הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בנהריה

הדברה בנהריה מוצאים בפורטל מדבירים פלוס! כאן תוכלו לערוך השוואת מחירים לחסוך עד 39% בין הצעות המחיר שהציעו לכם מדבירים בנהריה הפועלים בשיתוף עם הפורטל, קראו מידע נוסף, ראו מחירים וצרו קשר.

מהו מחיר ריסוס לבית בנהריה?

מחיר ריסוס לבית בנהריה עומד על כ-325 ש"ח בממוצע, כאשר המחיר הגבוה ביותר הוא כ-400 ש"ח והנמוך ביותר הוא כ-250 ש"ח. טווח המחירים עשוי להשתנות בהתאם לגודל הבית וסוג המזיק הנמצא בו. אם מדובר על הדברה סטנדרטית לדירה אז זהו המחיר.


מחיר הדברה בנהריה בממוצע

מחיר הדברה בנהריה בממוצע: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

כמה זמן צריך להמתין לאחר הדברה מחוץ לבית?

לאחר הדברה בנהריה לביתכם, יש להמתין בין 6 ל-4 שעות לערך. כך שהזמן הממוצע עומד על כ-5 שעות מחוץ לבית. כמובן, שאם מדובר על ריסוס ירוק לבית (להלן הדברה ירוקה), ייתכן והזמן יהיה קצר יותר. בכל אופן, את הערכת זמן השהייה מחוץ לבית יש לקבל ממבצע ההדברה, אותו מדביר בנהריה שהזמנתם לביתכם.
 

זמן המתנה ממוצע:
 5 שעות
6 שעות משך זמן 4 שעות

האם מדביר בנהריה מספק אחריות?

ברוב המקרים, מדביר בנהריה יספק לכם אחריות ממוצעת של 4.5 חודשי אחריות בעבור עבודתו. ישנם מזיקים מסוימים שלא מקבלים בעבורם אחריות ואלו סוגי מעופפים השונים וכן, גם בעבור הדברה בגינה. טווח האחריות הארוך ביותר לשיטות המקובלות ולחרקים ה"סטנדרטיים" הוא כ-6 חודשי אחריות והטווח הנמוך הוא כ-3 חודשי אחריות.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
6 חודשי אחריות 4.5 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ המדבירים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מהו מחיר הדברה בנהריה?

לפניכם מחירון הדברה עדכני המציג את מחירי המדבירים בנהריה והסביבה. על מנת לקבל מידע מדוייק יש לקבל הצעת מחיר ישירות מהמדביר לאחר העברת כלל הנתונים הנחוצים, כמו גודל הדירה, סוג המזיק ושיטת ההדברה מומלצת (עליה המדביר ימליץ).

מחירון הדברה בנהריה

הדברת נמלים בנהריה בדירת 3 חדרים

הדברת נמלים בבית על ידי ריסוס.


300 - 400 ש"ח
הדברת תיקנים בנהריה בבית פרטי

על ידי פיזור ג'ל מיוחד בנקודות שונות.


400 - 600 ש"ח
כמה יעלה להדביר צרעות?

ריסוס בית בנהריה מפני צרעות, כולל טיפול בקן.


350 - 550 ש"ח
כמה עולה להזמין הדברת פשפשים בנהריה

המחיר הוא לטיפול בחדר יחיד.


800 - 1000 ש"ח
הדברת זבוב הזית

הדברת זבוב הזית בשיטת הריסוס.


200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

איזה שירותי הדברה בנהריה הנפוצים ביותר?

לפניכם רשימת שירותי הדברה והשיטות השונות אשר נפוצים ביותר כאשר מזמינים הדברה בנהריה:

 • הדברה ירוקה בנהריה: כיום השיטה הנפוצה ביותר בתחום ההדברה הוא ביצוע הדברה ירוקה, עם חומרים פחות מסוכנים מהחומרים הכימיים.
   
 • הדברה כימית בנהריה: כאשר המזיקים קטנים מאוד או שמדובר על מזיק מטרידן אשר מתרבה במהירות, יש צורך בשימוש בחומרי הדברה כימייים. הם יעילים נגד מזיקי חוץ וכן, גם נגד פשפשים, טרמיטים ונמלי אש.
   
 • הדברה אלקטרונית בנהריה: השיטות האלקטרוניות מסייעות להרחקה בעיקר, כמו הרחקת עטלפים ומעופפים אחרים.
   
 • הדברה אקולוגית וביולוגית בנהריה: שימוש בביולוגיה ואקולוגיה מאפשר להרחיק חרקים רבים מהבית ומהגינה, זה יכול להיות בצורת עידוד הגעת חיות לאזור או באמצעות צמחי תבלין המרחיקים חרקים.
   
 • הדברה אורגנית בנהריה: כאשר מחפשים הדברה הפועלת על בסיס אורגני, למעשה רוצים למצוא את אותם הצמחים להרחקה בשיטה האקולוגית רק בגידול אורגני או את חומרי ההדברה הירוקה בגידול אורגני.
   

הדברה בנהריה

כיצד בוחרים חברת הדברה בנהריה?

יש מגוון שיקולים בבחירת חברת הדברה בנהריה אך אנו ממליצים לכם לשים דגש על הפרמטרים הבאים:

 • זמינות: במקרים רבים אין זמן לחכות מאחר ואתם זקוקים להדברה בנהריה או שירותי ההרחקה באופן מיידי מכיוון שהפולש מסוכן. כך למשל כאשר נתקלים בנחש ומזמינים לוכד נחשים או לחילופין אם זיהיתם קן צרעות (קראו על הדברת צרעות) בתוך מבנה מסוים, ישנה חשיבות לזמן ההגעה.
   
 • מחיר: לרוב מחיר הדברת חרקים בנהריה, מסתכמים בכמה מאות שקלים אך מהניסיון שלנו, קיימים לעיתים פערים בין מדביר למדביר ולכן כדאי לבחון מספר הצעות שונות על ידי השוואת מחירים בין מדבירים.
   
 • המלצות טובות: אין כמו המלצות של לקוחות קודמים שהתנסו והזמינו את שירותיו של המדביר. לכן - חפשו ברחבי הרשת המלצות על חברת ההדברה או על מדביר מומלץ בנהריה לפני שאתם פונים אליהם.
   
 • שיטת ההדברה: מעוניינים לבחור בשיטת הדברה בטוחה וירוקה ולא בריסוס עם חומרים כימיים? וודאו באיזה שיטת הדברה אותו מדביר בנהריה משתמש. אגב, לא תמיד המדביר יכול לבחור בין שיטות ההדברה. כך למשל, הדברת פרעושים בנהריה תצריך לרוב ריסוס כימי, בעוד הדברת טרמיטים בנהריה תתבצע באמצעות קידוח ברהיטים והחדרת חומרים מיוחדים שהורגים את הטרמיטים.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

הדברת מזיקים בנהריה - מכל הסוגים:

ניתן להזמין הדברת חרקים בנהריה מכל הסוגים דרך מדבירים פלוס, הנה הרחבה אודות כמה מהנפוצים בעיר:

 • הדברת נמלים בנהריה: הנמלים נמצאות בכל מקום, ישנם אזורים בארץ בהם נראה זנים שונים של נמלים שלא נראה במקומות אחרים - בעיקר בגלל האקלים. אבל את נמלת הבית נראה בכל מקום. בכל אופן - גם אם מצאתם נמלי אש בנהריה, אפשר להזמין מדביר.
   
 • הדברת יתושים בנהריה: כמו הנמלים, גם באזור נהריה יש זנים שונים של יתושים שאין בכל מקום ברחבי המדינה. למשל היתוש הנמר האיסייתי. אם אתם צריכים הדברה נגד יתושים בנהריה - ניתן להזמין מכאן.
   
 • הדברת טרמיטים בנהריה: הטרמיטים הם מבין המזיקים הקשים להדברה, בגלל הכמות, בגלל מקום הימצאותם וכן בגלל גודלם. אם זאת, לא ניתן להתעלם מהבעיה ויש צורך לבצע ריסוס נגד טרמיטים.
   
 • הדברת פשפשים בנהריה: ישנם כמה זני פשפשים בנהריה ובכלל בישראל. מבין הנפוצים נראה את הפשפש הסרחן וכן, את פשפש המיטה, הדברתם גם אינה פשוטה ומצריכה מדביר מקצועי מנהריה.
   
 • הדברת פרעושים בנהריה: הפרעושים מגיעים על בעלי החיים שלנו וחיות הבית השונות, הם יכולים להתרבות במהירות ומצריכים טיפול חזק ומיידי.
   
 • הדברת ג'וקים בנהריה: אף אחד לא רוצה לראות ג'וקים בביתו, במיוחד לא ברבים. שירותי הדברה בנהריה ללא ספק יפתרו את הבעיה.
   
 • הדברת מזיקים בנהריה: אז מעבר לכך הנפוצים, ישנם עוד המון סוגי מזיקים שניתן מצוא בנהריה, בין אם זה נדלים, עקרבים, צרעות, סוגי זבובים ועשים. לכל מקרה, ניתן ליצור קשר עם מדבירים פלוס.
   

מדבירים מומלצים בנהריה

מתי דחוף להזמין מדבירים בנהריה?

דחיפות הזמנת מדבירים בנהריה משתנה על פי המקרה וסוג החרק, ז"א אם ראיתם ג'וק בודד - הדחיפות לא כלכך גדולה. לעומת זאת, כמות של כמה חרקים מאותו הסוג יכולה להעיד על התפחתות של "מושבה" ממש בביתכם. בין אם זה כמות זבובים גדולה, כמות יתושים או נמלים ואפילו פשפשים וטרמיטים. במקרים בהם אתם רואים מספר חרקים מאותו הסוג - הזמינו בדחיפות מדביר בנהריה לטיפול בבעיה.
 

דחיפות הזמנת מדביר בנהריה לביתכם:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

הדברה ירוקה בנהריה האם כדאי?

ביצוע הדברה בנהריה יכול להתבצע בכמה שיטות שונות, הרחבנו על כך מעלה בפסקה של "שירותי הדברה", אבל ישנם שיטה אחת שהיא נפוצה מאוד ורצינו להרחיב עליה עוד. מדובר כמובן על הדברה ירוקה בנהריה, זוהי שיטת הדברה יעילה, מהירה אשר מאפשרת לכם לחזור לביתכם בתוך כמה שעות בודדות.
 

>> עוד שאלות שגולשים שאלו:

לפניכם עוד כמה שאלות שגולשים שאלו בנושא הדברה בנהריה:

האם אתם מבצעים גם שירותי הרחקה?

ניתן להזמין גם שירותי הרחקת יונים בנהריה ולמעופפים נוספים. כמו כן, יש גם שירותי לכידה למכרסמים ונחשים.


למה להשתמש בהשוואת מחירים?

כי דרך השוואת מחירים אפשר לחסוך עד 39% ואתם לא צריכים לעשות דבר נוסף מעבר לפנות אלינו.


האם יש אחריות על הדברה בנהריה?

האחריות מגיעה מהמדבירים בנהריה ולא דרך מדבירים פלוס. הרחבנו מעלה על האחריות וכדאי לשאול לפני סגירה על מדביר.


משווים בין מדבירים בנהריה וחוסכים

האפשרות לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור שירותי ההדברה המבוקשים, תעזור לכם לחסוך זמן יקר וגם כמובן כסף. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר לנו פנייה מסודרת כאן בעמוד ואנחנו נדאג שתקבלו מספר הצעות ממדבירים אשר מספקים שירות באזור הצפון, עם דגש כמובן על העיר נהריה וסביבתה הקרובה. שירות השוואת המחירים בין מדבירים בנהריה הוא לגמרי בחינם ולא מאלץ אתכם להתחייב להמשך העבודה עם החברה או המדביר שאיתו דיברתם.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מה עושים לאחר שהסתיימה ההדברה?

בתום תהליך של הדברת מזיקים בנהריה, נהוג להתרחק מהאיזור בו בוצע הריסוס על מנת לא לשאוף את החומרים המסוכנים והרעילים. כמו כן, בשביל ליצור מצב בו ההדברה אפקטיבית ונשארת, יש להימנע משטיפת הבית למשך יום או יומיים. בקשו מהמדביר הנחיות בהתאם לשירות שהוזמן.