הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה ברמת השרון

שירותי הדברה מעולים על ידי מדבירים מומלצים בעיר רמת השרון גם לבתים וגם לחצרות. מחפשים מדביר במחיר זול ומשתלם? בואו לקבל הצעות מחיר ולהשוות ביניהן.

מחירי הדברת מזיקים ברמת השרון

על מנת להבין מה המחיר, נדרש להבין מה סוג ההדברה הרצוי ומהו סוג המזיק שממנו אתם רוצים להיפטר. בואו נראה מספר דוגמאות:

מדבירים ברמת השרון - מחירים ועלויות

הדברת טרמיטים ברמת השרון

הדברת טרמיטים מרהיטי עץ בבית.


800 - 1,400 ש"ח
הרחקת יונים ממסתר כביסה

על ידי התקנת רשתות מיוחדות.


700 - 900 ש"ח
מחיר לריסוס בית ברמת השרון

מתייחס לבית פרטי עם 6 חדרים ומעלה.


400 - 600 ש"ח
הדברת כינים של יונים

ריסוס בסמוך לאזור המרפסת.


250 - 550 ש"ח
עלות הדברת תיקנים ברמת השרון

פיזור ג'ל במספר נקודות בבית.


450 - 650 ש"ח
עלות הדברת תולעי עץ

הדברה המתבצעת בשיטת האיוד.


200 - 400 ש"ח
שירותי הדברת נמלים בתוך הבית

הדברת נמלים ברמת השרון והשמדת הקן.


החל מ-500 ש"ח

הדפס מחירון

איך מוצאים מדביר ברמת השרון?

היות והעיר רמת השרון היא עיר במרכז הארץ, יש לא מעט בעלי מקצוע בתחום ההדברה אשר מספקים שירות להרחקה של ציפורים ומזיקים מכל הסוגים.

 

אם אתם מחפשים מדביר ברמת השרון, תוכלו לחסוך לעצמכם זמן יקר של חיפושים מתישים אחר המדביר המומלץ ולהסתייע בשירות שלנו שמציע לכם עד שלוש הצעות מחיר שונות לפתרון הבעיה שאתם חווים.

 

ניתן למצוא דרך מדבירים + שירותי הדברת פשפשים וגם ג'וקים בבית או בחצר ולמעשה ריסוס והדברה של כל כמעט כל מזיק מכל סוג. אנו פועלים גם באזורים הסמוכים לרמת השרון ותוכלו לאתר דרכנו חברות הדברה בתל אביב, רמת גן ובכל אזור המרכז.

 

הדברה ברמת השרון

הדברה ברמת השרון - השיטה הירוקה

אולי כבר שמעתם בעבר על המושג המכונה "הדברה ירוקה" ואולי עדיין לא נתקלתם בו. כיום חלק גדול מהמדבירים מציע גם שירותי הדברה בשיטות ידידותיות לסביבה אשר אינן כוללות ריסוס כימי שנחשב למסוכן מאוד גם לנשימה של בני אדם ודורש פינוי מהאזור בתקופת הריסוס וגם בתקופה קצרה אחריה.

הדברה ירוקה כוללת בדרך כלל שימוש בטכניקות שונות אשר אינן מזיקות לבעל החיים כמו למשל מלכודות מיוחדות שמשתמשים בהם לוכדי עכברים, המלכודות נסגרות על עכברים או חולדות ומאפשרות לשחרר אותן בשטח פתוח לאחר הלכידה.

 

גם הרחקה של מעופפים באמצעות מערכות אלקטרוניות אשר פולטות רעשים מיוחדים שרק הציפור שומעת, מה שגורם לה להסתלק מהמקום. הדברה ירוקה לא בהכרח עולה יותר מהדברה כימית ונדרש לבחון כל מקרה לגופו היות ודרך הטיפול משתנה ממזיק למזיק.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

שירותי ההדברה הנפוצים ביותר בעיר:

  • הדברה של פרעושים: אם התחלתם להתגרד לאחרונה ואתם לא מבינים מדוע, ייתכן והסיבה לכך היא פרעושים. צבעו של הפרעוש הוא שחור או אדום וקשה מאוד לאתר אותו. לכן בעת ריסוס פרעושים ברמת השרון כדאי לבצע עבודה מקיפה ולרסס שטח גדול, כולל אזורי מרבץ של בעלי חיים.
     
  • הדברת יתושים בחצר הבית: הדברה נגד יתושים באמצעות ריסוס או עם שיטת העירפול, כולל טיפול במים עומדים שמהווים מוקד משיכה ליתושים. לרוב הדברת יתושים ברמת השרון בחצר הבית, תסתכם ב-400 ש"ח פחות או יותר.
     
  • הדברת פשפשים ברמת השרון: בשביל להדביר את פשפש המיטה יבצע המדביר פעולה משולבת של ריסוס החדר, שאיבת האבק ושימוש במכונת קיטור מיוחדת.
     
  • הדברת צרעות: קן של צרעות יכול להיות מסוכן למדי ולכן כדאי לטפל בבעיה במהירות על מנת למנוע מצב בו הקן גדל. אין לנסות להתמודד עם הצרעות בכוחות עצמכם וכדאי לקרוא לגורם מקצועי המספק שירותי הדברת חרקים ברמת השרון.

מדבירים מומלצים ברמת השרון

חשיבות העבודה עם מדביר מומלץ 

חשוב להבין דבר חשוב, לא כל מדביר הפועל היום בשוק ההדברה הוא מדביר שכדאי לכם לעבוד איתו. אנחנו ב'מדבירים פלוס' כבר ביצענו עבורכם את תהליך הסינון ואנו מקפידים לעבוד אך ורק עם בעלי מקצוע מומלצים ומקצועיים.

 

כך למעשה, תוכלו להבטיח לעצמכם עבודה עם מדביר מומלץ ברמת השרון בעל רישיון בתוקף מה שמבטיח שיש לו את ההכשרה המתאימה לביצוע עבודת הריסוס וההדברה בבית או בגינה שלכם. לא מומלץ להתפשר על כל מדביר וחשוב להימנע ממדביר "חאפר" שיכול לסכן את בריאותכם תוך כדי העבודה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה