הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בקריות

מחפשים שירותי הדברה בקריות? קבלו מספר הצעות מחיר שונות ממדבירים מומלצים באזור, ללא עלות וללא התחייבות. ניתן לקבל מענה בעבור הדברת מזיקים בקריות וחרקים מכל סוג, כולל מכרסמים ואפילו בעלי כנף.

מוצאים מדביר בקריות עם 'מדבירים פלוס'

פורטל מדבירים פלוס הוא ללא ספק הכתובת שלכם בבואכם לחפש שירותי הדברה בקריות. לא משנה אם ברצונכם להדביר חרקים קטנים כמו ג'וקים או נמלים או לחילופין אם ברצונכם לטפל בבעיה של מזיקים גדולים כמו עכברים ונחשים, אנו נשמח לעזור בנושא.

 

דרכנו תוכלו להשוות מחירים ולמצוא מדביר בקריות תוך שמירה על מחיר זול לעבודה. בשביל להתחיל בתהליך, צרו איתנו קשר טלפוני ואנו נסייע לכם. נדגיש כבר כעת כי השירות ניתן בקריית מוצקין, קריית ים, קריית ביאליק וקריית אתא וגם בשכונות החיפאיות קריית שמואל וקריית חיים. 

 

מדביר בקריות

הדברה בקריות - מחירים ועלויות:

כמה יעלו לכם שירותי הדברה בקריות? לרוב יהיה מדובר בעלות של כמה מאות שקלים אך בהחלט ישנם שינויים בהתאם לסוג המזיק או שיטת ההדברה. להלן מחירון קצר המציג דוגמאות לשירוי הדברת חרקים בקריות וגם מזיקים מסוגים שונים:

מחירון עבודות הדברה בקריות והסביבה

עלות הדברת יתושים בקריות

הדברה כימית נגד יתושים בחצר הבית.


600 - 700 ש"ח
כמה עולה שירות של הדברת צרעות?

הדברת קן צרעות על ידי מדביר צרעות מקצועי בקריות.


350 - 550 ש"ח
מה המחיר להדברת נמלים בקריות?

הדברת נמלים בבית באמצעות ג'ל - באזור המטבח בלבד.


150 - 250 ש"ח
כמה יעלה ללכוד עכבר?

לכידת עכבר בקריות באמצעות מלכודת רשת.


400 - 600 ש"ח
הדברת תיקנים בקריות באמצעות ריסוס

ריסוס בית בקריות מפני ג'וקים ותיקנים - כולל באזור החצר.


400 - 600 ש"ח
מחיר הדברת טרמיטים בקריות

המחיר מתייחס להדברה המתבצעת בחדר בודד.


500 - 700 ש"ח
כמה עולה להדביר פשפשים בדירת 3 חדרים?

הדברת פשפשים בקריות, כולל אחריות על ההדברה.


1,500 ש"ח ומעלה

הדפס מחירון

כיצד נקבעים מחירי הדברה בקריות?

ישנם שלושה שיקולים מרכזיים אשר ישפיעו באופן ישיר על המחיר שתקבלו. השיקול הראשון שנלקח בחשבון הוא גודל השטח - כך למשל הדברה אשר מתבצעת בבית פרטי, תעלה יותר מאשר הדברה בדירת שלושה חדרים וזאת מאחר והעבודה לוקחת זמן רב יותר ומתבזבז יותר חומר ריסוס.

 

בנוסף גם שיטת ההדברה שבה משתמשים תשפיע על מחירי הדברה בקריות ויש הבדל בין הדברה ירוקה לבין הדברה כימית. השיקול האחרון שמשפיע על המחיר הוא שעת הביקור. במידה ואתם זקוקים למדביר בשעות הערב המאוחרות, כנראה שתשלמו יותר מאשר הזמנת מדביר בשעות הבוקר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

ריסוס לבית בקריות לצורך מניעה

בתקופת הקיץ הרבה חרקים נוהגים להתרבות בבית ובגינה שלנו. מוצאים אזורים רטובים, שאריות מזון, רהיטים שזרקנו בחצר ומאפשרים להם מקורות מסתור. לכן זו תקופה נפוצה להזמין ריסוס לבית בקריות לצורך מניעה מההתרבות שלהם.

 

חיסול התחלת קינים שלהם, ביצים שהם הטילו ועוד. כמובן לא רק בקיץ נהוג להזמין ריסוס לבית, אלא גם בכללי ברגע שאתם מתחילים לראות מעט חרקים. כמה נמלים פה ושם, ג'וק באמבטיה או זבובים מתחילים בקטן ואם לא מרססים אותם מהר הם יתרבו ויהיה הרבה יותר קשה להיפטר מהם.

האם מקובל לספק אחריות לאחר הדברה?

בחלק גדול מהמקרים, תסופק אחריות על שירותי ההדברה השונים אך משך האחריות עשוי להשתנות בין בעל מקצוע אחד למשנהו וגם כמובן בהתאם לסוג החרק או המזיק. כך לדוגמה, על הדברה של נמלים באמצעות ריסוס, נהוג לספק אחריות לתקופה של שלושה חודשים, בעוד על הדברת פרעושים בקריות ייתכן ותקבלו אחריות גם לתקופה של חצי שנה. 

 

שירותי הדברה בקריות

השוו בין מדבירים מומלצים בקריות 

כפי שכבר הבנתם, אנו מאפשרים לכם לבצע השוואת מחירים בין מדבירים בקריות בצורה קלה ונוחה וללא עלות. ישנה חשיבות גבוהה לעבודה עם מדביר מומלץ מאחר וחלק מחומרי ההדברה מסוכנים ורעילים וחשוב לעבוד עם החומרים המתאימים, בהתאם למיקום של כל מזיק.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה