הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בצפון

מחפשים שירותי הדברה בצפון הארץ? בעזרת מדבירים פלוס ניתן לערוך השוואת מחירים מהירה בין מדבירים מומלצים ומקצועיים באזורכם! המשיכו לקרוא וראו מחירים, מידע מקצועי והשיגו מדביר מומלץ בצפון.

הדברה בצפון ע"י מדבירים מומלצים

מצאו בתוך כמה רגעים מדביר מומלץ בצפון, בעזרת פורטל ההדברה הגדול בישראל - מדבירים פלוס. אנו פועלים בשיטה יעילה שמאפשרת לכם לערוך השוואת מחירים בין מדבירים מומלצים בצפון הארץ.

כל מה שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים או לחייג ואנו נדאג שתקבלו במהירות עד 3 הצעות מחיר. השירות בחינם וללא התחייבות.
 

מדביר בצפון

מחיר ריסוס לבית בצפון

מחיר ריסוס לבית בצפון נע בין 300 - 350 ש"ח והוא מתייחס לבית בן 4 חדרים ובעבור ביצוע ריסוס הדברה נגד ג'וקים ומזיקים נוספים, כגון נמלים.

מחיר ממוצע עבור ריסוס לבית בצפון

מחיר ממוצע עבור ריסוס לבית בצפון: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

 

כמה עולים שירותי הדברה בצפון?

מחירי הדברה בצפון משתנים בהתאם לסוג השירות שאתם צריכים. הוספנו עבורכם מחירון הדברה המכיל הצעות מחיר עבור הדברת מזיקים בצפון:

מחירון הדברה בצפון

מחיר הרחקת יונים ממרפסת השירות בבית

מחיר הרחקת יונים בתוך מסתורי כביסה.


700 - 900 ש"ח
כמה יעלה שירות של מדביר טרמיטים?

הדברת טרמיטים בצפון מתוך רהיטי העץ בבית. עברו לעוד מחירי הדברת טרמיטים.


החל מ-800 ש"ח
מהו המחיר להדברת פשפשים בצפון?

מחיר הדברת פשפש המיטה בחדר בודד.


800 - 1,500 ש"ח
לכידת עכברים וחולדות על ידי מדביר בצפון

הדברת עכברים הכוללת פיזור מלכודות ברחבי הבית.


400 - 600 ש"ח
מה העלות של מדביר דבורים בצפון?

הדברה הכוללת איתור ומציאת הקן והשמדתו.


350 - 650 ש"ח
מחיר הדברת פרעושים בצפון

ריסוס הרצפה בבית ובחצר בחומר על בסיס פרטרואידים.


300 - 500 ש"ח
כמה עולה לבצע הדברת נמלים בצפון?

מתייחס להדברה בדירת 3 חדרים ע"י מדביר בצפון.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

איך להשיג מדביר זול בצפון?

למדביר מקצועי בצפון יש מספר שיקולים שבהם הוא מתחשב כאשר הוא מתמחר את עבודת ההדברה ברגע שמתקבלת פנייה. הפרמטר הראשון ואולי הכי חשוב הוא סוג המזיק. מחיר הדברת מזיקים בצפון משתנה מאוד בין מכרסמים, מעופפים או חרקים קטנים מאחר והקושי בהדברתם משתנה ובכך התמחור.

 

מחיר הדברה והרחקת מזיקים נקבע גם לפי שיטת ההדברה בעוד ייתכנו שינויים בין הדברה ירוקה להדברה המתבצעת בשיטת הריסוס. מדביר בצפון ישאל אתכם כבר בשיחת הטלפון מהו גודלו של האזור שאותו צריך לרסס, בשביל להבין בערך מה כמות החומר שבו יעשה שימוש בעת ההדברה, ככל שהשטח גדול יותר - כך המחיר יקר יותר.
 

הנה כמה טיפים למציאת מדביר זול בצפון:

 • ערכו השוואת מחירים, זה עוזר למצוא את מחיר הדברה בצפון הכי זול.
   
 • בדקו מחירונים שונים ברחבי האינטרנט. לדוגמה מחירון ההדברה של מדבירים פלוס.
   
