הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בראשון לציון

בין אם אתם זקוקים להדברת מזיקים בראשון לציון ובין אם מדובר על טיפול בחרקים קטנים בבית או בחצר, תוכלו למצוא פתרון לבעיה שלכם דרך אתר 'מדבירים פלוס' ולמעשה לחסוך בעלויות ההדברה תוך ביצוע בדיקה והשוואה של המחירים עם מדבירים שונים אשר פועלים בעיר ראשון לציון.

הדברה בראשון לציון לכל מטרה

זה לא סוד שבעיר מצויים חרקים ומזיקים רבים אשר לא פעם מטרידים אתכם. בחלק מהמקרים מדובר בסכנה של ממש היות וחלק מהמזיקים מסוכנים ועשויים לפגוע בבריאותכם. למשל זבוב החול שאומנם נחשב לקטן מאוד, אך עשוי להיות מסוכן ולהעביר מחלות שונות בעת העקיצה. הדברה היא עסק למקצוענים וחשוב מאוד שתבחרו בבעל מקצוע אשר יודע לבצע את הפעולה שאתם זקוקים לה ובמקרים רבים גם לוודא שהיא לא תחזור בשנית לאחר זמן קצר.

 

הדברה בראשון לציון

מחירים ועלויות של הדברה בראשון לציון:

על מנת לספק לכם מידע אודות המחירים הנהוגים בעיר, הכנו מחירון עם דוגמאות לשירות הדברה בראשון לציון והסביבה. את המחירים אספנו ממגווון רחב של מדבירים מומלצים באיזור וביצענו ממוצע בין העלויות שהתקבלו. המחירים הרשומים בטבלה עשויים להשתנות בהתאם לשיקול זה או אחר כמו סוג המזיק, סוג ההדברה או אפילו מספר הביקורים הנדרשים. 

עלות שירותי הדברה בראשון לציון

מחיר הרחקת כיני יונים

בתוך מסתורי כביסה


350 - 500 ש"ח
כמה תעלה הדברת טרמיטים בראשון לציון?

הזמנת מדביר טרמיטים לטיפול ייסודי ברהיטי עץ.


החל מ-800 ש"ח
מהו המחיר הסטנדרטי להדברה ירוקה בראשל"צ?

שירות הדברה ירוקה בדירות בעיר


300 - 450 ש"ח
הדברת עכברים בבית פרטי

ראו עוד מידע על מחיר הדברת עכברים.


700 - 950 ש"ח
כמה עולה להזמין שירותי הדברת צרעות?

כולל מציאת הקן והשמדתו.


350 - 650 ש"ח
הדברת פשפשים בראשון לציון

הדברה של פשפש המיטה, מחיר לחדר יחיד.


700 - 1,000 ש"ח

הדפס מחירון

יש גם הדברה ירוקה בראשון לציון!

לא אחת, אנו נתקלים בשאלות אודות הנושא של הדברה ירוקה. מה זאת בכלל הדברה ירוקה ומה חשוב שתדעו? הדברה ירוקה היא שיטה שבה משתמשות חברות הדברה בראשון לציון כמו גם מדבירים באזורים נוספים בארץ אשר נחשבת לבטוחה יותר ופחות מזיקה היות ולא נעשה בה שימוש בכימיקלים אשר עשויים להיות מסוכנים לאדם.

 

החומרים שמשתמשים בהם הם בדרך כלל ידידותיים לסביבה וכוללים טכניקות שונות כמו שימוש במערכות אלקטרוניות להרחקת מעופפים, מלכודות ואפילו באמצעות חרקים אשר אוכלים את המזיקים אשר נמצאים בחצר שלכם ובכך משמידים אותם. ישנן שיטות הדברה שונות בתחום ומדביר מקצועי יודע לבחור בשיטה המתאימה ביותר לטיפול בבעיה שלכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

שירותי ההדברה הנפוצים ביותר בעיר

מסקר קצר שערכנו בקרב מדבירים באזור, ניתן לראות כי אלו השירותים המבוקשים ביותר:

 • הדברת נמלים בראשון לציון: בין אם מדובר על נמלים בתוך שטח הבית ובין אם בחצר או המרפסת, נמלים הן מטרד של ממש ובשביל להיפטר מהם נדרש לעיתים להזמין מדביר מקצועי שיטפל בבעיה בצורה מקיפה וייסודית.
   
 • שירותי הדברת פרעושים בראשון לציון: בשביל לטפל בבעיית פרעושים, נדרש לבצע ריסוס גם בתוך הבית וגם מחוצה לו, בעיקר אם יש לכם בעלי חיים. הריסוס עוזר למנוע התפתחות של ביצי הפרעוש ושל הזחלים שלו ועוזר בהשמדתם.
   
 • הדברת יתושים בראשון לציון: לרוב מדובר בחודשי הקיץ והאביב והיתושים נוטים להגיע בעיקר למקומות בהם יש מצבורים של מים עומדים. אם ברצונכם להיפטר מהם, כדאי כמובן להיפטר ממצבורי המים הללו. חשוב לזכור כי היתושים לא רק גורמים לעקיצות אלא לעיתים הם עשויים לגרום לאלרגיות וזיהומים.
   
 • טיפול במכרסמים מסוגים שונים: לעיתים נבצע ריסוס לבית בראשון לציון בשביל להשמיד מכרסמים שמסתתרים במקומות מסתור כמו חדרי ממ"ד, מרתפים ופינות נסתרות נוספות. ניתן גם לבצע לכידה של העכבר או החולדה בעזרת מלכודות וזו גם נחשבת לשיטה הומנית ויעילה יותר.
   
 • הדברת תיקנים בראשון לציון: ג'וקים! אולי המזיק הראשון שעולה לנו לראש כאשר אנחנו חושבים על הדברה. ניתן להדבירם באמצעות ריסוס או על ידי פיזור ג'ל מיוחד שאותו הם אוכלים, ג'ל זה מכיל רעל ועוזר להשמיד את המקקים.

ניתן לקבל מענה גם בעבור הדברת חרקים בראשון לציון שאינם הופיעו ברשימה זו. לחצו כאן וקבלו מידע מפורט על סוגי החרקים וזיהוי שלהם.

מדביר בראשון לציון בכל עונות השנה

מדביר חרקים בראשון לציון הוא מצרך מבוקש. בימי הקיץ החמים יש ביקוש רב לשירותי הדברה מכל הסוגים היות והחרקים והמזיקים יוצאים החוצה מהמסתור ולמעשה הטבע כולו מתעורר לחיים. לא פעם אתם מסתובבים בגינה של הבית או אפילו במרפסת שלכם ונתקלים במזיקים כאלה ואחרים. לעיתים הם עשויים להיות מסוכנים לחייכם אך במקרים רבים פשוט מדובר במטרד של ממש. המזיקים פוגעים בצמחייה, עושים רעש ומפריעים לשגרת החיים.

אנחנו במדבירים פלוס שמחים להציע מגוון פתרונות הדברה (כולל הדברה ירוקה אשר עליה נרחיב בפסקה הבאה) על מנת לסייע לכם להתגבר על המזיקים ולחזור לשגרת החיים בצורה מהירה ויעילה. השאירו פרטים באתר שלנו ומצאו שירות הדברה בראשון לציון עוד היום.

 

הדברה בראשון לציון והסביבה

שאלות נפוצות על הדברה בעיר ראשל"צ

מה השוני בין הדברה אקולוגית להדברה ירוקה?

ראשית, באתר שלנו תוכלו למצוא מדבירים בראשון לציון אשר פועלים ב2 השיטות. ההבדל בין השיטות: הדברה אקולוגית היא למעשה שימוש בחומרים טבעיים בלבד, בעוד הדברה ירוקה היא למעשה ריסוס של אותם חומרים טבעיים אשר עברו שינוי ביולוגי. שתי השיטות דומות מאוד ואפשר להגיד שהדברה ביולוגית היא נגזרת של הדברה ירוקה.


מצאתי נחש בחצר, מה עליי לעשות?

במקרה בו מצאתם נחש בחצר הבית, התרחקו מהר ופנו אל חברת הדברה בראשון לציון או אל לוכד נחשים שיסייעו לכם בלכידתו. 


מה זה בדיוק חוק המדבירים?

בין אם מדובר בשירות הדברה על ידי מדביר בראשון לציון או בכל במקום אחר, חשוב להכיר את חוק המדבירים אשר אומר שחובה להעסיק אך ורק מדביר מורשה בעל רישיון הדברה בלבד.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה