הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת ברחשים

איך להעיף ברחשים קטנים מהבית? איך להרחיק ברחשים מהגינה? כמה עולה שירותי הדברה נגד ברחשים ומידע נוסף על ההתמודדות איתם, כל זה ועוד תמצאו בעמוד הבא. כמובן שניתן גם להתקשר כבר עכשיו או להשאיר פרטים ולקבל מנציג טלפוני עד שלוש פניות חוזרות של מדבירים המבצעים הדברה נגד ברחשים ולבצע בינהם השוואת מחירים.

למה יש ברחשים בבית וכיצד להתמודד איתם?

שמם של הברחשים הוא למעשה הכלאה עממית שניתנה לכל חרק קטן ומעופף המגיע בנחילים. בארץ ישנם כ-2 סוגי ברחשים נפוצים: ברחש סיני וברחש טורדן, חלקם עוקצים וחלקם מטרידים בלבד. אז איך נתמודד איתם ומדוע הם מגיעים לביתנו? הברחשים אוהבים אזורים לחים ורטובים, זה למעשה האזור בו הם יתרבו ואם לא נשתמש באמצעי מניעה והרחקה - ככל הנראה שהם יישארו שם ויתרבו.

 

התמודדות איתם יכולה להיות עצמאית וניתן לבצע הרחקת ברחשים בגינה עם מדבקות, ייבוש אזורים רטובים ושטחים בהם יש מים עומדים וריסוס עם K300. האמנם לעיתים הבעיה קצת גדולה יותר ומצריכה הדברה. על זה נמשיך להרחיב בפסקה הבאה.

 

הדברת ברחשים

האם ברחשים עוקצים?

לא כולם אבל חלק מהיבחושים (ברחשים) אשר עוקצים משאירים חבורות קטנות, אשר עשויות לגרד (בדומת לעקיצת יתוש). האמנם, ישנם כאלו אשר מעבירים מחלות או וירוסים ואפילו זיהומים, כמו כן תגובה אלרגית יכולה להיות עקב חלבונים הנמצאים בפי היבחוש. במידה ונעקצתם ואינכם חשים בטוב, גשו לטיפול רפואי. אם זו רק עקיצה אשר מציקה במעט. ניתן להרגיע עם אלוורה.
מעט מסוכנים

כמה עולה הדברת ברחשים בבית וכמה בגינה?

המחיר בעבור הדברת ברחשים בבית ינוע בין 350 - 450 ש"ח, בדומה להדברה ירוקה רגילה או הדברת חרקים מעופפים כאלו ואחרים. השימוש בהדברה חיצונית נגד ברחשים בגינה, ינוע בין 500 - 650 ש"ח ויכלול גם אביזרים, מלכודות ואיתור בעיות למניעת חזרתם של הברחשים ומניעה של התרבות שלהם בגינתכם.

מחיר ממוצע להדברת ברחשים בבית

מחיר ממוצע להדברת ברחשים בבית: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

הדברת ברחשים בבית ובגינה

בגלל שהברחשים קטנים מאוד, ישנו אתגר מסוים בהדברתם אבל היתרון המרכזי בהשמדת חרק מעופף זה הוא שהברחשים מגיעים בנחילים ככה שפגיעה בכמה מהם עשויה להעביר את הרעל, מאחד לשני ולכן נהוג להשתמש בשיטת ריסוס. כמו כן, מלכודות עובדות כאן מצוין החל מהמלכודת הפשוטה ביותר שהיא משטח דבק תלוי - שניתן לראות הרבה גינות (משמשות גם לצורך הדברת זבובים בגינה) ועד למלכודות מורכבות יותר כמו אלו של היתושים. כאשר יש ברחשים בתוך הבית עצמו, אפשר להזמין הדברת ברחשים ומומלץ לקבל ייעוץ על ידי מדביר מהו מקור הברחשים ומדוע הם שוהים בביתכם. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

שאלות נפוצות על הדברה של ברחשים

ריכזנו מספר שאלות של גולשי האתר באשר להדברה של ברחשים משטח הבית או הגינה. מתחת לכל שאלה, תוכלו למצוא את התשובה של צוות "מדבירים פלוס".

כמה זמן לוקח תהליך ההדברה?

תלוי בשיטה הנבחרת, בגדול הדברה נגד ברחשים המתבצעת באמצעות ריסוס, לוקחת לכל היותר כשעה, עבור ריסוס בגינה וגם באזורים פנימיים בבית. משך הזמן מושפע כמובן מגודל הדירה וניסיונו המקצועי של המדביר.


האם אחרי ביצוע ההדברה נדרש לבצע פעולות נוספות?

ההדברה אפקטיבית למדי ותעזור להיפטר מהברחשים אך מומלץ להתקין רשתות בחלונות ובדלתות הבית וגם להיפטר ממוקדי מים עומדים.


האם כיבוי של תאורה במקומות בהם התגלו הברחשים, ירחיק אותם?

זה נכון שהברחשים נמשכים לאור אך כיבוי של התאורה לא יעזור להיפטר מהם אלא רק יגרום להם לעזוב את המקום באופן זמני.