הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בחיפה

בפורטל "מדבירים פלוס" תוכל למצוא חברות הדברה ומדבירים מחיפה אשר ישמחו לתת לך הצעות מחיר בעבור השירות הדרוש לך, כך שתוכל לבצע השוואת מחירים עם לפחות שלושה נותני שירות שונים מהאזור, השיטה הזו תעזור לך לגלות את מחירי השוק, לקבל ייעוץ מהיר ולחסוך בעלויות.

מצא מדביר מקצועי בחיפה

בעת התקלות עם מזיקים בקרבת או פנים הבית, לא תמיד נצליח להתמודד עם בעיית המזיקים בעצמנו ונפנה לשירותי מדביר מקצועי בחיפה. בנוסף, במידה והנכם מעוניינים לעשות שימוש בחומרי הדברה כימיים חזקים, מומלץ לכל הפחות להיוועץ באנשי מקצוע על מנת למנוע את הרעלת בני הבית, תינוקות וחיות המחמד.

 

החיפוש אחר חברת הדברה מומלצת בחיפה יכול לקחת לא מעט זמן ואפילו להיות חוויה מעיקה ומעייפת. החיפוש ברחבי האינטרנט ובדפי זהב יכול להוביל אותנו לשלל נותני שירות בתחום זה כאשר על מנת לקבל את הצעות המחיר נצטרך ליצור קשר עם כל אחד ואחד מהם. על מנת לחסוך את מועקה זו ולאפשר למצוא מדביר מומלץ וזול עם פורטל מדבירים פלוס

 

על ידי פניה אל הפורטל תוכלו לקבל בזמן קצר כמה הצעות מחיר שונות מחברות הדברה שונות. לאחר קבלת הצעות המחיר כל שנותר לעשות הוא לעבור על מפרטי העבודה ולבחור עם מי מנותני השירות תרצו להמשיך להתקשר וכל זאת לאחר שאתם יודעים מראש מהו המחיר הסופי.

 

מדביר בחיפה

כמה עולה להדביר דירה בחיפה?

לפני שהנכם פונים לחפש שירותי הדברה, מומלץ לדעת ולהכיר את המחירים השונים. הדברה כימית שנחשבת ליעילה ביותר הינה גם הזולה מבין מגוון השיטות אך יש לה כמה חסרונות בולטים כמו סיכון מוגבר לבני אדם ותקופת אפקטיביות קצרה. שיטות ההדברה הירוקה והביולוגית נחשבות ליקרות יותר אך פעמים רבות הינן האופציות המומלצות. כמו כן מחירי ההדברה משתנים מאוד לגבי סוג המזיקים אותם רוצים להרחיק.

 

במידה והנכם מעוניינים להיפטר מפשפש המיטה, ככל הנראה מחיר ההדברה יהיה גבוה משמעותית ממחיר הדברת נמלים מפני שבמקרה זה נדרשים כמה ביקורים של המדביר. כמו כן הרחקת יונים באמצעות מכשור אלקטרוני או לכידת עכברים בבית עשויה להיות יקרה יותר מאשר ריסוס ג'וקים ודומיהם.

מחירון עבודות הדברה בחיפה והסביבה

מחיר הדברת צרעות ודבורים בחיפה

גלו עוד בנושא הדברת צרעות.


350 - 550 ש"ח
כמה יעלה להרחיק יונים מדירה?

הרחקת יונים מדירה בבניין קומות


החל מ-800 ש"ח
מחיר הדברה ירוקה נגד מזיקים בחיפה

הדברת מזיקים בחיפה בדירת 4 חדרים


300 - 350 ש"ח
מחיר הדברת נמלים בחיפה בבית פרטי

הדברה נגד נמלים בחיפה כולל אחריות ל-3 חודשים.


350 - 450 ש"ח
כמה עולה הדברת עכברים וחולדות ע"י מדבירים בחיפה?

ריסוס כולל הצבת מלכודות בבית פרטי.


450 - 550 ש"ח
עלות הדברת יתושים בחיפה - בחצר ובגינה

הדברה נגד יתושים בחומר כימי


600 - 700 ש"ח
מחיר הדברה נגד עכבישים בחיפה

שירות הדברת עכבישים בבית


350 - 400 ש"ח
כמה יעלה להדביר פשפשים?

הדברת פשפשים בחיפה - מתייחס לפשפש המיטה.


החל מ-800 ש"ח
מהו המחיר להדברת תיקנים בחיפה?

ריסוס בית בחיפה נגד תיקנים ומקקים.


300 - 350 ש"ח
כמה תעלה הדברת טרמיטים בחיפה?

מחיר זה מתייחס להדברה בנקודה ספציפית.


250 - 500 ש"ח
עלות הדברת פרעושים בחיפה בבית פרטי

המחיר מתייחס לריסוס בתוך שטח הבית וגם באזור החצר.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

 

כמו כן יש לציין שסוגים שונים של הדברה כמו זו העושה שימוש לדוגמא בגלי קול על מנת להרחיק עכברים, יכולה לעלות במידה מסוימת יותר מאפשר הצבת מלכודות בדירה אך במידה ומדובר בהתיישבות עכברים בקרבת הבית של ממש, סוג זה של הרחקת עכברים תהיה אפקטיבית יותר מפני שאין צורך לתפוס את העכברים אחד אחד. בנוסף, על ידי השתלת הרמקולים באזור הנכון תוכלו ליהנות משקט לאורך זמן רב יותר מאשר השמדת או לכידת אוכלוסיית עכברים שחלקה יכול להמשיך ולהתרבות.

מהם סוגי המזיקים הנפוצים בעיר חיפה ובצפון?

בחיפה ניתן להיתקל במגוון רחב של מזיקים אשר יאלצו אותנו להזמין את שירותיו של מדביר מזיקים. לדוגמא, בישראל ישנם שלושה סוגי מכרסמים ובחיפה והצפון ניתן למצוא את שלושתם. סוג המכרסמים בחיפה והצפון משתנה בין האזורים השונים כאשר בקרבת הים ניתן למצוא את עכבר הבית וגם חולדות ואילו במרכזי הערים כמו חיפה עכברי הבית נפוצים.

 

בעיקר בשדות ובשטחי הטבע שבאזור הצפון והקריות (גלו עוד על הדברה בקריות), סביר להיתקל בסוגים שונים של נחשים. אמנם סוגים מסוימים של נחשים אינם מסוכנים לאדם אך לא תמיד ניתן לזהות בזמן אמת. בשונה ממזיקים אחרים, את הרחקת הנחשים מבצעים באמצעות לכידתם ושחרורם באזורים לא מיושבים.

 

למרבה השמחה תפוצת הנחשים איננה רחבה. יונים מהוות מטרד נוסף בעבור תושבי חיפה והצפון כאשר הן בעיקר מכננות בגגות רעפים, גגות פתוחים ואזורים הנוחים לכינון. בעבר היה נפוץ להדביר את היונים אך היום משתמשים בעיקר באמצעים פיזיים או אלקטרוניים על מנת להרחיקם או למנוע את כניסתם לאזורים הרצויים. מזיקים נפוצים נוספים באזור הצפון הינם דבורים וצרעות.

 

בעוד שעקיצת דבורה או צרעה אחת איננה מהווה סכנה ממשית בעבור מי שאינו אלרגי, במידה וישנו כינון של צרעות או דבורים רבות בקרבת ביתכם מומלץ להרחיקם מפני שהן יכולות לעבוד בקבוצה ולעקוץ ביחד אדם אחד. נמלים, פשפשים, פרעושים, עש, טרמיטים ומזיקים נוספים שמצויים ברחבי הארץ שוכנים גם באזור חיפה והצפון כמו בכל אזור אחר ובהתאמה לאזורים העירוניים וכאלו שפחות.

 

מדבירים בחיפה

אפשר לחסוך בקלות, מהן שיטות ההדברה הטובות ביותר?

בעת שמצאתם מזיקים שונים בביתכם והנכם זקוקים לפתרונות הדברה, ייתכן ותקבלו המלצות על שיטות שונות. שיטת ההדברה שנחשבת לזולה ביותר והינה גם יעילה מאוד הינה ההדברה הכימית. בשיטה זו משתמשים בחומרים כימיים היעילים כנגד מגוון סוגים של חרקים ומספקים תוצאות מידיות כאשר לאחר אוורור למשך הזמן אותו מגדיר המדביר המקצועי, ניתן לחזור ולקיים את שגרת היום יום בבית.

 

חסרונה של שיטת ההדברה הכימית הינה שאמנם היא קוטלת ומרחיקה את המזיקים באופן מידי אך עם הזמן וכאשר החומרים הכימיים מתנדפים גם חוזרים המזיקים כי למעשה שיטה זו לא מטפלת בבעיה. מסיבה זו כאשר לדוגמא מנסים להיפטר מפרעושים על כלבים, ממשיכים להלביש על הכלבים את הקולרים הרעילים לאורך כל הזמן מפני החשש שמה הפרעושים יחזרו אך במידה והכלב איננו מתראה עם כלבים אחרים ייתכן ומספיק לבצע הדברת פרעושים כללית בחצר.

הדברה ירוקה - השיטה הנפוצה ביותר

שיטת הדברה נוספת נקראת הדברה ירוקה, אקולוגית או אורגנית. בשיטה זו משתמשים בחומרי הדברה טבעיים בלבד על מנת להרחיק את המזיקים. לשיטה זו ישנם כמה יתרונות וביניהם העובדה שהינם קטלניים פחות לבני אדם ולכן בבתים בהם יש בעלי חיים או תינוקות מומלץ לבחור בשיטת הדברה זו.

 

כמו כן חסרונותיה של השיטה הינם שהיא נחשבת ליקרה יותר ולאפקטיבית פחות. הכוונה הינה שבמידה ולדוגמא הנכם בוחרים בהדברה ירוקה על מנת להרחיק נמלים, ייתכן והחומרים הטבעיים לא יהיו מספיק חזקים על מנת להרחיקם באופן מוחלט ושתצטרכו גם לשמור על סדר וניקיון משאריות אוכל במידה רבה לאורך התהליך.

הכירו את השיטה הביולוגית

שיטה נוספת נקראת הדברה ביולוגית. בשיטה זו עושים שימוש ביצורים חיים של ממש או באמצעים אלקטרוניים על מנת לצמצם או להרחיק מזיקים. חקלאים לדוגמא, מגדלים או קונים חרקים שניזונים מכנימות ומשחררים אותם בשדה על מנת שיצמצמו את אוכלוסיית המזיקים.

 

דוגמא נוספת הינה החזקת חתול על מנת להרחיק עכברים. במידה והנכם סובלים מהתיישבות של יונים במבנה או בעכברים, ניתן להשתמש במכשירים אלקטרוניים העושים שימוש בקול בתדרים מיוחדים על מנת להפחיד ולהרחיק את המכרסמים והיונים.

 

כמו כן שיטה זו עושה שימוש גם ברשתות לצורך הרחקת יונים (מניעת כניסתם לאזורים רצויים) ועוד. בנוסף, שיטת הדברה זו מתייחסת גם לשיטה בה משתמשים בגלי חשמל על מנת לצמצם את אוכלוסיית היתושים. בשיטה זו משתמשים באור מיוחד על מנת למשוך את היתושים למכשיר החשמלי. בעבור הדברה נגד זבובים ניתן להשתמש בשקיות בעלות ריח הלוכדות את הזבובים.

הדברת חרקים בחיפה במגוון שיטות שונות

כאשר מזמינים מדביר, ניתן להזמין את ההדברה הקלאסית הלא היא הדברה בשיטת הריסוס הכימי אך ישנן טכניקות נוספות שעשויות להיות אפקטיביות למדי ומשמשות את צוות ההדברה לצורך הרחקת חרקים מהבית או החצר שלכם. כך למשל, נהוג להשתמש לא פעם בשמנים (שמן נים למשל) פיתיונות מיוחדים וגם אדמה דיאומטית.

 

בכל אופן, בדרך כלל המדביר הוא זה אשר יבחר את השיטה בה תבוצע ההדברה וזאת בהתאם לסיטואציה והמיקום המדויק בו נמצא החרק אך אנו ממליצים שתלמדו ותכירו את שיטות ההדברה השונות וההבדלים ביניהם לפני הזמנת המדביר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

קבל עד 3 הצעות מחיר מחברות הדברה בעיר

כאמור, החיפוש אחר מדביר מומלץ בחיפה יכול להיות מעייף. במידה והנך מעוניין לחסוך זמן בחיפושים ארוכים ולמצוא חברת הדברות מקצועית בזמן קצר, תוכל לבקר בפורטל מדבירים פלוס. מעבר למידע הרב שניתן למצוא באתר הפורטל בנושאים השונים הקשורים בתחום, על ידי פנייה לפורטל תוכל לקבל בשיחת טלפון אחת עד כשלושה הצעות מחיר מחברות שונות.

 

יש לציין שהפורטל עובד עם חברות הדברה מומלצות ומקצועיות בלבד ושהצעות המחיר שתקבל מהפורטל הינן סופיות ולאחר קבלתם תוכל לעיין במפרטי העבודה שתקבל מכל אחת מין החברות ולבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורך.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה