הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

​הדברה בשרון

שירותי הדברה מקצועיים בשיטות שונות, החל מהדברה ירוקה ועד להדברה כימית - בהתאם לסוג המזיק שאותו ברצונכם להרחיק או להשמיד. ניתן לקבל דרך האתר עד שלוש הצעות מחיר ולבצע השוואת מחירים מהירה בין מדבירים בשרון.

הדברת מזיקים בשרון במגוןן שיטות

בעולם ההדברה, קיימות שיטות שונות בהן משתמשים המדבירים במטרה להשמיד, להדביר או להרחיק את המזיקים משטח הבית או החצר שלכם. בין השיטות הנפוצות אפשר למצוא את שיטת ההדברה הכימית אשר משלבת ברוב המקרים שימוש ברעלים שהורגים את החרקים והג'וקים או שיטת ההדברה הירוקה.

במסגרת שיטת ההדברה הירוקה, תהליך ההדברה או ההרחקה מתבצע בדרכים אחרות כמו שימוש בגלי קול להרחקה של ציפורים, פיזור חומרים עם ריח מיוחד שמרחיק נמלים ואפילו הצבה של מלכודות לתפיסת המזיק (למשל עכברים) מה שמאפשר לשחרר אותם לאחר מכן במקום פתוח מבלי לפגוע בהם.

הדברה בשרון

כמה עולים שירותי הדברה בשרון?

מאחר ולכל הדברה יש תמחור מעט שונה, ריכזנו עבורכם דוגמאות לעלויות של עבודות הדברה שונות, תוך התייחסות לסוג המזיק או החרק שאותו מנסים להדביר. חשוב לציין כי יתכנו שינויים כאלה ואחרים במחירי השירותים השונים מאחר ובסופו של דבר המחיר המדויק נקבע בהתאם למשתנים כמו גודל השטח שאותו רוצים להדביר, מורכבות העבודה ושיקולים מקצועיים נוספים של צוות ההדברה.

מחירון הדברה בשרון

כמה עולה הדברת נמלים בשרון?

המחיר הוא עבור הדברה בדירת 5 חדרים.


450 - 650 ש"ח
מה המחיר של הדברת יתושים בשרון?

הדברה על ידי ריסוס האזור בו מצויים היתושים.


350 - 600 ש"ח
עלות הזמנת לוכד נחשים

לכידת הנחש ושחרורו בשטח פתוח.


500 - 1,200 ש"ח
כמה עולה הדברה לבניין עם 12 קומות?

כולל ריסוס בשטח המקיף את הבניין ובקומות השונות.


החל מ-900 ש"ח
עלות הדברת צרעות ודבורים

המחיר כולל את השמדת הקן


400 - 650 ש"ח
הדברת טרמיטים בשרון באזור ספציפי בבית

למידע נוסף על מחיר הדברת טרמיטים עברו.


250 - 500 ש"ח
כמה יעלה להדביר עכבר בגינה?

בעבור הדברת עכברים בגינה (פיזור מלכודות האכלה)


200 - 350 ש"ח
עלות הדברת פרעושים בשרון

המחיר הוא לבית גדול של בין 4 ל-5 חדרים.


300 - 500 ש"ח
כמה יעלה ריסוס בית בשרון?

הדברת בית פרטי בשרון, ללא שטח הגינה.


300 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

איך מוצאים חברת הדברה באזור השרון?

רובנו מזמינים שירותי הדברה אחת לתקופה מאוד רחוקה ולכן לא תמיד נדע כיצד לבחור בצורה נכונה את חברת ההדברה שאיתה נעבוד. מציאת חברת הדברה באזור השרון עשויה להיות משימה לא פשוטה כאשר לא יודעים מה צריך לשאול ולבדוק ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. לפני שאתם סוגרים על עבודה עם חברת הדברה מסוימת, הקפידו לוודא האם יש אחריות על ההדברה.


כמו כן, בדקו באיזה חומרים משתמש בעל המקצוע ונסו להעדיף שימוש ברכיבים שאינם מסוכנים לאדם וכוללים רעלים מסוגים שונים. כמו כן, בקשו הערכת מחיר ראשונית בשיחת הטלפון עם המדביר בשביל להבין האם המחיר הגיוני ונמצא בטווח המחירים הנהוג. למידע נוסף על המחירים השונים, בקרו בעמוד הבא וראו מחירון הדברה מלא.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

שירותי ההדברה הנפוצים ביותר באזור השרון

באזור השרון יש מספר רב של מזיקים וחרקים אשר פוקדים את שטחי הבית והגינה. אלו הם השירותים הנפוצים ביותר שבגינן אנו מקבלים קריאות ופניות מתושבי האזור:

  • הדברת מזיקים בשרון: תחת קטגוריית המזיקים, נוכל למנות את השירות של הדברת צרעות (נפוץ מאוד בשרון) הדברה של יתושים, זבובים, עכבישים ועוד.
     
  • הדברת חרקים בשרון: כאשר אנו מדברים על חרקים, הכוונה היא גם להדברת חרקים בבית כמו למשל פרעושים, קרדית האבק, תולעי עץ או נמלים וגם לפעולות הדברה של חרקים בגינה, כולל צרצרים, ערצבים, תהלוכן האורן ועוד.
     
  • הדברת תיקנים בשרון: תיקנים, או בשמם העממי יותר - ג'וקים, צצים בדרך כלל במטבח ובאזורים בקרבת הביוב כמו חדר האמבטיה או חדרי השירותים. הדברתם נעשית על ידי ריסוס או באמצעות ג'ל מיוחד המכיל חומר רעיל שמשמיד אותם.
     
  • הדברת פשפשים בשרון: פשפש המיטה הוא מטרד רציני. אם אתם מרגישים עקיצות במהלך השינה, ייתכן שמסתתרים במצעים שלכם פשפשים. הדברתם יקרה והמחיר להדברה בחדר בודד יכולה להגיע גם ל-1,000 ש"ח ואף יותר

מה המשמעות של אחריות על הדברה?

מדבירים בשרון, אשר בטוחים בעבודתם, יספקו לכם ברוב המקרים אחריות על העבודה. המשמעות היא שהם יהיו מוכנים להגיע לביקור נוסף במידה והמזיק חוזר לאחר תקופה מסוימת אל הבית שלכם ולא יגבו תשלום על הביקור הנוסף. נהוג לספק אחריות על הדברה לתקופה של בין חצי שנה לשנה כאשר משך התקופה נקבע על סמך סוג המזיק שבו טיפל המדביר.

 

ערים מרכזיות באזור השרון:

קצת על הדברת חולדות ועכברים בשרון

אין ספק שעכברים וחולדות הן מטרד רציני. מכרסמים עשויים לגרום לנזק רב בתשתיות ובשטחים חלקאיים וגם ללא מעט חיידקים ומחלות. יש לא מעט שיטות בהן ניתן ללכוד עכברים משטח הבית או החצר שלכם החל מריסוס והדברה באמצעות רעל ועד הצבה של מלכודות. עלות הדברת חולדות בשרון (וגם עכברים) נעה בין 300 ש"ח ועשויה להגיע גם ל-550 ש"ח במקרים מסוימים, הכל תלוי היכן מצאנו את המכרסם. ניתן למצוא דרכנו גם שירות עבור הדברת חפרפרת (חולד) - מכרסם נוסף המצוי לרוב בשטחים חקלאיים, בחצרות ומשקים ועשוי לגרום לנזק רב אם אינו מטופל בזמן.