הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בפרדס חנה

לעיתים, מזיקים שונים מופיעים באזורי הבית ואנו זקוקים לעזרתו של מדביר מקצועי בשביל להרחיקם לצמיתות. אם גם אתם מחפשים שירותי הדברה בפרדס חנה ובסביבתה ומעוניינים למצוא חברה מקצועית במחיר אטרקטיבי, פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעות מחיר.

כמה עולה להזמין מדביר בפרדס חנה?

מתכננים לבצע ריסוס בית בפרדס חנה על מנת להשמיד מזיקים וחרקים? כדאי שתכירו את המחירים בתחום. הנה מספר דוגמאות שנלקחו מהצעות אמיתיות של עבודות שבוצעו על ידי מדבירים בפרדס חנה והסביבה. המטרה במחירון המוצג כאן היא לספק לכם מידע ראשוני על טווחי המחירים של הדברת חרקים בפרדס חנה בשביל להבטיח שתדעו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם בנוגע לבחירת המדביר.

מחירון הדברה בפרדס חנה והסביבה

מחיר של הדברת צרעות בעיר

הדברת צרעות ודבורים כולל איתור הקן.


360 - 650 ש"ח
כמה עולה להדביר חולדות?

על ידי לוכד עכברים וחולדות מקצועי


החל מ-450 ש"ח
מה המחיר של הדברת נמלים בפרדס חנה?

הדברה נגד נמלים על ידי פיזור ג'ל עם רעל.


400 - 600 ש"ח
כמה תעלה הדברת פרעושים בפרדס חנה?

הדברה של מדביר מומלץ בפרדס חנה בדירת 5 חדרים.


350 - 450 ש"ח
כמה נהוג לשלם על הדברת טרמיטים?

הדברת טרמיטים בפרדס חנה, מתוך רהיטים.


800 - 1,400 ש"ח
הדברה של ג'וקים וחרקים באמצעות ריסוס

ריסוס נגד תיקן אמריקאי, תיקן גרמני וסוגים נוספים.


150 - 250 ש"ח
כמה עולה להדביר עקרבים?

מחיר הדברת עקרבים בבית נקבע לפי גודל השטח.


300 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מה לבדוק לפני שמזמינים הדברה בפרדס חנה?

רגע לפני שאתם מזמינים מדביר אליכם הביתה בשביל שיטפל בבעיה וירחיק את המזיק שמהווה מטרד עבורכם, כדאי לעשות מספר הכנות. ראשית, הקפידו לפנות את האזור בו עתיד המדביר לעבוד, במיוחד אם מדובר באזור בתוך הבית כמו המטבח או מרפסת השירות.

 

חשוב לאפשר למדביר לבצע את העבודה כמו שצריך ובמידה וניתן, להוציא פריטים גדולים כמו רהיטים שיכולים לחסום את דרכי הגישה. כמו כן, נמליץ לבדוק באיזו שיטת הדברה המדביר פועל בשביל לדעת האם היא מסוכנת לבריאות, מאחר ובמקרים כאלה נקפיד על אוורור הבית ונתרחק ממנו לאחר שבוצעה פעולת הריסוס.

 

הדברה בפרדס חנה

כיצד מבצעים הדברת נמלים בפרדס חנה?

בשביל להדביר נמלים, אפשר להשתמש בטכניקות שונות כאשר בדרך כלל נהוג לפזר ג'ל מיוחד המכיל בתוכו רעל, שאותו הנמלה לוקחת אל תוך הקן מכיוון שהיא חושבת שמדובר באוכל. יש גם שיטות טבעיות להרחקה של נמלים כמו שימוש בפלפל שחור, קליפות לימון ואפילו מקלות קינמון.

 

כמובן שכאשר מדובר בכמות גדולה של נמלים בחצר או בבית, נמליץ להזמין מדביר מקצועי שיודע לבצע הדברת נמלים בפרדס חנה על מנת לאתר את כל הנקודות השונות בהן הן מסתתרות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

קצת על הדברת יתושים בפרדס

לעיתים קורה לכולם שמגיעה מכת יתושים המפריעה לאורח חיינו, ולעיתים מכות יתושים כאלו עלולות להגיע למצבים מסכני חיים.

 

לכן פעולות מנע שכל אחד יכול לעשות בעצמו לפני שמזמינים שירות של הדברת יתושים בפרדס חנה הוא ביצוע בדיקה ואיתור של אזורים בהם יש מים עומדים מכיוון שיתושים מתרבים ומטילים ביצים בעיקר במקומות מסוג זה.

 

איזורים נוספים בהם יתושים יכולים להופיע הן מדשאות, אדניות ומקומות רווי מים בגינה או בעסק. חשוב מאוד גם לבדוק מקורות ביוב פתוחים מכיוון המאפשרים ליתושים התרבות לא רצויה.

 

מדבירים מומלצים בפרדס חנה

מה עושים כאשר הסתיימה ההדברה?

רבים תוהים איך יש לפעול לאחר שהסתיימה פעולת ההדברה בבית. דבר ראשון, בנוגע לשטיפה של הבית, נמליץ לחכות יומיים-שלושה בשביל לאפשר לחומר ההדברה "לעבוד". הקפידו לשטוף לאחר תקופה טוב את הרצפה, במיוחד במקרים בהם יש תינוקות שזוחלים עליה או בעלי חיים.

 

בנוסף לאחר שנגמר תהליך ההדברה חשוב לפתוח חלונות ולאפשר זרימה של אוויר ולאוורר את החלל שכרגע מלא בחומרי ההדברה השונים.

 

מומלץ להתייעץ עם המדביר לאחר שביצע את העבודה בשביל לקבל הנחיות מדויקות יותר. התהליך דומה גם כן בתחום שירותי הדברת מזיקים בפרדס חנה וכמו כן תצריך גם פתיחת חלונות ואוורור הבית למשך מספר שעות.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מידע על הדברת תיקנים בפרדס חנה

תיקנים בישראל נוטים לצוץ בעיקר בחודשי הקיץ, וזאת מסיבה שהם נמשכים לחום. יש לציין שמחיר הדברת תיקנים בפרדס חנה נקבעת ע''פ מספר משתנים, כגון גודל האיזור שבו יש צורך לבצע את פעולות ההדברה. גורם נוסף המשפיע על מחירי הדברת תיקנים בפרדס חנה הוא סוג ההדברה, מכיוון שישנו הבדל בין ריסוס בהדברה לבין ריסוס באמצעות ג'ל ולכן המחירים עשויים להשתנות. 

שאלות נפוצות על שירותי ההדברה בעיר

מי קובע את שיטת ההדברה?

לרוב המדביר יציג בפניכם את השיטה המתאימה ביותר. כך למשל הדברת יתושים בפרדס חנה לרוב תתבצע באמצעות ריסוס מאחר וזו השיטה האפקטיבית ביותר, בעוד הדברת טרמיטים יכולה להתבצע על ידי קידוח או פיזור ג'ל.


איך אפשר להוזיל את מחיר העבודה?

כדאי לבחון כמה הצעות מחיר שונות ולא להתספק בהצעה אחת. כמו כן, ניתן למצמם את ההדבר ולבצע אותה באיזור נקודתי של הבית, מה שעשוי להוזיל עלויות.


באיזה תקופה כדאי לבצע את ההדברה?

תלוי במזיק. הדברת תיקנים למשל, כדאי לבצע בתחילת הקיץ או בתקופת האביב. אך הדברה של מזיקים אחרים כמו מכרסמים לרוב תתבצע בסמוך לעונת החורף.