הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בצפון

מחפשים מדביר בצפון? דרכנו תוכלו להזמין הדברה בתוך שטח הבית או בחצר עבור כל סוגי המזיקים והחרקים ובמגוון שיטות הדברה שונות החל משיטת הריסוס המוכרת ועד שיטת ההדברה הירוקה.

הדברה בצפון על ידי מקצוענים 

בשביל להרחיק מזיקים כאלה ואחרים לצמיתות, חשוב לבצע עבודה מקצועית, ייסודית ומקיפה. כך למשל, כאשר מבצעים הדברת דבורים, חשוב גם לוודא היכן ממוקם הקן ולדאוג להשמדתו או העברתו אל מקום אחר. מאוד מומלץ לבצע הדברה בצפון אצל חברת הדברה מקצועית וותיקה שיודעת להעניק שירות מקיף.

 

הדברה בצפון

מתי צריך להזמין מדביר ומתי אפשר להסתדר לבד?

אפשר להגיד שברוב הגדול של המקרים בהם נראה מזיק ברחבי הבית או בחצר, נאלץ להיעזר בשירותיו המקצועיים של מדביר. יחד עם זאת ישנם מקרים בהם אפשר לנסות להיפטר מהמזיק בכוחות עצמנו כמו במצבים בהם יש נמלים בבית ואפשר להתחיל לנסות להיפטר מהן בשיטות טבעיות. הרחקת נמלים היא פתרון ראשוני אך הוא אינו תמיד מצליח כמובן ובמקרים רבים ניאלץ בסופו של דבר להזמין שירות של הדברת נמלים בבית.

  • נקודה חשובה: בסוף שנת 2020, נמצאו נמלי האש האדומות באזור הצפון הארץ לראשונה. אם ראיתם נמלים אדומות בביתכם, מומלץ שקראו על ריסוס נמלי אש.

כמה עולים שירותי הדברה בצפון?

מחירון עבודות הדברה בצפון

מחיר הרחקת יונים ממרפסת השירות בבית

בתוך מסתורי כביסה.


700 - 900 ש"ח
כמה יעלה שירות של מדביר טרמיטים?

הדברת טרמיטים בצפון מתוך רהיטי העץ בבית. עברו לעוד מחירי הדברת טרמיטים.


החל מ-800 ש"ח
מהו המחיר להדברת פשפשים בצפון?

מחיר הדברת פשפש המיטה בחדר בודד.


800 - 1,500 ש"ח
לכידת עכברים וחולדות על ידי מדביר

הדברת עכברים בצפון הכוללת פיזור מלכודות ברחבי הבית.


400 - 600 ש"ח
מה העלות של מדביר דבורים בצפון?

הדברה הכוללת איתור ומציאת הקן והשמדתו.


350 - 650 ש"ח
מחיר הדברת פרעושים בצפון

ריסוס הרצפה בבית ובחצר בחומר על בסיס פרטרואידים.


300 - 500 ש"ח
כמה עולה לבצע הדברת נמלים בצפון?

מתייחס להדברה בדירת 3 חדרים.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

התאמת שיטת ההדברה למזיק

לכל מזיק נדרשת דרך טיפול אחרת וברוב המקרים יש יותר מדרך אחת בשביל להרחיקו. כך למשל, הדברת תיקנים בצפון יכולה להיעשות על ידי פיזור ג'ל מיוחד עם רעל שאותו הג'וקים אוכלים אך גם יכולה להתבצע באמצעות שיטת הריסוס עם חומרי ההדברה השונים.

 

כך גם במקרים בהם נדרש להרחיק מעופפים, אפשר לבחור בפיזור דוקרנים אך גם בטכניקות אחרות כמו התקנת רשת שמונעת מהציפור להגיע אל האזור ואפילו שימוש בדחלילים. בדרך כלל מי שמחליט על השיטה יהיה המדביר עצמו שידע מה הכי אפקטיבי ויעיל אך לעיתים גם הלקוח יכול לחפש או לדרוש שימוש בשיטה מסוימת בשל הרצון להימנע מפיזור רעלים או ריסוס שמסוכן לבריאות.

חברות הדברה בצפון להדברת יתושים

בעיקר בחודשי הקיץ, אנו עשויים לסבול ממתקפת יתושים רצינית. היתושים עוקצים, מזמזמים ומטרידים מאוד ועשויים לגרום לחלקנו לוותר בשל כך על הישיבה במרפסת הבית או בחצר. הדברת יתושים בצפון מתבצעת כמעט תמיד על ידי ריסוס חומרים כימיים שגורמים להשמדתם, כאשר פעמים רבות המדביר ימליץ לכם גם על טיפול במים עומדים שעשויים למשוך את היתושים אל האזור. למידע נוסף על הדברת יתושים בגינה ותוכלו גם להזמין מדביר מומלץ ומקצועי לביצוע העבודה.

 

מחפשים שירות בעיר מסוימת בצפון? לחצו להרחבה:

כיצד מתמחר מדביר בצפון את עבודתו?

למדביר מקצועי יש מספר שיקולים שבהם הוא מתחשב כאשר הוא מתמחר את עבודת ההדברה ברגע שמתקבלת פנייה. הפרמטר הראשון ואולי הכי חשוב הוא סוג המזיק. מחיר הדברת מזיקים בצפון משתנה מאוד בין מכרסמים, מעופפים או חרקים קטנים מאחר והקושי בהדברתם משתנה בהתאם.

 

מחיר הדברה והרחקת מזיקים נקבע גם לפי שיטת ההדברה בעוד ייתכנו שינויים בין הדברה ירוקה להדברה המתבצעת בשיטת הריסוס. מדביר בצפון ישאל אתכם כבר בשיחת הטלפון מהו גודלו של האזור שאותו צריך לרסס, בשביל להבין בערך מה כמות החומר שבו יעשה שימוש בעת ההדברה, ככל שהשטח גדול יותר - כך המחיר יקר יותר.

ריסוס בית בצפון - במה כדאי להתמקד?

אנו ממליצים לכם לבקש מהמדביר להתמקד באזורים כמו ארונות, חללי אחסון כאלה ואחרים כמו מגירות ומדפים, דלתות וחלונות וגם בקרבת פתחי ביוב. כמו כן, בעת ריסוס בעת ריסוס בית בצפון, כדאי גם לרסס בקרבת הפאנלים שבתחתית הקיר וגם מתחת לכיור המטבח. זכרו, בתום תהליך הריסוס, כדאי לפנות את הבית למספר שעות, תוך פתיחת הדלתות והחלונות בשביל שהבית יתאוורר מהחומרים.

 

מדבירים בצפון

מחפשים מדבירים בצפון? נסו את 'מדבירים פלוס'

במקום לבדוק בכל רחבי האינטרנט, תוכלו לקבל מאיתנו מספר הצעות מחיר ממדבירים מומלצים בצפון הארץ ורק לאחר מכן להחליט עם מי תרצו להמשיך. השיטה של השוואת המחירים הוכחה כיעילה מאוד בהוזלת העלויות ולעיתים אפשר למצוא פערים של עשרות ואף מאות שקלים בין חברות הדברה בחיפה ובאזור הצפון כולו. הדברת חרקים בצפון, וזה כלל לא משנה אם מדובר על חרק קטן או גדול, חייבת להתבצע במהירות בשביל למנוע התפשטות שלהם לאזורים נוספים. לכן מהרו ליצור איתנו קשר עוד היום.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מדוע חשוב להזמין מדביר במהירות?

בכל הקשור לעולם ההדברה, חשוב לפעול במהירות. לא משנה איזה מזיק יש לכם בבית, דעו שהוא יכול להתרבות, ליצור אזורי כינון או ביצים ובכך למעשה להתרבות. במקרים אחרים המזיק גורם לנזקים כמו לכלוך או אכילה של צמחייה בחצר וכמובן כאשר מדובר למשל בנחשים או עקרבים, קיים הסיכון לפגיעה באדם. לכן חשוב להזעיק מדביר בצפון מקצועי כמה שיותר מהר, לפני שהמצב יהיה גרוע יותר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה