הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

ג'וקים באסלה

מדוע יש ג'וקים באסלה ומהיכן הם באים? מה אפשר לעשות כאשר גילינו אותם וכמה עולה להזמין שירותי הדברה מקצועיים? הנה כל התשובות לשאלות.

למה יש ג'וקים באסלה?

הג'וקים מחפשים אחר שאריות מזון ונמשכים גם ללכלוך אשר מצוי במקרים רבים בחדרי השירותים. בנוסף, הג'וקים מגיעים לאסלה ולחדר השירותים מכיוון שמדובר במקומות לחים, קרירים ונסתרים בהם אפשר להטיל ביצים.. הג'וקים מגיעים בדרך כלל מפתחי הביוב אך הם עשויים להיכנס גם מחריצי הדלת, פתח המרפסת, חלונות בחדרים וכדומה. 

 

ג

כמה עולה להדביר ג'וקים בשירותים?

פעולת ההדברה של ג'וקים בבית תעלה בדרך כלל בין 200 ל-300 ש"ח. המחיר מתייחס להדברה בתוך שטח הבית, כאשר שיטת ההדברה היא הדברה כימית.

 

מחיר להדברת ג'וקים באסלה

מחיר להדברת ג'וקים באסלה: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

זיהיתם ג'וקים באסלה? הזמינו מדביר מקצועי

אומנם אפשר בהחלט להרוג ג'וק או שניים בכוחות עצמכם אך כדאי לזכור כי במקרים רבים הבעיה רחבה יותר ויתכן וקיימים ג'וקים נוספים ברחבי הבית. במידה ותרצו לטפל בבעיה בצורה מקיפה, אנו ממליצים לכם להזמין מדביר אשר יפזר מלכודות ג'ל רעילות ויבצע ריסוס במספר אזורים בבית, מה שיטפל בבעיית הג'וקים באסלה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מידע נוסף בנושא ג'וקים באסלה והשירותים

  • בדרך כלל, התיקן שנפגוש בתוך חדרי השירותים הוא לא אחר מאשר התיקן האמריקאי, אשר נמשך לאזורים לחים ואוהב להתמקם בקרבת פתחי ביוב.
     
  • בשביל למנוע את הגעתם של הג'וקים, הקפידו על ניקיון של חדר השירותים על בסיס קבוע ואל תהססו להשתמש בחומרי ניקוי כמו אקונומיקה.
     
  • לאחר הדברת ג'וקים באזור השירותים, מומלץ לחכות כשעתיים לפני שנכנסים אל חדר זה. במידה ומדובר באנשים עם קשיי נשימה או נשים בהריון, מומלץ לחכות כ-4 שעות.

שאלות נפוצות על ג'וקים באסלה

הנה שאלות נוספות שעשויות לעניין אתכם בנושא ג'וקים באסלה:

מדוע חשוב לטפל בג'וקים באסלה בהקדם?

מלבד העובדה שהם עשויים להבהיל את בני הבית, ג'וקים גם מפיצים מחלות וחיידקים באמצעות ההפרשות שלהם ולכן כדאי לטפל בהם באופן מהיר.


האם הג'וקים יוצאים מתוך האסלה עצמה?

בדרך כלל זהו לא המצב. אם זיהיתם ג'וקי בקרבת האסלה, סביר להניח שהוא הגיע לשם ממקום אחר ברחבי הבית כמו פתח ביוב, חלון וכדומה.


מהי שיטת ההדברה המומלצת ביותר לטיפול בג'וקים באסלה?

ריסוס כימי נחשב ליעיל למדי אך גם להדברת ג'וקים באמצעות ג'ל יש יתרונות: הג'ל עם הרגל משתחרר באופן הדרגתי ולכן הג'וקים לוקחים אותו איתם אל הקן, מה שהורג מקקים נוספים.