הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

הדברה ברעננה

מצאו מדבירים מומלצים בעיר רעננה לצורך הרחקת מזיקים, ג'וקים, נמלים ועוד חרקים. קבלו עד שלוש הצעות מחיר עוד היום ותוכלו לחסוך בעלות ההדברה.

הדברה ברעננה של מזיקים וחרקים

נתקלתם בגו'קים במטבח או באזור האמבטיה? אולי אתם דווקא מחפשים הדברת נמלים בחלקי הבית או אפילו באזור החצר או המרפסת? 'מדבירים פלוס' נחלץ לעזרתכם! דרכנו ניתן לקבל הצעות מחיר ולבדוק את המחירים עבור שירותים שונים של הדברת מזיקים בעיר רעננה. הדרך הבטוחה לטפל בבעיה שלכם מתחילה כעת ואנו ממליצים לכם לחייג אלינו כבר עכשיו ולקבל עד שלוש הצעות שונות עבור הדברה ברעננה.

כמה עולה מדביר ברעננה?

מחיר עבור שירותי הדברה ברעננה נמשתנים בהתאם לסוג המזיק וסוג שיטת ההדברה הננקטת במהלך הטיפול בו. הנה דוגמאות למחירים ממוצעים באזור:

מחיר שירותי הדברה ברעננה והסביבה
 • מחיר הדברת נמלים בעיר רעננה

  ההדברה כוללת לרוב 3 חודשי אחריות.


  450 - 500 ש"ח
 • עלות הרחקת עורבים

  ההרחקה עשויה להתבצע במגוון שיטות שונות.


  400 - 800 ש"ח
 • עלות עבור הדברה ירוקה?

  טווח העלויות הנהוג להדברה בדירות.


  350 - 450 ש"ח
 • לכידת עכברים על ידי מדביר

  המחיר כולל פיזור של מלכודות באזור.


  500 - 600 ש"ח
 • הדברה של ג'וקים בדירות ובתים ברעננה

  על ידי פיזור ג'ל באזור.


  450 - 650 ש"ח

הדפס מחירון

מצאו מדביר ברעננה הפועל בשיטת הדברה ירוקה

קיימות היום מספר שיטות הדברה שונות, כאשר כל שיטה מסייעת בהרחקה של מזיקים מסוימים ויעילה בהרחקתו. כדאי מאוד לדעת שאחת מהשיטות הבולטות כיום היא שיטת ההדברה הירוקה אשר למעשה לא פוגעת בסביבה ואינה מצריכה מדיירי הבית להתפנות מהמקום. בסוג זה של הדברה אנו נשתמש בחומרים מהטבע או בדרכים אחרות שאינם פוגעות. דוגמאות לכך הוא השימוש הנפוץ ברשתות להרחקת יונים שפשוט מונעות הגעה, פיזור מלכודות ללכידת עכברים, שימוש בגלים אלקטרוניים לצורך הרחקה של מזיקים מסוימים ואף הצבת מלכודות לצורך הדברה לזבובים.

הדברה ברעננה

מה חשוב לוודא מול מדבירים ברעננה?

הנה מספר דברים שכדאי שתוודאו מול מדבירים ברעננה לפני תחילת עבודותו בבית או בחצר שלכם. 

 • בדקו האם יש למדביר רישיון הדברה: וודאו שלמדביר שבו בחרתם יש רישיון הדברה. מדביר נדרש לעבור הסמכה של המשרד להגנת הסביבה ולכן כדאי לוודא זאת מראש.

 • כמות הביקורים הנדרשת: האם נדרש לבצע את ההדברה בפעם אחת או לאורך מספר פעמים בשנה? חשוב לוודא את יעילות ההדברה ועל מנת לקבל תוצאה טובה, לבחון את הצורך בביקורים נוספים בהמשך אחת לתקופה.

 • הכנות נדרשות לפני הביקור: מה צריך להכין לפני תחילת העבודה? וודאו האם אתם נדרשים לפנות את האזור לצורך ריסוס, האם יש צורך בפעולות מסוימות מצדכם כמו הוצאת תכולת הארונות או שטיפה של הרצפה וכדומה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

קבלו עד 3 הצעות מחיר. השירות ניתן בחינם וללא התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

הרחקת יונים ומעופפים מגגות ומרפסות

אין ספק שקיימים לא מעט ציפורים אשר גורמים לנזק רב ומפריעים לשגרת היום יום שלנו. הרחקת מעופפים נדרשת גם באזורי משרדים וגם בבתים פרטיים או בתי מגורים משותפים. קיימות שיטות רבות להרחקה של ציפורים כמו ריסוס האזור, הרחקה באמצעות רשתות, הצבת דחליל או הצבה של מלכודות. בין השירותים הנפוצים הוא גירוש עורבים שמתמקמים במרפסות ועלולים לתקוף בני אדם. אם נתקלתם בציפור שמטרידה את מנוחתכם, פנו אלינו עוד היום ונסייע לכם בהרחקתה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה