הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בחדרה

חיפוש אחר מדביר בחדרה יכול להיות עבודה קצת קשה כשלא יודעים על מה כדאי להסתכל. בעמוד שלפניכם נעזור לכם להבין איך למצוא מדביר מומלץ בעיר, אילו הכשרות הוא צריך, מה המחיר של שירותי הדברה נפוצים וגם לערוך השוואת מחירים שתוזיל את המחיר הסופי.

כמה עולה הדברה בחדרה? ראו מחירון

כשאתם מסתכלים על מחיר הדברה בחדרה כמובן שיש הרבה גורמים שישפיעו עליו. הגורם המרכזי הוא סוג המזיק שאתם רוצים להדביר. הוספנו לכם מחירון של הדברות בחדרה שגולשי האתר מבקשים מאיתנו לעיתים קרובות:

הדברה בחדרה - טווח עלויות לכל שירותי הדברה

עלות הדברת פרעושים בחדרה

הדברת פרעושים על ידי ריסוס.


300 - 450 ש"ח
כמה יעלה ללכוד חולדה?

בעבור לכידה שמתבצעת בתוך הדירה.


400 - 600 ש"ח
מה המחיר להדברה של טרמיטים בבית?

הדברת טרמיטים בחדרה בכל הבית.


1,800 ומעלה
כמה עולה הדברת דבורים?

הדברת דבורים ופינוי הקן על ידי המדביר.


200 - 400 ש"ח
מחיר הדברת תיקנים בחדרה

בית + שטח החצר או המרפסת.


460 - 650 ש"ח
הרחקת יונים באמצעות דוקרנים

כולל את רכישת הדוקרנים.


60 - 180 ש"ח למטר אורך
הזמנת מדביר להדברת פשפשים בחדרה

פעולה משולבת של שאיבה, שימוש בקיטור והדברה.


800 - 1,000 ש"ח
כמה יעלה להדביר את נמלת האש?

הדברת נמלים בחדרה בשיטת הדברה ביולוגית.


400 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

מחפשים מדביר מומלץ בחדרה? פעלו כך

אם אתם מחפשים מדביר מומלץ בחדה יש כמה דברים שהיינו ממליצים לכם להסתכל עליהם בעת בחירת המדביר:

  • אחריות: להדברת רוב סוגי המזיקים יש אחריות שאתם מקבלים והיא נעה בין 3 חודשי אחריות לבין שנה ולפעמים אפילו יותר. אם מצליחים לזהות את סוג החרק שלכם בדקו כמה זמן אחריות נהוג לתת עליו ובדקו אם אותו מדביר בחדרה אם הוא מספק את האחריות הזו.
     
  • שיחה ראשונה: בשביל לזהות מדביר מקצועי תוכלו לדבר איתו ולשאול אותו על המקרה שלכם. מדביר מקצועי בחדרה ידע לתת לכם מידע על איזה מזיק מסתתר איפה ויוכל לתת הערכה מושכלת לגבי סוג המזיק שלכם לפי התיאור שלכם. אם הוא ישר דוחף לבוא בלי לוודא מה המקרה קודם אולי מומלץ לבדוק אחרים.
     
  • זמינות: בכל הנוגע להדברה זמן יכול להיות קריטי. כל יום שעובר זה עוד זמן שהחרקים מתרבים אצלכם, לכן זמינות היא חשובה מאוד בעת בחירת מדביר בחדרה.
     
  • ניסיון: כשאתם מחפשים מדביר בחדרה ללא ספק כדאי לבדוק את הניסיון שלו. מדביר מנוסה לרוב ידע לעשות את העבודה בצורה טובה ומהירה יותר.

 

מדביר בחדרה

ערכו השוואת מחירים בין מדבירים בחדרה

מעבר לסוג המזיק יש עוד דברים שקובעים את המחיר של הדברה בחדרה. גודל השטח משפיע וגם התמחור של חברת ההדברה שאיתה תדברו. לא כל חברת הדברה בחדרה לוקחת מחיר זהה עבור אותה עבודה, לכן מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר.

 

אחרי שתקבלו מספר הצעות מחיר מחברות הדברה בחדרה תוכלו לבצע השוואת מחירים ואז לחסוך ממחיר ההדברה הסופי. השאירו פרטים בטופס או התקשרו אלינו ואנחנו נדאג שתקבלו הצעות מחיר מעד 3 מדבירים בחדרה כדי שתוכלו להשוות ולחסוך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

שירותי הדברה בחדרה שתמצאו ב'מדבירים פלוס'

אצלנו ב'מדבירים פלוס' תמצאו שירותי הדברה בחדרה לכל סוגי המזיקים. תוכלו למצוא דרכנו את כל סוג הדברת והרחקת מזיקים כמו הדברה כימית וירוקה, אבל גם לכידת נחשים, הרחקת יוניםף לכידת עכברים ועוד.

 

בשביל למצוא מדביר מוסמך בחדרה כדאי קודם כל לשאול את המדביר אם יש לו את הרישיון הנדרש. הוספנו לכם טבלה שתעזור לכם להבין איזה סוג רישיון צריך להרחקת או הדברה של מזיקים:

 

סוג השירות איזה רישיון נדרש?
הדברה כימית רישיון הדברה מהמשרד להגנת הסביבה
הדברה ירוקה רישיון הדברה מהמשרד להגנת הסביבה
לוכד נחשים רישיון לכידת נחש מרשות הטבע והגנים
הרחקת יונים רישיון מרחיק יונים מהמשרד להגנת הסביבה

האם כדאי לעשות הדברה ירוקה בחדרה?

הדברה ירוקה בחדרה מומלצת למי שמעדיף לא להכניס רעלים לבית או לעסק שלו. בכל הנושא של הדברת עסקי מזון יש העדפה הרבה יותר גדולה להדברה ירוקה כדי לא לרסס ברעל את המקום שבו אנשים אוכלים.

 

הדברה ירוקה בחדרה גם מומלצת למי שיש לו ילדים קטנים או תינוקות ולא רוצים את הסיכוי שהם ישאפו רעלים מיותרים לריאות שלהם. כמובן שאחרי הדברה כימית בחדרה נותנים לבית להתאוורר, אבל יש את אלה שמעדיפים להיות יותר בטוחים.

 

הדברה בחדרה

מתי כדאי לעשות הדברת חרקים בחדרה?

באופן כללי, אפשר להגיד שבימי הקיץ החמים יש יותר חרקים ומזיקים היות וכל הטבע מתעורר והעונה נחשבת לאהובה מאוד גם עבור יתושים וגם מזיקים נוספים כמו למשל נחשים או ג'וקים.

 

יחד עם זאת גם בעונת החורף אפשר למצוא מגוון חרקים שמסתובבים בגינות הבתים (לזיהוי חרקים בגינה לחצו כאן).

 

אנו ממליצים לבצע הדברת מזיקים בחדרה בכל עת שבה המזיק מפריע לכם בשגרת החיים. חלק מהמזיקים הם מסוכנים לאדם ותמיד כדאי להיעזר בבעל מקצוע מיומן.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה