הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת ג'וקים

הדברה של ג'וקים ומקקים על ידי מדביר מקצועי ומוסמך, מזמינים אצל הטובים ביותר. דרכנו תוכלו להשוות מחירים ולקבל מספר הצעות מחיר שונות בתוך דקות ספורות.

הדברת ג'וקים ע"י מדביר מוסמך ומקצועי

מעוניינים להיפטר מהגו'קים המטרידים? כדאי שתבחרו בעל מקצוע שיודע לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. ג'וקים הם מהירים למדי ולא פעם הם בורחים אל תוך פתחים קטנים בקירות או במקומות אחרים בבית. לכן קשה מאוד להיפטר מהם באופן עצמאי וללא ציוד ההדברה המתאים והניסיון הדרוש. הדברת ג'וקים יכולה לקחת לעיתים זמן אך כאשר מבצעים אותה בצורה נכונה, ייסודית ומקיפה - היא אפקטיבית ובהחלט יכולה להרחיק מהבית שלכם את המטרד באופן מהיר.

 

הדברת ג'וקים

כמה תעלה עבודה של הדברת ג'וקים?

מחיר הדברת ג'וקים נקבע על סמך מספר משתנים. ראשית, גודלו של האזור שבו צריך לבצע את פעולות ההדברה והריסוס משפיע כמובן על המחיר ולכן הצעת מחיר בדירה בגודל של 3 חדרים, תהיה זולה בדרך כלל מהצעה לריסוס נגד ג'וקים בדירת 4 או 5 חדרים. דבר נוסף שמשפיע הוא שיטת ההדברה וישנו הבדל בין טכניקת הריסוס לבין השיטה שבה מפזרים ג'ל בנקודות שונות בבית.

 

כמו כן, מחיר הדברת תיקנים מושפע בין היתר גם ממועד ההגעה של המדביר, כלומר אם תזדקקו לטיפול במהלך סוף השבוע או בתקופת חג, המחיר יהיה גבוה יותר מאשר עבודה שמתבצעת באמצע השבוע. אגב, גם עבודה בשעות הערב או הלילה, תהיה יקרה בדרך כלל מעבודות המתבצעות לאורך היום, בשעות הביקור הסטנדרטיות.

 

הנה מחירון קצר אשר מציג את העלויות השונות של הדברת התיקנים בהתאם לגודל הדירה או המקום:

מחירון הדברת ג'וקים ותיקנים

הדברת ג'וקים ותיקנים בדירת 3 חדרים

דירה בגודל שבין 70 ל-80 מטר.


200 - 400 ש"ח
מחיר הדברת תיקנים בבית פרטי

הדברה בתוך הבית וגם בחצר, כולל פתחי הביוב.


400 - 600 ש"ח
עלות הדברה של תיקון גרמני עם ג'ל

פיזור ג'ל מיוחד במספר מוקדים בדירה. 


400 - 600 ש"ח
כמה תעלה הדברה של ג'וקים בבניין מגורים?

המחיר מתייחס לבניין בעל 6 קומות.


500 - 750 ש"ח
כמה עולה להדביר ג'וקים במסעדה?

הדברה לעסקי מזון ומסעדות במגוון שיטות שונות.


300 - 800 ש"ח
מחיר ריסוס נגד ג'וקים בדירת 4 חדרים

מחיר ריסוס ג'וקים בדירה בגודל 100 - 120 מטר.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

שיטות נפוצות להדברה של ג'וקים

לא פעם נשאלת השאלה מה הטכניקה הכי אפקטיבית בשביל להיפטר מהמקקים. שתי הטכניקות הדברת מקררים מובילות - שימוש בג'ל עם רעל או טכניקת הריסוס. פרט לשיטות אלו יש גם שיטות נוספות כמו מדבקות מיוחדות שעליהן מפזרים פתיונות מסוימים שמושכים את הג'וק וגורמים לו להידבק אל המדבקה. הנה הרחבה נוספת על כל טכניקה:

 • ריסוס נגד ג'וקים: הטכניקה הנפוצה ביותר שאת תוצאותיה רואים באופן מהיר, לעיתים כבר באותו היום ובמקרים אחרים תוך מספר ימים בודדים, זוהי השיטה הנפוצה למעשה גם בעבור הדברת מזיקים נוספים
   
 • פיזור ג'ל להדברת תיקנים: מפזרים ברחבי הבית נקודות מסוימות עם חומר הג'ל, בעיקר במקומות נסתרים וחשוכים שאליהם מגיעים התיקנים. הג'ל מכיל עמילן תירס עם רעל שעוזר להיפטר מהתיקנים ולהשמיד אותם.
   
 • הדברה באמצעות מדבקות: בטכניקה זו, המדביר יפזר מדבקות מיוחדות עם חומר אשר מפריש ריח שגורם לתיקנים להתקרב אל האיזור. כאשר יגיעו אל השטח הם פשוט ידבקו אל המדבקה ולא יוכלו לזוז. שיטה זו מונעת את השימוש בחומרים כימיים ורעלים והיא גם הרבה יותר פשוטה לביצוע מאשר טכניקת הריסוס שמצריכה היערכות מוקדמת.
   
 • שימוש באבקה: שיטה פחות נפוצה מהשיטות האחרות וזאת מאחר וחומר האיבוק נחשב למסוכן ואפילו קטלני. בשיטה זו נשתמש באבקה מיוחדת שמשמידה את התיקנים ולרוב השיטה תתאים במקומות שבהם לא נוכל להשתמש בחומרים נוזליים כמו בתוך מכשירים חשמליים.

מה ההבדל בין תיקן אמריקאי לגרמני?

בישראל ישנם כמה סוגי תיקנים ולמעשה שני הסוגים הנפוצים ביותר הם תיקן גרמני ותיקן אמריקאי. התיקן הגרמני פעיל בעיקר בשעות הלילה ונמנע מחשיפה באור יום, הוא מרבה להסתובב באזורים בהם יש פחמימות, שמהן הוא ניזון ולכן נמצא אותו לא פעם במטבחים בבתים ובמסעדות.. צבעו של התיקן הגרמני הוא אדום-חום והוא קטן יותר מהתיקן האמריקאי. התיקן האמריקאי גדול יותר, בעל כנפיים והוא קשה יותר להדברה. לרוב נמצא את התיקן האמריקאי באזורים לחים כמו המקלחת, חדרי השירותים או הביוב.

 

להרחבה לפי סוג התיקן לחצו על הכפתור המתאים:

שירותי הדברת תיקנים בכל מקום נדרש

אנו מסייעים לכם במציאת מדבירים מומלצים אשר מספקים את השירותים הבאים לצורך הדברת מקקים:

 • הדברה של ג'וקים בבית פרטי: במטבח, בחדרי השירותים וגם במקלחת - התיקנים יכולים להגיע כמעט לכל מקום בבית והם מתרבים מהר.
   
 • הדברת ג'וקים בחצר: בדרך כלל הג'וקים מתמקמים בסמוך לאזורים בהם יש רטיבות כמו פתחים ובורות של ביוב. לכן כדאי להקפיד על הדברת גו'קים בביוב ואפילו לפתוח את המכסה שלו בשביל להכניס את חומרי ההדברה לאזור הפנימי.
   
 • טיפול בגו'קים בבנייני מגורים משותפים: בעת הדברה בבניין משותף, כדאי להקפיד על ריסוס בחדרי המדרגות, חדרי האשפה וגם במחסני הבניין או קומות המרתף.

 

הדברת ג'וקים

שאלות נפוצות על הדברה נגד תיקנים

האם אפשר לבצע הדברת תיקנים באופן עצמאי?

ניתן להשתמש במוצרים סטנדרטיים המאפשרים ריסוס אך התוצאה תהיה נקודתית ובדרך כלל לא נצליח להיפטר מהתיקנים באופן סופי מאחר והם מתרבים מהם.


כיצד מתבצעת הדברת ג'וקים ותיקנים בשיטה טבעית?

ניתן להשתמש בחומץ ולהוסיף אותו כאשר שוטפים את רצפת הבית. החומץ אפקטיבי למדי ומרחיק את הג'וקים אך לרוב יהיה מדובר בהרחקה זמנית והגו'קים עלולים לחזור.


מתי נעדיף לבצע הדברת תיקנים עם ג'ל במקום להשתמש בשיטות אחרות?

בג'ל נשתמש בעיקר כאשר לא נוכל לרסס חומרי הדברה במקום מאחר ואין בו חלונות או פתחי איוורור.


האם נהוג לספק אחריות על הדברת תיקנים?

בדרך כלל כן, נהוג לספק אחריות למשך תקופה של שנה אך הדבר משתנה בין מדביר למדביר, לכן הקפידו לבדוק זאת מראש.


מהם סוגי התיקנים הנפוצים בישראל?

סוגי תיקנים בישראל שהם הנפוצים ביותר הם: התיקן הגרמני (הקטנים יותר) והתיקן האמריקאי (הגדול יותר מבינהם). הסברנו מעלה על הסוגים.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה