הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בחיפה

בפורטל "מדבירים פלוס" תוכל למצוא חברות הדברה ומדבירים מחיפה אשר ישמחו לתת לך הצעות מחיר בעבור השירות הדרוש לך, כך שתוכל לבצע השוואת מחירים עם לפחות שלושה נותני שירות שונים מהאזור, השיטה הזו תעזור לך לגלות את מחירי השוק, לקבל ייעוץ מהיר ולחסוך בעלויות בעת הזמנת הדברה בחיפה.

משווים בין מדבירים בחיפה וחוסכים!

חיפוש אחר חברת הדברה בחיפה או מציאת מדביר מומלץ בחיפה עשוים להיות לא פשוטים, המבחר גדול, המחירים שונים ולא באמת יודעים עם מי לסמוך עד שמקבלים המלצות. השיטה שלנו בפורטל מדבירים פלוס תאפשר לכם לבצע השוואת מחירים מהירה בין מדבירים מומלצים בחיפה והקריות ובכך, למעשה למצוא גם במהירות וגם במחיר זול שירותי הדברה בחיפה. השימוש בפורטל והשירות בחינם וללא התחייבות.
 

מדביר בחיפה

כמה עולה הדברה ירוקה בחיפה?

מחיר הדברה בחיפה לדירה בגודל 4 חדרים נע בין 300 - 400 ש"ח, כאשר זהו מחיר הדברה ירוקה כללית הנפוצה והנהוגה בשוק ומתבצעת על ידי מרבית המדבירים בחיפה והסביבה. בהמשך הדף תוכלו לראות מחירון הדברה מלא לפי סוגי מזיקים שונים. בעזרת השוואת מחירים ניתן לחסוך עד כ-150 ש"ח במחיר הדברה בחיפה.


מחיר הדברה ירוקה בחיפה

מחיר הדברה ירוקה בחיפה: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מהו זמן ההמתנה לאחר ריסוס לבית בחיפה?

לאחר ביצוע הדברה ירוקה בחיפה, הזמן המשוער שיש להמתין הוא בין שלוש שעות ועד לשעה אחת. כמובן, שיש לקבל את זמן ההמתנה ישירות מאותו מדביר בחיפה שביצע את הריסוס בביתכם, על מנת להתאים את זמן השהייה מחוץ לבית ולחומרי הריסוס בו הוא השתמש.
 

זמן המתנה ממוצע:
שעה דקות
שעה וחצי משך זמן חצי שעה

כמה אחריות מקבלים על הדברה בחיפה?

טווח האחריות על הדברת מזיקים בחיפה משתנה על פי סוג המזיק ושיטת ההדברה. כאשר על נמלים, תיקן גרמני וחרקים קטנים נוספים האחריות בדרך כלל היא ל-3 חודשים. לעומת חרקים גדולים יותר כמו ג'וקים ותולעים, שם האחריות היא למשך של 6 חודשים. באשר לחרקים מעופפים כגון יתושים וזבובים - לא נהוג לקבל אחריות, כי הדברתם פחות אפקטיבית.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
6 חודשי אחריות 4.5 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ המדבירים בחיפה אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מהו מחיר הדברה בחיפה?

לפני שהנכם פונים לחפש שירותי הדברה בחיפה, מומלץ לדעת ולהכיר את המחירי ההדברה השונים. הדברה כימית שנחשבת ליעילה ביותר הינה גם הזולה מבין מגוון השיטות אך יש לה כמה חסרונות בולטים כמו סיכון מוגבר לבני אדם ותקופת אפקטיביות קצרה. שיטות ההדברה הירוקה והביולוגית נחשבות ליקרות יותר אך פעמים רבות הינן האופציות המומלצות. כמו כן מחירי ההדברה בחיפה משתנים מאוד לגבי סוג המזיקים אותם רוצים להרחיק.


מחירון הדברת מזיקים בחיפה

מחיר הדברת צרעות בחיפה

מתיחחס להדברת צרעות ודבורים גלו עוד בנושא הדברת צרעות.


350 - 550 ש"ח
כמה יעלה להרחיק יונים מדירה?

הרחקת יונים מדירה בבניין קומות


החל מ-800 ש"ח
מחיר הדברה ירוקה נגד מזיקים בחיפה

הדברת מזיקים בחיפה בדירת 4 חדרים


300 - 400 ש"ח
מחיר הדברת נמלים בחיפה בבית פרטי

הדברה נגד נמלים בחיפה כולל אחריות ל-3 חודשים.


350 - 450 ש"ח
כמה עולה הדברת עכברים וחולדות ע"י מדבירים בחיפה?

ריסוס כולל הצבת מלכודות בבית פרטי.


450 - 550 ש"ח
מחיר הדברת יתושים בחיפה - בחצר ובגינה

הדברה נגד יתושים בחומר כימי


600 - 700 ש"ח
מחיר הדברה נגד עכבישים בחיפה

שירות הדברת עכבישים בבית


350 - 400 ש"ח
כמה יעלה להדביר פשפשים?

הדברת פשפשים בחיפה - מתייחס לפשפש המיטה.


החל מ-800 ש"ח
מחיר ריסוס נגד ג'וקים חיפה

ריסוס בית בחיפה נגד תיקנים ומקקים.


300 - 350 ש"ח
כמה עולה הדברת טרמיטים בחיפה?

מחיר זה מתייחס להדברה בנקודה ספציפית.


250 - 500 ש"ח
מחיר הדברת פרעושים בחיפה בבית פרטי

המחיר מתייחס לריסוס בתוך שטח הבית וגם באזור החצר.


300 - 500 ש"ח
מחיר הדברת חדקונית הדקל

קראו עוד על הדברת חדקונית הדקל.


300 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

שירותי הדברה בחיפה, הכירו את השיטות

לכל חרק ומזיק יש שיטת הדברה המתאימה לו, נכון לרוב מדובר על ריסוס לבית בחיפה באמצעות הדברה ירוקה. אבל ישנם פתרונות נוספים למצבים שונים, הכירו את שיטות ההדברה הנפוצות בחיפה:

 • הדברה אורגנית בחיפה: שימוש בהדברה אורגנית נעשה כאשר לא רוצים להרע למזיק כלל. לכן אין שימוש ברעלנים, אלא מלכודות ידידותיות עם פירומנים למשיכת המזיק אל המלכודת ולאחר מכן, משחררים אותו בטבע. הדברה אורגנית אינה מזיקה לסביבה ונחשבת ידידותית. 
   
 • הדברה ביולוגית בחיפה: על מנת לא לערב חומרים מסוכנים, משתמשים בהדברה ביולוגית בחיפה, למשל, בתים בהם יש כמות גדולה של עכברים, הביאו חתול. אם יש הרבה חרקים, אפשר לטאה. אלו רק חלק מן דוגמאות לשימוש בשיטה ביולוגית לצורך הדברה.
   
 • הדברה אקולוגית בחיפה: למעשה מדובר על שינוי אקלים סביבתי אשר מפריע לתהליך גידול טבעי של המזיקים והחרקים. לדוגמא: אם חרקים מסויימים אוהבים לחות וחושך? נדאג לייבוש ותאורה בסביבה.
   
 • הדברה אלקטרונית בחיפה: השיטה האלקטורנית מיועדת בעיקר להרחקה של מזיקים, אך גם של ציפורים ועטלפים. השיטה היא למעשה להשתמיע קולות אשר יגרום להרחקה.
   
 • הדברה ירוקה בחיפה: ניתן לומר שכיום כאשר מזמינים ריסוס לבית בחיפה משתמשים בשיטת הדברה ירוקה. היא הנפוצה ביותר וללא כימקליים רבים.
   
 • הדברה כימית בחיפה: שיטה אגרסבית יותר של הדברה בחיפה, נעשת כאשר רוצים לעשות ריסוס לגינה בחיפה ומשפיעה יותר על חרקים קטנים (שקשה להדביר) וגם כאשר מדובר על סביבה חיצונית כמו החצר והגינה.
   

מדבירים בחיפה

הדברת מזיקים בחיפה לכלל הסוגים

שירותי הדברת מזיקים בחיפה כולל חרקים מעופפים, מכרסמים וכן, כאלו שגם מסוכנים, דרך מדבירים פלוס ניתן להזמין הדברה בחיפה נגד כל מזיק, אז הכירו את המזיקים והחרקים הנפוצים בעיר:

 • הדברת טרמיטים בחיפה: הטרמיטים נמצאים כבר בכל מקום בארץ, ידועים בתור כאלו אשר גורמים לנזק בלתי הפיך לעצים ובפרט לרהיטים שלנו. אם אתם חושדים שיש טרמיטים בביתכם - זה הזמן להזמין שירות.
   
 • הדברת דבורים בחיפה: לבצע הדברה נגד דבורים זה סיפור מורכב, צריך לעבור כמה שלבים קודם לכן, אבל אם אתם רוצים לבצע הדברת צרעות בחיפה כולל הריסת קן, זה בהחלט אפשרי.
   
 • הדברת חולדות ועכברים בחיפה: לא מעט סוגי מכרסמים קיימים, לרוב נזמין שירות של לוכד, אבל במידה וצריך אפשר גם לבצע הדברת מכרסמים בחיפה, בעיקר למטרת מיגור מתקפה.
   
 • הדברת פשפשים בחיפה: הפשפש המוכר ביותר והנפוץ ביותר הנו פשפש המיטה, אם אתם צריכים שירות הדברה נגדו - כדאי שתזמינו מדביר מומלץ בחיפה ותוכלו למצוא אותו כאן במדבירים פלוס.
   
 • הדברת יתושים בחיפה: הריסוס נגד היתושים אפקטיבי לזמן קצר, אם יש מכת יתושים בגינה ורוצים להשתמש בה בתקופה הקרובה - הגיוני. אם זה לבית, לא תקבלו על כך אחריות, אבל כן, תראו אפקט מיידי.
   
 • הדברת תיקנים בחיפה: תיקנים או בשמם הג'וקים, הם לא נעימים למראה. אם אתם צריכים הדברת ג'וקים בחיפה, ללא ספק מדבירים פלוס ישמחו לספק לכם את המענה.
   
 • הדברת יונים בחיפה: האם התכוונתם להרחקת יונים? ניתן להזמין גם הדברה, אבל זה פחות נפוץ, קודם רצוי לבדוק שיטות הרחקה.
   
 • הדברת נדלים ועקרבים בחיפה: אלו מסוכנים כמו העכבישים הארסיים, לראות נדל ארסי בבית זה ממש לא נעים ובטח שלא עקרב. ניתן להזמין הדברה בחיפה נגד נדלים כולל עקרבים ועכבישים.
   
 • הדברת חלזונות וחשופיות בחיפה: לרוב באמצעות פיזור רעלים יהיה ניתן למגר תופעה של חשופיות בכמויות גדולות, כך גם נגד החלזונות, כמובן שעבודה זו צריכה להתבצע ע"י מדביר בחיפה.
   
 • הדברת נמלים בחיפה: אם מדובר על נמלי אש בחיפה, צריך לבצע טיפול מיוחד וייעודי. אם אלו נמלים רגילים, יש פיזור רעלים ושיטות הדברה נפוצות שללא ספק יתאימו.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מי אחראי על הדברה בחיפה מחוץ לבית?

במידה ואתם מחפשים פתרונות ריסוס לגינה בחיפה או מחוץ לבית, אז תלוי כמובן האם השטח הוא שלכם או שמדובר על שטח ציבורי שאינו באחריות שלכם, כך תפעלו על פי המקרים השונים:

 • הדברה בשטח הפרטי שלכם: אם מדובר על ריסוס לבית שלכם או לגינה שלכם, כנראה שאתם צריכים להזמין מדביר מחיפה לביצוע העבודה, תוכלו כמובן לעשות זאת דרך מדבירים פלוס.
   
 • הדברה בשטח ציבורי: אם מדובר על שטח חיצוני הקרוב לביתכם, אבל הוא לא שטח שלכם אלא ציבורי, תוכלו לפנות אל עיירית חיפה למחלקת מזיקים והדברה ולדווח על מפגע, הם ידאגו לשלוח מדבירים מחיפה לביצוע ריסוס והדברה.