הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת ג'וקים

מצאתם ג'וקים בבית שלכם? הזמינו מדביר מקצועי להדברת ג'וקים עם ריסוס או בשיטת הדברה ירוקה. בעמוד תראו איך לבחור מדביר ג'וקים מומלץ, מה יהיה מחיר ההדברה, באילו שיטות מומלץ להדביר ואיך להבדיל בין סוגי ג'וקים בבית שלכם.

ערכו השוואה לצורך הדברת ג'וקים

מחיר הדברת ג'וקים הוא לא קבוע והוא משתנה בהתאם לגודל הבית וגם בין מדביר למדביר. בנוסף איכות המדבירים לא תמיד שווה, ולכן מומלץ לדבר עם מספר מדבירים לפני שמזמינים אחד. אם הוא הגיע והג'וקים חזרו אחרי שבועיים, מה זה שווה?

 

לכן כשמתקשרים לפורטל מדבירים פלוס מקבלים הצעות מעד 3 מדבירים בעיר שלכם להדברת ג'וקים. ככה תוכלו להשוות ביניהם ולוודא שאתם לוקחים את המדביר הטוב ביותר.

 

הדברת ג

כמה עולה הדברת ג'וקים?

מחיר הדברת ג'וקים נקבע על סמך מספר משתנים. ראשית, גודלו של האזור שבו צריך לבצע את פעולות ההדברה והריסוס משפיע כמובן על המחיר ולכן הצעת מחיר בדירה בגודל של 3 חדרים, תהיה זולה בדרך כלל מהצעה לריסוס נגד ג'וקים בדירת 4 או 5 חדרים. דבר נוסף שמשפיע הוא שיטת ההדברה וישנו הבדל בין טכניקת הריסוס לבין השיטה שבה מפזרים ג'ל בנקודות שונות בבית.

 

כמו כן, מחיר הדברת תיקנים מושפע בין היתר גם ממועד ההגעה של המדביר, כלומר אם תזדקקו לטיפול במהלך סוף השבוע או בתקופת חג, המחיר יהיה גבוה יותר מאשר עבודה שמתבצעת באמצע השבוע. אגב, גם עבודה בשעות הערב או הלילה, תהיה יקרה בדרך כלל מעבודות המתבצעות לאורך היום, בשעות הביקור הסטנדרטיות.

 

הנה מחירון קצר אשר מציג את העלויות השונות של הדברת התיקנים בהתאם לגודל הדירה או המקום:

מחירון הדברת ג'וקים ותיקנים

הדברת ג'וקים ותיקנים בדירה

מחיר לריסוס ג'וקים בדירת חדר


200 - 300 ש"ח
מחיר הדברת תיקנים בבית פרטי

הדברה בתוך הבית וגם בחצר, כולל פתחי הביוב.


400 - 600 ש"ח
עלות הדברה של תיקון גרמני עם ג'ל

פיזור ג'ל מיוחד במספר מוקדים בדירה. 


400 - 600 ש"ח
כמה תעלה הדברה של ג'וקים בבניין מגורים?

המחיר מתייחס לבניין בעל 6 קומות.


500 - 750 ש"ח
כמה עולה להדביר ג'וקים במסעדה?

הדברה לעסקי מזון ומסעדות במגוון שיטות שונות.


300 - 800 ש"ח
מחיר ריסוס נגד ג'וקים בדירת 4 חדרים

מחיר ריסוס ג'וקים בדירה בגודל 100 - 120 מטר.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

איך מתבצעת הדברת ג'וקים?

יש כמה שיטות להדביר ג'וקים בבית:

 • ריסוס נגד ג'וקים: מפזרים חומרים שמבוססים על פרטרואידים שרעילה לג'וקים והורסת את מערכת העצבים שלהם. זוהיהטכניקה הנפוצה ביותר שאת תוצאותיה רואים באופן מהיר, לעיתים כבר באותו היום ובמקרים אחרים תוך מספר ימים בודדים. זוהי השיטה הנפוצה למעשה גם בעבור הדברת מזיקים נוספים
   
 • פיזור ג'ל להדברת תיקנים: מפזרים ברחבי הבית נקודות מסוימות עם חומר הג'ל, בעיקר במקומות נסתרים וחשוכים שאליהם מגיעים התיקנים. הג'ל מכיל עמילן תירס עם רעל שעוזר להיפטר מהתיקנים ולהשמיד אותם.
   
 • הדברה באמצעות מדבקות: בטכניקה זו, המדביר יפזר מדבקות מיוחדות עם חומר אשר מפריש ריח שגורם לתיקנים להתקרב אל האיזור. כאשר יגיעו אל השטח הם פשוט ידבקו אל המדבקה ולא יוכלו לזוז. שיטה זו מונעת את השימוש בחומרים כימיים ורעלים והיא גם הרבה יותר פשוטה לביצוע מאשר טכניקת הריסוס שמצריכה היערכות מוקדמת.
   
