הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה ברעננה

מצאו מדבירים מומלצים בעיר רעננה לצורך הרחקת מזיקים, ג'וקים, נמלים ועוד חרקים. קבלו עד שלוש הצעות מחיר עוד היום ותוכלו לחסוך בעלות ההדברה.

כמה עולה מדביר ברעננה?

מחיר עבור שירותי הדברה ברעננה נמשתנים בהתאם לסוג המזיק וסוג שיטת ההדברה הננקטת במהלך הטיפול בו. הנה דוגמאות למחירים ממוצעים באזור:

מחיר שירותי הדברה ברעננה והסביבה

מחיר הדברת נמלים ברעננה

ההדברה כוללת לרוב 3 חודשי אחריות.


450 - 500 ש"ח
עלות הרחקת עורבים

ההרחקה מתבצעת על ידי מגוון שיטות.


400 - 800 ש"ח
עלות עבור הדברה ירוקה?

טווח העלויות הנהוג להדברה בדירות.


350 - 450 ש"ח
לכידת עכברים על ידי מדביר

המחיר כולל פיזור של מלכודות באזור.


500 - 600 ש"ח
הדברת תיקנים ברעננה

על ידי פיזור ג'ל במספר נקודות בדירה.


450 - 650 ש"ח
מחיר הדברת פרעושים בהרצליה

כולל אחריות למשך 3 חודשים.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

הדברה ברעננה של מזיקים וחרקים

נתקלתם בגו'קים במטבח או באזור האמבטיה? אולי אתם דווקא מחפשים הדברת נמלים בחלקי הבית או אפילו באזור החצר או המרפסת? 'מדבירים פלוס' נחלץ לעזרתכם! דרכנו ניתן לקבל הצעות מחיר ולבדוק את המחירים עבור הדברת חרקים ברעננה ומזיקים שונים בבית או בחצר. הדרך הבטוחה לטפל בבעיה שלכם מתחילה כעת ואנו ממליצים לכם לחייג אלינו כבר עכשיו ולקבל עד שלוש הצעות שונות עבור הדברה ברעננה.

 

הדברה ברעננה

הדברת מזיקים ברעננה - שירותים נפוצים:

מבדיקות שערכנו בקרב מספר מדבירים ברעננה, עולה כי אלו הם השירותים המבוקשים ביותר בעיר:

 • שירותי הדברת יתושים ברעננה: היתושים מגיעים בעיקר לאזורים בהם יש מים עומדים ולכן אנו נראה אותם בעיקר במקומות בהם יש בריכות נוי שאינן מתוחזקות כמו שצריך. כמו כן, היתושים נפוצים בעיקר בקיץ ובחודשי האביב ועשויים להיכנס גם לתוך שטחי הבית.
   
 • הדברת פשפשים ברעננה והסביבה: אם הרגשתם לאחרונה גירודים בלתי פוסקים בזמן השינה, ייתכן ונדרש לבצע ריסוס נגד פשפש המיטה. הדברתם מתבצעת על ידי ריסוס בגובה הריצפה, בשילוב עם מספר פעולות מקדימות כמו כביסה של המצעים בטמפרטורה גבוהה, כמו גם שימוש בשואב אבק עוצמתי.
   
 • ריסוס בית ברעננה מפני ג'וקים: תיקנים אוהבים לצוץ באזור המטבח, שם יש שאריות של מזון או באזורים לחים כמו למשל חדרי שירותים או מקלחת. הדברתם נעשית ברוב המקרים באמצעות ריסוס אך ישנם מקרים שבהם יבחר המדביר לפזר פתיונות ג'ל מיוחדים אשר מכילים רעלים ומשמידים את הג'וק.
   
 • הדברת טרמיטים ברעננה: ניתן לזהות הימצאות של טרמיטים על ידי חורים דקים בקורות העץ, המשקופים, ריהוט מסוים וכדומה. לאחר הדברת טרמיטים יש לצאת מהבית למשך מספר שעות. כמו כן כדאי לזכור כי על הדברה שכזו נהוג לספק אחריות למשך תקופה ארוכה יחסית, לרוב תקופה של כמה שנים. כאשר אתם מזמינים מדבירים ברעננה, וודאו את משך האחריות המסופק לכם כבר בשיחתכם הראשונה עם המדביר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מצאו מדביר ברעננה הפועל בשיטת הדברה ירוקה

קיימות היום מספר שיטות הדברה שונות, כאשר כל שיטה מסייעת בהרחקה של מזיקים מסוימים ויעילה בהרחקתו. כדאי מאוד לדעת שאחת מהשיטות הבולטות כיום היא שיטת ההדברה הירוקה אשר למעשה לא פוגעת בסביבה ואינה מצריכה מדיירי הבית להתפנות מהמקום.

 

בסוג זה של הדברה אנו נשתמש בחומרים מהטבע או בדרכים אחרות שאינם פוגעות. דוגמאות לכך הוא השימוש הנפוץ ברשתות להרחקת יונים שפשוט מונעות הגעה, פיזור מלכודות ללכידת עכברים, שימוש בגלים אלקטרוניים לצורך הרחקה של מזיקים מסוימים ואף הצבת מלכודות לצורך הדברה לזבובים.

 

מדבירים מומלצים ברעננה

מה חשוב לוודא מול מדבירים ברעננה?

הנה מספר דברים שכדאי שתוודאו מול מדבירים ברעננה לפני תחילת עבודותו בבית או בחצר שלכם. 

 • בדקו האם יש למדביר רישיון הדברה: וודאו שלמדביר שבו בחרתם יש רישיון הדברה. מדביר נדרש לעבור הסמכה של המשרד להגנת הסביבה ולכן כדאי לוודא זאת מראש.

 • כמות הביקורים הנדרשת: האם נדרש לבצע את ההדברה בפעם אחת או לאורך מספר פעמים בשנה? חשוב לוודא את יעילות ההדברה ועל מנת לקבל תוצאה טובה, לבחון את הצורך בביקורים נוספים בהמשך אחת לתקופה.

 • הכנות נדרשות לפני הביקור: מה צריך להכין לפני תחילת העבודה? וודאו האם אתם נדרשים לפנות את האזור לצורך ריסוס, האם יש צורך בפעולות מסוימות מצדכם כמו הוצאת תכולת הארונות או שטיפה של הרצפה וכדומה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

הרחקת יונים ומעופפים מגגות ומרפסות

אין ספק שקיימים לא מעט ציפורים אשר גורמים לנזק רב ומפריעים לשגרת היום יום שלנו. הרחקת מעופפים נדרשת גם באזורי משרדים וגם בבתים פרטיים או בתי מגורים משותפים. קיימות שיטות רבות להרחקה של ציפורים כמו ריסוס האזור, הרחקה באמצעות רשתות, הצבת דחליל או הצבה של מלכודות. בין השירותים הנפוצים הוא גירוש עורבים שמתמקמים במרפסות ועלולים לתקוף בני אדם. אם נתקלתם בציפור שמטרידה את מנוחתכם, פנו אלינו עוד היום ונסייע לכם בהרחקתה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה