הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בכרמיאל

מחפשים שירותי הדברה בכרמיאל? דרך הפורטל מדבירים פלוס תוכלו למצוא את כל המידע לפני שתזמינו מדביר בכרמיאל מוסמך ומומלץ! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר ממדבירים שונים באזור כרמיאל ותבצעו השוואת מחירים וחסכו בכסף!

מחיר הדברה ירוקה בכרמיאל

מחיר הדברה ירוקה בכרמיאל הוא 350 ש''ח בממוצע. טווח המחירים של הוא 300 - 400 ש''ח. המחיר אשר צוין הינו מחיר בעבור הדברה ירוקה בדירה של 4 חדרים. יש לציין שמדובר בהדברה כללית אשר מתבצעת כיום אצל רוב המדבירים בכרמיאל. בנוסף, יש לציין שהמחיר אינו קבוע והוא משתנה בין המדבירים השונים, לכן חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים על מנת שתוכלו לחסוך כמה שיותר.

 

מחיר ממוצע להדברה ירוקה בכרמיאל

מחיר ממוצע להדברה ירוקה בכרמיאל: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מחירון הדברה בכרמיאל והסביבה

ריכזנו לכם מחירון הדברה בכרמיאל על מנת שתוכלו להכיר את טווח המחירים של עבודה ההדברה הנפוצות.

מחירון הדברה בכרמיאל והסביבה

מה המחיר להדברת יתושים בכרמיאל?

הדברת יתושים בחצר של בית פרטי.


200 - 600 ש"ח
כמה עולה להדביר צרעות?

מתייחס להדברת צרעה גרמנית.


350 - 550 ש"ח
עלות עבור הדברת נמלים בכרמיאל

מחיר בעבור הדברת נמלים באמצעות פיזול רעל בסמוך לקן ובאזורים נוספים.


400 - 600 ש"ח
הדברת חדקונית הדקל

קראו עוד על הדברת חדקונית הדקל.


300 - 550 ש"ח
מחיר הדברת תיקנים בכרמיאל

שימוש בג'ל רעיל נגד ג'וקים.


300 - 400 ש"ח
עלות הדברת פרעושים

מחיר זה מתייחס לדירת 4 חדרים.


300 - 450 ש"ח
כמה תעלה הדברת עכברים בכרמיאל?

מתייחס להדברה באזור המטבח.


200 - 450 ש"ח
מחיר הדברת חרקים בכרמיאל לדירה עד 3 חדרים

מחיר בעבור הדברת חרקים בכרמיאל לדירה 3 חדרים. (75 מ''ר)


300 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.


 

בצעו השוואת מחירים בין מדבירים בכרמיאל בקלות!

בפורטל מדבירים פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממדבירים בכרמיאל עוד באותו היום! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר במהירות ובקלות! למה שתשלמו יותר אם אפשר לשלם פחות?

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

אחריות הדברה בכרמיאל - כמה זמן נהוג לתת?

לאחר ביצוע הדברה בכרמיאל, נהוג לתת אחריות על הדברת ג'וקים של כ 4.5 חודשים בממוצע. טווח זמני האחריות נע בין 3 - 6 חודשים. יש לציין שזמני ההדברה משתנים בין סוגי המזיקים והחרקים השונים. לכן, חשוב מאוד לבדוק את נושא האחריות מול המדביר אשר יבצע עבורכם את ההדברה.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
6 חודשים 4.5 חודשים 3 חודשים
גרף תקופת אחריות
⚠️ המדבירים בכרמיאל אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

אלו שירותי ההדברה בכרמיאל

ישנן מגוות שיטות של חברות הדברה בכרמיאל ולכל מזיק יש את השיטה שלו. אלו שירותי ההדברה הנפוצים:

 • הדברה אלקטרונית בכרמיאל - הדברה זו הינה שיטה בעיקר עבור הרחקת עטלפים, יונים וכדומה. שיטה זו עובדת בכך שמציבים אמצעי אלקטרוני אשר מוציא צליל שגורם להרחקתם.
   
 • הדברה ביולוגית בכרמיאל - בשיטת הדברה ביולוגית לא מתבצע שימוש בחומרים מסוכנים. שיטה זו עובדת בכך שבמידה וישנה בעיה של עכברים, צריך להביא את הטורף שלו - חתול. כך מתבצעת שיטת ההדברה הביולוגית וזאת מכיוון ולכל מזיק בטבע ישנו טורף.
   
 • הדברה כימית בכרמיאל - שיטה זו הינה שיטה יעילה ואגרסיבית אשר מתבצעת באמצעות שימוש בחומרים כימים מסוכנים לצורך הדברת ג'וקים, מזיקים וכדומה.
   
 • הדברה אקולוגית בכרמיאל - על מנת לבצע הדברה בשיטה אקולוגית יש צורך להפריע למזיק. לדוגמא, ישנן מזיקים אשר צריכים קור וחושך, אז על מנת להדבירם יש צורך לבצע להפריע להם בכך שנדאג שיהיה במקום אשר הם נמצאים חם ומואר.
   
 • הדברה אורגנית בכרמיאל - הדברה זו הינה הדברה שבה לא פוגעים והורגים את החרקים והמזיקים. לדוגמא - אם ישנו עכבר בבית, המדביר ישים מלכודות בבית ולאחר שהעכבר יתפס הוא ישחרר אותו הרחק מהבית.
   
 • הדברה ירוקה בכרמיאל - הדברה ירוקה מתבצעת ללא שימוש בחומרים כימיים רבים. מה שהופך לשיטה מאוד נפוצה כיום.

 

הדברה בכרמיאל

כמה זמן צריך לחכות לאחר הדברה בכרמיאל?

שאלנו מדביר בכרמיאל, כמה זמן צריך לחכות לאחר סיום הדברה, זאת תשובתו: זמן ההמתנה משתנה בין סוגי ההדברה. לאחר ביצוע הדברה ירוקה, יש לחכות כ-45 דקות בממוצע. טווח זמן ההמתנה לאחר הדברה ירוקה הוא 30 - 60 דקות. לאחר הדברה כימית, יש להמתין כשעתיים וחצי בממוצע מחוץ לבית. את זמן ההמתנה המדויק תוכלו לקבל מהמדביר שיבצע עבורכם הדברה בכרמיאל.

 

זמן ממוצע להמתנה לאחר הדברה ירוקה בכרמיאל:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

הדברה בכרמיאל מחוץ לבית - מי צריך לבצע?

לא יודעים מי אחראי לבצע את ההדברה בכרמיאל מחוץ לבית שלכם? מדבירים פלוס כאן בשביל לעשות לכם סדר בכל השאלות!

 • הדברה מחוץ לבית שלכם בשטח ציבורי - במידה ומחוץ לבית שלכם, השטח הינו שטח ציבורי האחריות לביצוע הדברה בכרמיאל אינה באחריותכם. יש לדבר במקרה זה עם העירייה ולדווח לה על מזיקים על מנת שיגיעו ויבצעו הדברה.
   
 • מחוץ לבית בשטח פרטי שלכם - במידה וישנו צורך לבצע את ההדברה בעקבות הרבה חרקים ומזיקים מחוץ לבית שלכם אך בשטח הפרטי שלכם, האחריות היא כמובן שלכם לבצע את ההדברה.

מתי דחוף להזמין מדביר מוסמך בכרמיאל?

חושדים שיש לכם טרמיטים בבית? ראיתם טרמיטים בבית? במידה וראיתם טרמיטים בבית עליכם להזמין מדביר מוסמך בכרמיאל על מנת שיבצע את ההדברה בדחיפות. טרמיטים יכולים לגרום לנזק רב לריהוט מעץ כגון ארונות, שידות, מגירות ובין היתר גם יכולים להרוס את הקירות ואת המשקופים. לכן, במידה וזיהיתם טרמיטים בבית, הזמינו מדביר מוסמך במהירות האפשרית.

 

דחיפות להזמנת מדביר מוסמך בכרמיאל:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

הדברת מזיקים בכרמיאל עם מדביר מוסמך

לפניכם מגוון סוגי מזיקים אשר ניתנים עבורם שירותי הדברה בכרמיאל:

 • הדברת ג'וקים בכרמיאל - יש 2 סוגים של תיקנים, תיקן גרמני ותיקן אמריקאי. על מנת לבצע הדברה לתיקן גרמני, המדביר יפזר בבית שלכם ג'ל אשר הורג את התיקן הגרמני. עבור הדברה של תיקן אמריקאי, המדביר יבצע ריסוס בביוב ובבית על מנת להדביר את הג'וקים כמעט באופן מוחלט.
   
 • הדברת עכברים חולדות בכרמיאל - כיום ניתן לבצע גם הדברה עבור חולדות ועכברים ולא רק לבצע שימוש במלכודת. יש להזמין את המדביר על מנת שיבחן את השטח ויחליט מהי השיטה הטובה ביותר על מנת שתיפטרו מהעכברים והחולדות.
   
 • הדברת פשפשים בכרמיאל - כיום ישנם בתים רבים אשר סובלים מפשפשים ובמיוחד מפשפש המיטה. על מנת להיפטר מפשפש המיטה. דרך הפורטל מדבירים פלוס תוכלו למצוא מגוון מדבירים מקצועיים בכרמיאל.
   
 • הדברת יתושים בכרמיאל - יש לציין שהדברת יתושים לא תמיד אפקטיבית במיוחד לטווח הארוך ולכן בגלל סיבה זו לא נהוג לקבל אחריות על הדברת יתושים. שיטה זו מתבצעת באמצעות ריסוס של הבית והגינה.
   
 • הדברת עקרבים בכרמיאל - מי רוצה לצאת לגינה שלו ולגלות עקרב או נדל? עקרבים ונדלים הם מסוכנים וארסיים ולכן במידה וראיתם אחד כזה מבלה לכם בגינה הזמינו מדביר על מנת שיוכל לבצע הדברה יעילה ואפקטיבית לעקרבים ונדלים. ריסוס לבית בכרמיאל נגד עקרבים ונדלים מתבצע בתוך הבית ומסביבו. חומר ההדברה ישתחרר באיטיות על מנת שההדברה תהיה כמה שיותר זמן אפקטיבית.
   
 • הדברת חשופיות וחלזונות בכרמיאל - על מנת להדביר חלזונות וחשופיות, המדביר מפזר רעל בנקודות מסויומות בבית וברגע שהחילזון או החשופית נוגעים בחומר הם ימותו.
   
 • הדברת נמלים בכרמיאל - על מנת לבצע את הדברת הנמלים, ראשית על המדביר להבין מה סוג הנמלים ( נמלת אש או נמלה רגילה ) במידה ומדובר בנמלה רגילה המדביר יפזר פתיונות ג'ל שיהרגו  את הנמלים.
   
 • הדברת טרמיטים בכרמיאל - הדברה נגד טרמיטים יש לבצע כמה שיותר מהר על מנת שלא יגרמו הרבה נזק. 

 

מדביר בכרמיאל

מתי כדאי להזמין שירותי הדברה?

נהוג להזמין שירותי הדברה בכרמיאל בעיקר בתחילת הקיץ או בתקופת האביב. הסיבה העיקרית היא שבעונת החורף, יהיה קשה לשמור על חומרי ההדברה והגשם למעשה עשוי להפוך את התהליך למורכב יותר ולא אפקטיבי. בנוסף, בעונת הקיץ והאביב יש יותר חרקים ומזיקים ולכן כדאי להקדים תרופה למכה ולבצע הדברה בסמוך לעונות אלה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

כיצד מדביר בכרמיאל מתמחר את עבודתו?

כאשר מדביר מתמחר עבודת הדברה מסוימות, הוא לוקח בחשבון בעיקר את שלושת המרכיבים הבאים:

 • גודל השטח: חשוב להבין כי הדברה בבית קטן של שלושה חדרים, תהיה זולה יותר מאשר הדברת דירה עם 5 חדרים וזאת מאחר ונצטרך להשתמש בכמות גדולה יותר של חומר הדברה, מה שמייקר את העלות.
   
 • סוג המזיק: הדברת טרמיטים בכרמיאל נחשבת לקשה ומסובכת הרבה יותר מאשר הדברה של עכבישים או מזיקים אחרים ולמעשה עשוי להיות תמחור אחר לכל מזיק כתוצאה מכך. בנוסף, לא כל מדביר בכרמיאל מבצע הדברה לכל מזיק ולכן כדאי לוודא זאת ולא להזמין שירות מבלי לציין את סוג השירות המדויק הנדרש לכם.
   
 • שיטת ההדברה: האם מדובר בהדברה ירוקה או בריסוס רגיל? האם נדרש לבצע שימוש במלכודות או אולי בתיבות האכלה עם רעל? שיטת ההדברה בה ישתמש המדביר, תשפיע על התמחור ולכן כדאי לבדוק האם יש חלופות זולות לשיטה שהציעו לכם. אגב, ייתכן כי הדברה ירוקה בכרמיאל תעלה בדומה לריסוס כל שיטה אחרת ובמידה והעלות יחסית זהה, נדרש לבדוק מה יותר אפקטיבי מול המזיק שבו נתקלנו.

כך תמצאו מדביר מומלץ בכרמיאל והסביבה

ישנם כמה דברים שחשוב מאוד לבדוק על מנת שתמצאו מדביר מומלץ בכרמיאל:

 • מחיר - נתחיל במחיר, בקשו הצעת מחיר מהמדביר בכרמיאל על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף.
   
 • ביקורות - חפשו אחר שמו של המדביר ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת שתוכלו לוודא שאתם מבצעים את הבחירה הנכונה.
   
 • הסמכה - על מנת להיות מדביר, יש צורך לעבור הסמכה שבסופה המדביר מקבל רישיון והסמכה להיות מדביר. בחרו אך ורק במדביר עם הסמכה על מנת שיבצע את ההדברה בצורה הטובה ביותר.
   
 • ניסיון - בחרו במדביר מוסמך בכרמיאל בעל ותק וניסיון. 

שאלות נפוצות על מדביר מוסמך בכרמיאל ששאלתם:

האם שירות ההשוואת מחירים של מדבירים פלוס בחינם?

בוודאי, שירות ההשוואת מחירים ניתן בחינם לגמריי וללא כל התחייבות מהצד שלכם לבעלי המקצוע.


האם יש אחריות על הדברה בכרמיאל?

הרחבנו על כך בעמוד.


מה עדיף הדברה כימית או ירוקה?

כל מקרה נבדק לגופו. לכן חשוב להזמין את המדביר על מנת שיבחן מה שיטת ההדברה האפקטיבית ביותר בהתאם למזיק.