 • שימוש באבקה: שיטה פחות נפוצה מהשיטות האחרות וזאת מאחר וחומר האיבוק נחשב למסוכן ואפילו קטלני. בשיטה זו נשתמש באבקה מיוחדת שמשמידה את התיקנים ולרוב השיטה תתאים במקומות שבהם לא נוכל להשתמש בחומרים נוזליים כמו בתוך מכשירים חשמליים.

הדברה ירוקה נגד ג'וקים

הרבה פעמים נרצה להזמין הדברה ירוקה נגד ג'וקים על מנת לא להעמיס את הבית שלנו בכימיקלים שמגיעים עם ריסוס כימי. זה על מנת להימנע מהרעלים ומהצורך לחכות 5 שעות מחוץ לדירה, אבל עדיין להרוויח את היעילות של ריסוס נגד ג'וקים בניגוד לשיטות האחרות. הדברה ירוקה נגד ג'וקים לרוב תהיה יעילה כמו הדברה כימית וזמן ההמתנה מחות לדירה יהיה רק בין שעה לשעתיים.

 

זמן ממוצע לחכות מחוץ לדירה בהדברה ירוקה:
 1.5 שעות
שעתיים משך זמן שעה

סוגי ג'וקים בבית ומה ההבדל ביניהם

בישראל ישנם כמה סוגי ג'וקים ולמעשה שני הסוגים הנפוצים ביותר הם תיקן גרמני ותיקן אמריקאי. התיקן הגרמני פעיל בעיקר בשעות הלילה ונמנע מחשיפה באור יום, הוא מרבה להסתובב באזורים בהם יש פחמימות, שמהן הוא ניזון ולכן נמצא אותו לא פעם במטבחים בבתים ובמסעדות. צבעו של התיקן הגרמני הוא אדום-חום והוא קטן יותר מהתיקן האמריקאי. התיקן האמריקאי גדול יותר, בעל כנפיים והוא קשה יותר להדברה. לרוב נמצא את התיקן האמריקאי באזורים לחים כמו המקלחת, חדרי השירותים או הביוב.

 

מה בודקים? תיקן גרמני תיקן אמריקאי
מקומות לחים או יבשים? יבשים לחים
מה הגודל? עד 2 ס"מ עד 5 ס"מ
האם מעופף? לרוב לא כן
מקום אהוב מסעדות ביוב

צפו בסרטון על ההבדל בין סוגי ג'וקים בבית

להרחבה לפי סוג התיקן לחצו על הכפתור המתאים:

איך מוצאים מדביר ג'וקים מומלץ?

בשביל למצוא מדביר ג'וקים מומלץ כדאי להסתכל על כמה דברים:

 • רישיון מדביר: על מנת להיות מדביר צריך לקבל רישיון הדברה מהמשרד להגנת הסביבה. ודאו שכשאתם מדברים עם מדביר ג'וקים יש לו רישיון הדברה בתוקף - תוכלו לבקש ממנו את מספר הרישיון שלו.
   
 • ותק וניסיון: הדברת ג'וקים זה דבר שצריך ניסיון בשביל לעשות אותו בצורה הטובה ביותר. מדביר תיקנים מנוסה ידע לזהות את סוג התיקן, איפה הוא יסתתר (או הם) ולהדביר בצורה שהם לא יחזרו יותר לביתכם.
   
 • המלצות: מומלץ לחפש המלצות על מדבירים לפני שאתם מזמינים אותם. האם הגיעו מהר? הם חזרו הג'וקים לאחר כמה ימים? האם נתן אחריות? לקח מחיר הגיוני? חיפוש קצר בגוגל יעזור לך למצוא את המידע שאתם צריכים.

השאירו פרטים בפורטל מדבירים פלוס וקבלו הצעות משלושה מדבירים בעיר שלכם שעוברים בקרת איכות על מנת לוודא שאתם תקבלו מדבירים מקצועיים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

כמה זמן אחריות נהוג לקבל על ריסוס נגד ג'וקים?

על הדברת ג'וקים נהוג לקבל 3-6 חודשי אחריות על הדברה באמצעות ריסוס שבוצעה בתוך הבית. במידה ומדובר בתיקן האמריקאי נהוג לקבל 6 חודשי אחריות ובמקרה של התיקן הגרמני משך האחריות לרוב נע בין 3-6 חודשים כשהפער משתנה בהתאם למדביר עצמו.

משך תקופת האחריות הממוצעות:
6 חודשי אחריות 4.5 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

שירותי הדברת תיקנים בכל מקום נדרש

אנו מסייעים לכם במציאת מדבירים מומלצים אשר מספקים את השירותים הבאים לצורך הדברת מקקים ותיקנים:

 • הדברה של ג'וקים בבית פרטי: ביצוע ריסוס נגד ג'וקים במטבח, בחדרי השירותים וגם במקלחת - התיקנים והמקקים יכולים להגיע כמעט לכל מקום בבית והם מתרבים מהר.
   
 • הדברת ג'וקים בחצר: בדרך כלל הג'וקים מתמקמים בסמוך לאזורים בהם יש רטיבות כמו פתחים ובורות של ביוב. לכן כדאי להקפיד על הדברת גו'קים בביוב ואפילו לפתוח את המכסה שלו בשביל להכניס את חומרי ההדברה לאזור הפנימי.
   
 • טיפול בגו'קים בבנייני מגורים משותפים: בעת הדברה בבניין משותף, כדאי להקפיד על ריסוס בחדרי המדרגות, חדרי האשפה וגם במחסני הבניין או קומות המרתף.

 

ריסוס נגד ג

הדברת תיקנים באופן עצמאי - האם כדאי ואיך?

הדברת תיקנים באופן עצמאי היא אכן אפשרית ובמידה ויש לכם רק ג'וק בודד בדירה יכול להיות שתוכלו בהחלט לחסוך את הצורך לקרוא למדביר. עם זאת חשוב לומר שהדברת תיקנים באופן עצמאי מיועדת לטיפול נקודתי, ואם אתם רואים מספר ג'וקים, במיוחד אם הם חוזרים או במספר חדרים בבית, כנראה שמדביר הוא הפיתרון הטוב ביותר. בכל זאת רוצים לנסות בעצמכם? עשו כך:

 1. זיהוי סוג התיקן: קודם כל מומלץ לנסות לזהות אם מדובר בתיקן הגרמני או האמריקאי. זה יעזור להבין מאיפה הוא הגיע.
   
 2. זיהוי המקור: לאחר שזיהיתם את סוג התיקן נסו להבין מה המקור שלו. האם מצינור ניקוז? מהביוב? אולי יש לכם כמה ג'וקים באזורי המטבח והאוכל שלכם.
   
 3. בחירת השיטה: עכשיו זה הזמן לבחור את שיטת ההדברה. לרוב ג'ל או מדבקות הן השיטות הטובות ביותר והכי פחות מסוכנות לאדם. שימו לב שהן לא פועלות באופן מיידי ויכול להיות שתצטרכו לחכות כמה ימים בשביל לראות את התוצאה, כמובן - ניתן גם לבצע ריסוס נגד ג'וקים באמצעות K300, אבל הוא פתרון נקודתי ולא לאורך זמן.
   
 4. חכו כמה ימים: אחרי 4-5 ימים הסתכלו במקומות שהצבתם בהם את הג'ל או המדבקות ובדקו אם יש שם גופות של ג'וקים. אם אתם לא רואים או שעדיין יש לכם ג'וקים בבית ייתכן שלא זיהיתם את המקור נכון או שיש בעיה רצינית יותר שדורשת מדביר מקצועי.

שאלות נפוצות על הדברה נגד תיקנים

לפניכם שאלות ותשובות הקשורות הדברה נגד תיקנים, מקקים וג'וקים.

האם אפשר לבצע הדברת תיקנים באופן עצמאי?

ניתן להשתמש במוצרים סטנדרטיים המאפשרים ריסוס אך התוצאה תהיה נקודתית ובדרך כלל לא נצליח להיפטר מהתיקנים באופן סופי מאחר והם מתרבים מהם.


כיצד מתבצעת הדברת ג'וקים ותיקנים בשיטה טבעית?

ניתן להשתמש בחומץ ולהוסיף אותו כאשר שוטפים את רצפת הבית. החומץ אפקטיבי למדי ומרחיק את הג'וקים אך לרוב יהיה מדובר בהרחקה זמנית והגו'קים עלולים לחזור.


מתי נעדיף לבצע הדברת תיקנים עם ג'ל במקום להשתמש בשיטות אחרות?

בג'ל נשתמש בעיקר כאשר לא נוכל לרסס חומרי הדברה במקום מאחר ואין בו חלונות או פתחי איוורור.


האם נהוג לספק אחריות על הדברת תיקנים?

בדרך כלל כן, נהוג לספק אחריות למשך תקופה של שנה אך הדבר משתנה בין מדביר למדביר, לכן הקפידו לבדוק זאת מראש.


מהם סוגי התיקנים הנפוצים בישראל?

סוגי תיקנים בישראל שהם הנפוצים ביותר הם: התיקן הגרמני (הקטנים יותר) והתיקן האמריקאי (הגדול יותר מבינהם). הסברנו מעלה על הסוגים.