הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בראש העין

צריך מדביר מקצועי בראש העין? רוצה לבצע הדברה ירוקה, אורגנית או כימית? בעזרת פורטל "מדבירים פלוס", תוכל לקבל מספר הצעות מחיר של חברות הדברה מראש העין והסביבה ובכך תבצע השוואת מחירים ביניהם במהירות וגם תחסוך בעלויות באופן מהיר.

הדברה בראש העין מוצאים במדבירים פלוס

כאשר חודרים מזיקים אל הבית או מבנה זו יכולה להיות חוויה לא נעימה. החרקים הקטנים יכולים להופיע במגוון מקומות כמו חדרי השינה והשירותים אך אחד המקומות הפחות נעימים למצוא בו מזיקים הינו באזור המטבח. במידה וחדרו מזיקים לעסקכם או לביתכם מזיקים, הדרך הטובה ביותר להתמודד עמם הינה לפנות לשירותי הדברה בראש העין.

 

לעיתים המזיקים מופיעים במקומות פנימיים כמו למשל טרמיטים אשר מסתתרים במשקופים, דלתות, רהיטים וכדומה. אגב, הדברת טרמיטים בראש העין הוא שירות נפוץ למדי והדברתם נעשית בעזרת קידוח והזרקת רעל על ידי המדביר או לחילופין בעזרת פיזור של ג'ל מיוחד עם רעלים.

 

הדברה בראש העין והסביבה

מחיר הזמנת מדבירים בראש העין לבית פרטי

עלות ממוצעת בעבור ריסוס בית בראש העין, תעלה בין 400 ש"ח ל-600 ש"ח. לפני הזמנת מדבירים בראש העין, כדאי לבדוק את המחיר ולציין את כמות החדרים שיש לכם בבית.

 

מחיר ממוצע להדברת בית פרטי בראש העין

מחיר ממוצע להדברת בית פרטי בראש העין: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

מחפשים מדביר מקצועי? התחילו מכאן

מציאת מדביר מומלץ בראש העין יכול להיות מסע ארוך ומייגע מפני שלא תמיד נוכל לקבל המלצה מאחד ממכרינו ואילו החיפוש ברחבי האינטרנט יכול להיות ארוך ולכלול שיחות טלפון רבות עד שנמצא חברת הדברה בראש העין שתציע שירות מקצועי במחיר משתלם.

 

בדיוק מסיבה זו קם הפורטל. על ידי פניה אל מדבירים פלוס תוכלו לקבל בשיחת טלפון אחת כמה הצעות מחירשל חברות הדברה שונות ולהמשיך בהתקשרות אך ורק עם חברה ההדברה שמספקת לכם את הצעת המחיר המשתלמת ביותר מראש.


הדברה בראש העין

איזה שיטות הדברה קיימות?

יש מספר שיטות הדברה שונות ולכן לפני שתזמינו שירות של הדברת חרקים בראש העין, כדאי שתכירו את ההבדלים בין כל שיטה ושיטה:

 • הדברה כימית - הינה בין שיטות ההדברה הזולות מבין כלל האפשרויות והיא מספקת תוצאות מרביות. על ידי שימוש בחומרי הדברה ייעודיים לסוגי החרקים השונים, ניתן להתאים את ההדברה ולהיפטר מהמזיקים בקלות יחסית.

  ההדברה הכימית יעילה לכל סוגי המזיקים, ניתן לעשות באמצעים כימיים, הדברת נמלי אש, צרעות, הדברת קרציות, פרעושים, פשפשים ולמעשה גם מזיקים גדולים יותרת כמו עכברים וחולדות.

  החסרונות העיקריים של ההדברה הכימית הינם שהם עלולים להזיק גם לאנשים החיים בבית ולחיות המחמד ויש לשמור על כללי הזהירות בחומרה במיוחד כאשר ישנם ילדים בבית.
   
 • הדברה ביולוגית - הינה שיטת הדברה בה משתמשים באורגניזמים חיים על מנת לצמצם או להשמיד את אוכלוסיית המזיקים. דוגמא לכך תהיה החזקת חתול בבית שבו יש בעיית עכברים.

  בשיטה זו משתמשים הרבה בחקלאות אורגנית בה ניתן למשל להשתמש באוכלוסיות פרות משה רבנו על מנת לטפל בבעיית הכנימות. שיטה זו נחשבת לשיטה מומלצת מאוד להדברה באזורי גידול חקלאי משום שהיא לא מזיקה לאיכות המזון כמו ההדברה הכימית.
   
 • הדברה ירוקה - הינה שיטה בה בעיקר מרחיקים את המזיקים מהאזור הרצוי על ידי שימוש באמצעים חשמליים, יצורים חיים ומרכיבים המרחיקים את המזיקים. הדברה חשמלית לדוגמא יכולה להתבצע על ידי שימוש ברמקולים המשדרים צלילים בתדר המפריע למזיקים ומרחיק אותם.

  שיטה זו נפוצה מאוד להרחקת יונים מאזור הגג לדוגמא. הדברה ירוקה באמצעות חומרים טבעיים הינה שימוש בחומרים שרעילותם נמוכה בהרבה מההדברה הכימית והיא תהיה אפקטיבית רק במידה ושומרים על אזור הבית נקי ממה שמושך את המזיקים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

כך תמצאו מדבירים מומלצים מראש העין

בעת החיפוש אחר מדביר מומלץ בראש העין, ייתכן ותדברו עם מגוון חברות הדברה שונות על למציאת ההצעה הטובה ביותר. במידה ותבקרו בפורטל מדבירים פלוס, תוכלו לבקש ולקבל בפעם אחת הצעות מכמה מדבירים מומלצים שונים.

 

לאחר קבלת הצעות המחיר ובדיקה כוללת של המפרטים שתקבלו, תוכלו לבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר ולעבור ולשוחח עם המדבירים רק לאחר שהנכם כבר יודעים את מחיר שירותי ההדברה הסופי שלהם.

 

הדברת מזיקים בראש העין

סוגי המזיקים הנפוצים בראש העין

הדברת מזיקים בראש העין היא למעשה שם נרחב לעבודות שונות. בואו נבין יותר לעומק, איזה שירותים נחשבים לנפוצים ביותר בעיר:

 • הדברת נמלים בראש העין: החל מהדברה משטחים בחצר או המרפסת ועד להדברה של נמלים משטחים פנימיים כמו אזור המטבח.
   
 • הדברת יתושים: לרוב היתושים יגיעו בחודשי האביב או הקיץ. נהוג לבצע הדברת יתושים בראש העין באמצעות ריסוס וטיפול ייסודי באזורי הדגירה ומאגרי מים עומדים.
   
 • הדברת קרציות ופרעושים: הפרעוש הקופצני אוהב להיצמד לפרוותם של בעלי החיים ולכן אם יש לכם כלב או חתול והתחלתם להרגיש גירוד ברגליים לאחרונה, כדאי שתזמינו שירות של הדברת פרעושים בראש העין.
   
 • הדברת פשפשים בראש העין: פשפש המיטה כבר מזמן הפך למטרד בבתים רבים בעיר. הוא נוהג לבקר בעיקר במקומות שבהם ההיגיינה לוקה בחסר. הפשפש מבקר לאורך כל עונות השנה ואוהב להתמקם במזרנים ובאזורים נוספים בחדרי השינה.
   
 • ג'וקים ומקקים: שמעתם על התיקן האמריקאי? או על התיקן הגרמני? שני אלו נחשבים לנפוצים ביותר בארץ ואנו מקבלים קריאות ופניות רבות באשר לטיפול בהם. לרוב הדברת תיקנים בראש העין תתבצע בכל שטח הבית, על אף שהג'וקים אוהבים לבקר בעיקר בשטחי המטבח או באזורי המקלחת והשירותים.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה