הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בראשון לציון

מחפשים מדביר בראשון לציון? כאן בפורטל מדבירים פלוס תוכלו למצוא שירותי הדברה בראשון לציון במחיר הזול והמשתלם ביותר! השאירו פרטים או צלצלו והתחילו לבצע השוואת מחירים בעבור הדברה ירוקה או כימית נגד ג'וקים, מזיקים וחרקים נוספים.

מהו מחיר ריסוס לבית בראשון לציון?

כאשר עורכים השוואת מחירים בין חברות הדברה בראשון לציון ובין מדבירים בראשון לציון, מבינים כי טווח המחירים יחסית זהה. מחיר ריסוס לבית בראשון לציון עומד על 500 ש"ח, כאשר הטווח הנמוך הוא כ-400 ש"ח והטווח הגבוה הוא 600 ש"ח. הפערים נובעים מגודל הבית (בדרך כלל פי כמות חדרים) וכן, סוגי החרקים והמזיקים הנמצאים בו. ניתן בהמשך הדף לראות מחירון מפורט יותר על שירותי הדברה בראשון לציון.


מחיר הדברה לבית בראשון לציון בממוצע

מחיר הדברה לבית בראשון לציון בממוצע: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

זמן ההמתנה מחוץ לבית לאחר הדברה בראשון לציון

לאחר ביצוע הדברה ירוקה בראשון לציון נחכה לפחות כ-3 שעות. אם מדובר על ביצוע הדברה בראשון לציון כימית או עם נגד מזיק קשה, כמו טרמיט או פשפש. נצטרך לחכות זמן רב יותר, לערך כ-6 שעות. כמובן שמדובר על הערכה בלבד ואת התשובה הסופית תקבלו הישר מאותו מדביר בראשון לציון שמבצע את ההדברה בביתכם.
 

זמן ממוצע להמתנה מחוץ לבית:
4.5 שעות
6 שעות משך זמן 3 שעות

כמה אחריות נהוג לקבל על הדברה בראשון לציון?

אחריות על הדברה מתחלקת לפי סוגי מזיקים וכן, לפי המדבירים השונים ואזור בו בוצעה הדברה (בחוץ או בפנים). כאשר טווחי האחריות משתנים ונעים בין 6 חודשי אחריות ועד ל-3 חודשי אחריות. מה שנותן לנו ממוצע קבלת אחריות על הדברה בראשון לציון של כ-4.5 חודשים.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות להדברה:
6 חודשי אחריות 4.5 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️המדבירים בראשון לציון אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מחירים ועלויות של הדברה בראשון לציון:

על מנת לספק לכם מידע אודות המחירים הנהוגים בעיר, הכנו מחירון עם דוגמאות לשירות הדברה בראשון לציון והסביבה. את המחירים אספנו ממגווון רחב של מדבירים מומלצים בראשון לציון וביצענו ממוצע בין העלויות שהתקבלו. המחירים הרשומים בטבלה עשויים להשתנות בהתאם לשיקול המדביר המבצע או בגלל שיקול אחר כמו: סוג המזיק, סוג ההדברה או אפילו מספר הביקורים הנדרשים (תלוי בחומרת המצב). 

עלות שירותי הדברה בראשון לציון

מחיר הרחקת כיני יונים

בתוך מסתורי כביסה


350 - 500 ש"ח
כמה תעלה הדברת טרמיטים בראשון לציון?

הזמנת מדביר טרמיטים לטיפול ייסודי ברהיטי עץ.


החל מ-800 ש"ח
מהו המחיר הסטנדרטי להדברה ירוקה בראשל"צ?

שירות הדברה ירוקה בדירות בעיר


300 - 450 ש"ח
הדברת עכברים בבית פרטי

ראו עוד מידע על מחיר הדברת עכברים.


700 - 950 ש"ח
כמה עולה להזמין שירותי הדברת צרעות?

כולל מציאת הקן והשמדתו.


350 - 650 ש"ח
הדברת פשפשים בראשון לציון

הדברה של פשפש המיטה, מחיר לחדר יחיד.


700 - 1,000 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

שירותי הדברה בראשון לציון - הכירו את השיטות:

ניתן לומר כי השירות הנפוץ ביותר הוא ביצוע הדברה ירוקה בראשון לציון באמצעות ריסוס לבית. אבל, ישנם שיטות נוספות - הנה תקציר על כל אחת מהן:

 • הדברה ירוקה בראשון לציון: כפי שציינו מעלה, מדובר על שיטת ההדברה הנפוצה ביותר בראשון לציון ובפרט בישראל. היתרון המרכזי הוא טיפול בחומרים טבעיים וירוקים נגד מזיקים וחרקים. כאשר ניתן לחזור לבית לאחר מספר שעות בודדות בלבד.
   
 • הדברה אלקטרונית בראשון לציון: שיטת הרחקה זו נועדה להרחקה של ציפורים ועטלפים בעיקר. אבל - ניתן להשמיע גם לחרקים רעשים שאנו לא שומעים ולהרחיק אותם מהמקום.
   
 • הדברה כימית בראשון לציון: החומר הכימי מיועד לפתרון בעיות קשות יותר ובעיקר נגד חרקים קטנים בבית. כמו טרמיטים, פשפש המיטה, נמלי אש ועוד.
   
 • הדברה אקולוגית בראשון לציון: שימוש נכון באקולוגיה והצבת של צמחי תבלין, שיחים ופרחים ייסעו לכם במניעה הגעת חרקים לגינה ולביתכם. ניתן להזמין מדביר לייעוץ איזה צמחים כדאי להציב.
   
 • הדברה ביולוגית בראשון לציון: הדוגמא הטובה ביותר להסבר על הדברה ביולוגית, הוא למשל, השארת עכבישים חיים בביתכם על מנת שיפטרו בשבילכם מיתושים וחרקים אחרים. הדברה ביולוגית מיועדת למי שאוהב טבע ואין לו בעיה עם סוגים מסויימים של מזיקים. כמובן - היא פחות נפוצה.
   
 • הדברה אורגנית בראשון לציון: כאן לקחו את הדברה ירוקה ואקולוגית לאקסטריים ועושים שימוש אך ורק בחומרי הדברה אורגניים בלבד, זה לא נחשב לאחד מן שירותי הדברה בראשון לציון הנפוצים ביותר, אבל הוא אכן קיים וכדאי להכיר אותו.
   

הדברה בראשון לציון

מתי דחוף להזמין מדביר בראשון לציון?

דחיפות הזמנת מדביר בראשון לציון משתנה לפי זיהוי החרק אצלכם בבית, למשל: אם מצאתם כמה נמלים או כמה ג'וקים - חשוב להזמין מדביר בדחיפות, ככל הנראה צריך טיפול מקצועי. אם ראיתם ג'וק בודד או עש כלשהו - לא נורא, אפשר לטפל אבל לא באופן בהול. הסיבה היא שכאשר ישנם כמה מזיקים מאותו הסוג או מכמה סוגים, ככל הנראה שהתחילה התפתחות בביתכם דבר אשר במהרה יכול להיות דבר מטריד, לכן - הזמינו במהירות הדברה בראשון לציון.
 

דחיפות הזמנת מדביר בראשון לציון:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

הדברת חרקים בראשון לציון - כלל הסוגים

בעזרת מדבירים פלוס תוכלו להזמין הדברת מזיקים בראשון לציון וכן, לכלל סוגי החרקים השונים, הנה תקציר על הסוגים הנפוצים יותר:

 • הדברת טרמיטים בראשון לציון: ללא ספק מטרד בעייתי מאוד, לרוב כאשר מגלים על טרמיטים כבר יש מושבה מתחת לביתכם או באחד הרהיטים או אפילו בקיר. אין דרך להתמודד עם טרמיטים לבד וחייבים להזמין מדביר מקצועי.
   
 • הדברת פשפשים בראשון לציון: לרוב נראה בביתנו את פשפש המיטה אשר מגיע דרך חיות המחמד או אם אתם גרים בבית פרטי דרך הגינה. ללא ספק חרק מגעיל שנמצא במיטה שלנו, מפריע לנו לישון ולתפקד. גם במקרה הזה - חייבים שירות הדברה מקצועי לפתרון הבעיה.
   
 • הדברת נמלים בראשון לציון: בין אם מדובר על נמלים בתוך שטח הבית ובין אם בחצר או המרפסת, נמלים הן מטרד של ממש ובשביל להיפטר מהם נדרש לעיתים להזמין מדביר מקצועי שיטפל בבעיה בצורה מקיפה וייסודית.
   
 • שירותי הדברת פרעושים בראשון לציון: בשביל לטפל בבעיית פרעושים, נדרש לבצע ריסוס גם בתוך הבית וגם מחוצה לו, בעיקר אם יש לכם בעלי חיים. הריסוס עוזר למנוע התפתחות של ביצי הפרעוש ושל הזחלים שלו ועוזר בהשמדתם.
   
 • הדברת יתושים בראשון לציון: לרוב מדובר בחודשי הקיץ והאביב והיתושים נוטים להגיע בעיקר למקומות בהם יש מצבורים של מים עומדים. אם ברצונכם להיפטר מהם, כדאי כמובן להיפטר ממצבורי המים הללו. חשוב לזכור כי היתושים לא רק גורמים לעקיצות אלא לעיתים הם עשויים לגרום לאלרגיות וזיהומים.
   
 • טיפול במכרסמים מסוגים שונים: לעיתים נבצע ריסוס לבית בראשון לציון בשביל להשמיד מכרסמים שמסתתרים במקומות מסתור כמו חדרי ממ"ד, מרתפים ופינות נסתרות נוספות. ניתן גם לבצע לכידה של העכבר או החולדה בעזרת מלכודות וזו גם נחשבת לשיטה הומנית ויעילה יותר.
   
 • הדברת ג'וקים בראשון לציון: ג'וקים! אולי המזיק הראשון שעולה לנו לראש כאשר אנחנו חושבים על הדברה. ניתן להדבירם באמצעות ריסוס או על ידי פיזור ג'ל מיוחד שאותו הם אוכלים, ג'ל זה מכיל רעל ועוזר להשמיד את המקקים.

ניתן לקבל מענה גם בעבור הדברת חרקים בראשון לציון שאינם הופיעו ברשימה זו. לחצו כאן וקבלו מידע מפורט על סוגי החרקים וזיהוי שלהם.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

יש גם הדברה ירוקה בראשון לציון!

לא אחת, אנו נתקלים בשאלות אודות הנושא של הדברה ירוקה. מה זאת בכלל הדברה ירוקה ומה חשוב שתדעו? הדברה ירוקה היא שיטה שבה משתמשות חברות הדברה בראשון לציון כמו גם מדבירים באזורים נוספים בארץ אשר נחשבת לבטוחה יותר ופחות מזיקה היות ולא נעשה בה שימוש בכימיקלים אשר עשויים להיות מסוכנים לאדם.

 

החומרים אשר מדבירים בראשון לציון משתמשים בהם הם בדרך כלל ידידותיים לסביבה וכוללים טכניקות שונות כמו שימוש במערכות אלקטרוניות להרחקת מעופפים, מלכודות ואפילו באמצעות חרקים אשר אוכלים את המזיקים אשר נמצאים בחצר שלכם ובכך משמידים אותם. ישנן שיטות הדברה שונות בתחום ומדביר מקצועי יודע לבחור בשיטה המתאימה ביותר לטיפול בבעיה שלכם.
 

הדברה בראשון לציון והסביבה

מדביר בראשון לציון בכל עונות השנה

מדביר בראשון לציון הוא מצרך מבוקש. בימי הקיץ החמים יש ביקוש רב לשירותי הדברה מכל הסוגים היות והחרקים והמזיקים יוצאים החוצה מהמסתור ולמעשה הטבע כולו מתעורר לחיים. לא פעם אתם מסתובבים בגינה של הבית או אפילו במרפסת שלכם ונתקלים במזיקים כאלה ואחרים. לעיתים הם עשויים להיות מסוכנים לחייכם אך במקרים רבים פשוט מדובר במטרד של ממש. המזיקים פוגעים בצמחייה, עושים רעש ומפריעים לשגרת החיים.

אנחנו במדבירים פלוס שמחים להציע מגוון פתרונות הדברה (כולל הדברה ירוקה אשר עליה נרחיב בפסקה הבאה) על מנת לסייע לכם להתגבר על המזיקים ולחזור לשגרת החיים בצורה מהירה ויעילה. השאירו פרטים באתר שלנו ומצאו שירות הדברה בראשון לציון עוד היום.

שאלות נפוצות על הדברה בעיר ראשל"צ

שאלות שנענו על ידי חברת הדברה בראשון לציון וכן, גם על ידי מדבירים בראשון לציון אשר עובדים עם מדבירים פלוס:

מה השוני בין הדברה אקולוגית להדברה ירוקה?

ראשית, באתר שלנו תוכלו למצוא מדבירים בראשון לציון אשר פועלים ב2 השיטות. ההבדל בין השיטות: הדברה אקולוגית היא למעשה שימוש בחומרים טבעיים בלבד, בעוד הדברה ירוקה היא למעשה ריסוס של אותם חומרים טבעיים אשר עברו שינוי ביולוגי. שתי השיטות דומות מאוד ואפשר להגיד שהדברה ביולוגית היא נגזרת של הדברה ירוקה.


מצאתי נחש בחצר, מה עליי לעשות?

במקרה בו מצאתם נחש בחצר הבית, התרחקו מהר ופנו אל חברת הדברה בראשון לציון או אל לוכד נחשים שיסייעו לכם בלכידתו. 


מה זה בדיוק חוק המדבירים?

בין אם מדובר בשירות הדברה על ידי מדביר בראשון לציון או בכל במקום אחר, חשוב להכיר את חוק המדבירים אשר אומר שחובה להעסיק אך ורק מדביר מורשה בעל רישיון הדברה בלבד.