הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בחדרה

חיפוש אחר מדביר בחדרה יכול להיות עבודה קצת קשה כשלא יודעים על מה כדאי להסתכל. בעמוד שלפניכם נעזור לכם להבין איך למצוא מדביר מומלץ בעיר, אילו הכשרות הוא צריך, מה המחיר של שירותי הדברה נפוצים וגם לערוך השוואת מחירים שתוזיל את המחיר הסופי.

כמה עולה הדברה בחדרה? ראו מחירון

מחיר הדברה בחדרה יהיה מושפע ממספר גורמים שונים. הגורם המרכזי הוא סוג המזיק שאתם רוצים להדביר. מחיר הדברת נמלים לא יהיה דומה למחיר הדברת פשפשים,  וכן גודל הבית או השטח אותו תרצו להדביר. מחיר ממוצע להדברת בית בחדרה ( 4 חדרים) ינוע בין 300 - 350 ש"ח.

 

מחיר ממוצע להדברה בחדרה

מחיר ממוצע להדברה בחדרה: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

 

 • כפי שציינו מחירי ההדברה משתנים לפי סוג המזיק, לכן הוספנו לכם מחירון ממוצע עבוד הדברה בחדרה:

מחירון הדברה בחדרה

הדברת נמלים בחדרה

לא כולל נמלי אש


400 - 600 ש"ח
הדברת טרמיטים בחדרה

הדברה ממוקדת רהיטים


800 - 1,400 ש"ח
הדברת ג'וקים בחדרה

הדברת ג'וקים בתוך הבית ובחצר, כולל פתחי ביוב 


400 - 600 ש"ח
הדברה נגד יתושים בחדרה

בעבור הדברה בחצר


250 - 650 ש"ח
הדברה נגד פשפשים בחדרה

הדברה נגד פשפש המיטה בחדר אחד


1,200 - 1,800 ש"ח
הדברה נגד פרעושים בחדרה

הדברה עבור דירת 4 - 5 חדרים


300 - 450 ש"ח
לכידת עכבר או חולדה בחדרה

בתוך שטח הבית


200 - 500 ש"ח
לכידת נחשים

לכידת נחשים בחדרה בחצר בית פרטי


450 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מחפשים מדביר מומלץ בחדרה? פעלו כך

אם אתם מחפשים מדביר מומלץ בחדרה יש כמה דברים שהיינו ממליצים לכם להסתכל עליהם בעת בחירת המדביר:

 • שיחה ראשונה: בשביל לזהות מדביר מקצועי תוכלו לדבר איתו ולשאול אותו על המקרה שלכם. מדביר מקצועי בחדרה ידע לתת לכם מידע על איזה מזיק מסתתר איפה ויוכל לתת הערכה מושכלת לגבי סוג המזיק שלכם לפי התיאור שלכם. אם הוא ישר דוחף לבוא בלי לוודא מה המקרה קודם אולי מומלץ לבדוק אחרים.
   
 • זמינות: בכל הנוגע להדברה זמן יכול להיות קריטי. כל יום שעובר זה עוד זמן שהחרקים מתרבים אצלכם, לכן זמינות היא חשובה מאוד בעת בחירת מדביר בחדרה.
   
 • ניסיון: כשאתם מחפשים מדביר בחדרה ללא ספק כדאי לבדוק את הניסיון שלו. מדביר מנוסה לרוב ידע לעשות את העבודה בצורה טובה ומהירה יותר.

 

מדביר בחדרה

ערכו השוואת מחירים בין מדבירים בחדרה

מעבר לסוג המזיק יש עוד דברים שקובעים את המחיר של הדברה בחדרה. גודל השטח משפיע וגם סוג ואיכות החומרים בהם משתמש המדביר. לא כל חברת הדברה בחדרה לוקחת מחיר זהה עבור אותה עבודה, לכן מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר.

 

אחרי שתקבלו מספר הצעות מחיר מחברות הדברה בחדרה תוכלו לבצע השוואת מחירים ואז לחסוך ממחיר ההדברה הסופי. השאירו פרטים בטופס או התקשרו אלינו ואנחנו נדאג שתקבלו הצעות מחיר מעד 3 חברות הדברה בצפון כדי שתוכלו להשוות ולחסוך.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

הדברת מזיקים בחדרה 

ישנם מזיקים שונים המסתובבים בשטח ביתנו המהווים מטרד ואותם נרצה להרחיק או להדביר. לפניכם רשימה של המזיקים הנפוצים ואופן ההדברה נגדם:

 • נמלים - נמלים יכולות להימצא כמעט בכל שטח בבית ולרוב נבחין בהן באזור המטבח והאוכל, חצר הבית או עציצים. הנמלים מזיקות בעיקר בעצם נוכחותן ואף עלולות להזיק לצמחים השונים וכמובן להימצא באוכל שנגיש להן. הדברה נגד נמלים יכולה להיעשות בריסוס ממוקד של קן הנמלים, פיזור גרגירי רעל באזורים בהן הן נמצאות, פתיונות ג'ל ואף הדברה ירוקה וריסוס שאינו רעיל - בעיקר במקומות בהם יש אוכל.
   
 • ג'וקים - קיימים סוגים שונים של ג'וקים אותם ניתן למצוא בשטח הבית, אך 2 הנפוצים ביותר הם התיקן הגרמני והתיקן האמריקאי. ניתן למצוא אותם בכל שטחי הבית ולרוב ההדברה נגדם תיעשה ע"י ריסוס, פיזור ג'ל באזורים שהם נצפו, מדבקות המפיצות ריח ומושכות אליהם את הג'וקים ואבקה שנחשבת לרעילה ביותר אך יעילה במקומות בהם לא ניתן לשפוך נוזל, כמו מכשיר חשמלי.
   
 • פשפש המיטה - פשפש המיטה אוהב להימצא ברהיטים ובמזרון המיטה. פשפש המיטה ניזון מדם של בני אדם ולכן יעקוץ ומיד יחזור לאזור המסתור שלו. ניתן למצוא אותו בתוך רהיטים ופרטי עץ, שקעי חשמל וכמובן מזרון המיטה. הדברה נגד פשפש המיטה לרוב תיעשה עפ"י מספר שלבים. שימוש בקיטור שיהרוג את הפשפשים הקיימים, שאיבת ביצים ע"י שואב מקצועי למניעת בקיעתם ולסוף ריסוס עם חומר דוחה פשפשים.
   
 • טרמיטים - את הטרמיטים נמצא לרוב ברהיטי עץ, מיטות וארונות מטבח ואף לעיתים בקירות בהן יצרו מחילות. הטרמיטים אינם עוקצים אך יכולים ליצור נזק רב לריהוט ולמקומות בהם הם מצויים. הדברה נגד טרמיטים תיעשה על ידי החדרת חומר הדברה למחילות והמושבות בהן הם נמצאים וכן ע"י ריסוס מסביב לבית שימנע את התקרבותם לאזור. 
   
 • יתושים - יתושים יכולים להיות מטרד הן מבחינת רעש והן מבחינת עקיצות, ולעיתים אף להיות מסוכנים ולהעביר מחלות. לרוב יתושים יימצאו בחצר או בגינה ויימשכו לאזורים בהם קיים מקור מים עומד. הדברה והרחקת היתושים תיעשה ע"י ריסוס הגינה וייבוש אזור המים אליו הם נמשכים.  

שירותי הדברה בחדרה שתמצאו ב'מדבירים פלוס'

אצלנו ב'מדבירים פלוס' תמצאו שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים ובשיטות הדברה שונות כגון: הדברה כימית בחדרה, הדברה ירוקה בחדרה, הדברה ביולוגית בחדרה, הדברה אקולוגית בחדרה וכו, 

תוכלו למצוא דרכנו כל סוג הדברת והרחקת מזיקים וגם שירותי לכידת עכברים או נחשים, הרחקת יונים ועוד.

בשביל למצוא מדביר מוסמך בחדרה כדאי קודם כל לשאול את המדביר אם יש לו את הרישיון הנדרש. הוספנו לכם טבלה שתעזור לכם להבין איזה סוג הדברה תוכלו להזמין בחדרה ומה סוג הרישיון הנדרש לכך:

 

סוג השירות איזה רישיון נדרש?

הדברה כימית בחדרה

רישיון הדברה מהמשרד להגנת הסביבה

הדברה ירוקה בחדרה

רישיון הדברה מהמשרד להגנת הסביבה

לוכד נחשים בחדרה

רישיון לכידת נחש מרשות הטבע והגנים

הרחקת יונים בחדרה

רישיון מרחיק יונים מהמשרד להגנת הסביבה

האם כדאי לעשות הדברה ירוקה בחדרה?

הדברה ירוקה בחדרה או הדברה אורגנית בחדרה, מומלצת למי שמעדיף לא להכניס רעלים לבית או לעסק שלו. הדברה זו מבוססת על חומרים שאינם כימיים ופחות מסוכנים. הדברה ירוקה בחדרה גם מומלצת למי שיש לו ילדים קטנים או תינוקות ולא רוצים לקחת את הסיכון שהם ישאפו רעלים מיותרים לריאות שלהם. כמו כן כשמדובר עלהדברת עסקי מזון יש העדפה הרבה יותר גדולה להדברה ירוקה כדי לא לרסס ברעל את המקום שבו אנשים אוכלים.

 

הדברה בחדרה

מתי כדאי לעשות הדברת חרקים בחדרה?

באופן כללי, אפשר להגיד שבימי הקיץ החמים יש יותר חרקים ומזיקים היות והטבע "מתעורר" והעונה נחשבת לאהובה מאוד גם עבור יתושים וגם מזיקים נוספים כמו למשל נחשים או ג'וקים. יחד עם זאת גם בעונת החורף אפשר למצוא מגוון חרקים שמסתובבים בגינות הבתים (לזיהוי חרקים בגינה לחצו כאן).

מהי הדחיפות להדברת מזיקים בחדרה?

אנו ממליצים לבצע הדברת מזיקים בחדרה בכל עת שבה המזיק מפריע לכם בשגרת החיים. חלק מהמזיקים הם מסוכנים לאדם ותמיד כדאי להיעזר בבעל מקצוע מיומן. כמו כן גם אם המזיק אינו נחשב כחיה ארסית או מסוכנת, הוא כן עלול ליצור נזקים בלתי הפיכים לריהוט או לגינה ומומלץ להזמין מדביר בהקדם האפשרי.

 

דחיפות להזמנת מדביר בחדרה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

 

כמה זמן מומלץ להמתין לאחר ההדברה בחדרה?

משך זמן המתנה אחרי הדברה בחדרה יהיה שונה בין סוגי ההדברות השונים. יחד עם זאת כיום רוב הריסוסים וההדברות דורשים הרבה פחות זמן המתנה מבעבר והזמן הממוצע לכך יעמוד על 2.5 שעות המתנה. חשוב לציין כי במקרים בהם יש בבית חיות או תינוקות הקרובים יותר לרצפה ולשטח המרוסס זמן ההמתנה יהיה ארוך יותר ויכול להגיע ל-5 שעות בממוצע. המדביר יידע לתת את ההוראות המדוייקות הנוגעות למשך ההמתנה לאחר ההדברה בחדרה ויש לפעול עפ"י הוראותיו.

 

ממוצע זמן המתנה לאחר הדברה בחדרה
2.5 שעות
3 שעות משך זמן שעתיים

משך זמן אחריות על הדברה בחדרה

 אחריות על הדברה בחדרה תהיה תלויה בסוג ההדברה וסוג המזיק נגדו היא בוצעה. לדוגמא, הדברה נגד תיקן גרמני תהייה למשך 6 חודשים בממוצע, לעומת הדברה נגד תיקן אמריקאי שתהייה למשך 12 חודשים בממוצע. כמובן שקיימות הדברות עם משך זמן אחריות ארוכה יותר כמו 5 שנים עבור הדברה נגד טרמיטים, ויש כאלה שלא תינתן להן כלל תקופת אחריות כמו הדברת חרקים מעופפים.

 

משך תקופת האחריות הממוצעת להדברה בחדרה:
שנה אחריות 6 חודשי אחריות 0 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

שאלות ותשובות בנושא הדברה בחדרה

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בהדברה בחדרה:

האם הדברה ירוקה בחדרה יקרה יותר מהדברה רגילה?

הדברה ירוקה בחדרה עשויה להיות יקרה יותר מהדברה רגילה, אך תלוי באיזה חומר המדביר השתמש. ככל שהחומר יותר איכותי ובעל יכולת השארתית גבוהה יותר (מלשון "הישארות") המאפשרת הימצאות החומר לאורך זמן, כך גם המחיר יהיה גבוה יותר אך עם זאת גם יעילות והשפעת ההדברה גבוהה וטובה יותר.


האם יש חברת הדברה בחדרה שמדבירה עסקים?

כמובן, חברות ההדברה בחדרה נותנות שירות עבור המגזר הפרטי והמגזר העסקי ויבצעו את העבודה בכל חלל שתבקשו. 


מדביר בחדרה מבצע הדברות לכל סוגי המזיקים?

כן. מדביר בחדרה נותן שירות הדברה עבור סוגי המזיקים והחרקים השונים, כפי שמפורט בעמוד.