הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

ג'וקים יוצאים מהכיור

זיהיתם שיש לכם ג'וקים בכיור? גלו מהיכן הם מגיעים ומדוע הם צצים דווקא שם. בנוסף, תוכלו לגלות כיצד להדביר אותם בעצמכם או לחילופין תוכלו למצוא מדביר מומלץ באזורכם שיעשה זאת בשבילכם.

למה ג'וקים יוצאים מהכיור במטבח?

הסיבה לכך שהג'וקים יוצאים מהכיור היא שהם עולים לחפש אוכל ושאריות מזון. הג'וקים מגיעים אל הכיור דרך מערכת הביוב, מקום בו הם אוהבים לשהות בשל הרטיבות והלחות הגבוהה אשר מהווה מקום אידיאלי להתרבות שלהם. אגב, במקרים מסוימים ג'וקים מגיעים אל הכיור ממקומות אחרים שאינם הביוב, כמו למשל חלונות במטבח, סדקים בקירות או הרצפה וכדומה.

 

ג

מחיר להדברת ג'וקים בכיור

המחיר להדברת ג'וקים בכיור עומד על 250 ש"ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 200 ל-300 ש"ח. המחיר מתייחס להדברה אשר מתבצעת באמצעות ריסוס כימי.

 

מחיר להדברת ג'וקים בכיור

מחיר להדברת ג'וקים בכיור: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪


 

איך להדביר ג'וקים בכיור?

ניתן להדביר ג'וקים בכיור באמצעות 2 שיטות מרכזיות:

  • הדברת ג'וקים בכיור באמצעות ריסוס: שיטת הריסוס היא שיטה אפקטיבית למדי מאחר והריסוס משמיד את הג'וקים בצורה מהירה. החיסרון של ריסוס הוא שלא תמיד ניתן להגיע אל תוך צנרת הביוב שאליה מוביל הפתח בכיור ולכן אם יש ג'וקים שמסתתרים בעומקה של הצנרת, הם לא בהכרח יושמדו.
     
  • הדברת ג'וקים בכיור באמצעות ג'ל: דרך נוספת אשר בה משתמשים בשביל להדביר ג'וקים היא פיתיונות ג'ל. בשיטה זו מפזרים ג'ל מיוחד עם רעל אשר עוזר להשמיד את הג'וקים. הג'ל מכיל עמילן תירס ולכן המקקים אוכלים אותו ובמקרים רבים גם מעבירים את המזון שמצאו אל הקן, מה שעוזר מאוד בהשמדה של ג'וקים נוספים אשר מסתתרים בתוך הביוב עצמו מאחר והפיתיון מושהה.
     

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך אפשר למנוע ממקקים להגיע לכיור?

רוצים להיפטר מהגו'קים? הנה מספר דרכים אשר יסייעו לכם להפחית את הסיכוי שתראו ג'וקים בבית:

שמרו על ניקיון: הדרך היעילה ביותר להרחקת ג'וקים מהכיור היא שמירה על כיור נקי. הקפידו לא להשאיר לכלוך ושאריות מזון בכיור שלכם וכך לא יהיה לג'וקים מה לחפש שם.

 

הוספת מסנן בכיור: דרך נוספת למנוע הגעה של מקקים אל הכיור היא על ידי הוספה של מסנן לכיור. תפקידו המרכזי של המסנן הוא אומנם למנוע משאריות המזון להיכנס לתוך צנרת הביוב ובכך להפחית את הסתימות.

 

ייבוש האזור: דרך נוספת למנוע הגעה של ג'וקים אל אזור הכיור היא על ידי ניקוי של המים. כפי שכבר הסברנו קודם לכן, הג'וקים מאוד אוהבים אזורים רטובים ולחים ולכן כדאי לייבש את השטח של השיש והכיור באמצעות סמרטוט או מטלית.