הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בראש העין

צריך מדביר בראש העין? רוצה לבצע הדברה ירוקה, אורגנית או כימית? בעזרת פורטל "מדבירים פלוס", תוכל לקבל מספר הצעות מחיר של חברות הדברה מראש העין והסביבה ובכך תבצע השוואת מחירים ביניהם במהירות וגם תחסוך בעלויות באופן מהיר. 

מחיר הזמנת ריסוס לבית בראש העין בממוצע

עלות ממוצעת בעבור ריסוס בית בראש העין תעלה בין 250 ש"ח ל-400 ש"ח. לפני הזמנת מדבירים בראש העין, כדאי לבדוק את המחיר ולציין את כמות החדרים שיש לכם בבית.

 

מחיר ממוצע להדברת בית פרטי בראש העין

מחיר ממוצע להדברת בית פרטי בראש העין: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מחירון הדברה בראש העין

לפניכם מחירון הדברה בראש העין של מזיקים שונים:

מחירון הדברה בראש העין

כמה עולה הדברת נמלי אש?

המחיר כולל הדברה בבית וגם בגינה.


650 - 700 ש"ח
כמה עולה להדביר טרמיטים?

המחיר הוא לאיתור והדברת קן בודד.


250 - 500 ש"ח
מה המחיר של הדברת ג'וקים?

מחיר הדברת ג'וקים בבית ובביוב.


400 - 600 ש"ח
כמה עולה להדביר נמלים בבית?

מחיר הדברת נמלים בדירת 3 חדרים.


250 - 350 ש"ח
מה המחיר של הדברת פשפש המיטה?

המחיר הוא לחדר בודד.


1,200 - 1,800 ש"ח
כמה עולה להדביר עשים?

הדברת עש הבגדים או המזון.


350 - 450 ש"ח
מה המחיר של הדברת יתושים?

מחיר הדברת יתושים בחצר.


250 - 650 ש"ח
כמה עולה להדביר את חדקונית הדקל?

המחיר הוא להדברה של עץ בודד.


300 - 550 ש"ח
מה המחיר של הדברת תולעי עץ?

מחיר הדברת תולעי עץ ברהיטים בבית.


200 - 400 ש"ח
מה המחיר של הדברת פסוקאים?

במקרה של הדברת פסוקאים לרוב יש צורך בביקור חוזר של המדביר.


400 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

כמה זמן לאחר הדברה בראש העין ניתן לחזור?

אחרי הדברה בראש העין תצטרכו לחכות בין חצי שעה לשעה במקרה של הדברה ירוקה ובין שעתיים לשלוש שעות במקרה של הדברה כימית. אם יש לכם תינוק או חיית מחמד מומלץ שהם לא יחזרו עד 24 שעות אחרי ההדברה.

 

זמן ממוצע להישאר מחוץ לבית לאחר הדברה ירוקה בראש העין
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

אחריות עבור הדברה בראש העין לפי סוג המזיק

עבור הדברת חרקים בראש העין נהוג לקבל אחריות לרוב החרקים. תקופת האחריות הנפוצה משתנה בהתאם לסוג החרק. ודאו שאת האחריות אתם מקבלים בכתב לפני שהמדביר הולך.

 

סוג מזיק תקופת אחריות נפוצה
תיקן גרמני 3 חודשים
תיקן אמריקאי 6 חודשים
פשפש המיטה חודש
טרמיטים שנתיים
נמלים 6 חודשים בפתיון ג'ל

חרקים שדורשים הזמנת מדביר בראש העין בדחיפות

יש כמה חרקים שאם אתם מזהים אותם תדעו שמומלץ להזמין מדביר בראש העין בדחיפות בגלל הנזק שהם יכולים לעשות ובגלל ההתרבות המהירה שלהם. מי הם ואיך תזהו אותם?

 • פשפשים: פשפש המיטה הוא חרק עוקץ שאוהב להתגנב בלילה כשאנחנו ישנים ולעקוץ ולהשאיר שובל. קשה לישון בשקט כשיודעים שיכולים לבוא פשפשים למיטה שלכם ולעקוץ. הסימן הכי ברור לכך שמדובר שפשפש המיטה הוא נקודות שחורות קטנות על המיטה או עקיצות בצורה של שביל.
   
 • טרמיטים: אמנם לא עוקצים אבל טרמיטים הם בהחלט מזיק שאתם לא רוצים שיהיה בסביבתכם. הם מתרבים במהירות ובאותה מהירים אוכלים את רהיטים העץ שלכם כולל המשקופים והדלתות. בשביל לזהות אם יש טרמיטים בבית שלכם תוכלו לראות נתיבים ברהיטי העץ שהם אכלו או כנפיים לבנות שקופות.
   
 • נמלי אש: גם מנמלי האש נרצה להיפטר מהר מאוד כי גם הן עוקצות אותנו. ההדברה שלהן לרוב תתבצע בשתי פעימות ולכן היא מחיר הדברת נמלי אש יהיה יותר יקר. לגבי הזיהוי קל לזהות כי מדובר בנמלים אדומות פשוט.

 

דחיפות להזמנת מדביר בראש העין כשמוצאים את המזיקים הנ"ל:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

מצאו מדביר מומלץ בראש העין עם מדבירים פלוס

בשביל למצוא מדביר מומלץ בראש העין כדאי לבדוק את הדברים הבאים:

 • הסמכה: מדביר מוסמך בראש העין הוא מדביר עם אישור מהמשרד להגנת הסביבה. בקשו מהמדביר את מספר הרישיון שלו והריצו אותו במאגר המדבירים הממשלתי על מנת לוודא שאכן יש לו רישיון בתוקף.
   
 • מחיר: דבר נוסף שחשוב לוודא עם מדבירים בראש העין הוא המחיר. לא כל מדביר יקח לכם מחיר זהה ולכן מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר שונות.
   
 • זמינות: עוד דבר שמומלץ לבדוק עם מספר מדבירים הוא הזמינות שלהם. לא היינו רוצים לחכות הרבה זמן להגעה של מדביר, במיוחד אם מדובר במזיקים כמו קרציות או פשפש המיטה שעוקצים אותנו.

 

הדברה בראש העין

השוו מדבירים בראש העין וחסכו במחיר

היתרון המשמעותי ביותר של מציאת מדביר בראש העין באמצעות פורטל מדבירים פלוס הוא היכולת להשוות בין מדבירים שונים. כשמשווים בין המדבירים ניתן לוודא קודם כל שאכן יש להם הסמכה, שהם זמינים מתי שנוח לנו וכמובן שהם לא לוקחים מחיר מוגזם.

 

השוואת מחירים יכולה לחסוך לכם עד 37% במחיר ההדברה לכן מומלץ לא לוותר עליה. איך עובד השירות של מדבירים פלוס? מתקשרים או משאירים פרטים בטופס המצורף ומקבלים עד 3 הצעות מחיר ממדבירים בראש העין.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

הדברה בראש העין בכל שיטה

יש מספר שיטות הדברה שונות ולכן לפני שתזמינו שירות של הדברת חרקים בראש העין, כדאי שתכירו את ההבדלים בין כל שיטה ושיטה:

 • הדברה כימית - הינה בין שיטות ההדברה הזולות מבין כלל האפשרויות והיא מספקת תוצאות מרביות. על ידי שימוש בחומרי הדברה ייעודיים לסוגי החרקים השונים, ניתן להתאים את ההדברה ולהיפטר מהמזיקים בקלות יחסית באמצעות ריסוס. החסרונות העיקריים של ההדברה הכימית הינם שהם עלולים להזיק גם לאנשים החיים בבית ולחיות המחמד ויש לשמור על כללי הזהירות בחומרה במיוחד כאשר ישנם ילדים בבית.
   
 • הדברה ביולוגית - הינה שיטת הדברה בה משתמשים באורגניזמים חיים על מנת לצמצם או להשמיד את אוכלוסיית המזיקים. דוגמא לכך תהיה החזקת חתול בבית שבו יש בעיית עכברים. בשיטה זו משתמשים הרבה בחקלאות אורגנית בה ניתן למשל להשתמש באוכלוסיות פרות משה רבנו על מנת לטפל בבעיית הכנימות. שיטה זו נחשבת לשיטה מומלצת מאוד להדברה באזורי גידול חקלאי משום שהיא לא מזיקה לאיכות המזון כמו ההדברה הכימית.
   
 • הדברה ירוקה בראש העין - הדברה ירוקה היא שיטה הדברה שבה משתמשים בחומרים יותר ידידותיים לסביבה שמתפוגגים יותר מהר. כך לא צריך להישאר זמן כה רב מחוץ לבית. בגלל זה זוהי שיטת ההדברה המועדפת על הרבה ישראלים בשנים האחרונות וגם עקב כך שהיא לא יורדת כמעט ביעילות.

הדברה בראש העין של כל סוגי המזיקים

הדברת מזיקים בראש העין היא למעשה שם נרחב לעבודות שונות. בואו נבין יותר לעומק, איזה שירותים נחשבים לנפוצים ביותר בעיר:

 • הדברת נמלים בראש העין: החל מהדברה משטחים בחצר או המרפסת ועד להדברה של נמלים משטחים פנימיים כמו אזור המטבח. ההדברה מתבצעת בדרך כלל באמצעות פתיונות ג'ל אשר הנמלים לוקחות לקן ואז מפוצצות אותן והורגות את המלכה. אחרי שהלכה מתה הנמלים "מתפזרות".
   
 • הדברת יתושים: לרוב היתושים יגיעו בחודשי האביב או הקיץ. נהוג לבצע הדברת יתושים בראש העין באמצעות ריסוס וטיפול ייסודי באזורי הדגירה ומאגרי מים עומדים. הדרך הטובה ביותר למנוע יתושים בחצר היא באמצעות חוסר מאגרי מים עומדים שזהו מקור המשיכה שלהם.
   
 • הדברת קרציות ופרעושים: הפרעוש הקופצני אוהב להיצמד לפרוותם של בעלי החיים ולכן אם יש לכם כלב או חתול והתחלתם להרגיש גירוד ברגליים לאחרונה, כדאי שתזמינו שירות של הדברת פרעושים בראש העין.
   
 • הדברת פשפשים בראש העין: פשפש המיטה כבר מזמן הפך למטרד בבתים רבים בעיר. הוא נוהג לבקר בעיקר במקומות שבהם ההיגיינה לוקה בחסר. הפשפש מבקר לאורך כל עונות השנה ואוהב להתמקם במזרנים ובאזורים נוספים בחדרי השינה.
   
 • ג'וקים ומקקים: שמעתם על התיקן האמריקאי? או על התיקן הגרמני? שני אלו נחשבים לנפוצים ביותר בארץ ואנו מקבלים קריאות ופניות רבות באשר לטיפול בהם. לרוב הדברת תיקנים בראש העין תתבצע בכל שטח הבית, על אף שהג'וקים אוהבים לבקר בעיקר בשטחי המטבח או באזורי המקלחת והשירותים.