הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה ברעננה

מצאו מדבירים מומלצים בעיר רעננה לצורך הרחקת מזיקים, ג'וקים, נמלים ועוד חרקים. קבלו עד שלוש הצעות מחיר עוד היום ותוכלו לחסוך בעלות ההדברה.

כמה עולה להזמין מדביר ברעננה?

מחיר עבור שירותי הדברה ברעננה משתנים בהתאם לסוג המזיק וסוג שיטת ההדברה הננקטת במהלך הטיפול בו. הנה מחירון הדברה ברעננה אשר מתבסס על הצעות מחיר אמיתיות שנאספו ממספר מדבירים מומלצים בעיר ובסביבתה הקרובה.

מחירון הדברה ברעננה

מחיר הדברת נמלים ברעננה

ההדברה כוללת לרוב 3 חודשי אחריות.


450 - 500 ש"ח
עלות הרחקת עורבים

ההרחקה מתבצעת על ידי מגוון שיטות.


400 - 800 ש"ח
עלות עבור הדברה ירוקה?

הזמנת מדביר מקצועי ברעננה לבית פרטי.


350 - 450 ש"ח
לכידת עכברים על ידי מדביר

המחיר כולל פיזור של מלכודות באזור.


500 - 600 ש"ח
הדברת תיקנים ברעננה

על ידי פיזור ג'ל במספר נקודות בדירה.


450 - 650 ש"ח
מחיר הדברת פרעושים ברעננה

כולל אחריות למשך 3 חודשים.


300 - 500 ש"ח
כמה עולה להדביר את דג הכסף?

גלו כיצד מדבירים דגי כסף.


300 - 500 ש"ח
כמה יעלה להדביר עקרבים?

הדברה נגד עקרבים באמצעות ריסוס.


300 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

הדברה ברעננה של מזיקים וחרקים

נתקלתם בגו'קים במטבח או באזור האמבטיה? אולי אתם דווקא מחפשים הדברת נמלים בחלקי הבית או אפילו באזור החצר או המרפסת? 'מדבירים פלוס' נחלץ לעזרתכם! דרכנו ניתן לקבל הצעות מחיר ולבדוק את המחירים עבור הדברת חרקים ברעננה ומזיקים שונים בבית או בחצר. הדרך הבטוחה לטפל בבעיה שלכם מתחילה כעת ואנו ממליצים לכם לחייג אלינו כבר עכשיו ולקבל עד שלוש הצעות שונות לפני בחירת חברת הדברה ברעננה.

 

הדברה ברעננה

הדברת מזיקים ברעננה - שירותים נפוצים:

אומנם דרך האתר שלנו תוכלו להזמין שירותי הדברת מזיקים ברעננה מכל סוג, אך מבדיקות שערכנו בקרב מספר מדבירים ברעננה, עולה כי אלו הם השירותים המבוקשים ביותר בעיר:

 • שירותי הדברת יתושים ברעננה: היתושים מגיעים בעיקר לאזורים בהם יש מים עומדים ולכן אנו נראה אותם בעיקר במקומות בהם יש בריכות נוי שאינן מתוחזקות כמו שצריך. כמו כן, היתושים נפוצים בעיקר בקיץ ובחודשי האביב ועשויים להיכנס גם לתוך שטחי הבית.
   
 • הדברת פשפשים ברעננה והסביבה: אם הרגשתם לאחרונה גירודים בלתי פוסקים בזמן השינה, ייתכן ונדרש לבצע ריסוס נגד פשפש המיטה. הדברתם מתבצעת על ידי ריסוס בגובה הריצפה, בשילוב עם מספר פעולות מקדימות כמו כביסה של המצעים בטמפרטורה גבוהה, כמו גם שימוש בשואב אבק עוצמתי.
   
 • ריסוס בית ברעננה מפני ג'וקים: תיקנים אוהבים לצוץ באזור המטבח, שם יש שאריות של מזון או באזורים לחים כמו למשל חדרי שירותים או מקלחת. הדברתם נעשית ברוב המקרים באמצעות ריסוס אך ישנם מקרים שבהם יבחר המדביר לפזר פתיונות ג'ל מיוחדים אשר מכילים רעלים ומשמידים את הג'וק.
   
 • הדברת טרמיטים ברעננה: ניתן לזהות הימצאות של טרמיטים על ידי חורים דקים בקורות העץ, המשקופים, ריהוט מסוים וכדומה. לאחר הדברת טרמיטים יש לצאת מהבית למשך מספר שעות. כמו כן כדאי לזכור כי על הדברה שכזו נהוג לספק אחריות למשך תקופה ארוכה יחסית, לרוב תקופה של כמה שנים. כאשר אתם מזמינים מדבירים ברעננה, וודאו את משך האחריות המסופק לכם כבר בשיחתכם הראשונה עם המדביר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מתי להזמין הדברה ברעננה?

במקרה ובו נתקלתם במזיק או חרק בשטח הבית או החצר, עולה השאלה האם להזמין מדביר באופן מהיר או לחכות מעט ולהרוג את המזיק בעצמנו. התשובה היא שרוב החרקים מתרבים בצורה מהירה למדי וגם אם הרגנו ג'וק אחד שמצאנו במטבח, סביר להניח כי ישנם מספר מקקים נוספים בנקודות שונות. לכן, הדחיפות להזמנות מדביר ברעננה גבוהה יחסית ומומלץ להזמין ריסוס גם לצורך מניעת כניסה של חרקים נוספים בהמשך.

 

דחיפות להזמנת מדביר ברעננה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

מצאו מדביר ברעננה הפועל בשיטת הדברה ירוקה

קיימות היום מספר שיטות הדברה שונות, כאשר כל שיטה מסייעת בהרחקה של מזיקים מסוימים ויעילה בהרחקתו. כדאי מאוד לדעת שאחת מהשיטות הבולטות כיום היא שיטת ההדברה הירוקה אשר למעשה לא פוגעת בסביבה ואינה מצריכה מדיירי הבית להתפנות מהמקום. הדברה ירוקה ברעננה מתבססת על חומרים טבעיים מהצומח ולא על חומר כימי. דוגמאות להדברה בשיטה זו יהיו שימוש במלכודות לעכברים וחולדות או שימוש בחומרים ירוקים וטבעיים.

הדברה ברעננה בשיטות נוספות

להלן פירוט נוסף אודות שיטות ההדברה השונות:

הדברה אלקטרונית ברעננה: רלוונטי בעיקר להרחקה של מעופפים מסוגים שונים כמו מיינות, יונים, עטלפים ועורבים. בשיטה זו ניצור רעשים בתדר גבוה מאוד, מה שמבריח את המעופפים מהאזור וגורם להם לבחור במיקום אחר.

 

הדברה כימית ברעננה: זוהי למעשה ההדברה הסטנדרטית והנפוצה ביותר, בה מתבצע שימוש בחומרים כימיים. היתרון הגדול של שיטה זו הוא האפקטיביות שלה. לעומת זאת החיסרון הוא שנדרש לחכות זמן רב מחוץ לבית עד שאפשר יהיה להיכנס אליו בתום הריסוס.

 

הדברה אקולוגית: מדובר בהרחקת חרקים ומזיקים באמצעות שינוי הנוחות בסביבה בה הם אותרו. כך למשל, אם נבין כי חרק מסוים נמשך אל חום, ננסה לשנות במקום את הטמפרטורה ולקרר את המקום. הדברה אקולוגית ברעננה אינה מתאימה תמיד ובמקרים רבים לא יהיה מנוס מביצוע ריסוס כימי.

 

הדברה ביולוגית ברעננה: שימוש בצמחים, בקטריות ואפילו בעלי חיים אשר ניזונים מהמזיק אשר זוהה בבית או בחצר. ניתן גם להגדיר תחת הדברה ביולוגית פעולות נוספות כגון כיסוח של צמחייה בגינה לצורך השמדת מזיקים מסוימים.

 

הדברה אורגנית: שימוש בג'ל חסר ריח אשר אותו נפזר בנקודות שונות ברחבי הבית. בג'ל יש הורמונים מיוחדים אשר מושכים את החרק אל תוך המלכודת וכך למעשה נוכל להיפטר ממנו. הדברה אורגנית ברעננה אינה מסופקת על ידי כל מדביר ולכן וודאו זאת מראש לפני הזמנת השירות.

 

מדבירים מומלצים ברעננה

מחיר ריסוס בית ברעננה

ברוב הגדול של המקרים, מחיר ריסוס בית ברעננה יעלה בין 300 ל-350 ש"ח. עבודה זו מתייחסת לריסוס בכל חדרי הבית, באמצעות חומרים כימיים, שיטה אשר אפקטיבית גם לצורך התמודדות עם ג'וקים וגם כאשר רוצים להרוג נמלים.

מחיר ממוצע לריסוס בית ברעננה

מחיר ממוצע לריסוס בית ברעננה: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מה חשוב לוודא מול מדבירים ברעננה?

הנה מספר דברים שכדאי שתוודאו מול מדבירים ברעננה לפני תחילת עבודותו בבית או בחצר שלכם.

 • בדקו האם יש למדביר רישיון הדברה: וודאו שלמדביר שבו בחרתם יש רישיון הדברה. מדביר נדרש לעבור הסמכה של המשרד להגנת הסביבה ולכן כדאי לוודא זאת מראש.

 • כמות הביקורים הנדרשת: האם נדרש לבצע את ההדברה בפעם אחת או לאורך מספר פעמים בשנה? חשוב לוודא את יעילות ההדברה ועל מנת לקבל תוצאה טובה, לבחון את הצורך בביקורים נוספים בהמשך אחת לתקופה.

 • הכנות נדרשות לפני הביקור: מה צריך להכין לפני תחילת העבודה? וודאו האם אתם נדרשים לפנות את האזור לצורך ריסוס, האם יש צורך בפעולות מסוימות מצדכם כמו הוצאת תכולת הארונות או שטיפה של הרצפה וכדומה.

זמן ההמתנה לאחר הדברה כימית ברעננה

חשוב לדעת כי לאחר שבוצעה הדברה כימית ברעננה, זמן ההמתנה שבמהלכו עלינו להישאר מחוץ לבית הוא 5 שעות בממוצע. מומלץ לאוורר את הדירה על ידי פתיחת דלתות וחלונות, כך שהאוויר יתחדש והריח של חומרי ההדברה יתנדף בצורה מהירה יותר.

 

זמן ממוצע להמתין מחוץ לבית לאחר הדברה ברעננה
5 שעות
6 שעות משך זמן 4 שעות

הרחקת יונים ומעופפים מגגות ומרפסות

אין ספק שקיימים לא מעט ציפורים אשר גורמים לנזק רב ומפריעים לשגרת היום יום שלנו. הרחקת מעופפים נדרשת גם באזורי משרדים וגם בבתים פרטיים או בתי מגורים משותפים. קיימות שיטות רבות להרחקה של ציפורים כמו ריסוס האזור, הרחקה באמצעות רשתות, הצבת דחליל או הצבה של מלכודות. בין השירותים הנפוצים הוא גירוש עורבים שמתמקמים במרפסות ועלולים לתקוף בני אדם. אם נתקלתם בציפור שמטרידה את מנוחתכם, פנו אלינו עוד היום ונסייע לכם בהרחקתה.

מהי תקופת האחריות על הדברת ג'וקים ברעננה?

כאשר מדובר על עבודה של הדברת ג'וקים ברעננה, משך האחריות נע בין 3 חודשים ל-6 חודשים. במקרים מסוימים, תוכלו לקבל גם אחריות למשך תקופה ארוכה יותר כמו 8 חודשים ואף שנה אך הדבר משתנה מאוד בהתאם למקום בו בוצעה ההדברה ולרוב על פעולה בתוך בור ביוב, נקבל פחות אחריות מאשר על הדברה בתוך שטח הבית.

 

משך תקופת האחריות הממוצעת להדברת מקקים ברעננה
6 חודשי אחריות 4.5 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

שאלות נפוצות על הזמנת מדביר ברעננה

ריכזנו מספר שאלות אשר חזרו על עצמן בקרב גולשי אתר מדבירים פלוס. אנו ממליצים לכם לקרוא אותן לפני הזמנת שירותי הדברה ברעננה והסביבה:

האם כל מדביר ברעננה יודע לטפל בכל מזיק?

כמעט תמיד כן. אנו נדע להעביר את הפנייה שלכם אל מדביר מומלץ ברעננה אשר מספק בדיוק את השירות הנדרש לכם ובכך תוכלו לקבל מענה מגורם רלוונטי.


למה חשוב לאתר מדביר מוסמך ברעננה?

הבחירה במדביר מורשה ומוסמך תבטיח לכם שהגורם עבר הכשרות מתאימות וכי הוא רשאי לעסוק בעבודות ההדברה השונות.


כיצד חברות הדברה ברעננה מתמחרות את העבודה?

החברות מתבססות על גודל השטח שאותו נדרש להדביר, כמו גם על סוג החרק או המזיק ומועד הזמנת השירות.