הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בנהריה

ישנם מצבים, בהם הדרך היחידה להיפטר ממזיקים או חרקים, היא על ידי הדברה מקצועית. הזמינו עוד היום מדביר בנהריה דרך פורטל ההדברה של 'מדבירים פלוס' ותוכלו לחסוך בעלויות על ידי ביצוע השוואת מחירים.

הדברה בנהריה - איך זה עובד?

למעשה ישנן שיטות שונות של הדברה ולכן כל שיטה פועלת בצורה שונה. גם סוג המזיק ישפיע כמובן על התהליך, כמו גם המיקום שבו הוא נמצא. ברוב המקרים, יגיע המדביר ויבצע ריסוס באמצעות חומרי הדברה מתאימים, גם בשטח שבו זיהיתם את המזיק אך גם בנקודות נוספות. כך למשל, כאשר נדרשת הדברת ג'וקים, נהוג לרסס גם בסמוך לפתחי ביוב, בקרבה לארונות המטבח ובפינות חשוכות. לעומת זאת כאשר מדובר על הדברת 

 

הדברה בנהריה

מחירון שירותי הדברה בנהריה

הנה מספר דוגמאות לעלויות של שירותי ההדברה בעיר, תוך התייחסות לסוג המזיק. נדגיש כי ייתכנו שינויים בעלויות ולכן יש לבדוק את העלות המדויקת באופן סופי מול המדביר עצמו.

מחירון הדברה
 • הדברת נמלים בנהריה בדירת 3 חדרים

  הדברת נמלים בבית על ידי ריסוס.


  300 - 400 ש"ח
 • הדברת תיקנים בנהריה בבית פרטי

  על ידי פיזור ג'ל מיוחד בנקודות שונות.


  400 - 600 ש"ח
 • כמה יעלה להדביר צרעות?

  הדברה הכוללת גם טיפול בקן הצרעות.


  350 -550 ש"ח
 • כמה עולה להזמין מדביר פשפשים בנהריה

  המחיר הוא לטיפול בחדר יחיד.


  800 - 1000 ש"ח

הדפס מחירון

כיצד בוחרים חברת הדברה בנהריה?

יש מגוון שיקולים בבחירת חברת הדברה בנהריה אך אנו ממליצים לכם לשים דגש על הפרמטרים הבאים:

 • זמינות: במקרים רבים אין זמן לחכות מאחר ואתם זקוקים להדברה או שירותי ההרחקה באופן מיידי מכיוון שהפולש מסוכן. כך למשל כאשר נתקלים בנחש ומזמינים לוכד נחשים או לחילופין אם זיהיתם קן צרעות (קראו על הדברת צרעות) בתוך מבנה מסוים, ישנה חשיבות לזמן ההגעה.
   
 • מחיר: לרוב מחירי ההדברה מסתכמים בכמה מאות שקלים אך מהניסיון שלנו, קיימים פערים בין מדביר למדביר ולכן כדאי לבחון מספר הצעות שונות על ידי השוואת מחירים בין מדבירים.
   
 • המלצות טובות: אין כמו המלצות של לקוחות קודמים שהתנסו והזמינו את שירותיו של המדביר. לכן חפשו ברחבי הרשת המלצות על חברת ההדברה בנהריה לפני שאתם פונים אליה. 

כיצד ניתן למנוע הגעה של מזיקים?

בדרך כלל מזיקים וחרקים מגיעים אל תוך שטח הבית שלכם מאחר והם מחפשים מזון. אם השארתם מזון חשוף על השיש או השולחן, צפו לביקור של נמלים וחרקים נוספים. גם תחזוקה לקויה ולכלוך מביאים לא מעט חרקים כמו למשל עכבישים וג'וקים. לכן כדאי לשמור על תחזוקה, סדר וניקיון ולדאוג לאחסן את המזון במקומות הייעודיים בקופסאות סגורות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

משווים בין מדבירים בנהריה וחוסכים

האפשרות לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור שירותי ההדברה המבוקשים, תעזור לכם לחסוך זמן יקר וגם כמובן כסף. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר לנו פנייה מסודרת כאן בעמוד ואנחנו נדאג שתקבלו מספר הצעות ממדבירים אשר מספיקם שירות באזור הצפון, עם דגש כמובן על העיר נהריה וסביבתה הקרובה. שירות השוואת המחירים בין מדבירים בנהריה הוא לגמרי בחינם ולא מאלץ אתכם להתחייב להמשך העבודה עם החברה או המדביר שאיתו דיברתם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה