הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

​הדברה בקיסריה

נתקלתם בעכברים בשטח החצר או בתוך הבית? זקוקים להדברת מזיקים בקיסריה או הדברה של ג'וקים וחרקים אחרים? הגעתם אל המקום הנכון. באמצעות פורטל מדבירים פלוס תוכלו להשוות מחירים בקלות ולחסוך עלויות.

​שירותי הדברה בקיסריה במחירים נוחים

כולנו מעוניינים למצוא פתרון מהיר של מדביר מקצועי שיגיע בהקדם לעזור לנו להרחיק את המזיק שמצאנו בחצר או אפילו בתוך הבית. שירותי הדברה לא חייבים להיות יקרים ובאמצעות בדיקות מהירות והשוואה של המחירים השונים, ניתן לחסוך לא מעט כסף.

 

זה לא משנה באיזו שיטת הדברה אתם מעוניינים,  וזה גם לא חשוב אם מדובר על הדברת טרמיטים בקיסריה או על השמדה של פשפשים או פרעושים, דרך האתר שלנו תוכלו למצוא מדביר מעולה לכל מטרה

הדברה בקיסריה

כמה עולים שירותיו של מדביר בקיסריה?

להלן מספר דוגמאות למחיר שנהוג לשלם עבור שירות מקצועי של מדביר בקיסריה:

שירות מדבירים בקיסריה - מחירים ועלויות:

הדברת נמלים בקיסריה בבית פרטי

כולל איתור הקן והשמדתו.


400 - 600 ש"ח
מחיר עבור הדברה של חולדות

הדברה באמצעות תיבות האכלה.


200 - 500 ש"ח
עלות הדברת תיקנים בקיסריה

ריסוס בית בקיסריה + פתחי ביוב בחצר


450 - 650 ש"ח
הרחקה של עטלפי פירות עם פס הלם

הצבת פס הלם חשמלי.


120 - 220 ש"ח למ"ר
ביצוע הדברת יתושים בקיסריה

מתייחס להדברת היתוש האסייתי.


350 - 650 ש"ח
עלות הדברת פשפש המיטה

הדברת פשפשים בקיסריה עם מכונת קיטור.


800 - 1,000 לחדר
כמה עולה לבצע הדברת פרעושים בקיסריה?

הדברה של פרעושים מהבית והחצר.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.


הערה: המחירים נלקחו ממגוון הצעות מחיר שונות על מנת לספק מידע ללקוחות וגולשי האתר אודות שירות הדברת חרקים בקיסריה והסביבה. ייתכנו שינויים בעלויות בעקבות גודל השטח, שיטת ההדברה ושיקולים מקצועיים נוספים של המדביר.

הדברה באזור קיסריה - מתי כדאי לעשות?

ההמלצה שלנו היא לבצע הדברה באופן שוטף לפחות פעם בשנה וזאת על מנת להקדים תרופה למכה ולמנוע הגעה של מזיקים או חרקים אל אזור המגורים שלכם. את ההדברה יש לבצע בצורה יסודית גם בקרבת פתחי ביוב וגם בחצר או שטח הבית (בעיקר מטבח וחדרי שירותים/אמבטיה) וזאת על מנת לקבל תוצאה טובה ואופטימאלית.

כמו כן, במידה והתגלו מזיקים שמטרידים אתכם כבר עכשיו, אל תחכו והזמינו מדביר מקצועי בהקדם. תמיד עדיף לעשות את ההדברה בתחילת עונת הקיץ וזאת מאחר והגשם עשוי לפגוע בחומר ההדברה ולכן ננסה להימנע מריסוס בעונת החורף.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

האם מקבלים אחריות על שירותי הדברה?

האחריות עבור פעולות הדברה נקבעת בהתאם לשיקוליו של המדביר וצפויה להשתנות מבעל מקצוע אחד למשנהו. מהניסיון שלנו, ניתן לראות שרוב המדבירים מספקים אחריות של שנה ולעיתים אפילו שנתיים עבור טיפול והדברה של ג'וקים שעשויים לחזור בשנית אך לא מספקים למשל אחריות עבור לכידה של עכברים וזאת מאחר ומדובר במקרה נקודתי. נדרש לבדוק עם המדביר מראש את נושא האחריות כבר בשיחת הטלפון הראשונית.

 

מדבירים מומלצים בקיסריה

מצאו מדביר באזור קיסריה עוד היום

כאשר מדובר בשירותי הדברה, ישנה חשיבות מכרעת לזמני הטיפול. ככל שתגיבו מהר יותר, תוכלו למנוע התפשטות של המזיק באזורים נוספים בבית שלכם. למשל, עדיף כדאי להזמין הדברת פשפש המיטה ולטפל בפשפשים כמה שיותר מהר לפני שהם מתרבים.

 

גם בטרמיטים שמכרסמים את רהיטי העץ, נרצה להיפטר כמה שיותר מהר על מנת למנוע הרס ונזק לציוד שלנו. דרך האתר תוכלו למצוא מדביר באזור קיסריה עם זמינות גבוהה שיגיע לטפל בבעיה כמה שיותר מהר. השאירו פרטים בטופס המצורף באתר שלנו ונשמח לסייע לכם.