הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך מאות שקלים!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

​הדברה בשרון

שירותי הדברה מקצועיים בשיטות שונות, החל מהדברה ירוקה ועד להדברה כימית - בהתאם לסוג המזיק שאותו ברצונכם להרחיק או להשמיד. ניתן לקבל דרך האתר עד שלוש הצעות מחיר ולבצע השוואת מחירים מהירה בין מדבירים בשרון.

הדברת מזיקים בשרון במגוןן שיטות

בעולם ההדברה, קיימות שיטות שונות בהן משתמשים המדבירים במטרה להשמיד, להדביר או להרחיק את המזיקים משטח הבית או החצר שלכם. בין השיטות הנפוצות אפשר למצוא את שיטת ההדברה הכימית אשר משלבת ברוב המקרים שימוש ברעלים שהורגים את החרקים והג'וקים או שיטת ההדברה הירוקה.

במסגרת שיטת ההדברה הירוקה, תהליך ההדברה או ההרחקה מתבצע בדרכים אחרות כמו שימוש בגלי קול להרחקה של ציפורים, פיזור חומרים עם ריח מיוחד שמרחיק נמלים ואפילו הצבה של מלכודות לתפיסת המזיק (למשל עכברים) מה שמאפשר לשחרר אותם לאחר מכן במקום פתוח מבלי לפגוע בהם.

הדברה בשרון

כמה עולים שירותי הדברה בשרון?

מאחר ולכל הדברה יש תמחור מעט שונה, ריכזנו עבורכם דוגמאות לעלויות של עבודות הדברה שונות, תוך התייחסות לסוג המזיק או החרק שאותו מנסים להדביר. חשוב לציין כי יתכנו שינויים כאלה ואחרים במחירי השירותים השונים מאחר ובסופו של דבר המחיר המדויק נקבע בהתאם למשתנים כמו גודל השטח שאותו רוצים להדביר, מורכבות העבודה ושיקולים מקצועיים נוספים של צוות ההדברה.

מחירון הדברה בשרון
 • כמה עולה הדברת נמלים בשרון?

  המחיר הוא עבור הדברה בדירת 5 חדרים.


  450 - 650 ש"ח
 • מה המחיר של הדברת יתושים?

  על ידי ריסוס האזור בו מצויים היתושים.


  350 - 600 ש"ח
 • עלות הזמנת לוכד נחשים

  לכידת הנחש ושחרורו בשטח פתוח.


  500 - 1,200 ש"ח
 • כמה עולה הדברה לבניין עם 12 קומות?

  כולל ריסוס בשטח המקיף את הבניין ובקומות השונות.


  החל מ-900 ש"ח
 • עלות הדברת צרעות ודבורים

  המחיר כולל את השמדת הקן


  400 - 650 ש"ח
 • מחיר טיפול נקודתי בטרמיטים

  למידע נוסף על מחיר הדברת טרמיטים עברו.


  250 - 500 ש"ח
 • כמה יעלה להדביר עכבר בגינה?

  בעבור הדברת עכברים בגינה (פיזור מלכודות האכלה)


  200 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

איך מוצאים חברת הדברה באזור השרון?

רובנו מזמינים שירותי הדברה אחת לתקופה מאוד רחוקה ולכן לא תמיד נדע כיצד לבחור בצורה נכונה את חברת ההדברה שאיתה נעבוד. מציאת חברת הדברה באזור השרון עשויה להיות משימה לא פשוטה כאשר לא יודעים מה צריך לשאול ולבדוק ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. לפני שאתם סוגרים על עבודה עם חברת הדברה מסוימת, הקפידו לוודא האם יש אחריות על ההדברה.


כמו כן, בדקו באיזה חומרים משתמש בעל המקצוע ונסו להעדיף שימוש ברכיבים שאינם מסוכנים לאדם וכוללים רעלים מסוגים שונים. כמו כן, בקשו הערכת מחיר ראשונית בשיחת הטלפון עם המדביר בשביל להבין האם המחיר הגיוני ונמצא בטווח המחירים הנהוג. למידע נוסף על המחירים השונים, בקרו בעמוד הבא וראו מחירון הדברה מלא.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

קבלו עד 3 הצעות מחיר. השירות ניתן בחינם וללא התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

מה המשמעות של אחריות על הדברה?

מדבירים מקצועיים שבטוחים בעבודתם, יספקו לכם ברוב המקרים אחריות על העבודה. המשמעות היא שהם יהיו מוכנים להגיע לביקור נוסף במידה והמזיק חוזר לאחר תקופה מסוימת אל הבית שלכם ולא יגבו תשלום על הביקור הנוסף. נהוג לספק אחריות על הדברה לתקופה של בין חצי שנה לשנה כאשר משך התקופה נקבע על סמך סוג המזיק שבו טיפל המדביר.

קצת על הדברת חולדות ועכברים בשרון

אין ספק שעכברים וחולדות הן מטרד רציני. מכרסמים עשויים לגרום לנזק רב בתשתיות וגם ללא מעט חיידקים ומחלות. יש לא מעט שיטות בהן ניתן ללכוד עכברים משטח הבית או החצר שלכם החל מריסוס והדברה באמצעות רעל ועד הצבה של מלכודות. עלות הדברת חולדות בשרון (וגם עכברים) נעה בין 300 ש"ח ועשויה להגיע גם ל-550 ש"ח במקרים מסוימים, הכל תלוי היכן מצאנו את המכרסם. ן

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה