הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בחדרה

ריסוס בית בחדרה, עושים דרך פורטל מדבירים פלוס! מצאו דרכנו שירותי הדברה מקצועיים בעיר לטיפול והרחקה של מגוון מזיקים. משווים מחירים ומקבלים עד שלוש הצעות שונות.

מחפשים שירותי הדברה בחדרה? נסו להשוות מחירים!

מדבירים פלוס הוא למעשה פורטל אשר מאפשר לבצע השוואת מחירים בין מדבירים ולמצוא שירותי הדברה בחדרה במחיר זול וכמובן גם משתלם. אנו נסייע לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות עבור הרחקת מזיקים או חרקים וגם מעופפים כמו למשל הרחקה של יונים או עטלפים. השימוש באתר הוא חינמי ולא כרוך בעלויות מצדכם ולכן תוכלו להתחיל לקבל הצעות מחיר כבר היום.

הדברה בחדרה

הדברה בחדרה נגד חרקים ע"י מדביר מומלץ

המחירים המוצגים מטה הם למעשה שיקלול של הצעות מחיר שקיבלנו ממדבירים באזור. המחיר עשוי להשתנות כמובן ואינו מחייב את בעל המקצוע מאחר וישנם שיקולים שונים ומגוונים ופרמטרים המשפיעים על המחרי כמו גודל השטח בו נדרשת ההדברה, סוג המזיק, דרך הטיפול בו ומורכבות העבודה. 

מדבירים בחדרה - טווח עלויות לכל עבודה
 • עלות הדברת פרעושים בחדרה

  הדברת פרעושים על ידי ריסוס.


  300 - 450 ש"ח
 • כמה יעלה ללכוד חולדה?

  בעבור לכידה שמתבצעת בתוך הדירה.


  400 - 600 ש"ח
 • מה המחיר להדברה של טרמיטים בבית?

  הדברת טרמיטים בחדרה בכל הבית.


  1,800 ומעלה
 • כמה עולה הדברת דבורים?

  הדברת דבורים ופינוי הקן על ידי המדביר.


  200 - 400 ש"ח
 • מחיר הדברת תיקנים בחדרה

  בית + שטח החצר או המרפסת.


  460 - 650 ש"ח
 • הרחקת יונים באמצעות דוקרנים

  כולל את רכישת הדוקרנים.


  60 - 180 ש"ח למטר אורך
 • הזמנת מדביר להדברת פשפשים בחדרה

  פעולה משולבת של שאיבה, שימוש בקיטור והדברה.


  800 - 1,000 ש"ח
 • כמה יעלה להדביר את נמלת האש?

  הדברת נמלים בחדרה בשיטת הדברה ביולוגית.


  400 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

שיטות הדברה שונות ומגוונות לכל מטרה

דרך האתר שלנו, ניתן למצוא מגוון רחב של שיטות הדברה כאשר השיטות הנפוצות הן כמובן שיטת ההדברה הירוקה וגם הדברה אורגנית. בשיטות אלו, בדרך כלל המדביר משתמש בחומרים שאינם מסוכנים לבריאות ומוצא דרכים אחרות לבצע את ההרחקה והטיפול במזיק.

 

למשל, במסגרת הדברה ירוקה, אפשר לראות שימוש נרחב במלכודות המשמשות למשל עבור לכידת עכבר בבית וגם בחומרים העשויים מצמחים מסויימים שהמזיק רגיש אליהם וגורמים לעזיבה שלו. כמו כן, ניתן למצוא כמובן גם את שיטת ההדברה הכימית שנחשבת לאפקטיבית מאוד עבור חרקים ומזיקים.

 

שירותי הדברה מקצועיים בחדרה

מצאו חברת הדברה בחדרה בעלת המלצות

במסגרת העבודה שלנו עם מדבירים וחברות בעיר חדרה, אנו מקפידים לעבוד עם חברות הדברה מקצועיות ומומלצות בלבד. כאשר אתם מזמינים מדביר, וזה כלל לא משנה אם מדובר בהדברה של משרד, חנות, בית או הדברת בניין, הרצון שלכם הוא לקבל בעל מקצוע דייקן, עם זמינות גבוהה, אדיב ואולי הכי חשוב - אחד שיודע לעשות את העבודה ולדאוג שהמזיק יפסיק להופיע בשטח שלכם.

 

כאשר אתם בוחרים באתר 'מדבירים פלוס' - אתם מקצרים את תהליך החיפושים מבלי להתפשר על האיכות של בעל המקצוע. מלאו את הפרטים בטופס המופיע כאן למטה ואנו נסייע לכם בהדברת יתושים בחדרה, הדברת של מכרסמים, זוחלים, חרקים ולמעשה כל מזיק אחר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מתי כדאי לעשות הדברת חרקים בחדרה?

באופן כללי, אפשר להגיד שבימי הקיץ החמים יש יותר חרקים ומזיקים היות וכל הטבע מתעורר והעונה נחשבת לאהובה מאוד גם עבור יתושים וגם מזיקים נוספים כמו למשל נחשים או ג'וקים.

 

יחד עם זאת גם בעונת החורף אפשר למצוא מגוון חרקים שמסתובבים בגינות הבתים (לזיהוי חרקים בגינה לחצו כאן).

 

אנו ממליצים לבצע הדברת מזיקים בחדרה בכל עת שבה המזיק מפריע לכם בשגרת החיים. חלק מהמזיקים הם מסוכנים לאדם ותמיד כדאי להיעזר בבעל מקצוע מיומן.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה