הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בנשר

מעוניינים לבצע הדברה בנשר? במאמר זה תקבלו מידע וטיפים חשובים לפני שאתם מזמינים מדביר מאזור מגוריכם ובנוסף תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר ממדבירים, להשוות ולחסוך!

מחיר הדברה ירוקה בנשר

מחיר הדברה ירוקה בנשר הוא 350 ש''ח בעבור הדברה ירוקה בדירה של 4 חדרים. טווח המחירים נע בין 300 - 400 ש''ח והוא משתנה בין המדבירים השונים. לכן, חשוב מאוד שתבצעו השוואת מחירים בין המדבירים על מנת שתוכלו לחסוך כמה שיותר.

 

מחיר ממוצע להדברה ירוקה בנשר

מחיר ממוצע להדברה ירוקה בנשר: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

צריכים הדברה בנשר? השוו וחסכו בקלות!

בפורטל מדבירים פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר להדברה בנשר במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום! למה שתשלמו יותר אם אפשר לשלם פחות?

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

כמה זמן אחריות תקבלו על הדברה בנשר?

זמן האחריות על הדברה בנשר בהחלט משתנה בין סוגי ההדברה וסוגי המזיקים. בעבור הדברת ג'וקים בנשר תקבלו אחריות של 4.5 חודשים בממוצע ובעבור הדברת נמלים וחרקים תקבלו אחריות של 3 חודשים בממוצע. על הדברת מעופפים לרוב לא תקבלו אחריות מכיוון וההדברה לא יעילה להרבה זמן ולכן לא נהוג לתת אחריות על הדברת מעופפים.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות להדברת ג'וקים:
6 חודשי אחריות 4.5 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מחירון הדברה בנשר והסביבה

לפניכם מחירון הדברה בנשר על מנת שתוכלו להבין את טווחי המחירים הנעים בשוק על עבודות נפוצות:

מחירון הדברה בנשר

מחיר הדברת פשפשים בנשר

מחיר בעבור הדברת פשפשים בחדר אחד.


800 - 1,000 ש"ח
מחיר הדברת חרקים בנשר

מחיר בעבור הדברת חרקים בדירה 3 חדרים.


300 - 400 ש''ח
הדברת נמלים בנשר

מחיר הדברת נמלים לבית פרטי.


350 - 450 ש''ח
הדברת ג'וקים בנשר

מחיר בעבור הדברה נגד ג'וקים בדירה של 4 חדרים.


300 - 500 ש''ח
הדברת פרעושים בנשר

מחיר להדברת פרעושים.


300 - 500 ש''ח
כמה עולה הדברת מזיקים בנשר?

מחיר להדברת מזיקים בדירה.


250 - 400 ש''ח
כמה עולה הדברת טרמיטים בנשר?

מחיר להדברת טרמיטים שנמצאים ברהיטים.


800 - 1,400 ש"ח
כמה עולה הדברת יתושים בנשר?

מחיר בעבור הדברת יתושים בנשר.


250 - 600 ש''ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

אלו שירותי ההדברה בנשר

להדברה נשר יש שיטות רבות ומגוונות והכל נעשה בהתאם לסוג המזיק שיש להדביר. אלו שירותי ההדברה הנפוצים ביותר:

 • הדברה ירוקה בנשר - הדברה זו הינה ההדברה הנפוצה ביותר כיום. בהדברה ירוקה לא משתמשים בהרבה חומרים כימיים- מה שהופך אותה לנפוצה ביותר.
   
 • הדברה כימית בנשר - הדברה זו הינה הדברה אגרסיבית ויעילה מאוד. השימוש בה מתבצע באמצעות חומרים כימיים והיא יעילה מאוד למי שצריך להיפטר מהרבה חרקים ומזיקים. לרוב הדברה כימית מתבצעת מחוץ לבית.
   
 • הדברה אלקטרונית בנשר - בשיטה זו לרוב משתמשים על מנת להרחיק ציפורים ועטלפים. שיטה זו עובדת באמצעות גלי קול אשר גורמים להרחקתם של הציפורים והעטלפים.
   
 • הדברה ביולוגית - השימוש בשיטה זו לרוב תתבצע כאשר נרצה לא לבצע שימוש בחומרים. שיטה זו עובדת כך: יש לכם הרבה עכברים בבית? מביאים את הטורף שלו (חתול).
   
 • הדברה אקולוגית בנשר - הדברה אקולוגית עובדת בכך שגורמים להפרעה בתנאי המחייה של החרקים והמזיקים. מה זה אומר? אם יש לנו בבית חרק שתנאי המחייה שלו הם חושך וקור, דואגים לכך שבאזורים שהוא נמצא יהיה אור וחום.
   
 • הדברה אורגנית בנשר - בהדברה אורגנית אין שום כוונה להרוג את המזיק. בשיטה זו לוכדים את המזיקים ומשחררים אותם הרחק מהבית.

 

מדביר בנשר

הדברה בנשר מחוץ לבית? מי אחראי על כך?

סובלים מחרקים ומזיקים שמגיעים עד הבית שלכם? נמצאים בסביבת הבית שלכם? התשובה לשאלה זו היא פשוטה. במידה והמזיקים נמצאים בתוך השטח של הבית שלכם אתם אלו שאחראים לבצע את ההדברה ובמידה וקורה ההפך והם נמצאים בקרבה לביתיכם אך מחוץ לשטח הפרטי שלכם, מי שאחראי לבצע את ההדברה זו העירייה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

הדברת מזיקים בנשר עושים עם מדביר מקצועי

אלו שירותי ההדברת מזיקים בנשר אשר נפוצים ביותר באזורכם:

 • הדברת תיקנים בנשר - חשוב להבין שיש 2 סוגי הדברות נגד ג'וקים. ישנה הדברה עבור תיקן גרמני שמתבצעת באמצעות פיזור ג'ל ואת התיקן האמריקאי ניתן לבצע הדברה באמצעות ריסוס. את הריסוס המדביר יבצע ברחבי הבית, הגינה והביוב.
   
 • הדברת פשפשים בנשר - סובלים מפשפשים בבית? קמים באמצע הלילה עם גירודים? ככל הנראה מדובר בפשפש המיטה ויש לבצע הדברה נגד פשפש המיטה. תוכלו לקרוא עוד בעמוד פשפש המיטה.
   
 • הדברת נמלים בנשר - יש כמה סוגי הדברות נגד נמלים. על מנת לדעת איזו סוג הדברה צריך, קודם כל יש להבין האם מדובר בנמלי אש או נמלה רגילה.
   
 • הדברת חשופיות וחלזונות בנשר - על מנת להדביר את החשופיות והחלזונות המדביר יפזר ג'ל במקומות שיראה לנכון בבית.
   
 • הדברת טרמיטים בנשר - חושדים שיש לכם טרמיטים בבית? אל תחכו יותר מדי והזמינו מדביר כמה שיותר מהר על מנת שלא יגרם נזק מיותר לרהיטים רבים בבית.
   
 • הדברת חולדות בנשר - לרוב מדבירים משתמשים במלכודות על מנת ללכוד את החולדות ולא להדבירם. חשוב לציין שכן ניתן להדביר החולדות אך זה ניתן לשיקולו של המדביר.
   
 • הדברת יתושים בנשר - הדברה נגד יתושים לא כל כך אפקטיבית לטווח הארוך ולכן כמו שאמרנו לא מקבלים אחריות על הדברה זו. על מנת להדביר את היתושים המדביר יבצע ריסוס לבית ולגינה.

 

הדברה בנשר

מתי תצטרכו להזמין מדביר בנשר בדחיפות?

אז איך תדעו שאתם חייבים מדביר בנשר בדחיפות? אחד המזיקים שמצריכים הזמנת מדביר בדחיפות הוא עקרבים ונדלים. הסיבה היא פשוטה, מדובר על מזיקים ארסיים שעקיצה מסוכנת וכואבת מאוד. לכן, במידה וראיתם עקרב או נדל שנהנה לו בבית שלכם או בחצר, צלצלו למדביר בדחיפות.

 

דחיפות להזמנת מדביר בנשר:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

כמה זמן צריך להמתין לאחר ריסוס לבית בנשר?

זמן ההמתנה הממוצע לאחר ריסוס לבית בנשר הוא שעתיים וחצי לאחר הדברה כימית. זמן ההמתנה לאחר הדברה ירוקה הוא פחות מכך וזאת מכיוון ולא מתבצע שימוש בהרבה חומרים כימיים. את זמן ההמתנה המדויק תקבלו לאחר ההדברה מהמדביר שביצע לכם את ההדברה.

 

זמן המתנה ממוצע לאחר ריסוס לבית:
שעתיים וחצי
3 שעות משך זמן שעתיים

טיפים חשובים להתנהלות מול מדביר בנשר

ריכזנו לכם כמה טיפים חשובים להתנהלות מדבירים בנשר וזאת על מנת שתמצאו מדביר מקצועי ומומלץ:

 1. דבר ראשון שצריך לבדוק זה האם למדביר יש רישיון. תוכלו לבדוק זאת באמצעות בדיקה באתר הממשלתי תוכלו לקרוא בהרחבה בעמוד על רישיון מדביר שכתבנו בשבילכם.
   
 2. המדביר צריך להסביר לכם על סוג ההדברה מבצע, חומרים שהוא משתמש וזמן השהייה שלכם מחוץ לבית.
   
 3. אחריות!! היזהרו ממדבירים שאומרים לכם ''יש אחריות'' ובפועל יקחו מכם כסף על זה שתזמינו אותם שוב במסגרת האחריות. איך תמנעו מזה? בקשו את כתב אחריות שמפרט על הכל.
   
 4. היזהרו ממדבירים שמשתמשים בזרחן אורגני! הדרך הכי טובה לזהות מדביר לא טוב זה לשאול אותו באילו חומרים תתבצע ההדברה? שמעתם זרחן אורגני? אל תעבדו איתו. זרחן אורגני יצא מחוץ לחוק ב-2008 והשימוש בו אסור.
   
 5. חפשו ביקורות על המדביר באינטרנט ותוודאו שהוא בן אדם אמין ומקצועי.
   
 6. בקשו הצעת מחיר ובצעו השוואת מחירים בין מדבירים.

שאלות נפוצות על הדברה בנשר ששאלו גולשי האתר

ריכזנו לכם מספר שאלות על הדברה בנשר ששאלתם רבות:

האם ניתן לבצע הדברה בנשר ללא חומרים רעילים?

כן, יש המון שיטות הדברה. תוכלו לקרוא עליהם בעמוד.


חייב להזמין רק מדביר מוסמך בנשר?

בוודאי! בוא נשאל את זה ככה, הייתם עולים על אוטובוס עם בן אדם שמעולם לא הוציא רישיון נהיגה? כנראה שלא. הדברה מתבצעת עם חומרים מסוכנים ולכן חשוב להזמין אך ורק מדבירים בעלי רישיון.


האם יש אחריות על הדברה בנשר?

הרחבנו על כך בעמוד.