 • שאלו שאלות על איך אפשר לקבל מחיר הדברה זול, המדבירים אולי יצליחו להוזיל לכם את המחיר.
   

מחפשים שירותי הדברה בעיר מסוימת בצפון? לחצו להרחבה:

ריסוס בית בצפון - במה כדאי להתמקד?

אנו ממליצים לכם לבקש מהמדביר להתמקד באזורים כמו ארונות, חללי אחסון כאלה ואחרים כמו מגירות ומדפים, דלתות וחלונות וגם בקרבת פתחי ביוב.

כמו כן, בעת ריסוס בעת ריסוס בית בצפון, כדאי גם לרסס בקרבת הפאנלים שבתחתית הקיר וגם מתחת לכיור המטבח. זכרו, בתום תהליך הריסוס, כדאי לפנות את הבית למספר שעות, תוך פתיחת הדלתות והחלונות בשביל שהבית יתאוורר מהחומרים.

 

הדברה בצפון

אילו מזיקים ביכולתו של מדביר בצפון להדביר?

אלו שירותי הדברת מזיקים בצפון הנפוצים ביותר, ניתן כמובן גם להזמין מדביר מזיקים בצפון לטיפול בחרקים ומזיקים שונים שאינם מופיעים ברשימה הבאה:
 

 • הדברת דבורים בצפון: עניין הדברה של דבורים נחשב למורכב, יש כמה פעולות שצריך לעשות לפני מפני שמדובר בחיה מוגנת וכזאת שמביאה תועלת רבה לכדור הארץ (אחראית בלעדית על הליכי רבייה בצמחים).

  ניתן לקרוא בהרחבה על הדברת דבורים כאן.
   
 • הדברת יתושים בצפון - כל נושא של הדברה נגד יתושים נחשב למורט עצבים כי על אף שמתרחשת הדברה פעילה - זה יאלץ אתכם בני הבית לשמור על עקביות ע"מ למנוע מהיתושים לחזור.

  ראשית נמליץ לכם להתקין רשת על חלונות הבית שלכם, יבשו מקורות מים שאין בהם שימוש והקפידו לזרוק את הזבל בתדירות גבוהה.
   
 • הדברת חולדות ועכברים בצפון: לא נעים לפגוש אותם, שירות הדברת מכרסמים בצפון לא כלכך נפוץ, במיוחד שלרוב מזמינים לוכד עכברים לטיפול בבעיות כאלו.
   
 • הדברת חרקים בצפון: חרקים קטנים בבית? לא מזוהים? ניתן להזמין ריסוס לבית ע"י מדביר או חברת הדברה בצפון - ממש כאן במדבירים פלוס.
   
 • הדברת טרמיטים בצפון: הטרמיטים הם הרסניים, לעיתים מושבה יכולה לגרום לנזק בלתי הפיך למבנה. זה יכול להתחיל ברהיט ולהיגמר במשקופים וקורות תמיכה מעץ.
   
 • הדברת נמלים בצפון: בישראל יש נמלים רגילות שאנו מכירים ויש את נמלי האש, שעוקצות ולא נעימות בכלל. בעזרת מדבירים פלוס תוכלו להזמין שירות הדברה בצפון לשני הסוגים.
   
 • הדברת פרעושים בצפון: בדרך כלל חיות הבית יביאו לנו את הפרעושים והפשפשים. אם הם בכמות בודדת, זה לא נורא - אם יש מכת פרעושים, זה אסון.
   
 • הדברת צרעות בצפון: הצרעה מסוכנת שהיא מגיעה בכמויות גדולות ובמיוחד כאשר יש קן. אם זהיתם צרעה בקרבתכם - הזמינו מדביר בצפון במהירות.
   
 • הדברת ג'וקים בצפון: אפשר לומר שאין ג'וק שלא נגעלים ממנו. אבל יש כמה סוגים בישראל והנפוץ מבינהם מחייב הדברה בצפון כי פשוט לא ניתן להדביר אותו לבד - זהו התיקן הגרמני. לחצו כאן להדברת התיקן הגרמני.

אילו שיטות הדברה קיימות?

אם חשבתם שניתן להדביר מזיקים ע"י ריסוס כימי בלבד - דעו כי הדבר נכון, חלקית. מתחת נציג את שיטות ההדברה הנפוצות, שבאפשרותו של מדביר בצפון לבצע:

 • הדברה כימית - שיטת הדברה כימית בצפון הינה הותיקה והנפוצה ביותר בקרב שיטות ההדברה השונות שנציג. מדובר בחומרי הדברה, שהיעילות שלהם נגד מזיקים שונים הינו גבוהה מאוד אך יחד עם זאת - מדובר בשיטה מזהמת וכזאת המסוכנת לבני אדם ולחיות המחמד שלהם.

  לאחר שמדביר בצפון ביצע ריסוס של החומר הכימי - יהיה עליכם להמתין מספר שעות ארוכות מחוץ לבית למען בטחונכם.
   
 • הדברה ירוקה בצפון - שיטת הדברה ירוקה מבוססת על חומרי הדברה המבוססים על חומרים טבעיים וכאלו המתקלים מהר יותר. חשוב שתדעו ששיטת הדברה ירוקה בטוחה בקרב חיות מחמד ובקרב נשים בהיריון ועל כן - גם זמני ההמתנה מחוץ לבית לאחר הליך הריסוס מתקצרים משמעותית, בהשוואה לשיטת ההדברה הכימית.
   
 • הדברה אלקטרונית - הדברה אלקטרונית בצפון מבוססת על מכשירים חשמליים שונים, שביכולתם להרחיק סוגים שונים של מעופפים כמו עטלפים ויונים וגם יונקים על פני הקרקע כמו מכרסמים שונים.

  שיטה זו נחשבת לידידותית לסביבה כי היא אינה מצריכה שימוש בחומרים מזהמים והיא גם אינה פוגעת בחיות שבצונכם להרחיק. ניתן לרכוש ממדביר בצפון את מגוון המכשירים הנ"ל ולבקש ממנו שיתקין אותם בעבורכם אך תוכלו גם לרכוש אותם בעצמכם בטמבוריות ולחסוך בכסף.
   
 • הדברה אקולוגית - שיטת הדברה אקולוגית בצפון אינה עושה שימוש בחומרי ריסוס והיא מבוססת על שינויים בדפוסי המחייה של המזיק שברצונכם להרחיק: זריקת שקיות זבל לעתים תכופות יותר ע"מ למנוע זבובית ורימות של זבובים וג'וקים, ניקוי תדיר של המזגן ע"מ למנוע מעכברים לחדור למזגן שלכם, שימוש בריחנים שדוחים מזיקים.
   
 • הדברה ביולוגית בצפון - שיטה זו מבוססת על הדברת מזיקים ע"י אחזקת חיות שניזונות מהם. לדוגמה, הדברת יתושים בגינה ע"י יצירת "בריכת נוי" עם דגים שניזונים מיתושים, אימוץ חתול ע"מ להרחיק או להכחיד עכברים ומכרסמים שונים ועוד. החסרון בשיטה הנ"ל הוא הדאגה לצורכי החיה שמסייעת לכם להדביר את המזיקים גם אל מחוץ לשעות "האקשן".
   
 • הדברה אורגנית - הדברה אורגנית בצפון מבוססת על הצבת פתיונות ברחבי הבית, המכילים חומרים שהמזיקים השונים נמשכים אליהם, לדוגמה - במידה ואתם מעוניינים להדביר נמלים, דעו כי מספיקה אפילו נמלה אחת לצורך הכחדה של קן נמלים שלם. כל שעליה לעשות הוא לסחוב מעט מהחומר המצוי בפתיון ולהפיצו בקן - דבר שיביא לחיסול של הקן כולו. - גאוני לא? 
   
שיטות הדברה בצפון כיצד מיושמות?
הדברה כימית  ריסוס
הדברה ירוקה ריסוס
הדברה אלקטרונית הצבת מתקנים חשמליים
הדברה אקולוגית שינוי יזום של תנאי המחייה המושכים את המזיק
הדברה ביולוגית שימוש בחייה הטורפת את המזיק (חתול, דגים, חיפושיות)
הדברה אורגנית הצבת פתיונות ברחבי הבית

מתי חשוב להזמין מדביר במהירות?

בכל הקשור לעולם ההדברה, חשוב לפעול במהירות. לא משנה איזה מזיק יש לכם בבית, דעו שהוא יכול להתרבות וליצור אזורי כינון ובכך למעשה לגרום לבעיה להשתפשט.

במקרים אחרים המזיק גורם לנזקים כמו לכלוך או ע"י אכילה של צמחייה בחצר וכמובן - כאשר מדובר למשל בנחשים או עקרבים, קיים הסיכון לפגיעה באדם. לכן חשוב להזעיק מדביר בצפון כמה שיותר מהר, לפני שהמצב יהיה גרוע יותר.
 

דחיפות להזמנת הדברה בצפון:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

מחפשים מדבירים בצפון? נסו את 'מדבירים פלוס'

במקום לבדוק בכל רחבי האינטרנט, תוכלו לקבל מאיתנו מספר הצעות מחיר ממדבירים מומלצים בצפון הארץ ורק לאחר מכן להחליט עם מי תרצו להמשיך.

שיטת השוואת המחירים הוכחה כיעילה מאוד בהוזלת העלויות ולעיתים אפשר למצוא פערים של עשרות ואף מאות שקלים בין חברות הדברה בחיפה ובאזור הצפון כולו.

במידה וזיהיתם סוגי מזיקים שונים בביתכם - בין אם מדובר על חרק קטן או גדול, דעו שהליך הריסוס חייב להתבצע במהירות בשביל למנוע התפשטות של המזיק לאזורים נוספים  - לכן מהרו ליצור איתנו קשר עוד היום ע"מ לקבל שירותי הדברה בצפון שיביאו למיגור ההתפשטות.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך למצוא מדביר מומלץ בצפון?

ישנם מספר היבטים שחשוב שתבדקו ע"מ לאפשר לכם למצוא מדביר מומלץ בצפון, נסביר עליהם מתחת:

 • הסמכה - עליכם לוודא מול מדביר בצפון שהוא מחזיק בהסמכה רלוונטית המאפשרת לו לעבוד כמדביר. אישור על הסמכה מקבלים מטעם המשרד להגנת הסביבה וזה מעיד על כך שהמדביר מוסמך לעבוד עם חומרי הדברה בצורה בטוחה שאינה מסכנת את הסביבה.
   
 • חוות דעת - לאחר שתקבלו מפורטל מדבירים פלוס 3 מדבירים בצפון, תוכלו לבדוק אודותם באינטרנט ולקרוא תגובות שהשאירו להם לקוחות קודמים שהסתייעו בהם. פעולה זו תסייע לכם להבין את טיב השירות שקיבלו והאם מדובר במדביר מקצועי או כזה שפחות.
   
 • אחריות - חברות הדברה בצפון יעניקו במרבית המקרים אחריות על שירותי ההדברה אותם סיפקו לכם. זכרו כי קיימים מקרים בהם הליך הדברה לא צולח ואז, במידה וקיימת אחריות בתוקף - תוכלו לבקש מהם להגיע בשנית, ללא עלות נוספת וביצוע הדברה שנייה במידת הצורך.

כמה זמן לאחר ריסוס כימי בבית אפשר לחזור אליו?

לאחר ריסוס לבית בצפון צריך להמתין בין שעתיים עד ל-3 שעות מחוץ לבית עד שחומרי ההדברה מתפוגגים ואכן אפשר לחזור בבטחה לבית.

אם מבוצעת הדברה כימית, צריך לבדוק מול המדביר מה הם זמני השהייה מחוץ לבית לאחר הדברה בצפון.
 

זמן חזרה לבית לאחר ריסוס כימי:
2.5 שעות
3 שעות משך זמן שעתיים

מה חשוב לדעת על הדברה ירוקה בצפון?

קודם כל, כפי שהסברנו בפסקה שהציגה שיטות הדברה שונות, דעו כי שימוש בשיטת הדברה ירוקה בצפון מקצרת משמעותית בזמני ההמתנה שיש להמתין מחוץ לבית לאחר הליך הריסוס (בין חצי שעה עד 45 דק' סה"כ) והיא גם מיוצרת מחומרים טבעיים ברובה, כך שגם אינה רעילה ומתפוגגת יחסית מהר בקרב בני אדם (אך לא בקרב מזיקים - אל דאגה).

הדברה ירוקה מציעה אופצייה אידיאלית לשימוש על אזורים קטנים בבית והיא נחשבת לבטיחותית בקרב נשים בהיריון וילדים.
 

זמן חזרה לבית לאחר הדברה ירוקה:
 37.5 דקות
45 דקות משך זמן 30 דקות

האם מדביר מוסמך בצפון מספק אחריות?

ברוב המקרים כאשר מזמינים מדביר מקצועי בצפון הוא ייספק לכם תקופת אחריות שנעה בין 6 חודשי ל-3 חודשים. תלוי כמובן בסוג המזיק, לדוגמה: במקרה של טרמיטים - האחריות גדולה יותר אך במקרה של הדברת פשפשים - האחריות תהיינה נמוכה יותר.
 

משך תקופת האחריות בממוצע:
6 חודשי אחריות 4.5 חודשי אחריות 4 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מתי צריך להזמין מדביר ומתי אפשר להסתדר לבד?

אפשר להגיד שברוב הגדול של המקרים בהם נראה מזיק ברחבי הבית או בחצר, נאלץ להיעזר בשירותיו המקצועיים של מדביר. יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם אפשר לנסות להיפטר מהמזיק בכוחות עצמנו כמו במצבים בהם יש נמלים בבית ואפשר להתחיל לנסות להיפטר מהן בשיטות טבעיות.

הרחקת נמלים היא פתרון ראשוני אך הוא אינו תמיד מצליח כמובן ובמקרים רבים ניאלץ בסופו של דבר להזמין שירות של הדברת נמלים בבית.

 • נקודה חשובה: בסוף שנת 2020, נמצאו נמלות האש האדומות באזור צפון הארץ לראשונה. אם ראיתם נמלים אדומות בביתכם, מומלץ שתקראו גם על ריסוס נמלי אש.

התאמת שיטת ההדברה למזיק

לכל מזיק נדרשת דרך טיפול אחרת וברוב המקרים יש יותר מדרך אחת בשביל להרחיקו. כך למשל, הדברת תיקנים בצפון יכולה להיעשות על ידי פיזור ג'ל מיוחד עם רעל שאותו הג'וקים אוכלים אך גם יכולה להתבצע באמצעות שיטת הריסוס עם חומרי ההדברה השונים.
 

גם במקרים בהם נדרש להרחיק מעופפים, אפשר לבחור בפיזור דוקרנים אך גם בטכניקות אחרות כמו התקנת רשת שמונעת מהציפור להגיע אל האזור ואפילו שימוש בדחלילים. בדרך כלל מי שמחליט על השיטה יהיה המדביר עצמו שידע מה הכי אפקטיבי ויעיל אך לעיתים גם הלקוח יכול לחפש או לדרוש שימוש בשיטה מסוימת בשל הרצון להימנע מפיזור רעלים או ביצוע הדברה בצפון בשיטת ריסוס שמסוכן לבריאות.

שאלות ותשובות על הדברה בצפון

מהי הדברה אקולוגית בצפון ולכמה זמן צריך לפנות את הבית לאחר הדברה? כל השאלות והתשובות כאן:

לכמה זמן צריך לפנות את הבית לאחר הדברה?

תלוי בסוג ההדברה אך במידה ומדובר בכימית - עליכם להמתין בין שעה עד שלוש שעות מחוץ לבית.


מהי הדברה אקולוגית?

סוג של הדברה ביולוגית, למעשה שיטה טבעית שבאמצעותה מרחיקים וממגרים חרקים.


איך מבצעים הדברת יתושים בחיפה?

לרוב באמצעות ריסוס כימי בגינה, אבל - ניתן גם למנוע הופעתם בייבוש מאגרי מים ועוד כמה פעולות. הרחבנו על כך למעלה.