומקיפה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מגוון חברות ומדבירים מחכים לכם כאן

מחפשים חברת הדברה מפ"ת ולא יודעים באיזה לבחור? הנה מדריכון קצר אשר יסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה:
רישיון מדביר הוא חובה - בקשו לראות רישיון הדברה בתוקף מנותן השירות עימו אתם בקשר. כמו כן, המחיר המוצע לכם הוא פרמטר אידאלי אם קיבלתם מחיר זול מידי או יקר מידי, בדקו זאת מול מדבירים אחרים ונסו להבין מדוע זה נובע. כאשר מחיר יקר מידי בפער מהמתחרים, עשוי להעיד על נותן שירות "יקרן" ואילו זול מידי, אולי על בעל מקצוע שאינו משתמשים בחומרים איכותיים. מומלץ לבחור בין לבין ולקבל כמה דוגמאות למחירים מלפחות שלושה מדבירים, ככה שתדעו שאתם נמצאים בממוצע הנכון. ניסיון בתחום, יש לכם סוגייה מורכבת? חשוב שאותו מדביר בעל ניסיון ואכן מכיר את סוג המזיק, קיימים לא מעט סוגים וישנם טכניקות ופתרונות שונים לכל בעיה - רצוי לבדוק שאכן טיפל בעבר במקרה דומה או לפחות בעל ההכשרה המתאימה לכך.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה