הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברה בקריות

צריכים לעשות הדברה בקריות? עם מדבירים פלוס תוכלו להשוות בין מדבירים בקלות כדי לחסוך במחיר הסופי של ההדברה תוך כדי וידוא שאתם שוכרים את שירותיו של מדביר מומלץ.

כמה עולה ריסוס לבית בקריות?

מחיר ריסוס לבית בקריות נע בין 250 - 400 ש"ח, אבל חשוב להגיד שהוא משתנה בהתאם לגודל הדירה שלכם. דירה בגודל 3 חדרים לרוב תעלה בין 250 - 300 ש"ח, אבל מחיר ריסוס לבית פרטי או לדירה גדולה יהיה יותר קרוב ל- 400 ש"ח. המחיר הוא לריסוס בתוך הבית בלבד והוא מתייחס לריסוס של מזיקים "סטנדרטים" כמו ג'וקים או נמלים.

 

מחיר ממוצע לריסוס לבית בקריות

מחיר ממוצע לריסוס לבית בקריות: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מהו מחיר הדברה בקריות? ראו מחירון מלא

מחיר הדברה בקריות יכול להשתנות גם בהתאם לסוג המזיק שצריך להדביר. יש מזיקים שההדברה שלהם יותר מורכבת ומצריכה איתור של הקן, ולפעמים גם ביקור חוזר מהמדביר. הוספנו לכם מחירון עם דוגמאות. לא מצאתם את המזיק שאצלכם? תוכלו לראות מחירון הדברה מומלץ לצרכן.

מחירון עבודות הדברה בקריות והסביבה

עלות הדברת יתושים בקריות

הדברה כימית נגד יתושים בחצר הבית.


600 - 700 ש"ח
כמה עולה שירות של הדברת צרעות?

הדברת קן צרעות על ידי מדביר צרעות מקצועי בקריות.


350 - 550 ש"ח
מה המחיר להדברת נמלים בקריות?

הדברת נמלים בבית באמצעות ג'ל - באזור המטבח בלבד.


150 - 250 ש"ח
כמה יעלה ללכוד עכבר?

לכידת עכבר בקריות באמצעות מלכודת רשת.


400 - 600 ש"ח
הדברת תיקנים בקריות באמצעות ריסוס

ריסוס בית בקריות מפני ג'וקים ותיקנים - כולל באזור החצר.


400 - 600 ש"ח
מחיר הדברת טרמיטים בקריות

המחיר מתייחס להדברה המתבצעת בחדר בודד.


500 - 700 ש"ח
כמה עולה להדביר פשפשים בדירת 3 חדרים?

הדברת פשפשים בקריות, כולל אחריות על ההדברה.


1,500 ש"ח ומעלה
מחיר להדברת זבוב הזית

הדברת זבוב הזית באמצעות מלכודות.


200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

כמה זמן צריך להישאר בבית אחרי ריסוס לבית בקריות?

בטח שמעתם שאי אפשר להיכנס הביתה כמה שעות אחרי ריסוס לבית, ואתם צודקים אבל הזמן תלוי בסוג ההדברה. במידה ומדובר בריסוס כימי בהחלט תצטרכו להישאר 2-3 שעות מחוץ לבית. להדברה בקריות יש 2 אפשרויות. יש את האפשרות השנייה של הדברה ירוקה, עליה נרחיב בפסקה הבאה שמקצרת את זמן ההמתנה משמעותית, אבל לא תמיד יעילה באותה המידה.

 

זמן ממוצע לשהות מחוץ לבית אחרי ריסוס כימי
 2.5 שעות
3 שעות משך זמן 2 שעות

האם הדברה ירוקה בקריות היא דבר מומלץ?

יכול להיות ששמעתם על המושג הדברה ירוקה שאחריה לא צריך לחכות הרבה זמן מחוץ לבית. זה גם נשמע טוב "ירוק" אז למה לא בעצם? קודם כל נתחיל בזה שאחרי הדברה ירוקה בקריות מספיק להישאר רק חצי שעה - שעה לפני הכניסה לדירה, ובהחלט אלה חומרים שאמנם רעילים, אבל מתפוגגים הרבה יותר מהר. עם זאת כן חשוב לומר שלפעמים הדברה ירוקה יכולה להיות מעט פחות יעילה אז במקרה של מכת חרקים מאוד קשה יכול להיות שזו לא האפשרות המומלצת.

 

זמן ממוצע לשהות מחוץ לבית אחרי הדברה ירוקה
45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

כמה זמן אחריות נהוג לקבל על הדברה בקריות? תלוי במזיק

דבר ראשון נתחיל ונגיד שלהרבה מזיקים נהוג לקבל אחריות בין 3-6 חודשים על הדברה בקריות. אבל זה לא נכון ב- 100% מהמקרים. הוספנו לכם טבלה עם תקופת אחריות נפוצה לפי סוג המזיק:

 

המזיק כמה אחריות נהוג לקבל?
טרמיטים שנתיים
יתושים לא נהוג לקבל אחריות
פרעושים 6 חודשים (3 אם יש לכם חיית מחמד)
פשפש המיטה 1 חודש
נמלים 6 חודשים (במקרה של שימוש בפיתיון ג'ל)
תיקן גרמני 3 חודשים
תיקן אמריקאי 6 חודשים

איך מוצאים מדביר מומלץ בקריות?

בשביל למצוא מדביר מומלץ בקריות יש כמה דברים שכדאי לכם לבדוק:

 • זמינות: יש הרבה חרקים שלא היינו רוצים שיתרבו, כי הם נוטים להתרבות במהירות אז כל יום יכול להיות קריטי. בנוסף פורטל מדבירים פלוס עובד עם הרבה מדבירים בקריות, כך שאם אחד מהם לא זמין ביום -יומיים הקרובים אין בעיה להזמין מדביר אחר.
   
 • אחריות: בפסקה הקודמת הסברנו לכם על תקופת אחריות נפוצה על הדברה בקריות, אבל חשוב לנו להבהיר לא כל המדבירים נותנים את אותה תקופת האחריות. לכן חשוב לדבר עם מספר מדבירים ולראות מה תקופת האחריות שהם נותנים (אם הם נותנים) ולוודא שאתם מקבלים אותה בכתב.
   
 • הסמכה: מדביר מוסמך בקריות חייב להיות רשום ברשם המדבירים של משרד הממשלה. תוכלו לבקש מהמהדביר את מספר הרישיון שלו ולשים אותו שם בשביל לוודא שהוא אכן מדביר מוסמך.
   
 • מחיר: מחיר הוא בהחלט שיקול כשמזמינים הדברה בקריות. לרוב בתקופות יותר עמוסות כמו האביב או הקיץ הרבה מדבירים נוטים להעלות את המחירים שלהם, וזו בדיוק ההזדמנות שלכם לקבל מספר הצעות מחיר ולהשוות ביניהן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

משווים בין מדבירים בקריות עם מדבירים פלוס

הבנתם איך לבחור מדביר מומלץ בקריות, והבנתם שכדאי לערוך השוואת מחירים, אבל מה שאתם לא יודעים זה שתוכלו להתחיל את ההשוואה שלכם כבר עכשיו עם פורטל מדבירים פלוס - וזה הרבה יותר קל משחשבתם.

 

התקשרו או השאירו פרטים ותקבלו הצעות מעד 3 מדבירים עבור כל סוג הדברה בקריות. תוכלו להשוות בין הצעות המחיר, האחריות והזמינות שלהם ובכך למצוא את המדביר הטוב ביותר בשבילכם. המדבירים מטעם מדבירים פלוס עוברים בקרת איכות שמוודאת שאין מצב שלא תקבלו מדביר מקצועי בקריות.

 

הדברה בקריות

למה למהר עם הזמנת מדביר בקריות?

בהרבה מקרים של הדברה בקריות חשוב לא להתמהמה כי חרקים נוטים להתרבות וככל שהם מתרבים גם הצרה שלכם נהית יותר גדולה. לא רק שיהיה יותר קשה להדביר יותר, אלא גם במקרים רבים החרקים יוכלים למצוא מקום קינון נוסף, ואז הבעיה בהחלט מחמירה, לכן ככל שתתפסו את הבעיה מוקדם יותר כך יהיה לכם יותר קל לוודא שהיא מאחוריכם.

 

דחיפות להזמנת מדביר בקריות:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

שירותי הדברה בקריות

מוקדם יותר הדברנו לכם על 2 סוגי הדברות: הדברה ירוקה והדברה כימית. למעשה אבל יש עוד שירותי הדברה בקריות שיכולות יותר להתאים לכם:

 • הדברה אורגנית בקריות: הדברה אורגנית היא למעשה שיטה מאוד שימושית שהרבה מדבירים ישתמשו בה עם לא רוצים לרסס חומרים רעילים. זו הדברה שמשתמשת במלכודות כמו פתיוניות ג'ל או מלכודות פרומונים. היא אמנם תיקח מספר ימים, אבל אם המצב לא כל כך חמור ואתם לא רוצים חומרים רעילים זו בהחלט אפשרות טובה.
   
 • הדברה אלקטרונית בקריות: הדברה אלקטרונית משתמשת במכשירים אלקטורניים על מנת להרחיק כל מיני סוגי מזיקים. לרוב משתמשים במכשירים שמופעלים על ידי גלי קול להרחקה של יונים או חולדות.
   
 • הדברה ביולוגית בקריות: הדברה ביולוגית מנסה להביא את הטבע להילחם בעצמו. בעצם זו הבאה של "אויבים טבעיים" של המזיק שיש לכם בבית על מנת לסלק אותו. זה יכול להיות בדמות של חתול שיתפוס עכברים או זיקית שתלכוד חרקים מעופפים.
   
 • הדברה אקולוגית בקריות: הדברה אקולוגית זה סוג הדברה שמנסה להילחם במכה רצינית באמצעות תנאים "טבעיים" כמו שינוי רמת הלחות, מצב התאורה או תנאי מזג האוויר כך שהמזיקים לא ירצו להתיישב במקום הזה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך מתבצעת הדברה בקריות? ראו לפי סוג מזיק

לא כל החרקים נולדו שווים, ולמעשה לא תמיד אפשר לפתור את הכל פשוט עם ריסוס. יש חרקים יותר עמידים, והאמת שלא בהכרח תרצו ריסוס לדוגמה במקרה שיש לכם תינוק בבית. אז איך מתבצעת הדברה בקריות?

 • נמלים: אחד הקשיים בהדברת נמלים בקריות הוא ההבנה של מקור הקן שלהם, שזה למעשה מצביע על מה קנים יש באזור שלכם. ריסוס יכול לעזור, אבל יש את האפשרות גם של הצבת פיתיונות ג'ל שהנמלים חושבות שהם אוכל. הן יביאו את הפיתיון לקן, יפוצצו אותו ואז תמות המלכה מה שיפרק את הקן הלכה למעשה.
   
 • פשפשים: במקרה של פשפשים לרוב מדובר על אלה שעוקצים, ואלה נקראים פשפש המיטה. אם רציתם להימנע מריסוס, אז במקרה של הדברת פשפש המיטה בקריות אין לכם אפשרות. למעשה ריסוס לבד לא יספיק, יש צורך בכביסה של 60 מעלות לכל הבגדים והמצעים שלכם וייתכן שתצטרכו גם לזרוק את המזרן על מנת להיפטר מהם לגמרי.
   
 • עשים: הדברה בקריות של עשים כנראה תתבצע בריסוס במקרים יותר "קשים", אבל לא בהכרח בכל מקרה. יש אפשרות של הצבת מלכודות פרומונים שמושכים את העשים, מדביקים אותם ולמעשה נפטרים מהם לאחר כמה ימים. שימו לב שבנוסף לכך יש צורך להיפטר מכל המזון הנגוע (לרוב קטניות, אגוזים ודגנים) ולנקות את האזור שהוא היה בו.
   
 • תיקנים: הדברת תיקנים בקריות מצריכה הבנה של סוג התיקן על מנת להבין את המקום ממנו הוא מגיע. אם הוא נראה יותר ארוך ויכול לעופף אז מדובר בתיקן האמריקאי שלרוב יגיע מפתחי ניקוז וביוב. לעומתו את יש התיקן הגרמני שיותר אוהב מקומות יבשים ויבלה את רוב הזמן שלו ליד המטבח שלכם. במקרה של תיקן בודד או שניים ניתן להדביר באמצעות פתיונות ג'ל ליד מקום המסתור שלו, אבל במקרה יותר קשה יש צורך בריסוס.
   
 • יתושים: יתושים היא חיה שקשה להיפטר ממנה באופן גורף מפני שלרוב היא מגיעה מהחצר. יתושים אוהבים מקומות עם מים, לכן בנוסף לריסוס כדאי לנסות למנוע מקומות עם מים בחצר או בבית שלכם. לאחר הדברה בקריות של יתושים כדאי להתקין רשתות ולהקפיד לזרוק את הזבל על מנת שלא יחזרו.
   
 • פרעושים: הדברה בקריות של פרעושים מחייבת שימוש בחומרים רעילים. מעבר לחומרים הרעילים זה גם הזמן לבדוק את בעל החיים שלכם שכנראה הביא את החרק הזה הביתה.

 

מדביר בקריות

שאלות נפוצות על הדברה בקריות

איך בוחרים מדביר בקריות?

מומלץ לוודא שהוא נותן אחריות, זמין ולוודא שהוא לא לוקח מחיר מוגזם.


האם נהוג לקבל אחריות על הדברה בקריות?

לרוב, כן אבל תלוי בסוג המזיק. בעמוד הוספנו טבלה שמתארת כמה חודשי אחריות נהוג לתת על הדברה של כל מזיק.