הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

הדברה ברחובות

בפורטל 'מדבירים פלוס' תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותי הדברה בין היתר הדברת נמלים וג'וקים וכמובן הרחקה של מעופפים. הכנסו והשאירו פרטים ואנו נדאג שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר עבור שירות ההדברה שאותו אתם מחפשים.

מחפשים הדברה ברחובות? הכירו את 'מדבירים פלוס'

בישראל קיימים לא מעט מזיקים, ג'וקים, חרקים, מכרסמים אשר מצויים בקרבת בתים פרטיים או בניינים ומהווים מטרד של ממש. אם הבעיה מוכרת לכם ואתם מחפשים שירות הדברה ברחובות שהוא גם אמין ומקצועי וגם במחיר משתלם, הגעתם אל המקום הנכון. דרך האתר שלנו, אתם יכולים לקבל מידע והצעות מחיר מעד שלוש חברות הדברה בעיר רחובות וזאת במטרה לסייע לכם בהרחקת המזיק. השאירו פרטים בטופס המצורף באתר שלנו ואנחנו נחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים בנושא.

חברת הדברה ברחובות לכל מטרה

דרך פורטל 'מדבירים פלוס' תוכלו למעשה למצוא מגוון פתרונות הדברה בין היתר הדברת עכברים ברחובות או אפילו הדברת צרעות וחרקים נוספים. אנו עובדים עם בעלי מקצוע אשר מבצעים הדברה וריסוס וכמו כן גם מסייעים בפתרונות של הרחקת בעלי חיים מאזור מגוריכם באופן כזה שימנע חזרה שלהם בהמשך. מלבד לסכנה הקיימת של מחלות שונות שמעבירים בעלי החיים והמזיקים השונים, מדובר לעיתים בהפרעות נוספות כמו רעש בלתי פוסק או פשוט לכלוך. מצאו עוד היום חברת הדברה ברחובות שתסייע לכם בפתרון וכל זאת במחיר משתלם.


הדברה ברחובות

כמה צפוי לעלות שירות של מדביר ברחובות

ריכזנו מחיר ממוצע של שירותי ההדברה השונים בעיר רחובות. המחיר עשוי להשתנות בהתאם למגוון פרמטרים ומטרת הטבלה המצויה בדף זה היא לספק מידע ראשוני וכללי אודות המחירים בתחום באיזור רחובות.

מחירים ועלויות של שירותי הדברה ברחובות
 • הרחקת ציפור מינה

  על ידי התקנת דוקרני נירוסטה למניעת קינון (המחיר למ"ר)


  40 - 80 ש"ח
 • מה המחיר להדברת ג'וקים ברחובות?

  מחיר עבור הדברת ג'וקים בביוב


  450 - 650 ש"ח
 • שירות של מדביר עכברים וחולדות

  על ידי פיזור מלכודות. שירות אחר? ראו מחירים של לוכד עכברים כאן.


  400 - 600 ש"ח
 • מרחיק יונים באמצעות מיקום דוקרנים

  כולל רכישה של הדוקרנים.


  60 - 80 ש"ח
 • כמה עולה הדברה של דירת 4 חדרים ?

  כולל הדברה של פתחי הביוב.


  300 - 350 ש"ח
 • מחיר הדברת פשפש המיטה

  לרבות טיפול במיטה ובמזרון וכלל החדר. למידע נוסף ראו מחיר הדברת פשפשים כאן.


  800 - 1,500 ש"ח
 • עלות הדברת עכבישים בבית

  ביצוע הדברת עכבישים בבית (דירות עד גודל ארבעה חדרים)


  250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

מצאו מדביר מומלץ ברחובות במחיר מעולה

עבודת ההדברה והריסוס דורשת ניסיון רב וביצוע המשימה צריך להיות על ידי התחשבות בשיקולים רבים, בין היתר הגנה על תושבי הבית מפני החומרים המזיקים במידה ומדובר למשל בפעולה של הדברה כימית. מדביר מומלץ ברחובות יודע להגיע למצב בו מלבד הטיפול במזיר הנמצא בדירתכם או בחצר הבית, הוא גם דואג לכך שהגורם המזיק לא יחזור שנית לאחר כמה ימים או אפילו שבועות. הרחקה לצמיתות בהחלט קיימת ואפשרית באמצעות טיפול נכון אשר מונע חזרה לאזור. כך למשל הרחקת מעופפים יכולה להתבצע באמצעות מיקום רשת באזור או פיזור של דוקרנים, מה שברוב המקרים מבטיח הרחקה לצמיתות.

מדבירים ברחובות גם באמצעות הדברה ירוקה

שיטת ההדברה הירוקה מאפשרת לכם לבצע הדברה בחצר, בבית או אפילו במרפסת באמצעות שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה. הדבר יכול להתבטא באמצעות פיזור מלכודות או רשתות, הדברה באמצעות חרקים אחרים שאוכלים את החרק שנמצא בגינתכם. ישנם טכניקות רבות כמו למשל הרחקה באמצעות מכשירים אלקטרוניים או מערכות מבוססות קול שמרחיקות את המזיק מבלי לפגוע בו או לחילופין מבלי להשתמש בריסוס המזיק לאדם. מצאו מגוון מדבירים ברחובות הפועלים בטכניקה של הדברה ירוקה דרך האתר שלנו ותוכלו להינות ממחיר משתלם ונוח.

מדביר ברחובות

שאלות נפוצות בנושא שירותי הדברה ברחובות

האם תוכלו להפנות אותי אל חברות הדברה ברחובות שמטפלות בטרמיטים?

כן, דרך 'מדבירים פלוס ניתן למצוא גם שירותים של הדברת טרמיטים במחיר משתלם.


האם אפשר למצוא דרככם חברת הדברה ברחובות בעלת המלצות?

אנו מקפידים לעבוד עם מדבירים מומלצים ברחובות וזאת על מנת לספק ללקוחותינו בעל מקצוע איכותי, אמין ומקצועי ולשמור על סטנדרטים גבוהים. יחד עם זאת, לאחר קבלת הפרטים של המדביר, תוכלו לחפש עליו המלצות ברחבי הרשת באופן עצמאי.


האם כאשר אני מחפש מדביר ברחובות והסביבה עליי לבדוק שהוא מורשה?

בהחלט! נדרש לבדוק שהמדביר מורשה והדברה ללא רישיון עשויה לגרום לקבלת קנס.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה