הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בעכו

מכת חרקים בבית? מתקפה של מזיקים בחצר? זה בדיוק הזמן להיעזר בשירותיו של מדביר בעכו. מעוניינים לחסוך במחיר העבודה? בצעו השוואת מחירים דרך 'מדבירים פלוס'.

הדברה בעכו והאזור במחיר זול

אם זיהיתם לפתע חרק בחצר או בתוך הבית וברצונכם להרחיק אותו כמה שיותר מהר, תדעו כי תוכלו לאתר מדביר בעכו שיספק לכם את השירות המבוקש במחיר זול למדי. רוב ההדברות מתבצעות באמצעות ריסוס כימי אך ישנן גם שיטות אחרות כמו הדברה ביולוגית או הדברה ירוקה. שיטת ההדברה נבחרת בדרך כלל על ידי המדביר ובהתאם לסיטואציה הספציפית וסוג המזיק.

 

הדברה בעכו

כמה יעלה להזמין מדביר בעכו?

במחירון הבא, תוכלו לראות טווחי מחירים של עבודות בתחום ההדברה. נזכיר כי המחיר אינו מחייב אף מדביר בעכו שאיתו תדברו והמטרה היא לספק אינדיקציה ראשונית בלבד.

מחירים ועלויות של מדביר בעכו

כמה יעלה להדביר נגד חולדות?

הרחיבו עוד על לכידת חולדה.


החל מ-400 ש"ח
הדברת יתושים בעכו באזור החצר

כולל טיפול במקורות מים עומדים בחצר.


250 - 650 ש"ח
כמה עולה להדביר צרעות?

כולל אחריות למשך 5 חודשים.


350 - 550 ש"ח
מחיר להדברת נמלים בעכו

הדברת נמלים בבית עם 4 חדרים.


החל מ-400 ש"ח
עלות הדברת תיקנים בעכו

הדברת תיקן גרמני באמצעות ג'ל.


400 - 600 ש"ח
הדברת תהלוכן האורן

ביצוע ריסוס לצורך ההדברה של תהלוכן האורן.


300 - 400 ש"ח
כמה תעלה הדברת טרמיטים בעכו?

המחיר הוא לחדר אחד בבית.


500 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

כך תאתרו מדביר מומלץ בעכו

ידע מקצועי: מדביר טוב ידע כבר בשיחת הטלפון לייעץ לכם כיצד להתמודד עם הבעיה, איך למנוע מהמזיקים להגיע בעתיד ומה לעשות לאחר שבוצעה ההדברה. חשוב לשאול כמה זמן המדביר כבר נמצא בתחום והאם יש לו ניסיון קודם בהדברת המזיק שהגיע לביקור אצלכם.

 

שיטות הדברה: את רוב המזיקים והמקקים ניתן לחסל בטכניקות שונות ומגוונות ולא רק בטכניקה אחת. כך לדוגמה, הדברת ג'וקים ניתן לבצע באמצעות פיזור ג'ל עם רעל וגם באמצעות ריסוס כימי. כדאי לבחור בשיטה שאינה מסוכנת לדיירי הבית אך כזאת שעדיין נחשבת לאפקטיבית. 

 

המלצות של לקוחות: כאשר לקוח ממליץ, זה אומר שהוא מרוצה מאוד מבעל המקצוע ורוצה לספר על כך לאחרים. נסו לאתר המלצות טובות על המדביר, מה שיעזור לכם להבין מעט על האופן בו הוא מעניק שירות - האם הוא סבלני וקשוב לכם, האם הוא רק מעוניין לסיים את העבודה וללכת וכדומה. 

 

מחיר הוגן: הדברה אמורה להסתכם בכמה מאות שקלים (בין 300 - 500 ש"ח) אך כמובן שישנם סוגים שונים של שירותים ולכן כדאי להסתכל במחירון ההדברה ולהבין האם המחיר שקיבלתם בהצעת המחיר אכן הגיוני.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איזה רישיון צריך בשביל להדביר בדירה?

בשביל להדביר בתוך דירה בה מתגוררים דיירים, יש צורך ברישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. המדביר צריך להיות מדביר מוסמך ובסוג הרישיון צריך להיות כתוב "מדביר בדירות". ישנם גם סוגים נוספים של רישיונות כמו כמו רישיון מדביר במבנים ובשטח פתוח מוגבל לחרקים בלבד, מדביר באיוד ועוד.

מדבירים בעכו להדברת חרקים ומזיקים

למרות שחלק גדול מהחרקים אינו מזיק כלל וכלל, יש חשיבות גבוהה להדברתם מאחר והם עשויים לגרום ללכלוך ולהשאיר גללים או פשוט להיכנס לאזורים מסוימים בבית בהם אנחנו מאחסנים את המזון. נתקלתם בחרק או מזיק וברצונכם להתייעץ? צרו קשר כעת וננסה לסייע או פשוט חפשו את החרק הספציפי כאן באתר וקראו אודות דרכי הטיפול וההדברה שלו.